droga do normalności

początek drogi do normalności

(materiał opublikowany 15.02.2014)

więcej: http://www.youtube.com/user/podziemnaTV/videos 

Reklamy

Komentarzy 7 to “droga do normalności”

 1. mgrabas Says:

  „Żydzi, którzy chcą być przyzwoitymi ludźmi, muszą odrzucić swoją żydowskość”. Kevin MacDonald

  Opublikowano Sierpień 8, 2015 Przez a303 W Świat

  „Żydzi, którzy chcą być przyzwoitymi ludźmi, muszą odrzucić swoją żydowskość”. Kevin MacDonald

  Tematem, który nie jest omawiany, a krzyczy prosto w twarz, jest wroga agresja, którą ludzie muszą znosić, gdy odważą się nadepnąć na żydowską wrażliwość.

  Nie mówimy tu o wyrafinowanej racjonalizacji, widzianej w artykułach redakcyjnych na stronach mediów głównego nurtu, a nawet o technikach oczerniania przez organizacje takie jak ADL lub SPLC. Mówimy o agresji interpersonalnej. Jest to coś absolutnie podstawowe.

  Mamy odświeżająco szczery blog należący do Karin Friedemann, etnicznie żydowskiej anty-syjonistki. Zauważa zaciekłą nietolerancję, wykazywaną przez obrońców Izraela, w stosunku do ludzi mających inne opinie.

  Amerykańscy Żydzi są rzeczywiście od dzieciństwa szkoleni w kontaktach z nie-Żydami w sposób podstępny i arogancki, w koordynacji ze sobą, aby niszczyć emocjonalnie nie-Żydów i krytyków Izraela, oprócz rujnowania ich kariery i ingerencji w relacje społeczne. Jest to rzeczywiście celowe, nikczemne i zaplanowane zachowanie, motywowane narcystyczną, zadufaną furią. …

  Problem polega na tym, że nie-Żydzi są nauczani, przez nacisk emocjonalny i przemoc w mediach i systemie szkolnym, że mają być bardzo wrażliwi na cierpienie Żydów, więc gdy syjonista oburza się na nich za kwestionowanie jego poglądów, nie-Żyd naprawdę musi toczyć wielką bitwę przeciwko swojemu „wewnętrznemu Żydowi,” czyniąc się nieadekwatnym i zastraszanym. Ale Żyda nie obchodzi jak bardzo rani innych. Żyda obchodzi tylko to, co dobre dla Żydów.

  Kiedyś doprowadziłam 50-letniego mężczyznę do histerycznego płaczu, bo powiedziałam mu, delikatnie i czule, że Żydzi nie są unikalni. Powiedziałam, że Żydzi, tak jak wszyscy inni, mieli dobre i złe czasy. Czasy, gdy ich mordowano, a innym razem, gdy oni mordowali innych. Tak jak każdy inny. Zgadnij, co wtedy zrobił. On mnie emocjonalnie wykorzystał w obelżywy sposób, a następnie zerwał wszelkie dalsze kontakty ze mną. Żydowskie zachowanie jest tak przewidywalne, że to naprawdę przeraża. …

  Jeśli wspomnisz odcięcie pieniędzy lub możliwy kompromis z Palestyńczykami, życie jak równy z równym w jednym państwie, stają się bardzo źli i stosują taktykę zastraszania, chyba że mają jakiś powód by się ciebie bać, w tym przypadku unikają cię i narzekają do władz, próbują byś został zatrzymany lub spróbują zniszczyć ci karierę, czy status społeczny poprzez oczernianie. …

  Wszyscy syjoniści wierzą w mit „1000 lat żydowskiego cierpienia” i czują, że świat jest im winien odszkodowanie za „wyjątkowe” cierpienia ich przodków. Jest to zbrodniczo obłąkany pogląd. Radzą sobie ze sprzecznościami między ich wiarą, że są dobrzy i tym co faktycznie robią swoim sąsiadom, zarówno na Bliskim Wschodzie, jak i w Stanach Zjednoczonych, opracowują wymyślone zagadnienia nt. zdrowia psychicznego. Większość syjonistów to funkcyjni schizofrenicy.

  Moja opinia:

  – Te taktyki nie ograniczają się tylko do krytyków syjonizmu. Jako jeden z tych, którzy doświadczyli ataku wrogich emaili od moich kolegów na uczelni, mogę to zdecydowanie potwierdzić. Jeden z moich korespondentów ostatnio przysłał mi następującą wiadomość:

  Spotkałem wielu liberalnych, politycznie poprawnych Żydów, którzy reagują głośno (prawie gwałtownie), na najbardziej niewinne uwagi na każdy temat związany z Izraelem i Żydami. Jeden Żyd, kiedy wspomniałem, że moja żona i ja byliśmy w Rosji, przez kilka minut mówił o Rosjanach praktycznie z pianą na ustach. Inny, kiedy usłyszał, że sympatyzuję z problemami Palestyńczyków, chciał się dowiedzieć kim jestem i jak śmiem mówić coś takiego. Często zero tolerancji dla odmiennego zdania.

  – Media stale pokazują obrazy żydowskiego cierpienia, ostatnio niekończący się przesyt filmów o holokauście. Ale media ignorują przypadki, takie jak wczesne dziesięciolecia ZSRR, a teraz w Wielkim Izraelu, gdzie Żydzi zadawali straszne cierpienia. Obecnie czytam The Jewish Revolutionary Spirit and Its Effect on History [Żydowski duch rewolucyjny oraz jego wpływ na historię] E. Michaela Jonesa. Uderzające są opisy żydowskiej przemocy wobec nie-Żydów w starożytności, zwłaszcza prześladowanie chrześcijan, gdy Żydzi mogli to zrobić.

  Na długo zanim chrześcijanie mieli jakiś wpływ na politykę Rzymian, skargi chrześcijan na Żydów nie były stereotypowe, oparte na pamięci historycznej, lecz wynikały z bezpośredniego doświadczenia z Żydami: „Orygenes uważał, że żydowskie oszczerstwa pomogły wywołać prześladowania chrześcijan, oraz że żydowska nienawiść była faktem w życiu chrześcijan, i trwała niesłabnąco po wielokrotnych porażkach polityki mesjanistycznej” (tzn. porażki żydowskich rebeliantów z rąk Rzymian w 70 i 135 AD) (s. 69). To jest podstawą moich obaw, co stanie się z białymi, kiedy Żydzi staną się częścią wrogiej elity w Ameryce, z białą mniejszością.

  – Nie-Żydzi absorbują te obrazy medialne, w wyniku czego czują się nieadekwatni i zastraszani emocjonalnie. W końcu identyfikują się z agresorem, podobnie jak przymuszani zakładnicy albo, jak sugeruje Friedemann, doświadczająca przemocy małżonka. Albo podtrzymują przyjaźń, ale starannie unikają mówienia o czymkolwiek związanym z Izraelem. Nie-Żydzi robią to co każą im ich wewnętrzni Żydzi, ponieważ mają umiędzynarodowione obrazy żydowskiego cierpienia. W związku z tym pomagają żydowskiej brutalności i agresji.

  Nie-Żydom, którzy kontynuują krytykę zorganizowanej społeczności żydowskiej, grozi się utratą środków do życia i ostracyzmem społecznym. Jak napisałem w poprzednim artykule, zorganizowana społeczność żydowska nie wierzy w wolność słowa. Ważne jest, aby pamiętać, że kiedy Żydzi dominowali w pierwszych dziesięcioleciach ZSRR, rząd kontrolował media, antysemityzm był wyjęty spod prawa, oraz były masowe mordy chrześcijan i zniszczenie chrześcijańskich kościołów i instytucji religijnych.

  Jak zauważa Friedemann, sytuacja jest niczym innym jak oznaką poważnej sprawy psychicznej wśród społeczności żydowskiej głównego nurtu.: „Większość syjonistów to funkcyjni schizofrenicy.”

  Myślę, że tak się dzieje, gdy ludzie, którzy zajmują się tematyką żydowską w końcu zrozumieją, że nie ma nadziei na dialog i zaczną myśleć, co robić dalej. Uczciwi ludzie w końcu zrozumieją, że jeśli chodzi o krytyczne sprawy, takie jak Izrael i wielokulturowa Ameryka, podziały wśród Żydów są złudzeniem. (Friedemann wyrzekła się swojej tożsamości żydowskiej.) Mąż Friedemann, Joachim Martillo zauważa, że „Żydzi, którzy chcą być przyzwoitymi ludźmi, nie mają wyboru, tylko zrezygnować z żydowskiego pochodzenia i wziąć udział w antysyjonistycznej walce (już teraz).”

  Dowodem A na ‚już teraz’, jest mordercza inwazja izraelska w Strefie Gazy. Wiemy (zob. artykuł Johna Mearsheimera w The American Conservative), że ta inwazja nastąpiła po dłuższym okresie, kiedy Izrael ograniczał dostawy do Strefy Gazy, a następnie zaatakował tunele pomiędzy Gazą a Egiptem. Wiemy, że jej celem było „zadawanie ogromnego bólu Palestyńczykom po to, by pogodzili się z faktem, że są narodem pokonanym, oraz że Izrael będzie w dużej mierze odpowiedzialny za kontrolowanie ich przyszłości.”

  Ton artykułu Mearsheimera sugeruje dramatyczną zmianę w postawie, gdzie zwykłe zahamowania w dyskursie publicznym, w końcu zaczynają opadać, nawet w przypadku szacownych naukowców:

  Jest … niewielka szansa, by ludzie na całym świecie, którzy śledzą konflikt izraelsko-palestyński, szybko zapomnieli przerażające karę, jaką Izrael wymierza w Strefie Gazy. … Dyskurs o tym od dawna trwającym konflikcie uległ zmianie na Zachodzie w ostatnich latach, i wielu z nas, którzy kiedyś byli całkowicie życzliwi wobec Izraela, teraz widzą, że to Izraelczycy są represjonerami, a Palestyńczycy są represjonowanymi.

  Zdejmuje się rękawice. Tak się dzieje, gdy inteligentni i uczciwi ludzie, którzy ciężko pracują, aby uzyskać stypendium, są jednak oczerniani jako antysemici, winni najgorszych występków. Nic dziwnego, że Abe Foxman – główny obrońca rasowego syjonistycznego status quo w Izraelu – poświęcił całą książkę oczernianiu Mearsheimera i Walta. Po prostu nie ma sensu rozmawiać z takimi ludźmi, ani poważnie traktować tego, co o nas mówią.

  Wiemy, że rząd Izraela jest mocno w rękach rasowych syjonistów, „zwolenników Wladimira Żabotyńskiego i jego opinii na temat rasowej odrębności i wyższości narodu żydowskiego. Rzeczywiście, jedynym pytaniem w izraelskich wyborach, jest, która odmiana rasowego syjonizmu stanowić będzie następny rząd.

  Wiadomo, że rasowy syjonizm całkowicie wygrał dziś w Izraelu, gdy Kadima – partia Ariela Szarona, Ehuda Olmerta, Tzipi Livni i inwazja Gazy – jest opisana przez Benjamina Netanyahu jako partia lewicy. (LA Times sumiennie nazywa ją „centrową”, ale, jak pisze izraelski działacz pokojowy Uri Avnery, Livni „nawołuje do sprzeciwu wobec dialogu z Hamasem. Ona sprzeciwia się wspólnie uzgodnionemu zawieszeniu broni. Ona próbuje konkurować z Netanjahu i [Avignor] Liberman w nieograniczonych przekazach nacjonalistycznych.”) Faktycznie, jedynym zmartwieniem Netanjahu jest to, że otwarcie rasistowski Liberman, „uczeń notorycznego Meira Kehane’a – zabierze zbyt wiele głosów Likudowi.

  Sytuacja jest analogiczna do wyborów w USA, gdzie Pat Buchanan jest kandydatem skrajnej lewicy. (Mogę sobie pomarzyć).

  Avnery przyrównuje wybory do żartu, gdy sierżant mówi do swoich ludzi: „Mam dobre wiadomości i złe. Dobrą wiadomością jest to, że zmienicie swoje brudne skarpetki. Zła wiadomość jest taka, że ​​macie je wymienić między sobą.”

  Po raz kolejny widzimy działanie ogólnej zasady, że w społeczności żydowskiej, najbardziej ekstremalne elementy rządzą i pociągają za sobą resztę społeczności żydowskiej. Jak napisałem w Zionism and the Internal Dynamics of Judaism [Syjonizm i wewnętrzna dynamika judaizmu], „w czasie, kiedy bardziej wojowniczy, ekspansywni syjoniści (Żabotyńscy, Partia Likud, fundamentaliści i osadnicy z Zachodniego Brzegu) wygrali i nadal będą dążyć do terytorialnej ekspansji w Izraelu. Doprowadziło to do konfliktu z Palestyńczykami i powszechnego przekonania wśród Żydów, że to Izrael jest zagrożony. Doprowadziło to do wyższej świadomości grupowej wśród Żydów i wreszcie wsparcia dla syjonistycznego ekstremizmu wśród całej zorganizowanej amerykańskiej społeczności żydowskiej.”

  Fanatycy wykraczają poza dotychczasowe granice, zmuszając innych Żydów, by albo zgodzili się na ich program, albo przestali być częścią społeczności żydowskiej. Złowieszczo, jeżeli zostanie wybrany, Netanjahu obiecuje, że priorytetem będzie „wykorzystanie administracji USA, aby powstrzymać zagrożenie” ze strony programu nuklearnego Iranu.

  Nawiasem mówiąc, E. Michael Jones (Żydowski duch rewolucyjny i jego wpływ na historię, s. 42ff) rozszerzył ten argument do starożytnego świata. Pokazuje jak społeczność żydowska została wciągnięta w kierunku fanatyzmu przez zelotów, którzy wypędzili wyznawców Jezusa z synagogi i przyjęli katastrofalną drogę rewolucji przeciwko Rzymowi, co doprowadziło ostatecznie do porażki w 70 i 135 AD.

  Dobry przykład schizofrenii opisanej przez Friedemann pokazuje fakt, że około 80% amerykańskich Żydów głosowało na Obamę, a ten sam procent obwinia Hamas za eskalację przemocy i uważa, że ​​izraelska reakcja była „odpowiednia”. Te wyniki ankiety na temat inwazji Gazy dumnie ogłosił Abraham Foxman z ADL, organizacji, która jest jedną z głównych sił promujących post-europejską Amerykę. Żydowska lewica jest filarem wielokulturowym Ameryki, ale silnie wspiera rasowy syjonizm w Izraelu.

  Tę samą schizofrenię pokazano na ostatniej wystawie w Hammer Museum w Los Angeles, Chrisa Hedgesa i Marka Potoka – z SPLC. Program zajął się zwykłymi straszakami zorganizowanej społeczności żydowskiej: chrześcijańskimi fundamentalistami, skinheadami, Davidem Dukem, i (jestem zadowolony z tego) The Occidental Quarterly.

  W komentarzu na temat sojuszu między chrześcijańskimi konserwatystami i syjonistami, ktoś z publiczności wspomniał (przy stłumionych oklaskach), że „są żydowscy faszyści”. Ale moderator, Ian Masters, uratował sytuację kiedy stwierdził, że „większość amerykańskich Żydów jest świecka i liberalna” – komentarz, który przyniósł wiele oklasków, prawdopodobnie dlatego, że zapewnił wielu Żydów wśród publiczności, że oni nie byli jak ci Żydzi. Ze swojej strony, Potok, ten dzielny wojownik w walce z białą Ameryką, wyraził swoje poparcie dla tego, kogo widzi jako oblężony Izrael na skraju apokalipsy z rąk Arabów. Rzeczywiście schizofrenia.

  Politycy rządzący Izraelem są większymi rasistami i nacjonalistami od wszystkiego, co było na horyzoncie w amerykańskiej czy europejskiej polityce. Jak pisze Avnery:

  W każdym innym kraju, program Libermana byłby nazywany faszystowskim, bez żadnego cudzysłowu. Nigdzie w świecie zachodnim nie istnieje duża partia, która odważyłaby się na takie żądanie [unieważnienie obywatelstwa Arabów]. Neofaszyści w Szwajcarii i Holandii chcą wyrzucać cudzoziemców, a nie unieważniać obywatelstwo tam urodzonych. …

  Kiedy do austriackiego rządu wszedł Joerg Haider, Izrael w proteście odwołał swojego ambasadora z Wiednia. Ale w porównaniu z Libermanem, Haider był oszalałym liberałem, podobnie jak Jean-Marie Le Pen. Teraz Netanjahu zapowiedział, że Liberman będzie ważnym ministrem w jego rządzie, Livni dała do zrozumienia, że on ​​będzie w jej rządzie także, a Barak nie odrzucił takiej możliwości.

  Optymistyczna wersja mówi, że Liberman okaże się przemijającym curiosum. … Istnieje również wersja pesymistyczna: faszyzm stał się poważnym graczem w izraelskim życiu publicznym. Trzy główne partie teraz go usankcjonowały. Zjawisko to należy przerwać zanim będzie za późno.

  Więc mam propozycję dla Foxmanów, Potoków, neokonserwatystów i świeckich żydowskich liberałów na świecie: Jeśli chcecie zwalczać rasizm i nacjonalizm, zacznijcie od własnego podwórka. A moja propozycja dla reszty z nas jest taka, by pozbyć się tego, co Friedemann nazywa „wewnętrznym Żydem”. Wiem, że to trudne do zrobienia. Ale gdy wyłączysz się z wrzaskliwej wrogości (i zakładając, że nie obawiasz się utraty pracy), będzie proste. Nie spodziewaj się przyjemnej czy racjonalnej rozmowy.

  Kevin MacDonald

  „Jews, who want to be decent human beings, have to renounce being Jewish”

  Źródło: http://www.radioislam.org/gaza/macdonald.htm

  Tłumaczenie: Ola Gordon

  źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-ktorzy-chca-byc-przyzwoitymi-ludzmi-musza-odrzucic-swoja-zydowskosc-kevin-macdonald-2015-08


  „Krzysztof M said

  2015-08-09 (niedziela) @ 10:12:58

  „wroga agresja, którą ludzie muszą znosić, gdy odważą się nadepnąć na żydowską wrażliwość.”

  – Nie ma w nich wrażliwości. Natomiast jest drażliwość. :-) To zupełnie coś innego.”

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/08/09/zydzi-ktorzy-chca-byc-przyzwoitymi-ludzmi-musza-odrzucic-swoja-zydowskosc-kevin-mcdonald/#comment-504323


  Talmud uczy rasizmu oraz dzieli na ”Gojów” i ”naród wybrany”

  „Opublikowany 10.07.2013
  Szanowni widzowie mój kanał jest odpowiedzią na działalność stowarzyszenia Nigdy Więcej, które walczy z ”rasizmem, ksenofobią i nietolerancją”. Stowarzyszenie funkcjonuje w Polsce i na świecie od około 17 lat. Ta organizacja posiada również dwa kanały na You Tube co bardzo mnie niepokoi, ponieważ 100% aktów rasizmu, ksenofobi i nietolerancji przez nią pokazywanych jest dokonywana przez białych na innych rasach. Ponadto stowarzyszenie prowadzi raport przestępstw rasowych o nazwie ”Brunatna Księga”, gdzie z tego co zaobserwowałem, to wszystkie przypadki rasizmu, ksenofobi i nietolerancji są dokonywana również przez białych. Takie działanie jest typowo stronnicze, stygmatyzuje oraz uogólnia stare stereotypy. Dzisiaj to właśnie kraje białych ludzi są najbardziej cywilizowane oraz tolerancyjne, a biali coraz częściej padają ofiarą przemocy rasowej ze strony masowej imigracji z krajów trzeciego świata. Następnie biali europejczycy nigdzie na świecie nie posiadają takich praw jakie sami przyznają obcym we własnych krajach co w skali globalnej powoduje, że to właśnie biali mają tych praw najmniej, a co za tym idzie są dyskryminowani. Ponadto powielanie nieustannie stereotypów, że tylko biali są rasistami powoduje wzrost nienawiści w stosunku do nas ze strony innych grup etnicznych. Taka sytuacja w połączeniu z niżem demograficznym europejczyka oraz wysoką dzietnością gości, jak i masową imigracją może w przyszłości doprowadzić nas tubylców do jakiejś tragedii. We Francji już są dzielnice imigrantów gdzie biały jest niemile widziany i gdzie często boi się nawet wejść. W Ameryce i Europie wzrost rasizmu wobec białych, zważywszy na wyżej opisaną sytuację, jest progresywny z roku na rok.

  W dzisiejszych czasach funkcjonuje takie bardzo niesprawiedliwe odbieranie złych faktów, zdarzeń oraz statystyk na temat: Kolorowych, Żydów, Murzynów, Homoseksualistów, że niby to: rasizm, faszyzm, antysemityzm oraz homofobia itp.. Ale kiedy przedstawia się te same fakty, zdarzenia i statystyki na temat białych, Polaków lub heteroseksualistów to sytuacja jest wręcz odwrotna, a osoba krytykująca uchodzi za autorytet moralny, postępowy oraz godny naśladowania. Taka sytuacja tworzy nowe, uprzywilejowane grupy etniczne i seksualne zupełnie tak samo jak za Adolfa Hitlera z tym, że od drugiej strony. Kij ma zawsze dwa końce, a prawdziwa sprawiedliwość oraz równość każdego traktuje tak samo, ja na moim kanale domagam się sprawiedliwości oraz wolności słowa, którą podobno mamy zagwarantowaną. Fakty oraz statystyki nigdy nie są rasistowskie, ponieważ są to suche fakty za które odpowiadają nie poszkodowani, a wyrządzający szkodę. Tak samo jak nie jest rasizmem przytaczanie przez Kolorowych, Żydów i Polaków morderstw które dokonali Niemcy podczas 2 wojny światowej.”

  http://www.youtube.com/channel/UCONYFk5kNAnORt8vXSiaHLA/videos

  Prof. Wolniewicz: Z rasizmem walczy się tylko wtedy, kiedy rasista jest biały!

 2. mgrabas Says:

  Wybory2015: Co ze wspólnym startem? Co z antysystemowcami? Co dalej? #128

  Opublikowany 27.08.2015

  Robią nas w konia: Jak rozpoznać agenta i dlaczego łączenie sił jest konieczne #129

  Opublikowany 04.09.2015


  od mg: http://1polska.pl/o_co_chodzi

 3. mgrabas Says:

  Robią nas w konia: Expose Premier Szydło i rządu PiS – koniec złudzeń #136

  Opublikowany 23.11.2015


  od mg: poniżej co ciekawsze komentarze z YouTube

  „SierotaLobzygano http://www.youtube.com/user/SierotaLobzygano
  Jedna uwaga. Nałożenie podatku obrotowego na sieci zagranicznych hipermarketów jest JEDYNĄ drogą by W OGÓLE płaciły jakikolwiek podatek. Aktualny system powoduje wyprowadzanie podatków poprzez tworzenie SZTUCZNYCH kosztów (za znaki towarowe i inne know-how). Więc twierdzenie że zmuszenie nieuczciwego płatnika który nie płaci NIC wpłynie na podniesienie cen jest bzdurą. Po prostu MNIEJ będą mogli wyprowadzić. I tyle.”

  „Igor Kowalski http://www.youtube.com/channel/UC5NleAGf5ew6v51VLlPoS1A
  Nie będzie czegoś takiego jak podatek obrotowy na sieci zagranicznych hipermarketów ,prawo nie może różnicować opodatkowanych podmiotów ze względu na pochodzenie ich właścicieli . Spec podatek od sklepów wielkopowierzchniowych ma obejmować każdy sklep o powierzchni większej niż 250 m2 ,a więc również takie jak PoloMarkiet , Piotr i Paweł czy Stokrotka a nawet zwykłe sklepy meblowe .\należące do polskich właścicieli .”

  „Sativa Indica http://www.youtube.com/channel/UCa7XZPonuKO4zfAvczy-aXw
  Zachodnie koncerny i tak przerzucą koszty tego podatku na klienta podnosząc ceny , a Polskie firmy będą miały większe koszty produkcji co również odbije się na cenach ich produktów , więc jakbyś nie stanął plecy zawsze z tyłu . Czy nie lepszym rozwiązaniem jest całkowite obniżenie podatków , wówczas ludzie będą mieli więcej pieniędzy i tym samym będą więcej kupować , co spowoduje wzrost gospodarczy.”

  „SierotaLobzygano
  Oczywiscie, obnizanie podatków jest pozytywne. Ale w obecnej sytuacji mamy do czynienia z zorganizowanym i POWSZECHNYM procederem nieuczciwej konkurencji z strony zachodnich podmiotów. Praktycznie każda firma zachodnia czy to handlowa czy produkcyjna, tak manipuluje „kosztami” sprowadzanymi z firm „matek” by nie wykazywać dochodów. Uczciwy biznesmen nie ma po prostu najmniejszych szans przetrwac. To jest zwykły transfer podatków za granicę. Mamy już przykład że taki sposób podatkowania działa i nie wpływa na ceny: są to Węgry. Jeśli wprowadzi się podatek obrotowy, jednoczesnie obniżając CIT, uczciwy przedsiębiorca NIC nie straci, a nieuczciwy będzie musiał COŚ zapłacić. Bo mniej będzie mógł skroić na CITcie.
  PS. szacunek za logo Sativa, za inne wypowiedzi też. Ku chwale Ojczyzny!”

  „Igor Kowalski
  Tylko że PiS wprowadzając nowy podatek na sklepy duże sklepy wcale nie obniży im podatku CiT co doprowadzi do tego że zachodnie hipermarkety jak nie płaciły tego podatku tak dalej go nie będą płacić ale za to polskie firmy handlowe będą płacić i Cit i nowy podatek co je wykończy”

  „tajniak4 http://www.youtube.com/user/tajniak4
  Krytykowanie PiS jest z definicji manipulacją, bo PiS jest przecież świętsze od Ojca, Syna i Ducha.”

  „Charlie Sheen http://www.youtube.com/channel/UCsuVF83rE7qYIVkXZNRFd9A
  jestem na 100% przekonany ze za pol roku bedziesz plakal jaki to pis jest zly i ze to banda zlodziei”

  „Zbyszkoz http://www.youtube.com/user/Zbyszkoz
  plan zlodziejstwa rozpoczal sie w 1968. a generalnie w 1904 -1914.”

  „KarasekUS http://www.youtube.com/user/KarasekUS
  Racja nie zależy od ilości autorytetów. A te stada doradców już od roku przebierały nogami nie mogąc się doczekać aż się dorwą do żłobu i za nasze pieniądze będą doradzać PiSowi jak wydawać nasze pieniądze. Każda konwencja PiS to sabat socjalistów, a ich program to manifest faszystowski: „wszystko w państwie, nic poza państwem, nic przeciwko państwu!”.”

  „KarasekUS
  Widzę, że Macierewicz z Jarkiem skutecznie deprawują słabe umysły insynuacją i tanią erystyką. Ciekawe z kolei kto kazał Jarkowi zrobić premierem najpierw Marcinkiewicza, a teraz Szydło?

  „Otóż pani Beata Szydło jest absolwentką Szkoły Liderów przy amerykańskim Departamencie Stanu. Elewi tej Szkoły Liderów są wybierani przez dyplomatów z Ambasady USA w każdym kraju. (…) okazuje się, że tę samą akademię ukończył prezydent Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski, Donald Tusk, Hanna Suchocka i Kazimierz Marcinkiewicz.” (http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3437)”

  „SkroD82 http://www.youtube.com/user/SkroD82
  Lewica to, socjal, gender, antychrześcijaństwo, ateizm, masonizm, antypolonizm, pedofila, zoofilia, marksizm, komunizm, faszyzm, fenminizm, świeckość, zamordyzm, fałszowanie historii, wszelkie dewiacje kulturowe, dewiacje spoleczne, propaganda, itd. Coś przeoczyłem?”

  „mgrabas
  nie ma czegoś takiego jak lewica, a chrześcijaństwem nie jest ani katolicyzm, ani protestantyzm, ani prawosławie, bo chrześcijaństwo to nie jest religia tylko życie, tak jak miłość to nie jest uczucie tylko postawa”

  „KarasekUS
  Etatyzm, totalitaryzm, fiskalizm, redystrybucja dochodów, łysenkizm, antyklerykalizm, politpoprawność, kwakmowa, nowomowa, dwójmyślenie (czyli kalizm pospolity)…”

  „KarasekUS
  Nie dociera do was, że aby każdej rodzinie dać po 500zł, to każdej rodzinie trzeba zabrać 700zł?
  To mi przypomina skecz z Benefisu Zenona Laskowika:
  – Patrz, są na świecie takie kraje, gdzie się ziemniaki sadzi w sobotę, a w poniedziałek się je wykopuje.
  – A gdzie wegetacja?
  – No a jeść trzeba!
  Jak widać od lat 80. niczego się niestety nie nauczyliśmy.”

  „KarasekUS
  „PIS chce zabrać trochę kasy najlepiej zarabiającym, i nieco zmniejszyć podatki tym mało zarabiającym.”
  Gdy w 1913 roku wprowadzano w USA podatek dochodowy, to motywowano to w ten sam sposób – polityką zawiści. Tyle że wtedy podatek ten płacili wyłącznie milionerzy – mniej niż 2% populacji, tak wysoki był próg podatkowy. Jeśli dzisiaj wg oficjalnych danych państwo wydaje ok. 50% PKB, to ja ci mówię, że nie da się ściągnąć 50% PKB tylko z bogatych – nie ma ich aż tylu i zbyt mało zarabiają. Dzisiaj podatki płacą wszyscy, nawet ludzie zarabiający poniżej granicy przeżycia.”

  „KarasekUS
  Ty jesteś trochę opóźniony, prawda?
  Ile razy mam ci pisać, że twoja teza jest fałszywa? PiS nie odda im z tego, co już im zabierają, tylko zabierze im jeszcze więcej. PiS zwiększy podatki! Dotarło, czy narysować?”

  „NaBu 1871 http://www.youtube.com/user/MrGermany4ever
  A jak myślisz skąd PIS zamierza wziąć te 500zł? Z powietrza czy może z kieszeni podatników.”

  „KarasekUS
  Człowieku, przecież sam robisz z siebie idiotę: PiS zabierze jeszcze więcej, żeby dać ludziom te 500zł. Powiedziała to pani Beata Szydło. Dotarło?”

  „NaBu 1871
  To zrozum, że na ten dodatek złożą się wszyscy podatnicy. Dosłownie wszyscy, bezdzietni, dzietni, ludzie głosujący na PIS, na PO, dosłownie wszystkim się ukradnie pieniądze żeby tylko dać te ochłapy w postaci 500zł na dziecko. Podatki mają utrzymywać państwo polskie (czyli wojsko, policja, administracja), a nie funkcję redystrybucyjną. Bo społeczeństwo nie ma interesu po to, żeby ktoś miał dziecko.”

  „KarasekUS
  Człowieku, naprawdę, przemyśl to sobie: chcesz dać każdej rodzinie w wieku reprodukcyjnym po 500zł. Skąd je weźmiesz? Albo od tych młodych ludzi, albo od ich rodziców. Innego wyjścia nie ma. No bo jeśli zakładasz, że sfinansują to jacyś inni bezdzietni, to gdzie ten efekt wzrostu populacji? Więc jaki w tym jest sens? Wystarczy im nie zabierać, będzie taniej, bo koszty przepływu pieniądza przez państwo szacuje się na 40%. Wiec musiałbyś im najpierw zabrać po 700zł, aby potem dać im po 500.

  „Toć raj na ziemi stworzyć każdy chce. Ale czy forsę ma? Niestety, nie!” – Bertolt Brecht, „Opera za trzy grosze””

  „SwPiotrek http://www.youtube.com/user/SwPiotrek
  Te pieniądze są po to by ludzie w ogóle chcieli mieć to drugie czy trzecie dziecko.

  „Traumatik http://www.youtube.com/channel/UCvPj-JMc3i70jYWlgW-KR7g
  Przepraszam, ale Pan jest głupi jak but i takie proste rzeczy do Pana nie docierają.”

  „Traumatik
  Te pieniądze są po to, aby zwiększyć podatki oraz postawić rząd w dobrym świetle. To taka pomoc, która zwróci się 2krotnie niekoniecznie w tym dobrym sensie jak mawia to przysłowie”

  „tajniak4
  Jeżeli podatek sięga albo nawet przewyższa rentowność sklepu, to konkurencja ci gówno pomoże – a tak niestety w wielu przypadkach jest. Nie będzie żadnej konkurencji, dla sklepów to będzie albo podwyższenie cen albo bankructwo. To nie będzie kwestia wysokości zysków, tylko kwestia być albo nie być. Ten podatek to narzędzie do zarżnięcia polskich przedsiębiorców. Zagraniczne koncerny jakoś sobie poradzą.”

  „Mirek http://www.youtube.com/channel/UCcNaH237nRMKRwWqMLwSNHg
  Do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy: Referendum w sprawie prawa do powszechnego posiadania broni

  http://secure.avaaz.org/en/petition/Do_Prezydenta_Rzeczypospolitej_Polskiej_Andrzeja_Dudy_Referendum_w_sprawie_prawa_do_powszechnego_posiadania_broni/?fJhoVjb&pv=1

  „Szymon Wade http://www.youtube.com/channel/UCxxoxmKqwPILo7bL_BqCBtw
  Co by nie mówić, ludzie i tak będą woleć populistów.”

  „Jack Bobs http://www.youtube.com/channel/UCeMIoBFlX2OXiv62zhMVqtQ
  Opium dla mas to religia i populizm czyli dokładnie to co reprezentuje obecny rząd.

  Obniżenie podatków nakręca gospodarkę i nie trzeba być tęgim mózgiem żeby to wiedzieć.”

  „pawelzdwola http://www.youtube.com/user/pawelzdwola
  google: demokracja= żydzi kontra żydzi lub ich partie, polecam ten kanał też choć to tylko substytut wolności”

  „Agnieszka Kaipa http://www.youtube.com/user/aga359
  Politycy rozumieja, ze robia zle i robia to celowo, bo tak maja przykazane z USrAela – maja nas zniszczyc. Sama pani premier Szydlo przeszla w USrAelu odpowiednie szkolenia syjonistyczne. Juz jest po nas, bo im na to pozwolilo spleczenstwo – rozbroili nas, upodlili (bieda) i ubezwlasnowlonili (odmozdzajaca propaganda TV i ustawami).

  Tu podaje link do nagrania, na ktorym Pan Kekus mowi o szkoleniu pani Szydlo i innych.
  https://www.youtube.com/watch?v=MPsRPhPsTYU

  „CiFxPL http://www.youtube.com/user/CiFxPL
  Pokazałem to nagranie mojemu dziadkowi. Przed wejście gdy zobaczył twarz powiedział od razu „to na pewno bankowiec” Posłuchał z 8 mim wyłączył i powiedział do mnie ” Co ten gościu pierdoli , PiS chce żeby ludziom żyło się lepiej, chce żeby rozdać jedzenie dzieciom a jak oni to zrobią to Ty się już nie martw” Mówcie mi teraz co ja mam zrobić”

  „KarasekUS
  Zabierz dziadkowi emeryturę. Jak będzie protestował, to mu powiedz, że odtąd wprowadzasz w domu rządy PiS: chcesz żeby dziadkowi żyło się lepiej, chcesz dać dziadkowi jedzenie, a jak to zrobisz, to niech dziadek się już nie martwi…”

  „patryk paluszek http://www.youtube.com/user/ppaluszek
  To jest po prostu mentalna komuna państwo da państwo zrobi za mnie nie nie i jeszcze raz nie!
  Niestety to pokolenie musi wymrzeć nie wszyscy tacy są ale wiele starszych i w wieku 30+ jest mentalnie w komunie chyba nie zauważyli jakie perspektywy daje kapitalizm jaki by on nie był w polsce to dalej jakiś szczątkowy kapitalizm.

  „PisaqTHC http://www.youtube.com/user/PisaqTHC
  Nic nie rób. Zbieraj paragony z codziennych zakupów i za rok pokaż mu ten film jeszcze raz, a potem udowodnij jak wydruki stawały się coraz krótsze, a kwoty coraz wyższe.

  Jak w końcu przekonałem swoją rodzinę to dałem im do zrozumienia, że to bardzo wymowne, iż przez lata byli wpatrzeni w kukiełki jednej czy drugiej partii, a własnym krewnym, który tyrał by tylko zrozumieli, tak długi czas gardzili. Pojęcie tego czynu utwierdziło ich chyba najbardziej.”

  „mgrabas http://plus.google.com/111163943063245578052?pageId=111163943063245578052
  marne szanse na wytłumaczenie rzeczywistości ludziom, którzy przez lata byli indoktrynowani i uczeni „myślenia” i „widzenia” przez telewizję
  oni nie rozumieją rzeczywistości, nie chcą jej zobaczyć, chcą wierzyć i wierzą tym, którzy „ładnie wyglądają w telewizorze” i „ładnie mówią”, na nich głosują
  bardzo rzadko zdarza się żeby ktoś ze starszych wiekiem miał odwagę przejrzeć na oczy, chociaż zdarzają się wyjątki
  możesz próbować tłumaczyć i pokazywać cierpliwie wszystko od podstaw, ale to wymaga wielu przykładów, czasu i cierpliwości
  jeśli nie zwątpisz, to może się udać, powodzenia :)
  nie ma innej drogi niż praca u podstaw, no chyba że im samo życie to pokaże i ich obudzi, ale gdy sami nie zechcą zmienić się to się nie zmienią, bo to ich wybór osobisty: jakimi chcą być i w jaki sposób chcą żyć, czy chcą zmian, prawdy itd.”

  „KarasekUS
  D Jak opodatkujesz własciciela biedronki, to kto zapłąci podatek – własciciel biedronki, czy Polka, która dostała tę kasę na dziecko? Prościej: jak opodatkujesz piekarza, to kto płaci podatek: piekarz czy zjadacz chleba?”

  „George Ford http://www.youtube.com/channel/UCNTNd5NijVl5hj5FaP6ftcg
  Kierownictwo POPISu jest zydomasonskie.”

  „Edytuj nazwę http://www.youtube.com/channel/UCZ9ZfsU5myzqoVz5Rj995Jw
  +George Ford A Korwin jest faszystą.”

  „90xer http://www.youtube.com/user/90xer
  Za podatek od marketów zapłacą najbiedniejsi, bo oni tam robią zakupy właśnie. A jak podniosą płacę do 12zł/h wówczas jeszcze bardziej wzrosną ceny w sklepach wielkopowierzchniowych, a jak zlikwidują umowy zlecenie to już bd masakra, w ciągu 1 miesiąca ceny wzrosną o 30-40%.”

  „HeroGenji http://www.youtube.com/user/HeroGenji
  Wówczas PiS straci władzę. Tylko, że jak PO przejmie władzę w tym kraju, to trzeba będzie wyjebać na niego lagę. Jeżeli Polacy są tak spierdoleni sami z siebie, to ja już wymiękam.”

  „Senju Hanashi http://www.youtube.com/user/NexusCas
  O naiwności ludzka że politycy są nie kompetetni. W kluczowych sektorach siedzą uzdolnieni kierowani odgórnie z poza naszej neokolonii. Ich celem jest dbanie o własną dupe i rodzinę zgarnąć jak najwięcej. To są zdrajcy czarne owce.
  Z prostego powodu mało kto z nich jest prawdziwym polakiem to żydomasoni w maskach realizujący cele globalistów.”

  „Senju Hanashi
  Panie Konradzie proszę jak najszybciej realizować scenariusz Islandzki czyli opcja zero wszystkich won. Inaczej z tego kraju nic niepozostanie. 80% mieszkańców chce migrować mimo dobrej pracy w kraju.”

  „Senju Hanashi
  Wystarczy spojrzeć co stoi w naszej stolicy na skrzyżowaniu ul. Al Jerozolimskie i Nowy świat.
  Jest to palma odrodzenia Judei symbol kto tak naprawdę trzyma władze w tym kraju.”

  „mementenori http://www.youtube.com/user/mementenori
  Oni wiedzą perfekcyjnie jak sie rządzi”

  „SkroD82 http://www.youtube.com/user/SkroD82
  No dokładnie. Oni doskonale realizują plany narzucane z zewnątrz, bo w zasadzie oni sami nie są Polakami.”

  „Kera Bwoi http://www.youtube.com/channel/UC_dgctyoKBPC3j1ldIHzplA
  Moja opinia – Też tak uważam, że to wszystko to pranie mózgów Polakom. Można uważać Kaczyńskiego, Tuska czy innego Dudę za palantów i ich nie lubić, ale nie można im odmówić umiejętności manipulowania ludźmi. Jak to mówił Kolonko o Putinie – co z tego, że to skurwiel, skoro ludzie autentycznie w niego wierzą i mu ufają? Przecież taki Kaczyński jest właśnie takim Putinem czy Kim Dzong Unem Trzeba być moralnym zerem żeby tak traktować ludzi jak nasz Polski rząd. A naiwny jest ten, kto wierzy w to co obiecują i głosuje na PiS czy PO. Ale uważam, że tak działa władza. Każdy kto się dorwie do koryta będzie kombinował.”

  „Jack Bobs http://www.youtube.com/channel/UCeMIoBFlX2OXiv62zhMVqtQ
  Cytując pewnego youtubera „po pierwsze nie dyskutuje z debilami”…

  Szanuje ludzi takich jak Pan, który podejmuje próby wytłumaczenia społeczeństwu pewnych schematów na których ten boordel się opiera, ale obawiam się, że to podobna walka z wiatrakami jak JKM na przykład i zarazem szkoda mi takich ludzi, bo marnują swój potencjał na walkę z idiotami których jest przytłaczająca ilość. Ilość nie oznacza jakości, ale jest to siła, której mniejszość nie uniesie.

  Coś co wydaje się proste dla inteligentnego człowieka, dla debila jest albo głupie i ów prowadzący p**doli i Pis chce dobrze, bo Bóg i bo tak…

  Znaczna część ludzi ma wydmuszki na karku niestety. Grupa ludzi u władzy przeciągnęła przez nie sznurek i tak sobie dyndają na nich.”

  „MC COOL http://www.youtube.com/channel/UCS52MovIDoHQMKqPjGVrR-w
  +Jack Bobs Świetna charakterystyka wyborców JKM’a.”

  „Jack Bobs
  JKM pomimo inteligencji i umysłu ścisłego nie liczy się z ogółem niestety/stety, bo jak wiadomo demokratą, ani socjalistą nie jest. Ale w demokracji żeby zyskać głosy, trzeba zyskać od masy, której trzeba coś podać na tacy łagodnie, a nie prosto z ognia na ostro, bo się można sparzyć i niestety powiela ten schemat. Można by go nazwać głupcem z tego powodu, ale jeśli mówi jak myśli to przynajmniej szczerze. Zaś partie rządzące mówią to co chcemy usłyszeć, a potem robią co chcą. A masa chce dostać coś od rządu, choć w zasadzie rząd tak naprawdę oddaje część pieniędzy ogółu danej grupie wyborców, a wszystkim zabierze dodatkowo w nowych podatkach, ale to nie teraz, w przyszłym roku przez rozdawnictwo trzeba będzie zacisnąć pasa, tzn. my, nie oni.”

  „Seweryn Król http://www.youtube.com/user/Stefan14697
  A po ogłoszeniu wyników ktoś się łudził w ogóle że nadejdą wielkie zmiany ???”

  „krzysiekk2 http://www.youtube.com/channel/UCWoEvw-oOuKnDM_pT-1tt5Q
  Król tak PiS -owcy się łudzili i łudzą”

  „Edytuj nazwę
  Normalne że wraz ze zmianą partii rządzącej zmienia się polityka, poza tym co ty pierd… o pieniądzach, sam w podpisie masz podany numer konta i chcesz aby ci płacić! Człowieku ogarnij się, większość głosowała na PiS a nie twojego Korwina, więc nas wyborców PiS jest więcej i nie macie prawa chcieć innego systemu, bo Korwin i reszta przedstawiła swoje plany, z którymi większość się nie zgadza. Każdy miał szansę w wyborach, polegliście z kretesem i tyle.”

  „KarasekUS
  „więc nas wyborców PiS jest więcej i nie macie prawa chcieć innego systemu”
  Normalny qrwa faszyzm. Większa liczba, żuczku, to nie słuszniejsza racja. Rację masz jedynie w tym, że was – idiotów – jest więcej.”

  „arrrrrrrrrr666 http://www.youtube.com/user/arrrrrrrrrr666
  Ja bardzo często i wręcz z uporem maniaka próbuję wytłumaczyć przeciętnemu wyborcy popisu ile w ogóle płacą podatków i na co to jest wydawane. Nawet wydaje mi się, że rozumieją to, co im tłumaczę. Dochodzimy do wniosków i odechciewa mi się wszystkiego. Taki delikwent mówi, że w TV jakiś dziennikarz mówił, że inaczej trzeba. Że on jest od nas mądrzejszy, bo go w TV pokazują. I całe wyliczenia matematyczne i merytoryczne już nie mają znaczenia. TV jest ich bogiem i jak by im tam kazali się pozabijać, to by się pozabijali. Albo tłumaczenie, że nic nie zmienimy, bo sondaże pokazywały, że ktoś tam wygra, to tak będzie i nie ma sensu inaczej głosować. Ja nie wiem jak można z tym walczyć. Co dalej zrobić. Stale powtarzać, aż zrozumieją, że można inaczej? Ile lat to potrwa?
  Na prawdę, bardzo ładnie i merytorycznie Pan to tłumaczy. Każdy inteligentny człowiek to zrozumie. Ale większość bydła myśli tylko prostymi schematami. Są nieprawdopodobnie tępi i na skinienie palca kogoś w TV czynią nielogiczne rzeczy. Ja mam wrażenie, że oni głosują wbrew swojej woli i na pewno wbrew poglądom. Dla nich głosowanie na kogokolwiek, kto ma program prawicowy, bez socjalizmu, to głosowanie na największe zło świata. Głosowanie na Hitlera. Że Hitler był narodowym socjalistą, nie wiedzą, bo ładnie to nazwano nazizmem i już się nie połapie ciemnota niedouczona. Twierdzą, że Hitler to prawica i Hitler to zło i nie będziemy wojen światowych wywoływać.
  Czemu nie można jeździć samochodem bez prawa jazdy, a można decydować o losach kraju bez znajomości historii i polityki. Te baranki nawet nie znają w połowie programu wyborczego partii na którą zagłosują. Głupki patrzą się tylko w słupki sondażowe i słuchają kto im więcej naobiecuje. Chyba myślą, że im politycy z własnych pensji dają. Ale nie … tak nie myślą, bo im przecież wytłumaczyłem i powiedzieli, że to prawda. Przynajmniej ci z którymi gadałem. Ale po co gadałem, jak biegną ze stadem lemingów ku swojej i mojej zagładzie. Nie idzie ich powstrzymać. Bez TV i radia wariują. A tam oprócz rozrywki wciska się im głupoty. I oni wierzą. Ja nie widzę ratunku dla nich. Ale rosną nowe pokolenia i nowi ludzie znów łapią się w tę pułapkę i znów ich tracimy. Mało kto chce sam logicznie pomyśleć i uwierzyć w to co widzi.”

  „KarasekUS
  Więc załóż własną telewizję. Albo choć radio, internetowe – np. podcast na SoundCoud.”

  „Zbyszkoz http://www.youtube.com/channel/UC6nm_9H3FR7eZ-4BWSGP00Q
  Boze , czy wy ludzie nie macie internetu ? planuja nam fizyczna zaglade. otworzcie oczy. tylko BRIC”

  „Monarchy King http://www.youtube.com/channel/UC6nm_9H3FR7eZ-4BWSGP00Q
  +Zbyszkoz wszytkie rewolucje byly zydowskie to pewnie wiesz ale mi sie wdaje ze unas dojdzie do wladzy taki barun albo korwin i sie obronimy bardziej usa ucierpi jzu tam syjonisci im buduja obozy fema i tam w nich spoczna jesli dadza sobie odebrac bron”

  „Zbyszkoz
  nic nie zrobisz , z Korwinem byc moze . Braun to rusofob. Korwin trzezwo mysli. Polske zabija od 300 lat nasza polityka zagraniczna kreowana w Paryzu I Rotterdamie od czasow zwyciestwa pod Wiedniem. zdrajcy uciekli przed Sobieskim I wrocili z Napoleonem. patrz na polityke Japoni tocza ” wojene ” o zwrot Kuryli a mimo tego inwestuja na Syberii US$ 110 miliardow . poscy politycy to zdrajcy sludzy Mlodej Turcji I jej odnog.”

  „Zbyszkoz
  pewien professor napisal w ostatniej dekadzie , predzej nas Polakow wytruja w jedna noc jak zachodn da nam niepodleglosc. Likwidacja Panstwa Polskiego byla kreowana w drugiej polowie XIX wieku I w latach 1904-1914. do dzisiaj zrealizowano okolo 75% planow likwidacji Polski, zeby nie Putin Polska zniknela by w nastenych 10 latach po stworzeniu tak zwanej Unii Polsko Litewsko , Ukrainsko Bialoruskiej . Bialorus sie uratowala I zatrzymala w pewnym sensie process likwidacji Polski.”

  „piotr ziolkiewicz http://www.youtube.com/channel/UCmo3jiytduGNDG54L-PeZ9w
  Niestety rozumie to co Pan mówi najwyżej 5% społeczeństwa ,cała reszta chce socjalizmu.Ferdki Kiepskie”

  „DZIADEK SZYMAŃSKI http://www.youtube.com/channel/UCYc_BshFEd4ejDd7D6F4kEA
  JAK MOGĘ USUNĄĆ SUBSKRYBOWANIE TEGO kanału, PRZECIEŻ TO CZYSTEJ WODY TVN Z DUŻĄ DOMIESZKĄ Balcerowicza.”

  „idont care http://www.youtube.com/channel/UCvVaUh-msIY6CyyBhpMT6zA
  +DZIADEK SZYMAŃSKI musisz skasować konto i odłączyć internet”

  „jura sakaszwili http://www.youtube.com/channel/UC-wbVeRDBnhpNkt02zjxf-A
  Prezydent USA Eisenhower wprowadził podatek dla najbogatszych w wysokości 91%”

  „GGeasy 2000 http://www.youtube.com/channel/UCWMZadUi9Cxx0FL67jFXE_w
  Jeżeli rząd ma 80 mld a wyda 100 mld to te 20 mld staje się długiem publicznym?”

  „Artur960426 http://www.youtube.com/user/Artur960426
  Jeśli rząd ma 80 mld od podatników a wydaje 100 mld, to oczywiste jest, że rząd musiał pożyczyć dodatkowe 20 mld. Więc tak, masz rację.”

  „KarasekUS
  +Artur960426 Sprecyzujmy, że owe 20mld to jest deficyt budżetowy, natomiast dług publiczny to skumulowane deficyty z kolejnych lat.”

  „GGeasy 2000
  dzięki”

  „Jarek Degorski http://www.youtube.com/user/YarekDegorski
  To co Pan ostatnio proponuje, to się nazywa: anarchia. Jest to bardzo ciekawy pomysł na życie, tylko że ma jedno „ale”, kiedy wszyscy robią co chcą i o wszystkim decydują jest totalna rozpierducha. Takie natarczywe krytykowanie, bez realnego spojrzenia na rzeczywistość do niczego nie prowadzi. Nie ma takiej opcji żeby rządzili nami uczciwi ludzie, matematyka na to nie pozwala, dlaczego?
  Tłumaczę:
  Jeżeli kandydat na posła musi wydać sporą kwotę na kampanię wyborczą, to nie może sobie pozwolić na bilans ujemny ( musi mieć zwrot wyłożonej kasy) aby to się stało musi przez te 4 lata zarobić więcej niż włożył, co jest niewykonalne ( niech Pan się dowie ile kasy idzie na kampanię 1 posła i ile dostaje z diet) dlatego pojawiają się lobbyści ( ludzie którzy za konkretną pożyczoną kasę domagają się ustaw które zapewnią im zysk), efekt taki że poseł ma kasę, lobbysta biznes i wszystko się kręci.
  Nawet takie pospolite ruszenie jakie zrobił Kukiz i tak daje tylko kilka% poparcia.

  Wszystko to co Pan do tej pory próbuje z ogromnym samozaparciem przekazać, to utopia, nie bierze Pan pod uwagę jednego ważnego elementu: czynnika ludzkiego.
  A ostatecznie nawet najlepsi ludzie u władzy, szybko się demoralizują, co pokazuje nam nieustannie historia
  Pozdrawiam i sukcesów życzę Jarek”

  „mgrabas
  to co usiłuje przybliżyć tu na YouTube i na http://1polska.pl autor tego kanału to nie anarchia lecz samorządność i praworządność w miejsce obecnego systemu partyjno oligarchicznego udającego chrześcijaństwo, a faktycznie będącego masonerią, katolicyzmem i politycznym syjonizmem”

  „mgrabas
  gdyby chodziło o interes Polaków to te wszystkie żydowskie hipermarkety płaciłyby podatek WIĘKSZY niż Polacy

  niestety hipermarkety albo NIE PŁACĄ PODATKU, bo są przez 5 lat od niego zwolnione, po 5 latach zmieniają nazwę i od nowa nie płacą, albo mają teraz „zacząć płacić” „podatek” …2% gdy jednocześnie Polacy płacili, płacą i będą płacić podatek 20% i większy…

  dziwię się jak to możliwe, że w tak walecznym Narodzie można godzić się na taką NIESPRAWIEDLIWOŚĆ i nie przepędzić tej całej szumowiny od koryta?

  środki masowej manipulacji: telewizja, radio, prasa, kościoły, banki, UE, ukrywająca się wszędzie masoneria i stojące za tym żydostwo okradają nas ze zdrowego MYŚLENIA!”

  „mgrabas
  http://www.youtube.com/watch?v=MuvzZkkr52g

  • mgrabas Says:

   „Piotr Skwirowski 27.11.2015 19:19

   Będzie nowelizacja budżetu 2015. Deficyt w górę!


   Rząd PiS w komplecie (SŁAWOMIR KAMIŃSKI)

   • Sytuacja finansów państwa jest tak zła, że potrzebna jest pilna nowelizacja tegorocznego budżetu – doszedł do wniosku nowy minister finansów Paweł Szałamacha. Nowela zwiększy deficyt w kasie państwa o 3-4 mld zł.

   „Dochody z podatku VAT za 2015 r. 26 listopada były niższe od przyjętych w ustawie budżetowej o 13,3 mld zł. Pozostałe podatki przyniosły nieco więcej wpływów niż zakładane, niemniej ogólny ubytek wynosi ok. 12 mld zł” – czytamy w komunikacie, który resort finansów umieścił na swojej stronie internetowej. Z tego powodu zamierza pilnie zmieniać tegoroczny budżet. Rząd zajmie się projektem jego nowelizacji 1 grudnia. (…)”

   źródło: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,19259195,bedzie-nowelizacja-budzetu-2015-deficyt-w-gore.html

 4. mgrabas Says:

  Robią nas w konia: Wojna PARTII o TK (Trybunał Konstytucyjny) #137

  Opublikowany 02.12.2015

 5. mgrabas Says:

  „2017-09-19 09:20 Rafał Górski | INSPRO mailto:ilona.pietrzak@inspro.org.pl

  Pół miliona Polaków nie ma jak dojechać do pracy, szkoły czy lekarza

  Manifest „My, pasażerowie”

  W lipcu głośno było o panu Robercie Iwanów, który szedł 10 godzin piechotą, by odwiedzić żonę w szpitalu. Autobus, którym jeździł, w weekendy nie kursuje.

  Podobne historie dzieją się każdego dnia w tysiącach małych wsi i miasteczek. W wielu miejscowościach nie ma nawet i tego. Komunikacja publiczna nie funkcjonuje w ogóle, lub jest to jeden kurs dziennie. Komuś, kto nie ma samochodu pozostają własne nogi lub uczynność przejeżdżających kierowców.

  Ponad pół miliona Polek i Polaków ma regularnie problem z dotarciem do pracy, szkoły czy lekarza. Mniej lub bardziej sporadycznie ma ten problem kilka milionów osób.

  Od 2009 roku nie mamy porządnej ustawy o publicznym transporcie zbiorowym, która zapewniałaby każdej miejscowości dostęp do publicznego transportu drogowego lub kolejowego.

  Według danych Instytutu Rozwoju Wsi i Rolnictwa PAN do ponad 20% sołectw w Polsce nie dociera żaden transport publiczny (a do wielu pozostałych – tylko dwa autobusy dziennie). Badania SGH wskazują, że od roku 2004, kiedy to Polska wstąpiła do UE, wielkość realizowanych usług w komunikacji publicznej poza miastami spadła o ok. 40%.

  16 września rozpoczął się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. To dobra okazja, żeby rząd przedstawił rozwiązania, które zlikwidują wykluczenie transportowe.

  Na stronie lepszytransport.pl ogłosiliśmy postulaty manifestu „My, pasażerowie”.
  W ciągu ostatnich 20 lat z perspektywy Warszawy wszyscy posłowie i członkowie rządów sprawujących władzę, nawet ci pochodzący i reprezentujący bardziej oddalone regiony, mają trudność w dostrzeżeniu istoty problemu. Być może pomogłaby tu odpowiedź na proste pytanie – kto z nich lub ich bliskich korzystał ostatnio z komunikacji publicznej, aby załatwiać codzienne sprawy? Jest to dobre pytanie w zbliżających się wyborach samorządowych, a potem parlamentarnych.

  Ponad 500.000 obywateli nie ma czym dojechać do pracy, szkoły, lekarza.

  ZAPOZNAJ SIĘ Z MANIFESTEM „MY, PASAŻEROWIE”

  źródło: newsletter INSPRO

 6. mgrabas Says:

  „14 lutego 2018 21:20

  Co dalej z Listą Społeczną 1Polska? – ważne

  Szanowni Państwo,
  co dalej z Listą Społeczną 1Polska?

  Do tej pory na stronie 1Polska zarejestrowało się ponad 35 tys. osób. To potężna liczba!
  Ale z tych 35 tys. osób tylko ok 380 osób zgłosiło gotowość kandydowania w wyborach do sejmu (zgłaszając siebie jako reprezentanta na stronie 1Polska)
  To ciągle jest za mało, żeby w ogóle formalnie zarejestrować ogólnopolski komitet wyborczy w wyborach do sejmu. Zatem ciągle jesteśmy na etapie robienia pierwszego kroku, że tak powiem, czyli znalezienia minimalnej liczby uczciwych, normalnych ludzi gotowych kandydować do sejmu.

  Drodzy Przyjaciele, nie przeskoczymy tego – te osoby muszą się najpierw znaleźć (tzn. zgłosić), żeby można było iść dalej, wykonać kolejne kroki. Bez WAS to się nie uda.

  Dlatego przede wszystkim bardzo Państwa proszę, każdego z Was, o poważne rozważenie kandydowania w wyborach do sejmu.
  (nie po to, żeby politykować albo robić karierę polityczną – ale po to, żeby w sejmie znaleźli się normalni ludzie (zamiast partii politycznych). Bo to jest pierwszy warunek jakichkolwiek poważnych zmian jakościowych w naszym kraju. Jeśli uczciwi ludzie nawet nie kandydują w wyborach – to w sejmie nigdy takich ludzi nie będzie.

  I po to jest Lista Społeczna 1Polska, żeby umożliwić uczciwym, normalnym ludziom samodzielny, niezależny start w wyborach do sejmu – bo obecna ordynacja wyborcza im na to nie pozwala.
  Zresztą na stronie głównej 1Polska.pl jakiś czas temu pojawiła się prezentacja, która wyjaśnia podstawy idei Listy Społecznej 1Polska – zachęcam Państwa do jej obejrzenia.

  Jeszcze raz proszę – rozważcie drodzy Państwo kandydowanie do sejmu w ramach Listy Społecznej – lub przekonajcie kogoś uczciwego i odpowiedzialnego wśród waszych znajomych do kandydowania do sejmu. Zgłoście siebie jako reprezentantów na stronie 1Polska.pl

  Ludzie organizują wiele akcji zbierania podpisów pod różnymi petycjami do polityków – ale przecież to sejm tworzy prawo – znacznie więcej można zmienić BĘDĄC W SEJMIE i samemu tworząc prawo – niż pisząc petycje, żeby to politycy (czyt. partie) zmienili prawo dla nas. Zamiast organizować petycje – lepiej zorganizować się w Komitet Wyborczy (Listę Społeczną) i samemu te postulowane zmiany wprowadzać bez łaski polityków partyjnych.

  Uczciwi ludzie nie mogą uciekać od polityki – bo wtedy w polityce zostają sami niegodziwcy…

  Dziękuję Państwu za cierpliwość – i proszę o więcej odwagi, przecież chodzi o to aby uczciwi ludzie, w grupie, w sile, znaleźli się w sejmie ZAMIAST partii politycznych – a nie trafili tam sami pośród partyjnych sitw.

  pozdrawiam serdecznie,
  życząc wszystkiego dobrego,
  Konrad Daniel (PodziemnaTV)

  PS.1. Dalsze kroki. Jak wyobrażam sobie idealny scenariusz:

  1) Uczciwi ludzie zgłaszają się na reprezentantów – co najmniej w liczbie (460), która pozwala formalnie zarejestrować ogólnopolski komitet wyborczy.
  2) w każdym z 41 okręków wyborczych zorganizowane zostaje spotkanie kandydatów i sympatyków Listy Społecznej z danego okręgu.
  3) rusza kampania informacyjna promująca ideę Listy Społecznej jako sposobu na odpartyjnienie kraju i obniżenie w Polsce podatków
  4) w każdym z 41 okręgów wyborczych znajduje się osoba, która przed wyborami ogarnie wszystkie formalności – a więc zbiórkę podpisów i rejestrację Listy Społecznej w swoim okręgu. (mapa okręgów wyborczych do sejmu również znajduje się na dole strony głównej 1Polska.pl)
  5) w każdym z 41 okręgów przed wyborami organizowane są otwarte spotkania kandydatów i wyborców – rejestrowane wystąpienia i ew. konfrontacja kandydatów – to jest nasz odpowiednik uczciwej kampanii wyborczej – że wszyscy kandydaci mają taki sam dostęp do opinii publicznej – a opinia publiczna równy dostęp do wszystkich kandydatów.
  6) Cała nasza kampania informacyjna, promocyjna i wyborcza służy promowaniu samej IDEI listy społecznej – a więc alternatywy dla partyjnego systemu wyborczego, temu aby głosować na konkretnych ludzi, a nie na partie polityczne, aby wybrać cały sejm spośród kandydatów Listy Społecznej – a nie spośród partii politycznych.
  Innymi słowy wszelkie fundusze przeznaczone są na promowanie wszystkich kandydatów Listy Społecznej jako alternatywy wyborczej wobec partii politycznych – a nie poszczególnych kandydatów jak to robią wsystkie partie polityczne, gdzie chodzi o to aby „jedynki” pociągnęły za sobą całą listę partyjną „anonimowych” wiernych partyjnych posłów.

  7) Wszyscy kandydaci i sympatycy Listy Społecznej 1Polska mają wspólny przekaz w mediach (w wywiadach, wypowiedziach, itd), że idą do sejmu przede wszystkim po to aby wyrzucić z sejmu partie polityczne (koniec partyjnych wojen, bicia piany i dzielenia społeczeństwa) aby można było przede wszystkim OBNIŻYĆ i uprościć podatki – bo to jest podstawa – to jest najważniejsze co wyróżnia Listę Społeczną od wszystkich partii i ugrupowań.
  WSZYSTKIE INNE KWESTIE są prywatną opinią poszczególnych kandydatów, kandydaci się mogą różnić w opiniach i poglądach – i to wyborcy wybiorą tych, którzy im najbardziej odpowiadają – ale wszyscy idą do sejmu zrealizować ten jeden, powyższy wspólny cel: Odpartyjnienie kraju i życia publicznego oraz obniżenie i uproszczenie podatków.

  8) …i teraz:
  – albo Lista Społeczna 1Polska zdobywa od razu w wyborach ponad 50% głosów – co przkłada się na większość konstytucyjną w sejmie…
  – albo Lista Społeczna 1Polska staje się stałym elementem (do skutku, czyli 50% w wyborach) politycznego wyboru – tzn. jest w stanie wystartować w każdych wyborach, jednocześnie trwa stała kampania informacyjna, która musi dotrzeć do wszystkich Polaków, żeby każdy wyborca przynajmiej usłyszał o alternatywie jaką jest Lista Społeczna.

  (dodam dla jasności, że oczywiście sam nie jestem w stanie tego zrobić, nikt nie jest :) – piszę to po to, aby Państwa tym zarazić, tylko razem możemy to zrobić, ja jestem tylko jednym z Was, jednym z tych, którzy gotowi są samodzielnie kandydować do sejmu w ramach Listy Społecznej, a potrzeba nas kilkaset osób, żeby to rozkręcić)
  (dodam też, że jest to plan wieloletni, dla cierpliwych, proszę się nie zniechęcać ani nie zrażać tym, że WYDAJE się że nic się nie dzieje z listą społeczną, ona musi dojrzeć w swoim czasie i swoim tempem)

  PS.2. Komunikat techniczny – tymczasowy brak możliwości logowania się poprzez facebooka

  Z powodów technicznych logowanie przez facebooka zostało tymczasowo ograniczone.
  Jeśli ktoś rejestrował/logował się dotychczas na stronie 1Polska.pl poprzez facebooka – to obecnie może się zalogować na swoje konto korzystając ze standardowego formularza logowania. W tym celu należy wybrać opcję „Zaloguj” z górnego, rozwijanego menu – i w polu login użyć swojego adresu mailowego skojarzonego ze swoim kontem facebookowym. (UWAGA: za pierwszym razem trzeba skorzystać z opcji „zapomniałeś hasła?” – aby ustawić sobie hasło do logowania)
  Przepraszamy za te utrudnienia.”

  źródło: 1Polska.pl <1polska@podziemnatv.pl>

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s