CHCĄ ZABIĆ CIEBIE I TWOICH BLISKICH!!!

JACYŚ LUDZIE PLANUJĄ ZABIĆ NIEMAL CAŁĄ POPULACJĘ ZIEMI!!!!

Z obecnych kilku miliardów ludzi, tylko 500 mln ma być pozostawionych przy życiu – po to, by niewolniczo pracowali dla elity zarządzającej Ziemią, by byli całkowicie od niej zależni i żeby pozostawali pod jej całkowitą kontrolą. Plan ten został ogłoszony światu 22 marca 1980 r. na 4 dwustronnych kamiennych tablicach, zawierających ten sam tekst.

1. UTRZYMUJ POPULACJĘ [niewolników] PONIŻEJ 500 MLN, ZACHOWUJ RÓWNOWAGĘ Z NATURĄ.
2. PROWADŹ MĄDRZE REPRODUKCJĘ
[niewolników] DOSKONALĄC ZDATNOŚĆ, RÓŻNORODNOŚĆ.
3. ZJEDNOCZ LUDZKOŚĆ NOWYM ŻYJĄCYM JĘZYKIEM
[zlikwiduj języki narodowe, narodową tożsamość].
4. OKRZESAJ
[ich] PASJĘ – WIARĘ – TRADYCJĘ I CAŁOŚĆ RZECZY [twoim] SPOKOJEM ROZUMU. *)
5. OCHRANIAJ [podległych sobie] LUDZI I NARODY UCZCIWYMI [w twoim mniemaniu] PRAWAMI I SPRAWIEDLIWYMI SĄDAMI [zachowuj pozory sprawiedliwości].
6. POZWÓL WSZYSTKIM
[podległym] NARODOM ROZWIĄZYWAĆ WEWNĘTRZNE SPORY W ŚWIATOWYM SĄDZIE [w którym ty będziesz sądzić niewolników].
7. UNIKAJ NIEISTOTNYCH
[dla ciebie] PRAW I BEZUŻYTECZNYCH URZĘDNIKÓW [którzy mogliby służyć niewolnikom zamiast jedynie tobie].
8. RÓWNOWAŻ PRYWATNE PRAWA
[niewolników] [ich] SPOŁECZNYMI OBOWIĄZKAMI [wobec ciebie].
9. NAGRADZAJ PRAWDĘ
[zgodną z twoją ideologią] – PIĘKNO [zewnętrzne] – MIŁOŚĆ [do NWO] – POSZUKIWANIE HARMONII Z NIESKOŃCZONOŚCIĄ [z każdym bożkiem, obojętnie jakim, tylko nie z Bogiem chrześcijan].
10.
[niewolniku] NIE BĄDŹ RAKIEM NA ZIEMI — ZOSTAW MIEJSCE DLA NATURY [i dla nas, twoich właścicieli] — POZOSTAW MIEJSCE NATURZE [samo twoje istnienie, to że jeszcze żyjesz, jest przeciw naszym planom].

The Georgia Guidestones English

Tekst wyryto w 8 językach świata: angielskim, arabskim, chińskim, hebrajskim, hindi, hiszpańskim, rosyjskim i suahili. Anonimowym fundatorem monumentu jest skrywający się pod pseudonimem R. C. Christian, podobno niemiecki Żyd, wyznawca okultystycznej filozofii z lucyferiańskiej sekty „Róża czerwona na krzyżu” (Rose on the red cross). Tablice zawierające te diaboliczne zasady Nowego Porządku Świata, znajdują się na wzgórzu, w miejscowości Elberton (stan Georgia, USA).

The Georgia Guidestones

The Georgia Guidestones Tablet

*) fundator (fundatorzy) tablic, zainspirowani poglądami Thomasa Paine’a wierzą w idee masońskiego „nadchodzącym wieku Rozumu” i tworzą tę samospełniającą się „przepowiednię”, do której jesteśmy przyzwyczajani przez symbolikę śmierci i niewolnictwa w mediach (w muzyce najjaskrawszym przykładem tego jest „sztuka” Lady Gaga, w malarstwie użytkowym idee te są przedstawione na obrazach „zdobiących” ściany lotniska w Denver, a w miejscach publicznych najbliższym nam przykładem jest rzeźba golema na Polu Mokotowskim (podobnie jak w innych 12 miastach Europy) – dla uzasadnienia jego obecności w tym miejscu została dorobiona „pozytywna” ideologia i sprytnie zaaranżowane imprezy z udziałem dzieci, dla których Golem ma być symbolem jak najgłębiej działającym na podświadomość i irracjonalne myślenie; w roku 2011 na Polu Mokotowskim obchodzono „Dzień Ziemi”…

CZY ROZUMIESZ DO CZEGO ZMIERZAJĄ FUNDATORZY SZCZEPIONEK, KAMER, CHIPÓW, PODSŁUCHÓW, SPISÓW, ANKIET, GMO, FLUORU, ASPARTAMU, NIKOTYNIZMU, ALKOHOLIZMU, ZBOCZEŃ, ROZWODÓW, TELEWIZJI, FASTFOODÓW, EUTANAZJI, ZBROJEŃ, INTERWENCJI ZBROJNYCH, EKUMENIZMU, KREDYTÓW, ELEKTROWNI ATOMOWYCH, BIEDY, ABORCJI, GLOBALIZACJI, CENZURY, POLITYCZNEJ POPRAWNOŚCI, TEMATÓW ZASTĘPCZYCH, SKŁÓCANIA I STOPNIOWEGO ODBIERANIA NAM WSZYSTKIEGO? CZY TO ROZUMIESZ?

od mg: uzupełnienie informacji o monumentcie Georgia Guidestones http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/tajemnicza-modyfikacja-przy-monumencie-georgia-guidestones

aktualny link do zdjęć tablic: http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Georgia_Guidestones
zdjęcia tablic na Google:
http://www.google.com/search?q=Georgia+Guidestones&num=100&safe=off&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CDUQsARqFQoTCMX-_rG4vccCFUJXFAodENgNYw&biw=1280&bih=584&dpr=1#imgrc=-9lAwJpmlWS1GM%3A

201 myśli w temacie “CHCĄ ZABIĆ CIEBIE I TWOICH BLISKICH!!!

  1. mają w planie zabić 95% populacji ludzi więc sprzedają im opatentowane dla siebie coś, co ludziom wyjałowi ziemię

   technologią in vitro stworzyli bezpłodną hybrydę, która bardzo szybko rośnie i zagłusza inne gatunki odbierając im wodę i pożywienie

   tam gdzie ta roślina zostanie posadzona nie będzie już ani miejsca ani zasobów dla rodzimych roślin innych gatunków

   chwytliwą propagandą przedstawiają swój biznes, którym chcą na nas zarabiać:

   Polubienie

 1. „Bestialskie zatrzymanie w więzieniu w Krakowie – chorego i niewinnego Tadeusza Chołdy – naszego przyjaciela i członka stowarzyszenia O i RP w Rzeszowie.

  czwartek, 24 lutego 2011 10:38

  Zwracamy się z apelem do wszystkich uczestników portali internetowych, którym leży na sercu sprawiedliwa Polska, aby zainteresowały się sprawą Tadeusza Chołdy i publikowały tą sprawę na wszelkich możliwych forach internetowych. Prosimy aby słały także petycje do Prokuratora Generalnego ( email skargi: pk.skargi@ms.gov.pl ) i RPO ( email skargi; https://www.rpo.gov.pl/wniosek/index.php?jezyk=0&poz=2 – o wszczęcie procedury kasacyjnej od postanowienia w sprawie Tadeusza Chłody, który jako osoba niewinna i chora siedzi teraz w więzieniu w Krakowie na ul. Montelupich . Obecnie jest w tamtejszym szpitalu.

  Wiemy także, a dowodzi tego pismo z więzienia Tadeusza Chołdy, skierowane do Ministra Sprawiedliwości, iż rok temu min. K. Kwiatkowski zadeklarował dalekoidącą pomoc. Polecił nawet przypomnienie mu o ich rozmowy i skontaktowanie się z jego asystentem. Nie tknął jednak palcem.!!!! -Kliknij – przeczytaj list Tadeusza Chołdy do Ministra K. Kwiatkowskiego w Tygodniu Ofiar Przestępstw.

  Tadeusza Chołdę zatrzymano w dniu 28.01.2011 r. na terenie Sądu Rejonowego w Krakowie, w trakcie kiedy chciał zapoznać się z aktami sprawy. Najgorsze jest to, iż Tadeusz Chołda jest po przeszczepie rozrusznika serca i wg informacji z dnia 22 lutego stracił przytomność w Areszcie Śledczym w Krakowie, ul. Montelupich 7.

  Dlaczego został zatrzymany? Sprawa dotyczy konfliktu ze znanym adwokatem z Krakowa, od którego Tadeusz Chołda wynajął pomieszczenia w celu prowadzenia działalności gospodarczej. Lokal ten wyremontował na własny koszt. Po remoncie lokalu, sprytny krakowski adwokat, wypowiedział mu umowę najmu i zażądał opuszczenia lokalu, bez zwrotu kosztów remontu. W odpowiedzi Tadeusz Chołda zażądał zwrotu nakładów, które poniósł na remont lokalu – co dla zwykłych ludzi jest oczywiste. Ale nie było oczywiste dla adwokata i sądu. Sprytny adwokat na podstawie swoich układów wystąpił do sądu o zwrot przez Tadeusza Chołdę utraconych korzyści, z powodu braku możliwości wynajęcia tego lokalu fikcyjnej firmie izraelskiej. Na okoliczność tą przedstawił nieprawdziwej treści umowę z biura nieruchomości i w ten sposób wykazywał, że ponosił rzekome straty 5000 zł/ miesiąc. To że taka firma izraelska nie istniała, sądu nie interesowało. Wystarczył jak widać „najistotniejszy fakt”, że adwokat – syn sędziego stanu wojennego z Krakowa posiadał fikcyjną papierową umowę propozycji najmu.

  Z nieznanych nam przyczyn sprawą zajął się sąd karny ( zamiast cywilny – ale tak jest zawsze kiedy mamy do czynienia z ludźmi o określonych układach) i skazał T. Chołdę na 8 miesięcy w zawieszeniu,

  Adwokat nie dawał jednak dalej za wygraną i podstępnie dążył do odwieszenia wyroku. Osiągnął swój cel kiedy chory Tadeusz Chołda leżał w szpitalu. Krakowski sąd w pośpiechu w tym właśnie czasie bez możliwości obrony odwiesił mu karę.

  Jak widać w Polsce aby nie ponosić odpowiedzialności trzeba kraść , wyłudzać i oszukiwać na miliony. Tylko wtedy jest się bezkarnym. Ogłasza się upadłość a na drugi dzień tworzy nową firmę. Zaś ci jak Tadeusz Chołda, którzy odważą się stawić opór ludziom z układów lądują w więzieniach a polska prokuratura chętnie bierze w tym udział. I to wszystko dzieje się w Tygodniu Osób Pokrzywdzonych i to przez sędziów i prokuratorów. ”

  źródło: http://www.aferyibezprawie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=1423:bestialskie-zatrzymanie-w-wizieniu-w-krakowie-chorego-i-niewinnego-tadeusza-hody-dziaacza-stowarzyszenia-z-rzeszowa-i-naszego-przyjaciela-to-kolejna-sprawa-w-tygoniu-przestpstw-sdziow&catid=10:ogolna&Itemid=2

  od mg: można skorzystać z adresu https://www.rpo.gov.pl/wniosek/index.php?jezyk=0&poz=1 wypełnić wymagane pola i wpisać treść wniosku jak niżej:

  Zwracam się do Rzecznika Praw Obywatelskich prof. Ireny Lipowicz jako rzecznika obywateli RP, któremu winna leżeć na sercu sprawiedliwa Polska, aby zainteresował się pilnie sprawą Tadeusza Chołdy i wszczął procedurę kasacyjną od postanowienia w jego sprawie – sygn. akt II K 162/05/K Sądu Rejonowego dla Krakowa – Krowodrzy – Wydział II Karny, który jako osoba niewinna i chora siedzi teraz w więzieniu w Krakowie na ul. Montelupich 7 . Obecnie jest w tamtejszym szpitalu.

  Wiem także, a dowodzi tego pismo z więzienia Tadeusza Chołdy, skierowane do Ministra Sprawiedliwości ( dostępne na stronie http://www.aferyibezprawie.org), iż rok temu min. K. Kwiatkowski zadeklarował daleko idącą pomoc. Polecił nawet przypomnienie T. Chołdzie o ich rozmowie i skontaktowanie się z jego asystentem. Nie tknął jednak palcem.!!!!

  Tadeusza Chołdę zatrzymano w dniu 28.01.2011 r. na terenie Sądu Rejonowego w Krakowie, w trakcie kiedy chciał zapoznać się z aktami sprawy. Najgorsze jest to, iż Tadeusz Cholda jest po przeszczepie rozrusznika serca i wg informacji z dnia 22 lutego stracił przytomność w Areszcie Śledczym w Krakowie, ul. Montelupich 7. Dalszy jego pobyt zagraża życiu.

  Dlaczego został zatrzymany? Sprawa dotyczy konfliktu ze znanym adwokatem z Krakowa, od którego Tadeusz Cholda wynajął pomieszczenia w celu prowadzenia działalności gospodarczej. Lokal ten wyremontował na własny koszt. Po remoncie lokalu, sprytny krakowski adwokat, wypowiedział mu umowę najmu i zażądał opuszczenia lokalu, bez pokrycia kosztów remontu. W odpowiedzi Tadeusz Chołda zażądał zwrotu nakładów, które poniósł na remont lokalu – co dla zwykłych ludzi ale nie sędziów i prokuratorów jest oczywiste. . Sprytny adwokat na podstawie swoich układów wystąpił do sądu o zwrot przez Tadeusza Chołdę utraconych korzyści, z powodu braku możliwości wynajęcia tego lokalu fikcyjnej firmie izraelskiej. Na okoliczność tą przedstawił nieprawdziwej treści umowę z biura nieruchomości i w ten sposób wykazywał, rzekomo ponoszone straty 5000 zł/ miesiąc. To że taka firma izraelska nie istniała, sądu nie interesowało. Wystarczył jak widać „najistotniejszy fakt”, że adwokat – syn sędziego stanu wojennego z Krakowa posiadał fikcyjną papierową umowę propozycji najmu.

  Z nieznanych mi przyczyn sprawą zajął się sąd karny ( zamiast cywilny – ale tak jest zawsze kiedy mamy do czynienia z ludźmi o określonych układach) i skazał T. Chołdę na 8 miesięcy w zawieszeniu,

  Adwokat nie dawał jednak dalej za wygraną i podstępnie dążył do odwieszenia wyroku. Osiągnął swój cel kiedy chory Tadeusz Chołda leżał w szpitalu. Krakowski sąd w pośpiechu w tym właśnie czasie bez możliwości obrony odwiesił mu karę. Sprawa ta znana jest RPO od kilku lat, jednak bez pozytywnego finału.

  Proszę o pilne zajęcie się tą sprawą i odpowiedź jakie kroki poczynił Rzecznik Praw Obywatelskich w tej sprawie i z jakim skutkiem

  (podpis)


  można również skorzystać z gotowych formularzy skarg do PE i OBWE
  http://dl.dropbox.com/u/2346872/Cholda-wzor%20skargi%20do%20PE.rtf
  http://dl.dropbox.com/u/2346872/Cholda-wzor%20skargi%20do%20OBWE.rtf


  mgr inż. Tadeusz Chołda na wolności; dr Zbigniew Kękuś będzie miał kasację wyroku
  źródło: http://monitorpolski.wordpress.com/2011/06/16/mgr-inz-tadeusz-cholda-na-wolnosci-dr-zbigniew-kekus-bedzie-mial-kasacje-wyroku/

  Polubienie

  1. Dokument NASA ujawnia działania przeciw ludzkości!

   Opublikowany 2 października 2013.

   Jakie to działania przeciw ludzkości, spytacie? Raport ujawnia, iż chodzi o zastosowanie mikrofal, chemtrails i mikropyłu.

   Org. title: „LEAKED!!! NWO and NASA WAR DOCS June 2013 Is this true”

   Original Documents find here:

   Click to access nasa-thefutureof-war.pdf

   Polubienie

   1. Chemtrails czy contrails? Teraz już wiadomo!

    http://www.biznesnetworking.pl/rzady-potwierdzaja-chemtrails-praktykowane-jest-od-wielu-lat/

    Dr. Gwen Scott radzi w jaki sposób zabezpieczyć się przed szkodliwymi opryskami znanymi jako chemtrails. Poniżej lista wymienionych w prezentowanym filmie suplementów i pokarmów wspomagających oraz oczyszczających organizm.

    – Czosnek
    – Chińskie grzybki – Reishi, Shitaki, Mataki
    – Kwas Kaprylowy
    – Srebro Koloidalne
    – Olej Lniany
    – Olej z Kryla
    – Olej z Wieczornego Pierwiosnka
    – Wszelkie Oleje Omega 3
    – Potas
    – Korzeń Imbiru
    – Ginko Biloba
    – Glinka Krzemowa spożywcza oczyszczona

    Od chemtrails do pseudożycia Mroczne plany biologii syntety

    Polubienie

    1. Mikropył, chemtrails a choroba Morgellonów

     Jan Taratajcio i Grzegorz – ofiara choroby Morgellona (SZOK!)

     Morgellons actually Explained!!

     CHEMTRAIL MORGELLONS NANO FIBER ATTRACTED TO HUMAN DNA WATCH TEST

     MORGELLONS DISEASE FINALLY DIAGNOSED AS REAL DISEASE.WHATS NEXT?

     Really Creepy !!! Morgellons inside a grasshopper !?!?

     Nano chemtrails w Niemczech potwierdzone i zbadane!

     Morgellons Syndrome PL

     Morgellons fiber test … Do you have the fibers in you?

     Morgellons Cure Step By Step Survival Guide! (832) 343-5425

     Polubienie

      1. Symptomy choroby morgellonów – Renata pracująca w Niemczech jako opiekunka osób starszych

       Opublikowany 23 mar 2018

       Z PorozmawiajmyTV.
       Było tylko Audio.

       Polubienie

 2. ” Od: Maria Majewska
  Data: 23 maja 2011 21:48
  Temat: tragiczny stan zdrowia dzieci

  Drodzy Panstwo,

  Wlasnie ukazala sie praca naukowa opublikowana w „Academic Pediatrics”, ktora pokazuje tragiczny stan zdrowia amerykanskich dzieci. Juz ponad ponad polowa z nich cierpi na jakas chroniczna chorobe. Bez watpienia jest to skutek masowych szczepien coraz wieksza liczba coraz bardziej toksycznych szczepionek. Wiadomo tez, ze dzisiejsze szczepionki z globalnych firm farmaceutycznych sa najczesciej produkowane w krajach takich jak Indie, czy Chiny, i ze sa coraz bardziej zanieczyszczone i toksyczne. Oprocz chemicznych toksyn zawieraja takze ksenotropowe wirusy, ktore wywoluja choroby nowotworowe i rozne choroby degeneracyjne. To tlumaczy dlaczego Swiatowa Organizacja Zdrowia (ktora wymusza szczepienia) juz teraz przewiduje, ze dzisiejsze dzieci beda zyc 10-20 lat krocej, niz ich rodzice. To jest „postep” medycyny XXI w. Prawda jest taka, ze nie mozna dzis ufac zadnym szczepieniom.

  http://www.ageofautism.com/2011/05/more-than-32-million-american-kids-chronically-sick-its-time-to-demand-answers.html#more

  http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1876285910002500

  Pozdrawiam,

  DM „

  Polubienie

 3. Ponad 2000 zaszczepionych dzieci zmarło

  Dzieckonmp 25/05/2011 at 8:13 am URL: http://wp.me/pLH7p-18t

  W marcu tego roku, ze względu na cztery zgony dzieci, japońskie władze nakazały lekarzom zaprzestać podawania szczepionek na Pneumokoki. Skala śmiertelności po szczepionce jest tak wielka, że według doniesień z USA mogło tam umrzeć po podaniu tej samej szczepionki nawet ponad 2000 dzieci.

  Obrzydliwa kampania reklamowa szczepionek na Pneumokoki ( z pustym łóżeczkiem i zatroskaną mamą) jest w naszym kraju kontynuowana a jest to kampania wyjątkowo paskudna bo żerująca na strachu o swoje pociechy. Z doświadczeń japońskich i amerykańskich wynika jednak, że szczepionka zamiast zabezpieczać może wręcz zagrażać najmłodszym.

  Amerykańskie władze tak jak i polskie nie informują rodziców o grożących ich dzieciom konsekwencjach szczepień. Linie produkcyjne w Europie i USA działają w najlepsze. Konieczne są dodatkowe badania aby zrozumieć co się dzieje z dziećmi po tej szczepionce ale tego typu badań powikłań po szczepionkach z jakiegoś powodu się nie wykonuje w ogóle ani w naszym kraju ani w USA.

  Według Paula Offita, rzecznika koncernu produkującego szczepionki

  Japońskie ministerstwo zdrowia postapiło głupio zawieszając program pneumokoków, dzieci prawdopodobnie umarły nie z powodów innych niż szczepionki. Często dzieci po prostu chorują i umierają z przyczyn losowych

  William Schaffner, szef wydziału medycyny na Uniwersytecie Vanderbilta wierzy, podobnie jak Offit, że „zgony najprawdopodobniej były tylko przypadkami” . O ironio przypadkiem może być też fakt, że pan Schaffner otrzymuje granty od producentów szczepionek, których akcje spadły znacznie po ogłoszeniu zawieszenia programu przez Japonię. Ani Offit ani Schaffner nigdy nie widzieli martwych dzieci ani wyników ich autopsji co nie przeszkadza im w ferowaniu wyroków na podstawie własnych przypuszczeń.

  Według Shelly Burgess, z Federal Drug Administration w USA to co mówią panowie Offit i Schaffner jest dziwne ponieważ jest 59 000 raportów o reakcjach ubocznych po szczepionce na pneumokoki zarejestrowanych w samym USA z czego 30 094 przypadków wymagało hospitalizacji a 2169 zakończyło się śmiercią dzieci. 95% tych zgonów wydarzyła się do trzeciego roku życia dziecka.

  W Japonii nie ma obowiązku szczepienia dzieci, zalezy to od rodziców. Amerykańskie korporacje farmaceutyczne stojące za tym globalnym przemysłem musiały jakoś przeciwdziałać przedostawaniu się do opinii publicznej informacji o tym, że są poważne wątpliwości związane z tym programem szczepień.

  Źródło: zmianynaziemi.pl”

  źródło: http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/05/25/ponad-2000-zaszczepionych-dzieci-zmarlo/

  Polubienie

 4. obozy FEMA


  od mg: w oczach syjonistów inne narody to bydło, natomiast oni uważają siebie za prawdziwych ludzi będących „norodem wybranym przez Boga”
  oto przykład takich poglądów- czym się różni śmierć Polaków od śmierci Żydów:

  „Barbara Engelking-Boni (kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów) a prywatnie żona Michała Boniego aferała z gangu Tuska.Za otrzymane pieniądze z Izraela twierdzi,że śmierć dla Polaka jest czysto biologiczna,niczym zwierzęcia (istoty bez duszy) – w przeciwieństwie do śmierci Żyda.Dla niego to wielka tragedia i metafizyka oraz spotkanie z Najwyższym (NIE dla Polaka-Goja-Bydła !!!) Kropka nad i 09.02.2011 Barbara Engelking Boni TVN24”

  źródło: http://www.youtube.com/watch?v=A5v0DqH5fEE

  Polubienie

  1. PRAWA NOACHIDÓW A REZOLUCJA KONGRESU USA

   http://www.the614thcs.com/40.1193.0.0.1.0.phtml

   „(…) Z perspektywy Boskich przykazań ludzkość dzieli się na dwie grupy: Dzieci Jisraela (które muszą przestrzegać 613 przykazań) i Dzieci Noacha (noachidzi), których obowiązki są mniejsze. Dzieci (potomkowie) Noacha to wszystkie siedemdziesiąt narodów świata (ich protoplaści wymienieni są w rozdziale 10 księgi Bereszit) i ich rozgałęzienia. Według judaizmu, ci wszyscy ludzie zobowiązani są do przestrzegania sześciu zakazów oraz jednego nakazu. W tym rozumieniu „potomkiem Noacha” jest każdy nie-Żyd.

   Siedem Przykazań Potomków Noego (Noacha)

   (Szewa Micwot Bnei Noach)

   Przykazania te, ogłoszone (przypomniane) po potopie, dotyczą wszystkich ludzi, a nie tylko Żydów.

   •Zakaz jedzenia części żyjącego zwierzęcia (Ewer Min ha-Chai)
   •Zakaz złorzeczenia Bogu (Birkat Haszem)
   •Zakaz kradzieży [rabowania] (Gezel)
   •Zakaz bałwochwalstwa (Awoda zara)
   •Zakaz niemoralnych stosunków seksualnych (Gilui arajot)
   •Zakaz mordowania (Szefichat damim)
   •Nakaz ustanowienia sądów do egzekwowania sześciu poprzednich praw (Dinim)

   Prawa te zostały wyinterpretowane z Tory, z rozdziałów wczesnych (przed historią potopu) przez Talmud (traktat Sanhedryn 56a/b). Według Talmudu zakaz spożywania części żyjącego (żywego) zwierzęcia jest tym nowym przykazaniem (nowym, bo wcześniej nie istniało w ogóle pozwolenie na jedzenie zwierząt).

   Judaizm uważa, że wartości te są tak fundamentalne dla każdego społeczeństwa, iż ich nieznajomość nie może stanowić usprawiedliwienia dla tych, którzy je łamią. (…)”

   źródło: http://www.fzp.net.pl/judaizm/judaizm-przykazania-dla-calej-ludzkosci

   „(…) Naszym obowiązkiem jest zmuszenie ludzkości do przyjęcia 7 praw Noego, a jeśli nie, to zostaną zabici. (…)”

   źródło: http://piotrbein.wordpress.com/2010/06/14/w-imie-boga/

   Polubienie

   1. Prawa noachidzkie – synów Noego

    Krzysztof Król
    Opublikowany 27 lis 2019

    Prawa noachidzkie mają być narzucone wszystkim gojom, gdy Izrael przejmie władzę nad światem zgodnie z przepowiednią z Objawienia 13 rozdział. Dla chrześcijan oznacza to wyparcie się Chrystusa jako Boga lub śmierć.

    Polubienie

    1. „Szczepionki” i obce DNA – pogląd biblijny

     Krzysztof Król
     Opublikowany 24 maj 2020

     Czy należy słuchać władzy świeckiej bezwarunkowo? czy można się jej sprzeciwić? W jakim sensie władza jest od Boga?

     Polubienie

  2. „(…) Uwaga: dzięki komentarzowi do tego artykułu dotarlismy do informacji n.t. tych rzekomych „trumien”. Okazuje się, że są to specjalne opakowania, w które w USA umieszcza się trumny. Dlatego są odpowiednio większe. Teren, na którym znajduja się setki tysięcy tych opakowań należy do firmy Vantage Products ( http://www.vantageproducts.com/ ), a nie agencji federalnej FEMA, jak dezinformacyjnie podają niektóre strony. Największy hałas spowodowały nagrania wideo i komentarze zamieszczone przez znanego prezentera radiowego z Teksasu Alexa Jonesa (strony http://www.infowars.com i http://www.prisonplanet.com ). Wniosek jest taki, że albo Alex celowo wprowadza ludzi w błąd, albo jest to wynik nieprofesjonalizmu. My przynajmniej błąd korygujemy, natomiast Alex nie. Warto dodać, że kilka dni temu Jane Burgermeister miała zarezerwowany wywiad w audycji Alexa Jonesa, który w ostatniej godzinie został odwołany bez podania przyczyn. Czyżby Alex wykonywał jakąś brudną robotę?…”

   źródło: http://grypa666.wordpress.com/2009/07/14/po-co-te-trumny-w-szczerym-polu-fema-coffins/


   „Ciekawski said

   16/07/2009 @ 08:47
   w nawiazaniu do wczesniejszego komentarza…
   a co to jest ?
   http://www.google.com/patents?id=R-kkAAAAEBAJ&printsec=abstract&zoom=4&source=gbs_overview_r&cad=0

   źródło: http://grypa666.wordpress.com/2009/07/14/po-co-te-trumny-w-szczerym-polu-fema-coffins/#comment-13


   „Ciekawski said

   16/07/2009 @ 08:52
   ludzie nie badzcie naiwni… przeciez dezinformacja jest zawsze – kto wie co to za firma vantage ? kto za nia stoi ? sprawdzal to ktos ? tyle tysiecy ludzi zamowilo te trumienki, to czemu wciaz zalegaja skladowane i nie bardzo widac zeby ubywaly ? dla mnie to pokretne tlumaczenie podobne do tego, ze talibowie z osama zburzyli wtc – sciema dezinformacyjna dla naiwnych, bo przeciez cos ludziom trzeba powiedziec…”

   źródło: http://grypa666.wordpress.com/2009/07/14/po-co-te-trumny-w-szczerym-polu-fema-coffins/#comment-14


   „Rosomak said

   17/07/2009 @ 00:50
   Sześćdziesiąt parę lat temu też ludziom wmawiali, że idą tylko do łaźni wziąć prysznic, a praca uczyni z nich wolnych…i po kilku milionach istnień nie pozostało nic prócz pamięci.
   Niech więc dzisiaj nikogo nie dziwi („Nil admirari”), że nam współczesnym aż włos się jeży na głowie od zamieszczonych tu wiadomości o grypie, szczepionkach, pojemnikach na trumny etc.
   Raczej nie ma już wątpliwości, że żyjemy w czasach ostatecznych i że taka czy inne depopulacja jest nieunikniona.

   A więc Boże Jedyny i Prawdziwy, otocz nas swym Miłosierdziem i miej nas w swojej Opiece!

   P.S.
   Czy po tym wszystkim czego człowiek „dokonał” i wyrządził swojemu bliźniemu na tym świecie, i co z niego dziś uczynił warto jeszcze żyć?
   Myślę, że jednak warto.
   I dlatego trzeba robić wszystko co w naszej mocy, aby choć w mikro skali przynajmniej próbować zapobiegać każdemu nieszczęściu, jakie spotyka ludzkość.
   Nie możemy pozostać obojętni na to, co się wokół nas dzieje, bo może się zdarzyć, że pójdziemy jak barany na rzeź…
   A prawdopodobnie komuś od wieków baaardzo na tym zależy, przykładów w historii mamy aż nadto…”

   źródło: http://grypa666.wordpress.com/2009/07/14/po-co-te-trumny-w-szczerym-polu-fema-coffins/#comment-16


   „RAdam said

   13/02/2012 @ 01:34
   04,10,2006 prezydent G.W Bush reorganizuje FEMA po katastrofie w Nowym Orleanie (Katrina), nadając FEMA więcej praw by mogli przygotowywać naród przed wystąpieniem katastrof.W tym przejęcie odpowiedzialności nad NSA(National Security Agency). FEMA staje się uśpionym rządem w rządzie Stanów Zjednoczonych.
   Lista praw przysługujących FEMA

   (Dla ludzi nie anglojęzycznych- napiszę w skrócie, w wypadku czerwonego:
   alarmu FEMA ma prawo przejąć jakąkolwiek własność prywatną,
   Jakiekolwiek fundusze,
   Otoczyć kordonem miasta,
   Przejąć władzę nad transportem i drogami,
   Zwieźć ludzi do tymczasowych obozów relokacyjnych)

   A teraz kilka faktów z działalności FEMA z lat ostatnich:

   Katrina 2005r.
   -Cztery dni od powodzi FEMA nie podejmuje żadnych działań!
   – Następnie poszkodowani zwożeni są do obozów. Które według świadków bardziej przypominają obozy koncentracyjne niż schronienie.
   -Ludziom stłoczonym pod jednym dachem odmawia się korzystania z otwartego ognia, i innych przedmiotów kuchennych mogących spowodować wystąpienie pożaru.
   -Poszkodowani nie mogą wyróżniać się posiadanymi dobrami gdyż to może wywołać zamieszki!
   -Każdy kto opuści obozy nie ma prawa powrotu do nich. Wszystkim zostają przydzielone karty identyfikacyjne FEMA.
   – FEMA odmawia przyjmowania pomocy z zewnątrz zarówno medycznej jak i żywnościowej
   – Rok 2007 Sąd najwyższy USA wydaje wyrok w którego treści przyznaje że FEMA przetrzymywało ofiary Katriny w wozach kampingowych wydzielających do powietrza Formaldehydy. Wiadomo o kilku ofiarach śmiertelnych i setkach ludzi chorych na niewydolność układu oddechowego.

   Pożary w Kaliforni 2007r.
   -FEMA występuje w TV w udawanej konferencji prasowej. Jej celem jest przedstawienie narodowi jak świetnie FEMA jest przygotowana do ewakuacji mieszkańców zagrożonych terenów do obozów tymczasowych.

   Rok 1997? Tajne rozporządzenie nakazujące budowę obozów pracy!!!

   Rok 1980-2002
   -FEMA przejmuje nieczynne zakłady karne obozy więźniów wojennych w celu utworzenia tzw. Obozów tymczasowego ulokowania.
   -Liczba znanych obozów sięga 600 sztuk na terenie całych stanów zjednoczonych.”

   źródło: http://grypa666.wordpress.com/2009/07/14/po-co-te-trumny-w-szczerym-polu-fema-coffins/#comment-63786

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s