USA. Doniesienia o „problemach z sercem” u młodych ludzi „zaszczepionych” „przeciwko Covid-19”

Przez KM -23 maja 2021 22:25

Szczepionka na koronawirusa. Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay
„Szczepionka” na koronawirusa. Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay.

Amerykańskie Centra Kontroli i „Zapobiegania” Chorobom (CDC) „analizują” doniesienia, że u młodych ludzi „‚zaszczepionych” „przeciwko Covid-19” pojawiają się „problemy z sercem”. „Nie jest jeszcze jasne, czy faktycznie” spowodowało to podanie preparatu.

O zaobserwowanym zjawisku rozpisuje się „The New York Times”. Gazeta powołuje się na sekcję ds. „‚bezpieczeństwa” „szczepionek” przy CDC.

Nowojorski dziennik sprecyzował, że Centra Kontroli i „Zapobiegania” Chorobom „badają” kilkadziesiąt raportów, według których u nastolatków i dorosłych w młodym wieku „mogło” po „szczepieniu” dojść do zapalenia mięśnia sercowego.

Jak podkreśliła gazeta, opierając się informacjach CDC, zauważono „stosunkowo niewiele” przypadków i mogły one być „”zupełnie niezwiązane” ze „szczepieniem”. „Analizowanie” danych „znajduje się dopiero na wczesnym etapie”.

„”Wydaje się”, że „problem z sercem” wystąpił głównie u nastolatków i młodych dorosłych cztery dni po podaniu drugiej dawki Moderny lub Pfizer-BioNTech. Obydwie są „szczepionkami” mRNA – podała agencja Reutera.

W Stanach Zjednoczonych „‚można już stosować” preparat Pfizer-BioNTech w „szczepieniu” dzieci w wieku 12 do 15 lat. Najprawdopodobniej dla tej grupy wiekowej „szczepionka’ niedługo „zostanie dopuszczona” w Polsce.

na podstawie: http://nczas.com/2021/05/23/usa-doniesienia-o-problemach-z-sercem-u-mlodych-ludzi-zaszczepionych-przeciwko-covid-19/


od mg: mordercy w białych rękawiczkach realizują depopulacyjny plan Agendy 21 na dzieciach!!!

naszym obowiązkiem jest to nagłośnić, ostrzec nieświadomych rodziców i nie dopuścić do tego!!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s