Skruszony profesor z rządowej rady „medycznej” przyznaje, że tzw. „szczepienia” na COVID-19 to eksperyment „medyczny” na wielką skalę

Autor Wolni Słowianie Opublikowano

W poniższym filmie o ludobójczych praktykach tzw. „szczepień” na COVID-19 mówi prezydent II RP Jan Zbigniew Potocki powołując się na informacje uzyskane od wspomnianego profesora.

TVinfo2RP
Opublikowany 8 cze 2021

na podstawie: http://wolnislowianie.wordpress.com/2021/06/09/skruszony-profesor-z-rzadowej-rady-medycznej-przyznaje-ze-tzw-szczepienia-na-covid-19-to-eksperyment-medyczny-na-wielka-skale/


od mg: mniejsza o Potockiego, ważne to o czym mówi w tym nagraniu, że to jest zaplanowane i realizowane ludobójstwo na nas Polakach!

2 myśli w temacie “Skruszony profesor z rządowej rady „medycznej” przyznaje, że tzw. „szczepienia” na COVID-19 to eksperyment „medyczny” na wielką skalę

 1. Zgadza się. Potocki czy Malinowski w tym momencie to sprawa drugorzędna. Ważne jest to że członek tzw. rady medycznej (nie)rządu III RP potwierdza realizowanie ludobójstwa w Polsce i na świecie. Nie chce się ujawnić z imienia i nazwiska, bo boi się o siebie i rodzinę.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Tak to jest ludobójstwo na narodach☠☠☠☠☠☠☠☠☠
  Jestem Polakiem, który wyjechał w 81 roku do Niemiec i stwierdzam to samo co mówi prezydent Potocki dzieje się również tutaj!
  Niemcy zostały sprzedane Unii Europejskiej, która chce aby dzieci zostały szczepione! Procent baranów niemieckich jest taki sam jak w Polsce, to są bezmózgowcy, do których niestety należy moja siostrzenica w Polsce, która dała się zaszczepić, a teraz chce jeszcze dać zaszczepić dwoje swoich dzieci!
  Powiedziałem jej, że będzie morderczynią swoich własnych dzieci!!!
  Ja mam 74 lata i nigdy się nie dam zaszczepić i wywędruję na Ukrainę, która leży poza Unią Europejską!
  Serdecznie pozdrawiam
  Roman Adamek


  od mg: dziękuję za podzielenie się swoimi refleksjami
  polecam uwadze ten komentarz:
  https://7777777blog.wordpress.com/2021/03/16/rzad-wprowadzil-rozporzadzenie-o-eksperymencie-medycznym/#comment-122838

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s