Keshe – technologia reaktorów wolnej energii.

Schematy budowy reaktorów wolnej energii zostały ujawnione.

W-Polsce-560x293

Schematy budowy reaktorów wolnej energii zostały ujawnione.

Magrav-155x200Mehran Tavakoli Keshe, jak obiecał, tak zrobił. 26 października zostały ujawnione schematy budowy prostego reaktora plazmowego, którego koszt mieści się w granicach kilkudziesięciu dolarów. Przez 2 tygodnie codziennie na żywo prowadzone są seminaria w języku angielskim, które umieszczane są w całości na kanale Fundacji Keshe na YouTube. W realizację projektu uwolnienia ludzkości z tyranii kontrolerów energii zaangażowane są już tysiące ludzi na całym świecie. Prezentują swoje osiągnięcia w tychże relacjach – są to konstruktorzy z wszystkich kontynentów, niektórym udało się już uruchomić pierwsze urządzenia, inni znajdują swoje sposoby na wytworzenie elementów reaktora, które konsultują z Mehranem Keshe.

Jesteśmy świadkami początku Nowej Ery, bez zniewolenia, bez tyranii ludzi, którzy poprzez kontrolę środków wytwarzania energii i pieniądza uważają się za lepszych. Każdy kolejny dzień przybliża nas do momentu gdy tak klika rozpadnie się. Rozsądniejsi przyłączą się do ludzkości, ale ci którym zmiany w psychice nie pozwalają na uznanie racji ludzkości do wolności, nadal będą próbować utrzymać dominację. Niestety, jest ich wielu i nadal posiadają w swoich rękach kontrolę nad aparatem militarnym, mediami i polityką. Dlatego też niemal wszystkie bez wyjątku media milczą na temat tego najważniejszego wydarzenia dla ludzkości, jakim było spotkanie z ambasadorami, które odbyło się 16 października b.r. w Rzymie.

W monolicie światowej masonerii, która od lat realizuje plany stworzenia swojego rządu o ogólnoświatowym zasięgu, pojawia się już wyraźny rozłam. Na konferencji Fundacji Keshe otwarcie wystąpiło kilku ambasadorów państw afrykańskich – m.in. Nigerii, Liberii, Ghany, kilku krajów azjatyckich, z najważniejszym – Chinami, które delegowały nie jednego, a trzech przedstawicieli. Fundacja Keshe w Chinach rozpoczęła już masową produkcję reaktorów, Keshe wspomniał o co najmniej milionie sztuk miesięcznie. Prowadzone są tam też wysoce zaawansowane badania nad urządzeniami plazmowymi. Również kraje afrykańskie szybko wprowadzają nową technologię, plany sięgają bardzo daleko – z podróżami kosmicznymi włącznie. Mehran Keshe obiecuje, że świat zmieni się diametralnie w ciągu najbliższego roku, zmiany szczególnie będą dotyczyć Afryki, która dzięki nowej technologii uniezależni się od dostaw z krajów tzw. „rozwiniętych”, zniknie głód, brak wody, darmowa energia spowoduje gwałtowny rozwój. Nie trzeba wielkiej wyobraźni by przewidzieć jak sprawy się potoczą w Chinach.

Rosja i kilka krajów sąsiednich, m.in. Białoruś, Armenia i Gruzja, pozytywnie zareagowały na nową technologię, Putin miał osobiście przyjąć przedstawiciela Fundacji Keshe, który wcześniej wręczył pierwsze gotowe modele reaktorów prezydentom Armenii i Gruzji. Ponieważ informacje na ten temat są całkowicie blokowane, trudno powiedzieć czy do tego doszło. Sama Fundacja Keshe, z powodów oczywistych niewiele informuje na temat swych poczynań międzynarodowych – wszystko co wiemy opiera się na kilku relacjach filmowych ze spotkania z ambasadorami i z seminarów prowadzonych przez Mehrana Keshe. Na stronie Fundacji informacje są szczątkowe.

Europa i Ameryka, niestety będą jeszcze przez jakiś czas pod butem petro-tyranów, którzy dla odwrócenia uwagi próbują wzniecić wojnę z Rosją i Chinami. Dowodem na to są prowokacje z jakimi mamy do czynienia niemal codziennie. Kierują tym ludzie na szczycie masońskiej piramidy, która jednak rozpada się od dołu i w końcu to musi runąć. Oczywiste jest, że dla tych upartych, na górze, upadek będzie miał straszne konsekwencje, jednak także ci pośrodku, wykonujący zlecenia masońskich zwierzchników, powinni sobie zdać sprawę, że zostaną rozliczeni ze swoich zbrodni. Nic co się dzieje, także za zamkniętymi drzwiami, nie pozostanie ukryte. Mehran Keshe już dawno temu ostrzegł, że wszystko jest rejestrowane i że przyjdzie czas rozliczeń. Dał im jednak szansę na opamiętanie się i pójście do przodu z resztą ludzkości.

Jak na razie większość globalnej sitwy nie chce o tym wiedzieć i udaje jakby się nic nie działo. Dotyczy to także Polski, która jak wynika z odzewu Ambasady we Włoszech, nie wysłała na spotkanie Fundacji Keshe z ambasadorami przedstawiciela, a jej odpowiedzi na pytania od zainteresowanych sprawą czytelników mojego bloga są wręcz opryskliwe. A ja pytam dlaczego? Jest to jawny dowód na to, że polski rząd nie reprezentuje interesów Polaków, którzy chcieli by uniezależnienia się od dostaw rosyjskiego gazu, co m.in. spowodowało by gigantyczne oszczędności i szybkie rozwiązanie problemu długu. Niepotrzebne było by budowanie niebezpiecznych elektrowni atomowych, co więcej – cała petrochemia która nas tak wiele kosztuje poszłaby w odstawkę, lub też została by poważnie zredukowana.

Mehran Keshe ujawnił, że pierwsze reaktory plazmowe, odpowiednio zastosowane w samochodach, redukują zużycie paliwa o 70%! Nie mówię już o samochodach elektrycznych, które w całości będą napędzane reaktorem, którego energia jest praktycznie niewyczerpalna. Czy wprowadzenie tego typu źródeł energii nie leży w interesie Polski i Polaków? Cisza czy wręcz blokada nowej technologii ze strony polskiego rządu może świadczyć o tym, że jest on jednym wielkim lobby globalnej mafii petrofszystów. Może być to też wynikiem dezinformacji jaka jest prowadzona wobec przedstawicieli rządu. Ten i kolejne artykuły nt. nowych technologii Fundacji Keshe i podobnych, mają tę sytuację zmienić. Musimy obudzić polityków na nadchodzące zmiany, Polska nie może pozostać z tyłu, patrząc się jak Afrykanie zdobywają Kosmos i żyją godnie, podczas gdy my jesteśmy dosłownie mordowani przez psychopatów.

Prognozy są na szczęście pozytywne. W Europie doszło do wyłomu w monolicie syjonistycznej dominacji. Pierwszym krajem, który definitywnie opowiedział się za technologią Fundacji Keshe są Włochy. To nie jest przypadek, że spotkanie z ambasadorami (już trzecie!) miało tam miejsce. Fundacja Keshe przeniosła się do Rzymu z Belgii, gdzie potraktowano ich jak terrorystów, specjalnie wprowadzając prawo, które zabrania kontaktu z materiałami z nanopowłokami nadprzewodzącymi, a te są podstawą konstrukcji reaktorów. Keshe spakował więc walizki i niemal jako terrorysta opuścił ten niegościnny kraj. Przypomnę, że w Belgii zlokalizowane są główne instytucje Unii Europejskiej – trudno podejrzewać by był to przypadek. Faszystowska Unia Europejska (co udowodnił dr Matthias Rath) nigdy nie zaakceptuje idei wolnej energii, gdyż kolidowało by to z planami masonerii stworzenia rządu światowego i eliminacji większości ludności globu. Na szczęście do tego nie dojdzie, jeśli już to eliminacja obejmie  tych, którzy chcieli eliminować.

Jak dowiedzieliśmy się podczas spotkania ambasadorów 26 października, Włochy od styczniu 2016 rozpoczynają emisję nowego programu, częściowo w technologii 4K, w którym znajdą się wiadomości w 27 językach europejskich i 10 pozaeuropejskich. Sprawa nowej technologii i działań Fundacji Keshe znajdzie tam swoje stałe miejsce. Być może będzie to koniec blokady medialnej założonej przez światowych kontrolerów informacji. A dzieje się bardzo dużo – Fundacja Keshe we Włoszech rozpoczęła produkcję reaktorów, zapowiadając na początek milion sztuk miesięcznie. Pierwszy tysiąc sztuk został przekazany Palestyńczykom, by jak to się wyraził Mehran Keshe w rozmowie z Ambasador Palestyny, „żadne palestyńskie dziecko tej zimy nie zmarzło”. Palestyńczycy są pod jego szczególną uwagą, gdyż przez wiele lat z nimi żył i pracował. Keshe nie neguje pomocy żydom izraelskim, z których wbrew powszechnej opinii, wielu też nie ma środków do życia. Ale oczkiem w głowie dla Mehrana jest Afryka. To tam deleguje się przeszkolonych specjalistów w zakresie nowej technologii, którzy nie tylko szkolą, ale inspirują rządy do zakładania podwalin instytucji Nowej Ery.

Nowa technologia nie kończy się na wolnej energii, jest to także wolna żywność, nowa medycyna i podróże kosmiczne. Technologia plazmowa umożliwia produkcję tzw. gansu, czyli szczególnej postaci materii. Wielu badaczy na całym świecie prezentuje płyny czy proszki, które są gansem dwutlenku węgla i innych gazów. To co oficjalna nauka uznaje za niemożliwe, jest jak się okazuje naszym codziennym życiem, bowiem nasze ciała to nic innego jak mieszanka różnego typu gansów.

Dlatego też nowa technologia umożliwia nieograniczony dostęp do syntetycznej żywności. Jak zademonstrował Mehran Keshe, wystarczy codziennie wypić szklankę wody, w której jest energia podstawowych protein w formie gansów. Energia trasnferowana jest do wody przez pole magnetyczno-grawitacyjne gansów. Co więcej, można np. jedną pomarańczą poczęstować kilkadziesiąt osób – także w postaci wody, do której gansy transferują wszystkie substancje odżywcze ze smakiem włącznie. Jeden z Nigeryjczyków przetransferował w ten sposób zawartość owocu, z którego wytwarza się alkohol – po wypiciu szklanki takiej wody, chodził przez 2 dni pijany.

Brzmi to jak czysta fantazja, ale czyż nie żyjemy w świecie fantazji, gdzie wszystko jest możliwe i gdzie wszystko możemy realizować, gdyż zostaliśmy stworzeni na podobieństwo Boga. Tylko, że niewielu z nas w to wierzy.

Schematy można ściągnąć stąd:
http://blueprint.keshefoundation.org/assets/Magravspowerblueprints2015-20.zip

Zob. nagranie działającego systemu:

Źródło: MonitorPolski.pl ”

za: http://keshe.pl/2015/11/07/schematy-budowy-reaktorow-wolnej-energii-zostaly-ujawnione/

Reklamy

Komentarzy 9 to “Keshe – technologia reaktorów wolnej energii.”

 1. mgrabas Says:

  http://monitorpolski.wordpress.com/2016/03/01/strona-monitor-polski-pl-zostala-unicestwiona-przez-sluzby/

 2. mgrabas Says:

  podsumowanie dyskusji na forum HHO w temacie Keshe…

  http://hho-forum.cba.pl/viewtopic.php?t=995&postdays=0&postorder=asc&start=90

 3. mgrabas Says:

  biją pianę wokół Kesche, a działającego źródła energii opartego na tej technologii ani widu ani słychu…

  Keshe – Nauka i technologia nowej ery – 29.01.2013

  Opublikowany 29.01.2013
  Rozmowa Janusza Zagórskiego z ekspertem d/s niekonwencjonalnych technologii – Zbyszkiem, który wystąpił anonimowo. Rozmowa dotyczyła głównie technologii Keshe.

  „Polska dołączyła do programu statku kosmicznego fundacji Keshe [PL]”

  Opublikowany 30.05.2013
  Więcej: http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki.html#technologia

  nawet Sejm Walny bije tę pianę ;)))

  Na Sejmie Walnym w Ignacewie o generatorze darmowej energii Keshe!

  Opublikowany 10.01.2016
  Fragment:SEJM WALNY TV – Vol. CLXXVIII – Wyd. 2015.12.14 – SEJM WALNY GOSPODARCZY – IGNACEW – Cz. VI (KanałX)
  Sejm Walny
  Patrz:http://keshe.pl/

  Postępy w Fundacji Keshe – 5.02.2013

  Opublikowany 05.02.2013
  Janusz Zagórski rozmawia ze znanym już nam z zeszłego tygodnia ekspertem d/s technologii niekonwencjonalnych (prosił o zachowanie incognito, stąd występuje pod swojsko brzmiącym nickiem Zbyszek).

  • mgrabas Says:

   Panel dyskusyjny: Technologia Keshe działa czy nie działa? – 29.11.2016

   Opublikowany 29 lis 2016

   Zapis panelu dyskusyjnego poświęconego technologii Keshe, który się odbył na I Forum Wynalazczości Alternatywnej w listopadzie 2016 r. we Wrocławiu. I tak jak w prelekcjach poprzedzających panel zarysował się dwugłos, tak i w dyskusji dalej był obecny podział. Dla jednej strony ta technologia działa, dla drugiej ta technologia to zwyczajna ściema. Wnioski z zaprezentowanych materiałów pozostawiamy do samodzielnego wyciągnięcia widzom.

   • mgrabas Says:

    Moje spojrzenie na technologię M. Keshe – Prof. dr hab. Krzysztof Michalik – 13.12.2016

    Opublikowany 13 gru 2016

    Dawno nie goszczący na antenie NTV prof. dr hab. Krzysztof Michalik i jego próba spojrzenia „oczami nauki” na technologię Keshe.

    Moje spojrzenie na technologię M. Keshe, cz. 2 – Prof. dr hab. Krzysztof Michalik – 28.12.2016

    Opublikowany 28 gru 2016

    Na antenie NTV ponownie prof. dr hab. Krzysztof Michalik i druga część jego spojrzenia „oczami nauki” na technologię Keshe. Rozmowę poprowadził Janusz Zagórski.

    Moje spojrzenie na technologię M. Keshe, cz. 3 – Prof. dr hab. Krzysztof Michalik – 5.01.2017

    Opublikowany 5 sty 2017

    Janusz Zagórski rozmawia z prof. dr hab. Krzysztofem Michalikiem o technologii Keshe.

    Moje spojrzenie na technologię M. Keshe, cz. 4 – Prof. dr hab. Krzysztof Michalik – 10.01.2017

    Opublikowany 10 sty 2017

    Janusz Zagórski w kolejnej rozmowie z prof. dr hab. Krzysztofem Michalikiem o technologii Keshe. Pan profesor nie pozostawia przysłowiowej suchej nitki na magravach i „drucianej technologii”, która z pozycji obecnej wiedzy (np. fizyki) nie ma prawa działać. Nie mniej jednak wydaje się, że być może mamy do czynienia z czymś nie znanym obecnej nauce, jakimś rodzajem pola, które tworzy magrav w oparciu o „drucianą technologię”. Pole to w dłuższym procesie oddziaływania „uszlachetnia prąd” w instalacji, a tego już żaden znany wspólcześnie nauce system pomiarowy nie obmierzy, zwłaszcza przyrządy typu woltomierz czy amperomierz. Z punktu widzenia – takiej techniki pomiarowej, magrav to zwykły przedłużacz, który nie ma prawa nic zmienić w obwodzie zasilania. Do tematu będziemy wracać na antenie NTV.

    Moje spojrzenie na technologię M. Keshe, cz. 5 – Prof. dr hab. Krzysztof Michalik – 20.01.2017

    Opublikowany 20 sty 2017

    Janusz Zagórski w kolejnej rozmowie z prof. dr hab. Krzysztofem Michalikiem o technologii Keshe.

    od mg: Keshe, płaska Ziemia, ufo, New Age, reinkarnacja, wibracje, dochód gwarantowany
    coraz więcej tych bzdetów i uwagi im poświęcanych
    a wystarczy sobie zadać podstawowe pytanie: od czego mają odwracać uwagę? (!)

 4. mgrabas Says:

  Organizujemy konferencję Keshe

  Opublikowany 23.03.2016
  kontakt: monitorpolski@yahoo.com lub kontakt@keshe.pl
  Mamy już miejsce na konferencję, które na 8000 m kw. może pomieścić wiele stanowisk. Jest zaplecze hotelowe i restauracyjne. Lokalizacja – samo centrum Polski, kilkanaście kilometrów od Radomia, nieco ponad godzinę jazdy samochodem z Warszawy.
  Ceny za nocleg 150 zł za pokój dwuosobowy. Jeśli przyjedzie nas więcej, to będą znaczne ulgi.
  Aby zaprosić kogoś z Fundacji i wynająć sale wraz ze sprzętem nagłośnieniowym i projektorem musimy dysponować jednak pewnym funduszem, oceniamy go na 10 tys zł. Proponujemy na początek kwotę 100 zł od osoby, zatem minimum chętnych 100 osób. To taki wstępny szacunek, jeśli uzbiera się za dużo to oczywiście nastąpi zwrot nadwyżki.

  Musimy jednak wiedzieć ile osób jest chętnych przyjechać, dlatego też prosimy by chętni dawali znać mailem, że są chętni.

  Nie musicie podawać nazwiska, można wpisać pseudonim. Jeśli uzbiera się co najmniej 50 osób, wtedy zorganizujemy zbiórkę. Termin konferencji przewidujemy jak tylko uzbiera się wystarczająca ilość osób oraz jak uda się zorganizować kogoś Fundacji by tu przyjechał.

 5. mgrabas Says:

  REWOLUCJA ENERGETYCZNA: pierwsza publiczna prezentacja reaktora Magrav Keshe’a. Łańcuch Życia 3

  Opublikowany 14.08.2016

  Nie reagujcie na płatnych dezinformatorów. Oni skończą, jak mówił Keshe, w pomieszczeniach 2 x 4 m za współudział w ludobójstwie, a jest nim niewątpliwie blokowanie dostępu dla ludzkości do wolnej energii, żywności, szybkiego i taniego leczenia.

  Trzeci Zlot Łańcuch Życia odbył się 13-14 sierpnia w Skorochowie k. Nysy. Organizatorem był Jan Taratajcio.
  Urządzenia Keshe (reaktory MaGrav i i tzw. „długopisy zdrowia”) prezentują konstruktorzy Marcin Plewko, Grzegorz i Paweł Wojdat.
  W prezentacji uczestniczą Jan Taratajcio i Marek Podlecki.

  Keshe grozi USA

  Opublikowany 19.08.2016

  Technologia Keshe przyniesie pokój na świecie. MaGrav, gansy, długopisy zdrowia… Keshe.pl

  Opublikowany 28.08.2016

 6. mgrabas Says:

  Magrav – jak to (nie) działa

  Opublikowany 19 lut 2017

  Wrzucam ten film ponownie w nieco lepszej jakości. Mam nadzieję, że Magrav zawiódł już wszystkich, którzy go sobie skonstruowali, ale na wszelki wypadek nagrałem swój komentarz dotyczący tego urządzenia. Obawiam się tylko, że ludzie wierzący w aurę i inne kosmiczne energie, nadal mogą się nabrać na cuda technologiczne pana Keshe.

  Keshe gansy magravy ezoteryka plazma i ludzie którzy mają ostre jazdy

  Opublikowany 26 kwi 2017

  Tytani intelektu kolejny raz popisują się swoją wiedzą i dzielą się z całym światem swoimi wiekopomnymi odkryciami.
  Niech plazmatyczność będzie z wami.

  muzyka:
  „Калинка”
  .http://www.youtube.com/watch?v=M-IV0XmUZjE

  The Exorcist – Commodore 16 (plus4)
  .http://www.youtube.com/watch?v=38Ouk0EyKA4

  Reptilianie w przedpokoju ataki infradźwiękowe urojenia ezoteryczno-psychiatryczne Keshe plazma

  Opublikowany 7 maj 2017

  Reptilianie w przedpokoju, ataki infradźwiękowe, urojenia ezoteryczno-psychiatryczne, reaktor typu Kesha, plazma. Galaktyczna federacja światła.

  muzyka:
  LHSchiptunes – Reloaded Installer #14
  .http://www.youtube.com/watch?v=xKVjR5wJZK8
  fragmenty filmu „Kuracja”:
  Spektakl Teatru Telewizji w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego i według powieści Jacka Głębskiego.

  Keshe Gansy magravy i paranoja monitorpolski Marek P i MaciejK

  Opublikowany 24 mar 2017

  Idioci powtarzający pseudonaukowe bzdury oszusta Keshe.

  Keshe Gans Magrav złoto z wody monitorpolski paranoja Marka P i promowanie oszusta Keshe

  Opublikowany 30 mar 2017

  Złoto z wody i inne cuda na kiju które obiecuje oszust „dr” Keshe i niezbyt rozgarnięci ludzie którzy w te bzdury wierzą i je promują.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s