21 myśli w temacie “Raport ONZ mówi, że 75% uchodźców to mężczyźni w sile wieku

 1. „Plausi said

  2015-09-07 (poniedziałek) @ 21:00:43

  Skończmy z tym paplaniem o jakichs „uchodźcach”

  co jak widać skutecznie wbiły do głów gadzinówiki w rodzaju „GW”na.

  Zdjęcie powyżej i to

  http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html#Nazd

  wskazuje, że nie chodzi o żadnych uchodźców ale o oddziały inwazyjne. Mniej obeznanym z terminami wojskowymi, inwazja jest formą operacji wojennej, tym razem wojny przeciwko Europie.

  https://marucha.wordpress.com/2015/07/08/co-sie-dzieje-na-ukrainie-2/#comment-496223

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/09/07/uchodzcy-a-sprawa-polska/#comment-511485

  „Plausi said

  2015-07-08 (środa) @ 10:45:39

  To jest wojna

  Bardziej oczytani spotkali się już z określeniem „silent war” (cicha wojna): „potrzebna jest wojna, i ona już trwa ”

  „Głównym zadaniem wydarzeń na Ukrainie jest rozdzielenie Europy od Rosji ” Ta wojna ma wszelkie cechy wojny przeciwko UE, także Chiny z niej profitują.

  Przypomnijmy ważniejsze operacje w tej wojnie:
  1. „kryzys finansowy” w 2008
  2. widmo bankructwa krajów PIIGS, ze szczególną koncentracją na Grecji
  3. gorąca wojna przeciw Libii i Syrii, utworzenie ISIS, ciężar tych wojen ponosi wyłącznie UE
  4. kraina U, uparcie zwracamy w gajówce uwagę na reguły gry , ciężar tej operacji ponosi wyłącznie UE i Rosja, USA zarekwirowały nawet złoto Ukrainy dla pokrycia swych, zresztą nieznacznych kosztów
  5. TTIP, CETA, TISA – te, w google opisane, te operacje mają przygotować tzw. „Endsieg” (ostateczne zwycięstwo) wojny przeciwko Europie, w końcu „Europa to łakomy kąsek tak potrzebny USA … ” pilnie potrzebny.

  Ten tekst rzeczowo i racjonalnie interpretuje operacje wojenne USA przeciwko Europie. Jednakże już w Mińsku zasygnalizowało UE, że ma niejakie opory dawać się prowadzić na pasku bandy z Waszyngtonu. Naturalnie MWF  analizuje sytuację globalnie, niełatwo jest pospolitemu czytelnikowi, także w gajówce, znaleźć trop myślenia MWF, pewnego dnia będzie zmuszono wstrzymać USA swoje wsparcie i przystąpić do likwidacji tego bagna finansowego: „Te 17 bilionów dolarów długu wewnętrznego mogą pogrzebać USA „, jesteśmy innego zdania, pogrzebią na pewno a nie „mogą”, ale na „Titanicu” jeszcze gra muzyka, także w CIA.

  „Żeby rozerwać więzi ekonomiczne Europy z Rosją, trzeba tak mocno zastraszyć Europejczyków ruskim zagrożeniem, żeby oni chcieli sami to zrobić. ”

  Dobrze to wiedzieć, na tej podstawie można bez trudu zidentyfikować agenturę USA i to nie tylko w osobie marszałka Sikorskiego-Applebauma ale tylu innych, cały PO.PiS parti SLD, PSL, SP, … do Palikokot włącznie angażuje się w sabotaż interesów Europy i straszy nas niedźwiedziem. Myślę, że mamy dla nich dosyć latarni, Polska jest krajem cywilizowanym i ma latarnie w tym celu od stulecia.

  To jest wojna, i ofiary w ludziach należą do tego. 

  Wcale nie potrzeba tekstu przedstawiciela CIA aby zinterpretować wydarzenia, rzetelna analiza też prowadzi do podobnych wniosków, trzeba wszakże abstrachować od stałego szumu z mediów tzw. gównego nurtu, mają przecież inne zadanie niż informowanie kogokolwiek .”

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/07/08/co-sie-dzieje-na-ukrainie-2/#comment-496223

  Polubienie

  1. „Data publikacji: 2015-09-07 10:00
   Data aktualizacji: 2015-09-07 13:23:00

   Wzruszają cię obrazki z imigrantami? Tego w telewizji nie zobaczysz! VIDEO

   Stacje telewizyjne epatują obrazkami pokazującymi imigrantów z Afryki i Syrii, podkładając pod nie wzruszającą muzykę. Z relacji tych można wywnioskować, ze do Europy zmierzają tłumy samotnych matek z dziećmi. Dla pełnego rozeznania sytuacji publikujemy zupełnie inne filmy, których dziwnym trafem nie chcą publikować telewizje.

   Oto zarejestrowana przez jednego z Węgrów bitwa tamtejszej policji z muzułmańskimi imigrantami w jednym z ich obozów:

   Poniżej sceny ze szturmowania pociągów (bez biletów), do złudzenia przypominające te z książki Jeana Raspaila „Obóz Świętych”:

   Tutaj nie pokazywane w telewizjach obrazki wdzięczności islamskich imigrantów wobec pomagających im Europejczyków, którzy wzruszeni ciężkim losem uchodźców postanowili wręczyć im żywność:

   To tylko nieliczne z wielu publikowanych tego typu filmów w Internecie. Takich obrazów, równie prawdziwych jak tych ukazujących piękne oczy niewinnych dzieci, nie uświadczymy w programach telewizyjnych.

   Dlaczego?

   kra”

   źródło: http://www.pch24.pl/wzruszaja-cie-obrazki-z-imigrantami–tego-w-telewizji-nie-zobaczysz–obejrzyj-video,37985,i.html


   od mg: poniżej wybrane komentarze i spostrzeżenia czytelników powyższego tekstu

   „Polak
   deportować wszystkich i dorzucić wszystkich, którzy tak ochoczo chcą ich przyjmować, muzułmanie nigdzie się nie zasymilowali, jeśli jest inaczej to niech ktoś z ośrodka terroryzującego Polaków za mówienie prawdy o muslimach wymieni jakiś europejski kraj jako przykład”

   „kol
   Przecież to same młode „byki”. Nie widać, żeby to byli wystraszeni wojną uchodźcy.”

   „wars
   Wszystko zgodnie z dalekosiężnym planem…Te tłumy młodych mężczyzn przypominają mi numer jaki Castro wyciął USA wysyłając im jako „emigrantów” kryminalistów, narkomanów i chorych psychicznie.”

   „emo
   mimo wszystko powinnismy rowniez pamietac o Naszych Chrezscijanskich Braciach i Siostrach z Syrii w potrzebie i udzielac wsparcia chociazby poprzez Fundacji Estera i modlitwę”

   Polubienie

 2. „mazurekjanek http://mazurekjanek.wordpress.com/ said

  2015-09-07 (poniedziałek) @ 20:24:17

  Jakos malo sie zauwaza ze w statnich kilku miesiacach tj od maja br. masowy transport imigrantow z Turcj juz nie odbywa sie malymi rybackimi krypami czy pontonami (dziwne..wojskowymi) ale normalnymi statkami pelnomorskimi pod flaga Turecka. Armator Turecki Yedi Deniz A.s.usprawiedliwia sie ze sa wynajeci przez Filie (jakiejs) Organizacji Humanitarnej (sponsorowanej przez ONZ ???) celem pomocy uchodzcom (z Syrii???)…Tymczasem Kopacz „dzielnie” stoi przy premierach Wegier, Chech i Slowacji..ale to sprawa PR-u..gdyz w tej chwili PO juz sie zupelnie rozpadlo. Jak zwykle odrodzi sie jak “Phoeniks z popiolow” napewno w jeszcze bardziej ochydnej i anty-polskiej formie jako nowa prawdziwie „pariotyczna” partia i godny partner dla PiSu.”

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/09/07/wszystkiemu-winien-jest-orban-i-wegry/#comment-511474

  Polubienie

 3. „lowcailuzji http://lowcailuzji.wordpress.com/ said

  2015-09-07 (poniedziałek) @ 21:40:04

  Powstaje pytanie-dlaczego nie zamknie sie dopływu emigrantów do europy w sytuacji gdy jest to bardzo łatwe do zrobienia.Czy nie jest tak że jednak komus zależy na tym by masowy eksodus miał miejsce?

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/09/07/wszystkiemu-winien-jest-orban-i-wegry/#comment-511501

  „Boydar said

  2015-09-07 (poniedziałek) @ 22:25:42

  @ Łowca Iluzji (44)

  „… dlaczego nie zamknie się dopływu emigrantów do Europy w sytuacji, gdy jest to bardzo łatwe do zrobienia …”

  To trochę dziecinne postawienie sprawy. Jeżeli celem jest sprowadzenie ich tutaj, to dziwne byłoby zamykanie granic. Prawdziwe pytanie brzmi – jaki jest prawdziwy cel. Otóż nie jest to jeden cel. Jest ich wiele, tak jak to bywa w przypadkach poważnych operacji wojennych. W Gajówce było też wiele wymienionych. Nie pamiętam jednak, aby ktoś wymienił ten najbardziej abstrakcyjny – sak. Jeśli mam rację, to trzeba to przetrzymać, a przy okazji przeżyć. Inaczej się nie da.”

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/09/07/wszystkiemu-winien-jest-orban-i-wegry/#comment-511505

  „lowcailuzji said

  2015-09-07 (poniedziałek) @ 22:52:48

  Boydar (46)
  Mam pewne podejrzenia np. takie ze jest to koń trojański zafundowany nam przez ajwaje w celu depopulacji białego człowieka,jego kultury,chrzescijaństwa.Służyć to ma byc moze temu by ajwaje stworzyli konkretnie w Polsce Judeopolonie 2 a z reszty rodowitych europejczyków uczynić wasali w ich własnych krajach którymi dzieki mieszaniu się ras powstanie człowiek bez historii którym łatwo się manipuluje (ekonomiczni niewolnicy).”

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/09/07/wszystkiemu-winien-jest-orban-i-wegry/#comment-511506

  Polubienie

 4. „4000 wyszkolonych ZABIJAKÓW islamistów ISIS wtargneło do Europy !!! said

  2015-09-08 (wtorek) @ 09:01:56

  Przywódcy „państwa islamskiego” ISIS oficjalnie podali do wiadomości, że jest co najmniej 4000 ich WYSZKOLONYCH islamskich wojowników POMIEDZY tym MOTŁOCHEM 500 tysięcy którego WDARŁ się bez kontroli, NAJECHAŁ bez kontroli do Europy udający tzw. „emigrantów” !

  Z tej szarańczy z Bliskiego Wschodu i Afryki która NAJECHAŁA na Europę to też w 70% SYMPATYCY, którzy popierają ISIS !

  Pamiętacie jak 4 islamistów z Al Quidy jak dostało się do Hiszpanii, to zaraz potem oni WYSADZILI linie metra w Madrycie. Potem paru islamistów dostało się do Anglii i też ZATAKOWALI metro w Londynie !

  Teraz takich jest co NAJMNIEJ 4000 w Europie + ich 200,000 NOWYCH sympatyków, którzy będą ich WSPERAĆ !

  Wkrótce Europa będzie OCIEKAĆ czerwoną ciepłą KRWIĄ zaatakowanych tubylców !

  TERAZ w Europie pomiędzy tą ZAPROSZONĄ do UE szarańczą przez Merkel, żydo-masona prezydenta Francji i Tuska jest w Europie aż 4000 PRZESZKOLONYCH terrorystów przez ICIS którzy na 100% wezmą ODWET za zniszczenie Libyi i innych krajów przez zabijaków US ARMY, zabijaków wojskowych z Francji, Niemiec i Anglii, którzy MASAKROWALI Arabów !!!

  Europą ZATRZĘSĄ potężne EKSPOLOZJE spowodowane przez 4000 islamistów ISIS którzy zostali ZMIESZALI się z tłumem, który NIKT NIE kontroluje KTO faktycznie WTARGNOŁ do Europy !

  Jeśli Polacy w Kraju WPUSZCZĄ tą hołotę z Bliskiego Wschodu do Polski to by może metro w Warszawie itp. też zostanie ZATAKOWANE a Warszawa będzie OCIEKAĆ CZERWIONĄ KWIĄ od ataków terrorystycznych ISLAMISTÓW przeszkolonych z ICIS których z całą pewnością będzie SETKI w Warszawie !!!

  Londyn, Paryż, Wiedeń, Berlin też BEDĄ broczyć czerwoną KRWIĄ francuzów czy austryjaków, która zamieni się w potoki na ulicach !!!

  Więcej na ten temat tutaj:

  „Islamist operative claimed that more than 4,000 trained ISIS gunmen have already been smuggled into Europe – hidden among innocent refugees, reported the Express, a British newspaper … ”

  http://www.infowars.com/isis-smuggler-we-will-use-refugee-crisis-to-infiltrate-west/

  http://www.express.co.uk/news/world/555434/Islamic-State-ISIS-Smuggler-THOUSANDS-Extremists-into-Europe-Refugees

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/09/07/wszystkiemu-winien-jest-orban-i-wegry/#comment-511562

  Polubienie

 5. „Paul Joseph Watson, PrisonPlanet.com USA 2015-09-09

  Dżihadyści migrują do Europy jako „uchodźcy”.

  Obrazy przybywających do Europy „uchodźców”, którzy wcześniej walczyli w Syrii jako dżihadyści dalej podsycają obawy, że terroryści ISIS mogą wykorzystywać kryzys do infiltracji krajów zachodu.

  Do tej pory zidentyfikowano co najmniej trzy osoby wchodzące na teren europy, które wcześniej walczyły w grupach powiązanych z Al-Kaidą.

  Najszerzej rozpowszechnione zdjęcia przedstawiają Laitha Al Saleha, który w zeszłym miesiącu został ujęty przez Associated Press. Al Saleh był dowódcą 700-osobowej jednostki rebeliantów FSA w Syrii.

  BBC News próbowało obalić tezę, że Al Saleh był dżihadystą, pomimo faktu, że Wolna Armia Syrii walczyła u boku ISISpopełniła mnóstwo zbrodni wojennych, łamiąc prawa człowieka, w tym zmuszając dzieci do wykonania ścięć.

  Kolejny obraz pokazuje „uchodźcę”, który wcześniej rzekomo walczył u boku Jabhat al-Nusra, odłamu Al-Kaidy, która była odpowiedzialna za niezliczone zbrodnie w Syrii, w tym ścięcia.

  Trzeci zestaw obrazów pokazuje „uchodźcę”, który wcześniej widniał na zdjęciu w pełnym rynsztunku walcząc we frakcji dżihadu w Syrii.

  Po tym jak zdjęcia zostały rozpowszechnione w mediach społecznościowych węgierska telewizja M1 podała, że „islamscy terroryści przebrani za uchodźców, pojawili się w Europie. Zdjęcia zostały opublikowane na różnych portalach społecznościowych aby pokazać, że terroryści są już w większości miast europejskich. Wielu z tych nielegalnych uchodźców walczyło u boku Islamskiego Państwa.”

  Mimo, że jest prawdopodobne, że ludzie na zdjęciu walczyli z frakcjami dżihadystów to tak zwani “umiarkowani” rebelianci w Syrii podzielają ideologię ISIS i się z nią połączyli.

  […] Na początku tego roku w ramach „ataku psychologicznego” ISIS zagroziło zalaniem Europy półmilionową falą imigrantów, realizując w ten sposób ostrzeżenie pułkownika Kaddafiego z 2011 roku, że Morze Śródziemne stanie się „morzem chaosu”. Kadafi ostrzegł również, że dżihadyści ruszą później na „podbój Rzymu”.

  Członek ISIS ujawnił w zeszłym tygodniu, że tajny plan zakończył się „sukcesem”, i że obecnie w wyniku hojności zachodnich narodów wobec uchodźców 4000 wojowników ISIS przeniknęło do Europy.

  Link do oryginalnego artykułu: LINK

  Wojny Zachodu i masowa migracja do Europy.  Francja przygotowuje się na masowe niepokoje.  |  Obama i upadek południowej granicy USA.  |  Implikacje zmian demograficznych do roku 2050.  |   Zachodnia schizofrenia i barbarzyństwo Bliskiego Wschodu.  |  Polacy w Syrii pomagają Al- Kaidzie w obaleniu rządów Al Assada.   |  Syria- szeroka perspektywa.  |  Syria: Grupa powiązana z Al-Kaidą dostała od USA broń przeciwpancerną.   |  Misja wykonana: Libia jest teraz „zbiorowiskiem mend”.  |  Syria i agenda Ligii Arabskiej.   |  Raport NATO: Syria za wszelką cenę!   |  Syria i Arabski gazociąg.   | Amerykanie i Brytyjczycy przerzucili 3.000 ton broni do Syrii by pomóc Al Kaidzie.   |  W Syrii USA skupia się wyłącznie na dozbrajaniu Al-Kaidy.   CFR przyznaje, że Al-Kaida pomaga przeprowadzić rewolucję w Syrii.  |  Izrael ratuje syryjskich terrorystów Al-Kaidy.   |  Lider Al-Kaidy wspiera syryjską rewoltę przeciwko Assadowi.  | Zwolennicy syryjskich rebeliantów z dumą prezentują flagę Al-Kaidy.  |  Rebelianci Al-Kaidy na zdjęciach z obserwatorami ONZ w Syrii.   |  Bractwo Muzułmańskie, Naziści i AlKaida.   |  Alex Jones. Wszystko co powinieneś wiedzieć o Al Kaidzie.  |  USA zakupi ropę od Libijskich Rebeliantów, finansując „przebłyski” Al-Kaidy.   |  Film: TerrorStorm. Historia terroryzmu sponsorowanego przez rządy.  |   Szokujące filmy ujawniają prawdę stojącą za syryjskimi „bojownikami o wolność”.  |  Obama wspiera syryjskich rebeliantów wychwalających Bin Ladena i ataki 9/11.   |   Syryjscy rebelianci nagrani na wideo omawiają ataki chemiczne.   |  10 rocznica 9/11: Loose Change Finall Cut. Co naprawdę wydarzyło się 11 września. Nowy Porządek Świata a sprawa Polska.  |  Zbigniew Brzeziński: Ku uniwersalnej kulturze politycznej.  |  Brzeziński za zbliżeniem Rosji i Europy.  |  Konwergencja: Globaliści naciskają na połączenie Rosji i UE.   |  Alex Jones. Wszystko co powinieneś wiedzieć o Al Kaidzie.  |  Anglo- Amerykański establishment.  |  Bractwo Muzułmańskie, Naziści i AlKaida.   |

  Newsletter

  Więcej na ten temat

  źródło: http://www.prisonplanet.pl/polityka/dzihadysci_migruja_do,p1524223146

  Polubienie

  1. „Rzecznik Praw Gojów said

   2015-09-11 (piątek) @ 10:28:24

   Nieźle daje czadu były poseł partii Palikota, a obecnie niezrzeszony, Armand Ryfiński. Przypadek o tyle ciekawy, że sprzeciwia się on kolonizacji Polski imigrantami z pozycji lewackich, co jest rzadkością.
   http://www.tvp.info/21583955/posel-ryfinski-wykluczony-z-obrad-kopacz-niech-pojedzie-do-obozu-moze-jego-wrazliwosc-sie-zmieni
   http://ryfinski.blog.pl/2015/09/07/propozycja-referendum-czy-chcesz-zeby-polska-przyjmowala-bydlo-z-azji-i-afryki/

   źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/09/10/wolne-tematy-71-2015/#comment-512448


   od mg: Awantura w Sejmie o debatę nt. uchodźców. Poseł Armand Ryfiński wykluczony z obrad http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Awantura-w-Sejmie-o-debate-nt-uchodzcow,wid,17838120,wiadomosc.html?ticaid=11590d

   Polubienie

   1. Apel do Obywateli RP (kryzys imigracyjny, Wybory do sejmu)


    od mg:
    łudzenie się, że pójście na „wybory” organizowane przez okupanta (według jego ordynacji wyborczej itd.) są w stanie coś zmienić jest naiwnością
    nie tędy droga! okupant śmieje się z naszego udziału w jego „wyborach”, właśnie o to mu chodzi i tylko o to, o frekwencję, o naszą naiwność, bierność czyli o chodzenie na jego „wybory” zamiast działać!
    jakie inne mamy wyjście? takie: https://7777777blog.wordpress.com/2011/05/04/pytania-do-referendum/
    jak to zrobić? tak: https://7777777blog.wordpress.com/2015/07/23/droga-do-normalnosci/

    Polubienie

 6. „11 września 2015 05:20:01

  Gen. Roman Polko: Apeluję o niewpuszczanie do Polski uchodźców!

  O tym, że Polska nie jest przygotowana na przyjęcie imigrantów, a polskie służby nie są w stanie przeprowadzić weryfikacji muzułmańskich imigrantów – których chce nam wcisnąć Unia Europejska – i szybko wyłuskać spośród nich terrorystów, mówi się od wielu tygodni, ale dopiero ten element dyskusji zaczyna przebijać się do opinii publicznej. Warto więc podkreślić, że wraz z nadciągającą falą muzułmańskich imigrantów rośnie zagrożenie terrorystyczne.

  A sprawa jest bardzo poważna, bo jak zauważa „Super Express” liczba kilkunastu tysięcy imigrantów, którzy wg Komisji Europejskiej mieliby trafić do Polski, może wkrótce wzrosnąć do blisko 100 tys. w związku z tym, że każdy uchodźca będzie miał prawo sprowadzić sobie rodzinę.
  Każdy uchodźca według prawa unijnego i polskiego może ściągnąć rodziców, dziadków, dzieci, małżonków do kraju, w którym otrzyma status azylanta. Według unijnych statystyk ok. 80 proc. uchodźców to mężczyźni. Jak podaje RMF FM, unijni eksperci szacują, że za azylantem przyjedzie ok. sześciu osób. Do Polski może więc trafić ok. 90 tys. osób. – pisze Super Expressie. Gazeta kontynuując ten temat rozmawiała m.in. z byłym dowódcą GROM, Romanem Polko.

  W tej rozmowie gen. Polko wyjaśnia:
  – Nie jesteśmy przygotowani na przyjęcie uchodźców pod względem kulturowym i ekonomicznym. Ale najważniejsza bolączka jest taka, że wśród nich mogą być terroryści, którzy tylko czekają, aby przeprowadzić zamach. Są potężnym zagrożeniem dla naszych dzieci, matek, ojców i całego społeczeństwa.

  I przechodzi do meritum:
  – Nasze służby są kompletnie nieprzygotowane na uchodźców. Nie są w stanie przewidzieć, czy ktoś z nich nie został już zwerbowany przez Państwo Islamskie do szerzenia zamętu, chaosu, a nie daj Boże – do ataku terrorystycznego.

  Na koniec gen. Polko apeluje:
  – Apeluję o niewpuszczanie do Polski uchodźców!

  Kilka dni temu gen. Polko w rozmowie z Fronda.pl powołując się na przykład Czeczenów, powiedział:
  – Europa kompletnie nie jest przygotowana i nic nie robi, żeby się przygotować na przyjęcie nawet tych, którzy uciekają, żeby ratować swoje życie, będzie z pewnością narastało niezadowolenie imigrantów. To niezadowolenie już widzimy wśród Czeczenów, którzy przyjechali do Polski i próbują tworzyć własne reguły postępowania. Skarżą się oni na to, że naprawdę nie ma żadnych szans na integrację z polskim społeczeństwem. Ich ośrodki są położone gdzieś na uboczu. Nikt nie stwarza im możliwości adaptacji do nowych warunków życia.

  I podkreślił z całą stanowczością:
  – Nie zdaliśmy egzaminu, mając niewielką grupę uchodźców z Czeczenii. Nie wiemy, kogo mamy i czym się ci ludzie zajmują, nie potrafimy ich zasymilować. ”

  źródło: http://www.kufel.pl/pelnykufel/1431/gen-roman-polko-apeluje-o-niewpuszczanie-do-polski-uchodzcow/

  Polubienie

  1. „Dodany 2 lata 4 mies. temu przez: zamojski21

   6 facetów w burkach napadło na sklep w centrum Londynu, straty 1 mln GPB.

   http://xc.cdn03.imgwykop.pl/c3397993/link_COZAVPD5KeqaAO7GUgTWcReePLlAz4AJ,w300h223.jpg

   6 mężczyzn ubranych w burki napadło na sklep przy Oxford street i skradło luksusowe zegarki wartości około 1 mln funtów. Oxford street to ulica w samym centrum Londonu najbardziej ruchliwa arteria handlowa w Europie.

   http://www.wykop.pl/link/1547617/6-facetow-w-burkach-napadlo-na-sklep-w-centrum-londynu-straty-1-mln-gpb/


   od mg: tak wygląda paszport muzułmanki (ubranej w burkę, pod którą można ukryć broń, ładunek wybuchowy, wszystko)

   http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_TG9hg1M68GM7Hq7YiSxqCDPyWBNURRtW,w400.jpg

   Polubienie

 7. Tysiące kobiet, głównie jazydek, zostało schwytanych przez islamistów. Wykorzystywane seksualnie przeżywają piekło. Najmłodsze z nich mają osiem – dziewięć lat. Poza częstymi gwałtami, zmuszane są do przyjęcia islamu, a następnie „wychodzą za mąż” za swoich oprawców. Małżeństwa z ekstremistami zawierają również młode muzułmanki. Są im sprzedawane przez rodziny, których nie stać na ich utrzymanie. Są też i takie kobiety, które nakłaniane do współżycia z dżihadystami, są zapewniane o wzmacnianiu w ten sposób ich woli walki w ramach dżihadu.

  źródło: http://serwisy.gazetaprawna.pl/galerie/artykuly/893056,kobieta-zabila-przywodce-panstwa-islamskiego-jeden-z-emirow-gwalcil-ja-przez-trzy-miesiace.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s