„wybory”?

NIGDY WIĘCEJ

nie daj wbić sobie do głowy Politycznej Poprawności

czy na pewno korzystasz z niezależnych mediów?

Nigdy więcej koalicji PO – PiS – SLD – PSL!

źródło: kefir2010

Reklamy

Komentarzy 145 to “„wybory”?”

 1. mgrabas Says:

  Chazarska konspiracja, która rządzi światem (polskie napisy):

  Żydzi na pikniku oglądają mordowanych Palestyńczyków

  http://palestyna.wordpress.com/2010/03/15/chazarowie-korzenie-wspolczesnego-zydostwa/

 2. Informacje 23 czerwca | Warszawa informacje Says:

  […] https://7777777blog.wordpress.com/2011/06/23/wybory/ […]

 3. mgrabas Says:

  386 zdrajców Polski, zgoda na traktat lizboński. (c) Druid024


  od mg: Traktat lizboński, hipokryzja i klika pani Merkel

 4. mgrabas Says:

  Adopcja dzieci przez homoseksualistów – furtka otwarta..

  Szczepionki które uczynią Cię posłusznym

  Antichrist will rule the Zionist New World Order

  New World Order Chemtrails & Olgacom connection explained

  Wake Up World !!!

 5. mgrabas Says:

  „Polski Sejm zmienił prawo atomowe

  Opublikowano: 21.05.2011 | Kategorie: Wiadomości z kraju

  Polski Sejm uchwalił napisane pod dyktando atomowych lobbystów nowe prawo atomowe.

  Atomowych lobbystów 13 maja (nota bene był to piątek trzynastego) poparli posłowie WSZYSTKICH partii politycznych wchodzących w skład Sejmu oraz WSZYSCY kandydaci niezależni. Zarówno tzw. „opozycja” (PiS), która znów głosowała identycznie jak PO, znajdująca się w koalicji rządowej partia PSL, jak i SLD, która poparła atomowe prawo mimo, że domagała się referendum.

  Jedna osoba głosowała przeciwko (prof. Jan Szyszko), a dwie wstrzymały się od głosu (Barbara Bartuś i Andrzej Dera z PiS). 50 osób było nieobecnych, a cała reszta głosowała „za”. Czyli za uzależnianiem energetycznym Polski od zagranicznych dostawców paliwa nuklearnego, za odpadami nuklearnymi i za narażaniem Polski na skażenia radioaktywne. I to w sytuacji, gdy istnieją inne, bardziej ekologiczne rozwiązania. W leżących na tym samym równoleżniku Niemcy zamykają elektrownie atomowe, a w ich miejsce budują elektrownie geotermalne, słoneczne i inne.

  W tym samym czasie, gdy uchwalano nowe prawo atomowe, rozpoczęła się nagonka na kibiców. Czy był to zbieg okoliczności, czy świadome sterowanie mediami? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami.

  Szczegółowe wyniki głosowania znajdziecie TUTAJ. http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/glosowania?OpenAgent&6&92&78

  Opracowanie dla „Wolnych Mediów”: Maurycy Hawranek ”

  źródło: http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/polski-sejm-zmienil-prawo-atomowe/

  dyskusja nad zmianami w prawie atomowym
  http://orka2.sejm.gov.pl/StenoInter6.nsf/0/78503D24C6BC43D9C1257863007C6089/$file/89_a_ksiazka.pdf

 6. wszyscy słyszeli nikt nie widział Says:

  Mgrabas nie w temacie ,ale odkryłem ciekawą sprawę na temat dezinfo w sieci .

  Ofiarami minn. padli Monitor ,Zenobiusz i P.Bein

  to ten tekst
  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/06/24/olgacom-sprawca-trucia-polakow/#comment-22512

  a tu moje analizy i komentarze …

  ===============

  wszyscy słyszeli nikt nie widział 25 Czerwiec 2011 o 8:39 am

  Nie do wiary ,jak łatwo dajecie się ośmieszać i manipulować . Są 3 możliwości , 1— strona olgacomscandal jest założona przez agenturę i wciskając kit chce ośmieszyć tzw. poszukiwaczy spisków
  2—Alena Wacek ,to osoba o zaburzeniach psychicznych ,która być może i pracowała w firmie ,która robi jedzenie dla kilku linii lotniczych.
  3— osobista zemsta tej pani na firmie ,co jest mało prawdopodobne bo za takie pomówienia i szarpanie wizerunku firmy nie wypłaciłaby się do końca życia .

  Ja skłaniam się do opcji 1 i 2 .

  Firma Olgacom Global Co. Ltd.

  Kontenerowa 129, Gdansk, Poland być może też nie istnieje ,a strona jest stworzona na potrzebę ,punktu 1

  Dlaczego nie ma tel. do tej firmy ? Zapewniam ,że z ciekawości bym tam zadzwonił ,
  Tak czy siak nie odpuszczę i sprawdzę sprawę ,bo prawdopodobnie mamy doskonały przykład wrabiania ,,poszukiwaczy” przez agenturę i robienia z nas oszołomów .

  ——————————————————–

  wszyscy słyszeli nikt nie widział 25 Czerwiec 2011 o 9:45 am

  Chcę dodać ,że firmy Olgacom Global Co. Ltd. nie można odszukać w rejestrze firm yellowpages.pl ani w rejestrze polskie książki telefoniczne pkt.pl
  Sprawdziłem też rejestr money.pl —nie ma takiej firmy
  W krs-online.com.pl/krajowy-rejestr-firm — też nie ma takiej firmy , a miała niby być polska .

  Wniosek nasuwa się sam . Agentura ,chcąc ośmieszyć i skompromitować poszukujących prawdy celowo podrzuciła spreparowane informacje , aby skompromitować i ośmieszyć tzw.teorie spiskowe .

  Domena olgacomglobal.pl jest zarejestrowana w Kopenhadze w Danii — i została stworzona 2011.05.07 o 15:25:19

  http://tools.rosinstrument.com/cgi-bin/wi.pl?q=olgacomglobal.pl
  ,i jakoś dziwnie zbiega się z zapoczątkowaną działalnością strony olgacomscandal.wordpress.com

  Dokładnie pierwszy wpis poruszający informację o
  Olgacom involved in Chinese Social Engineering Project
  May 9, 2011

  Sami widzicie ,wystarczy chcieć sprawdzić informację ,a nie brać wszystko na słowo .

  Co do ,,chmur chemicznych” może być podobnie , jak na razie nie jest to rzetelnie udokumentowane -takie jest moje zdanie i wiem ,że wzbudzi ono u niektórych kontrowersje .

  ———————————————-

  wszyscy słyszeli nikt nie widział 25 Czerwiec 2011 o 10:02 am

  Monitor ,ten Email z groźbą od Olgacom – 19.06.2011 do tzw. Alenki Wacek to zwykła podpucha i nieudolna próba uwiarygodnienia całego prowokacyjnego dezinfo .

  Nie można tego tak zostawić ,proponuję przeanalizuj to sam i jeśli dojdziesz do podobnych wniosków zrób sprostowanie ,bo wiele osób zostanie ogłupionych . Nie wszyscy czytają komentarze .

  Zauważ na ile stron poszło to dezinfo

  http://www.google.pl/search?client=opera&rls=pl&q=Alenka+Wacek&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

  Taka marna prowokacja ,a jaka siła manipulacji ,niesamowite

  ———————————–

  I TY ZENOBIUSZ DAŁEŚ SIĘ ZMANIPULOWAĆ ,NA POCIESZENIE DODAM ,ŻE DEZINFORMACJI ULEGŁ TEŻ PIOTR BEIN.

  CZY STAĆ CIE NA ZROBIENIE ARTYKUŁU ZE SPROSTOWANIEM ?
  Odpowiedz


  od mg: na ten zarzut już odpowiedziałem – tam: http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/24/nie-dajmy-im-wygrac-budujcie-chembusteryto-na-prawde-ostatni-dzwon-olgacom-%e2%80%93-sprawca-trucia-polakow/comment-page-1/#comment-33358 tu do tamtej mojej odpowiedzi jeszcze dodam: udowodnij ten swój zarzut, albo go odwołaj, bo jeśli tego nie zrobisz, nie pozwolę na zaśmiecanie wątku podobnymi oskarżeniami bez dowodów

 7. wszyscy słyszeli nikt nie widział Says:

  Ja nie czynię ci żadnego zarzutu .Zdanie na końcu było skierowane do Zenobiusza
  ,,CZY STAĆ CIE NA ZROBIENIE ARTYKUŁU ZE SPROSTOWANIEM ?”

  a pisząc o prowokacji miałem na myśli ,agenturę -służby dezinfo .

  Wiadomo Monsanto to kartel zbrodniarzy .

  od mg: dziękuję za to wyjaśnienie, informację o wspomnianym projekcie wziąłem za dobrą monetę, nie jestem w stanie tego sprawdzić, ale jestem w stanie podpisać petycję http://www.petitionbuzz.com/petitions/stopolgacom przeciw chemtrailom i zrobiłem to, bo o chemtrailach wiem już od dawna, a właśnie chemtrailom jest przeciwna ta petycja
  więcej na ten temat tutaj: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/25/zwiazki-chemtrails-monsanto-olgacom-wyjasnione-grozby-wobec-przyjaciol-alenki/

 8. mgrabas Says:

  Jak działa Mosad w Polsce

  Wszystkie dobrze prosperujące wywiady świata mają najlepsze wyniki gdy uda im się zwerbować do współpracy osoby swojej narodowości w konkretnym kraju swojej działalności. Tacy agenci często podejmują współpracę ze względów ideowych i nie wymagają takich nakładów finansowych, jak ci pozyskani za pieniądze.

  O działalności polskich służb wywiadowczych mogliśmy w ostatnich latach dowiedzieć się bardzo dużo z mediów podczas licznych zadym politycznych, wokół nich szlejacych, w ostatnich latach. Chociażby z tego powodu każdy z nas może mieć choć blade pojęcia jak rozbudowane mogą być obce struktury wywiadowcze działające na terenie Polski. Jak potężnymi pieniędzmi dysponują i gdzie mogą umieszczać swoich agentów. Z wielu zadań, które absorbują mnie w tej publikacji, najbardziej interesuje mnie to, w jakiej skali spenetrowały, lub też zainstalowały w Polsce różne grupy polityczne, czy też pojedyncze osoby, których główną aktywnością, szczególnie w łatwo dostępnym internecie, jest szkalowanie mojej osoby. Każdy się może o tym łatwo przekonać przeglądając setki stron i wyłapując kłamliwe opinie i informacje na mój temat. Łatwo to skonfrontować z tym co robię, ponieważ aktywnie udzielam się od lat w życiu politycznym naszego państwa. Wydaję wiele gazet i pism. Stale aktualizuję stronę internetową. Nagrywam piosenki, wydaję płyty.

  Moje dossier http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=54&Itemid=125 z najważniejszymi informacjami od lat jest dostępne na stronie PPN, było tez wielokrotnie publikowane na łamach prasy, której jestem redaktorem naczelnym. Publikuję swoje numery telefonów, adresy mailowe, a nawet adres domowy. To wszystko każdemu zainteresowanemu daje możliwość szybkiego kontaktu ze mną. Zadane pytania uzyskają odpowiedzi. Niezmiernie rzadko się zdarza, aby ktokolwiek publikujący treści na mój temat w mediach, a zwłaszcza w internecie, skorzystał z wyżej wymienionych możliwości. Rozpowszechnianie kłamstw jest bowiem ich głównym celem dziania. Niestety nie dotyczy to wyłącznie moich jawnych wrogów, ale i tych osób, które z racji tożsamych poglądów powinny dostrzegać w mojej działalności i pozytywne strony. Nie było i nie ma czegoś takiego. Wszystko co robię jest godne wyłącznie krytyki. Wywołano wręcz modę, że o Leszku Bublu nie wypada pisać i mówić dobrze, czy choćby obiektywnie. Co gorsze, w anonimowych ulotkach, a szczególnie w internecie można znaleźć tysiące „opinii” i informacji „dobrze” poinformowanych osób, zwykłych kłamstw, oszustw i kalumnii, a nawet fałszowania pochodzenia mojego i mojej rodziny. Trudno z tym walczyć, gdyż jest to, jak już wspomniałem, zjawisko „modnego chlastania” Leszka Bubla, bez żadnych następstw moralnych czy konsekwencji prawnych dla autorów paszkwili. Bezkarność takich praktyk powoduje, że coraz częściej pojawiają się kłamliwe publikacje podpisane imieniem i nazwiskiem. Ma to spowodować, że czytelnik będzie sądził, iż skoro jest autor, to publikacja jest prawdziwa.

  Tak jest w przypadku kłamcy i oszczercy z Gdańska. Nie będę się zniżał do jego rynsztokowego poziomu intelektualnego i moralnego, wdawał się z nim w repliki, nazywał go świnią czy agentem Mosad-u. Bardziej bolesne będzie skazanie go na drodze sądowej za to co publikował i rozpowiadał. Nie sądzę, że zaboli go kara finansowa zasądzona przez sąd. Działał bowiem ze sporym rozmachem, musi więc mieć kasę z jakiegoś źródła. Ma też świetne kontakty z „polonijnymi” stronami internetowymi, chętnie publikującymi jego paszkwile. Czeka mnie więc kilka wizyt na salach sadowych w Gdańsku. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że właśnie publikuję na łamach gazety kolejne części „Wielkiej Encyklopedii Żydów Leszka Bubla”, przy której pracuje wiele osób, według kryteriów podanych przez pierwszą jej część, dostępną zresztą stale na stronie internetowej PPN. Mamy już ok. 30 tys. nazwisk. I ta gigantyczna praca ma być teraz zdyskredytowana przez kogoś kto stworzył konkurencyjną listę z kilkuset nazwiskami, zamieszczając ewidentne bzdury o mnie i wielu innych osobach, które na swojej liście umieścił. Aby była „wiarygodniejsza” to część informacji przeredagował z mojej listy i umieścił na swojej. Rozpoznałem na niej wiele zdań, które sam napisałem i opublikowałem wcześniej. Przykład – Andrzej Lepper, którego zamieścił, pomimo tego, że w wyborach 2007 był kandydatem na posła z listy „Samoobrony”. Bardo to dwuznaczne – wiedział, że jego ówczesny wódz jest Żydem, a i tak kandydował, po czym zaraz po wyborach chlasta go niemiłosiernie i pisze, że Lepper to Żyd. Paranoja?, ale tylko pozornie. A gdyby dostał się do Sejmu to też by zamieścił na liście swojego wodza? To już jego problem. Dla mnie to śmieszny, mały człowiek. Nie mam pojęcia czy jest agentem, bo niby skąd mam mieć taką wiedzę. Dla mnie ważne jest to, że taka działalność szkodzi temu co profesjonalnie robię.
  Od lat czynami walczę ze złem. Jestem zawsze na pierwszej linii walki, a aktualnie niemalże w każdym tygodniu walczę z prokuratorskimi szykanami, oraz z wieloma bzdurnymi oskarżeniami na sadowych salach. W tym numerze gazety to po raz kolejny dokumentuję. Sojuszników w tej walce brak. Jedni się cieszą, inni to zabijają milczeniem, a jeszcze inni piszą, że jestem osobą nietykalną i ciekawe dlaczego to mnie nie ścigają prokuratury w całej Polsce. A przecież jak ktoś nie czyta nawet moich gazet, to pełno na powyższy temat jest publikacji w internecie.

  Setki relacji z sądowych rozpraw i policyjno-prokuratorskich szykan.

  Wracając do agentury Mosad-u w Polsce to warto wspomnieć, iż już w połowie lat 80 – tych powstał ściśle tajny raport zrobiony przez ówczesne MSW na polecenie gen. Jaruzelskiego. Wiem to z pewnego źródła, bo m.in. od Henryka Piecucha, który w tym resorcie jako archiwista przepracował ponad kilkanaście lat. Wydał w III RP kilkadziesiąt różnych książek o działaniach tajnych i jawnych służb w PRL-u, o różnej wartości historycznej. Twierdzi, że ów raport czytał, ale ponoć nie udało mu się zrobić jego kopii. Było w nim ok. 7 tysięcy nazwisk!!! Ale byłby szok, gdyby taki raport ktoś zdobył i opublikował w internecie. Może się i tego doczekamy. A jak dzisiaj wygląda działalność Mosod-u w Polsce? W końcu nie bez przyczyny nasi rządzący notable publicznie mówią, iż Polska jet największym przyjacielem Izraela. Ilu jest agentów na użytek władzy i wśród różnych dziwnych grup politycznych i osób rozpowszechniających kłamliwe informacje? Mniejszość żydowska w Polsce liczy min. ok. 1,5 miliona, a w polityce, mediach wielkim biznesie stanowią większość, więc bez angażowania się w bezpośrednią agenturalną działalność i tak wiedzą co mają robić . Widać to gołym okiem jak zmieniają się układy polityczne, szefowie dużych mediów, a kierunek polityki jest ten sam.

  Jednak na obrzeżach tych wielkich decydentów wszystkiego co się w Polsce dzieje od zarania III RP stara się podnieść z upadku Ruch Narodowy. I tak się jakoś dziwnie składa, że od kilkunastu lat różne próby jego reaktywacji nie miały szansy zorganizowania się pod żadnym większym politycznym sztandarem. Pomimo tego, że kilka, kilkanaście lat temu żyli jeszcze jego polityczni seniorzy. Tych inicjatyw było sporo często pod rożnymi historycznymi nazwami, lub też pod zupełnie nowymi, ale w całości, lub też po części zawsze odwoływały się do dorobku Ruchu NARODOWEGO w Polsce. Wiemy jak za czasów II RP byłą to poważna organizacja i intelektualna siła polityczna, jak została niemal całkowicie wymordowana w czasach żydostalinowskiego terroru.

  Dla wszystkich powstających od zarania III RP sił politycznych, wiadomo było i nadal jest, że może to dla nich być największym zagrożeniem gdyby komukolwiek udało się zorganizować liczącą się narodową polską partię polityczną. Nie ma wątpliwości, że moja działalność polityczna i wydawnicza, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat, mająca na celu zorganizować silną narodową partię, staje się dla wyżej wymienionych dużym zagrożeniem. A zdobycie w wyborach 2005 r. ponad 210 tys. głosów przez PPN, która we wszystkich okręgach wyborczych zarejestrowała 627 kandydatów na posłów i senatorów, wzbudziła u nich nie podziw i uznanie ale agresję. Dowodem jest kilkanaście aktów oskarżenia, jak również ofensywna propaganda w bardzo ważnym medium, jakim stał się internet. Moje zaabsorbowanie walką na salach sądowych zbiega się z niespotykana wcześniej wobec mnie ilością kłamstw i pomówień. W ten sposób zostałem dostrzeżony jako groźny przeciwnik, którego zwalczać trzeba metodami uniemożliwiającymi urośnięcie w siłę polityczną Polskiej Partii Narodowej. Jest to bowiem opcja polityczna, która bazując na prawdzie, etyce i bezkompromisowości w sprzyjających politycznie warunkach i nastrojach społecznych może wejść do parlamentu RP. Czego wybory 2005 i niespotykany wcześniej sukces organizacyjny jakiejkolwiek grupy narodowej, były najbardziej widocznym przykładem. A wejście PPN-u do parlamentu byłoby prawdziwą tragedią dla wiadomych sił, namiastką tego co stało się kilka lat temu w Austrii. Nie bądźmy naiwni i nie sadźmy, że w takiej sytuacji, oprócz jawnie wrogich sił, nie rusza do walki ze mną różnej maści agentura. W końcu po to ona jest. I nie łudźmy się, że Polska jej nie ma. Widać ją pod różnymi postaciami. A już najtańszym i najskuteczniejszym sposobem walki ze mną jest ukierunkowanie tej walki na wszystko co robię. Chodzi o to abym w obiegu społecznym jawił się jako oszołom, psychol, radykał, czy też Żyd ukrywający swoje pochodzenie. Wszędzie można odnaleźć pochwały dla osób, które nie czytają „bublowskiej prasy”, nie chcą mieć z nią nic wspólnego. Propaganda szeptana w czasach PRL-u odniosła zamierzony skutek. Dzisiaj służy temu internet. Proszę sobie poczytać na mój temat różne paszkwile na tysiącach stron internetowych i każdy będzie miał jasność kto to wszystko inspiruje, finansuje i realizuje.

  Dodatkowo na obrzeżach sceny politycznej kręci się kilka politycznych grup, które często mają w nazwie słowo „narodowy” i jawnie propagują nazizm, fanatyzm, a nawet socjalizm! Ich nazistowskie publiczne wybryki zawsze mają pełną medialną oprawę. Są tak nagłaśniane po to, aby Polakom słowo „narodowiec”, lub „nacjonalista” trwale kojarzyło się wyłącznie z nazizmem lub faszyzmem. To natomiast gwarantuje klęskę każdej partii narodowej w kolejnych wyborach. Nikt nie będzie głosował w Polsce na faszystów, to jasne, jak gwiazda Dawida w oczach rządzących polską elit.

  Moja rola, póki mam jeszcze możliwość publikowania, jest stałe nagłaśnianie tego problemu. I tym, którzy mi ufają chcę powiedzieć, że prędzej zakończę swoją działalność polityczną, czy tez pójdę do więzienia, niż zmienię swój bezkompromisowy styl działania wobec wszelkiego łajdactwa bez względu na jego kolor. Od niebieskiego, po różowy, czerwony, zielony czy też czarny. Póki mam jeszcze możliwość to walczę o swoje dobre imię, bo każdy narodowiec, czy to ja, czy mój następca aspiruje do bycia liderem Ruch Narodowego w Polsce, musi to robić. Może tym sposobem wbrew wszelkim przewidywaniom uda się komuś wypromować jako autorytet, który dzięki temu odniesie sukces wyborczy i wprowadzi prawdziwą polska narodową partię od parlamentu RP. Moja rola i wieloletnie wysiłki w tym kierunku powoli się kończą. Mam tego świadomość, jak i Ci, którzy staranni zadbali o to, żeby się Leszkowi Bublowi nie udało. A kto to zrobił i nadal robi to proszę sobie przeczytać „opinie” o mnie. Są one papierkiem lakmusowym polskości wszystkich, którzy zabierają głos na mój temat. A Mosad? No cóż widać, wystarczy poczytać i popatrzeć na działalność wielu ludzików
  Leszek Bubel”

  źródło: http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=532&Itemid=69

 9. mgrabas Says:

  Skazany za antyrządowy napis. Wyrok jak w PRL!

  Posted by Marucha w dniu 2011-06-14 (wtorek)

  19-letni uczeń technikum został skazany na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata za wymalowanie antyrządowego napisu na murze szkoły w Dobrzyniu nad Wisłą – podał portal Niezależna.pl.

  Jacek Balcerowski, jak mówi, chciał „wyrzucić z siebie złość” na obecną sytuację społeczną i polityczną w Polsce. Na początku marca br. późną nocą wymalował na murze swojej szkoły antyrządowe hasło. Zdanie zawierało słowo potocznie uważane ze wulgarne. Nastolatek został wkrótce zatrzymany przez policję. – czytamy w portalu. – Ta potraktowała sprawę wyłącznie jak uszkodzenie mienia publicznego. Zgodnie z tym Balcerowskiemu przedstawiono zarzut z art. 288 kodeksu karnego. Jednak Prokuratura Rejonowa w Lipnie rozszerzyła zarzuty o art. 226, który mówi o publicznym znieważaniu lub poniżaniu konstytucyjnego organu RP.

  Sąd Rejonowy w Lipnie skazał ucznia na karę 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Jak się okazuje, kilka dni po wykonaniu napisu, nastolatek wraz z ojcem zamalował go własnoręcznie. Poza tym, szkoła nie zgłosiła pretensji. Sąd nie uznał tego za okoliczność łagodzącą. O czym to świadczy? Sprawę skomentował Piotr Skwieciński w portalu rp.pl.

  Wyrok ten uważam za skandaliczny. Skandaliczny nie tylko ze względu na rażącą niewspółmierność do popełnionego czynu, za który zrozumiałą karą mogłaby być grzywna. Skandaliczny również dlatego, że sąd nie orzeka w społecznej próżni. Wydając taki wyrok – niezależnie od własnych intencji i od tego, czy w ogóle tę współzależność rozumie – sąd w Dobrzyniu włączył się, czynnie i gorliwie, do kreowania w Polsce atmosfery wojny domowej. Do nakręcania spirali obustronnej nienawiści. Dlatego uważam, że wobec dobrzyńskiego wyroku nie powinien przejść obojętnie nikt, komu leży na sercu praworządność. I nikt, kto jest przeciwny pustoszącej polską świadomość zimnej wojnie domowej. Niezależnie od tego, którą stronę tej wojny uważa za mniejsze zło.

  W mainstreamowych mediach zapewne o tym wyroku nie usłyszymy. Prędzej dowiemy się, jak przebiegła Parada Równości. Równość, jak się okazuje, ma różne znaczenie w różnych regionach Polski.

  http://wsieci.rp.pl/opinie/rekiny-i-plotki/Skazany-za-krytyke-rzadu

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2011/06/14/skazany-za-antyrzadowy-napis-wyrok-jak-w-prl/

 10. mgrabas Says:

  Tadeusz Chołda – ofiara totalitaryzmu w Polsce

  monitorpolski | 26 Czerwiec 2011 at 6:10 am | Categories: Polska-bezprawie | URL: http://wp.me/pXVoU-26o

  Pomóżmy Chołdzie!
  Nr konta:   51249000050000400037389713   Lidia Chołda, Alior Bank

  Rozmowa z Tadeuszem Chołdą i Jerzym Jachnikiem

  Układ w Polsce próbuje zamknąć usta o. Tadeuszowi Rydzykowi za to, że ośmielił się oświadczyć w Parlamencie Europejskim, że w Polsce jest totalitaryzm. A jest.
  Najbardziej widoczne jest to w tzw. „wymiarze sprawiedliwości”. W Polsce z każdego można zrobić przestępcę. Przypadki osób niesłusznie skazywanych i więzionych są bardzo liczne w naszym kraju. Złe funkcjonowanie polskiego wymiaru sprawiedliwości nie jest przypadkowe – stał się on bowiem narzędziem represji przez nowy totalitaryzm, który wyrósł na „osiągnięciach” Okrągłego Stołu – aktu największej zdrady narodowej drugiej polowy XX wieku.
  Oczywiście użyteczni durnie, którzy uczestniczyli w „przemianach” będą się tu pluć, że jak to, „przecież ta zła komuna”, „Solidarność, patriotyzm” itd. Jednak fakty są faktami. Straciliśmy nasz kraj dla grupy łajdaków, którzy teraz robią z nami co chcą. Sprawa mgr inż. Tadeusza Chołdy jest tego przykładem. Gdyby nienagłośnienie przez stowarzyszenia, media alternatywne i osoby prywatne to nie wiadomo jak by się to skończyło. W psychiatryku można z człowiekiem zrobić co się chce.
  Na szczęście dla Chołdy sprawa stała się głośna, temat podjęły już media wysokonakładowe jak tygodnik „Nie”. O dziwo, ta mocno lewicowa gazeta nie boi się tematów kontrowersyjnych – wstyd, że media tzw. prawicowe nawet nie próbują wchodzić w to bagno.
  Układ, który skazał Chołdę, a następnie bezprawnie uwięził (wyrok bezprawnie odwieszono gdy był w szpitalu) i chciał wykończyć psychiatrykiem, będzie miał poważny orzech do zgryzienia. Sprawa się nie skończy ot tak. Dowody na bezprawne działania są nie do podważenia. W Krakowie niewątpliwie układ jest mocny, ale zobaczymy czy jest na tyle silny by móc ukryć bezprawie w instytucjach międzynarodowych.

  Niewątpliwie sytuacja Polaków w Polsce staje się coraz gorsza. Większość żyje z dnia na dzień, bardzo często na zaciągniętych morderczych kredytach. Zniewalanie Polaków za pomocą zadłużania dokonywane jest celowo, podobnie jak mieszkańców Grecji, Hiszpanii, Iralndii czy wieliu innych krajów. Nie łudźmy się, mamy bowiem do czynienia z przejściem do systemu neo-niewolniczego. Satanistyczne elity od dawna układały plan depopulacji globu, które w efekcie „oczyściłoby” Ziemię ze zbędnego „śmiecia ludzkiego”. Nie byłoby to możliwe w demokracji, dlatego potrzebny jest prywatny rząd światowy, nad którym nie będzie żadnej kontroli, który za pomocą światowej policji, armii i systemu sądowego zacznie wykonywać eliminację ludzi. Ci sami psychopaci robili już testy w przeszłości – Rewolucja Francuska, Październikowa, ludobójstwo Ormian, II wojna światowa, rzezie Rosjan i Holdomor Ukraińców, Holocaust – to kilka przykładów takich krwawych prób, które po cichu były starowane i sponsorowane przez globalnych ludobójców. Jeśli dla was ta informacja jest czymś nowym to polecam dokładne badania w internecie, źródeł nie brakuje. ”

  źródło: http://monitorpolski.wordpress.com/2011/06/26/tadeusz-cholda-ofiara-totalitaryzmu-w-polsce/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s