PODSTAWOWE PRAWA

Podstawowe prawa

1. Do traktowania na równi z innymi – niezależnie od płci, rasy, wieku i sprawności.
2. Do traktowania z szacunkiem należnym każdej istocie ludzkiej.
3. Do decydowania o sposobie spędzania wolnego czasu.
4. Do domagania się tego, czego się pragnie.
5. Do oceny własnych osiągnięć, zachowania i własnego wizerunku.
6. Do bycia wysłuchiwanym i do poważnego traktowania.
7. Do posiadania własnego zdania.
8. Do zachowania poglądów politycznych.
9. Do płaczu.
10. Do popełniania błędów.
11. Do odmawiania innym bez poczucia winy.
12. Do wyrażania własnych potrzeb.
13. Do ustalania własnych priorytetów.
14. Do wyrażania własnych uczuć.
15. Do mówienia sobie „tak” bez poczucia, że jest się egoistą.
16. Do zmiany zdania.
17. Do ponoszenia niekiedy porażek.
18. Do powiedzenia „nie rozumiem”.
19. Do formułowania wypowiedzi nieopartych na logicznych podstawach i nie wymagających uzasadnienia.
20. Do domagania się informacji.
21. Do osiągnięć.
22. Do wyrażania poglądów.
23. Do uznawania określonych wartości.
24. Do dysponowania czasem przed podjęciem decyzji.
25. Do odpowiedzialności za własne decyzje.
26. Do prywatności.
27. Do przyznawania się, że „nie wiem”.
28. Do zmian i rozwoju.
29. Do wyboru: angażować się czy nie w kłopoty innych osób.
30. Do niebrania odpowiedzialności za cudze kłopoty.
31. Do troszczenia się o własne potrzeby.
32. Do dysponowania czasem i miejscem, by korzystać z samotności.
33. Do pozostania jednostką niezależną.
34. Do czerpania informacji od fachowców.
35. Do niezależności od czyjejś aprobaty.
36. Do oceny własnej wartości.
37. Do wyboru zachowania (lub reakcji) w danej sytuacji.
38. Do niezależności.
39. Do pozostania sobą, nie zaś osobą, którą inni chcą w nas widzieć.
40. Do tolerancji wobec siebie.

źródło: Sue Bishop, Assertiveness Training – A Sourcebook of Activities, Kogan Page, 1995.

222 myśli w temacie “PODSTAWOWE PRAWA

  1. „on 23 lipca 2015 15:09

   Izrael: 20 lat więzienia za kamienie

   Kneset zdecydowaną większością głosów wprowadził prawo zaostrzające kary za rzucanie kamieniami – taktykę szeroko stosowaną przez palestyńskich manifestantów. Sześćdziesięciu dziewięciu deputowanych poparło projekt złożony jeszcze przez byłą minister sprawiedliwości Cippi Liwni w głosowaniu, które nastąpiło po trzecim czytaniu, mimo zdecydowanego oporu ze strony arabskiej mniejszości w parlamencie.

   „Z dniem dzisiejszym kończy się tolerancja dla terrorystów. Rzucający kamieniami jest terrorystą i jedynie zaostrzenie kar może odstraszyć jego naśladowców” – powiedziała Ayelet Shaked, obecna minister sprawiedliwości i członkini ultrasyjonistycznej partii Żydowski Dom.

   Prawo przewiduje karę 10 lat więzienia w sytuacji, gdy prokurator nie udowodni oskarżonemu intencji wyrządzenia krzywdy atakowanym Żydom i 20 lat więzienia w sytuacji, gdy taki zamiar uda się udowodnić. Ustawa zawiera również karę w wysokości 5 lat więzienia za rzucanie kamieniami w pojazdy wojskowe i policyjne. Prawo obowiązuje na terytorium Izraela, nie zaś na terenach okupowanych przez armię izraelską.

   W ciągu roku około tysiąca osób jest sądzonych za rzucanie kamieniami, z czego większość otrzymuje wyroki od kilku miesięcy do dwóch lat. Minister Shaked powiedziała, że wyroki te były zbyt łagodne, ponadto dotychczas obowiązujące prawo nakładało na prokuratorów ciężar udowodnienia oskarżonemu złej intencji.

   Nowelizacja oburzyła arabskich deputowanych. Jamal Zahalka z arabskiej Wspólnej Listy zapytał retorycznie podczas debaty, czy chłopiec rzucający kamieniami jest większym przestępcą od operatora buldożera, który zburzył mu rodzinny dom, osadnika, który zawłaszczył mu ziemię czy żołnierza, który zabił mu brata. Zwrócił uwagę, że prawo skupia się na karaniu ludzi, których agresja jest wyłącznie odpowiedzią na prawdziwą niesprawiedliwość, podczas gdy jej sprawcy chodzą obwieszeni medalami. Deputowany Ahmad Tibi dodał, że protestujący i tak już są wystawieni na nieproporcjonalną do okoliczności przemoc ze strony służb porządkowych, które regularnie stosują wobec nich broń na ostrą amunicję.

   (na podstawie rt.com opracował RS)

   Palestinians hurl stones during clashes with Israeli police during clashes in the East Jerusalem neighbourhood of Wadi Joz”

   źródło: http://xportal.pl/?p=21783

   Polubienie

 1. „11/04/2011

  Liga Arabska chce strefy zakazu lotów nad Gazą

  Filed under: Wiadomości — Wolna Palestyna @ 15:04

  Liga Arabska zapowiedziała, że zwróci się do Rady Bezpieczeństwa ONZ o wprowadzenie zakazu lotów nad Strefą Gazy, aby położyć kres atakom izraelskiego lotnictwa na to palestyńskie terytorium.

  Amr Musa, który przewodniczy Lidze mającej siedzibę w Kairze, oświadczył w niedzielę: „Zobowiązaliśmy grupę państw arabskich w ONZ do wystąpienia o zwołanie posiedzenia Rady Bezpieczeństwa, aby zażądać wprowadzenia nad Gazą strefy zakazu lotów dla izraelskiego lotnictwa”.

  W ciągu ostatnich trzech dni osiemnastu Palestyńczyków zginęło w izraelskich atakach, a około 70 zostało rannych.

  Obecne ataki izraelskie przeciwko Strefie są najcięższe od czasu przeprowadzenia na przełomie 2008 i 2009 roku ofensywy pod kryptonimem „płynny ołów”. Zginęło wówczas ponad 1400 Palestyńczyków i 13 Izraelczyków.

  na podst. pap”

  żródło: http://palestyna.wordpress.com/2011/04/11/liga-arabska-chce-strefy-zakazu-lotow-nad-gaza/

  Polubienie

 2. „Shelo Asani Goy – „Syjonistyczno – Żydowski” Rasizm

  http://wp.me/p1bAoS-2uB

  Przekład Gallus

  Fragmenty z książki Pożegnanie z Izraelem ukazujące postrzeganie „Gojów” przez talmudyczne żydostwo:

  „Żydzi są istotami ludzkimi, ale narody świata nie są ludźmi lecz zwierzętami domowymi” – Baba Mecia 114, 6.

  „Na dom Goja, patrzy się jak na zagrodę dla bydła” – Tosefta, Erubin VII, 1.

  „Jehowa (Bóg stworzył nie-Żyda w ludzkiej postaci po to, by Żyd nie musiał być obsługiwany przez zwierzęta. Nie-Żyd jest zatem zwierzęciem w ludzkiej postaci, i skazany na służbę Żydowi w dzień i noc „ – Midrasz Talpioth, s. 225-L.

  Te trzy cytaty pokazują czytelnikom, którzy są nie-Żydami (Goje), co talmudyczni Żydzi myślą o was dwunożnych zwierzętach. Czy wy Goje (gojów jest więcej niż jeden nie-Żyd) jesteście gotowi na więcej o tym jak talmudyczni Żydzi postrzegają was – dwunożne zwierzęta?

  „Jeżeli Goj zabije Goja lub Żyda, jest on odpowiedzialny [winien], ale jeżeli Żyd zabije Goja nie jest odpowiedzialny” – Tosefta, Aboda Zara 8,5.

  „Żyd może ograbić Goja – tzn. może go oszukać na rachunku jeśli jest małe prawdopodobieństwo, że będzie przez niego złapany” – Szulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 348.

  „Gojowi nie wolno kraść, grabić czy brać kobiety niewolnice itd., od Goja czy Żyda. Ale Żydowi nie zakazuje się tych wszystkich rzeczy wobec Goja” – Tosefta, Abda Zara VIII, 5.

  „Żyd może zbezcześcić ale nie poślubić nie-żydowskiej dziewczyny” – Gad. Szas 2:2.

  „Żyd może zrobić nie-Żydówce co tylko chce. Może traktować ją jak kawałek mięsa” – Nadarine, 20, 8; Schulehan Aruch, Chosen Hamiszpat 348.

  „Biblia mówi: ‘Nie będziesz oszukiwał swojego brata’, ale nie-Żydzi nie są naszymi braćmi, ale jak wspomniano powyżej, gorsi niż psy” – Aruch Choszen Hamiszpat 227.”

  źródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/04/27/shelo-asani-goy-syjonistyczno-zydowski-rasizm/

  Polubienie

 3. Nadchodząca tyrania

  28 Kwiecień 2011

  The coming Tyranny

  http://just-another-inside-job.blogspot.com/2007/04/coming-near-future-tyranny.html

  9.04.2007 tłumaczenie Ola Gordon

  Z raportu brytyjskiego rządu:

  Broń biologiczną można wykorzystać do zwalczania przeludnienia (co to jest?). Raport Ministerstwa Obrony przedstawia koszmarną wersję NWO, czystek etnicznych, wojny klasowej, czipów mózgowych do 2035 roku.

  Przedstawia koszmarne społeczeństwo przyszłości, w którym ludzkość zmusza się do akceptacji czipów instalowanych w mózgu, kiedy imigracja i urbanizacja dewastuje społeczności, trwa wojna klasowa, a broń biologiczna i neutronowa wykorzystywana jest do walki z przeludnieniem.

  Centrum Rozwoju, Koncepcji i Doktryn Ministerstwa Obrony opracowało dokument krystalizujący „ramy przyszłej strategii,” przed którą prawdopodobnie staną siły zbrojne W Brytanii, jak mówi raport opublikowany w dzisiejszym londyńskim The Guardian.

  Ponieważ każde umyślne działanie rządu i przemysłu pracuje w celu realizacji tej przyszłości, powinniśmy uważać go za plan strategiczny, a nie ostrzeżenie przed tym co nadejdzie.

  Raport przedstawia jaki będzie świat w niespełna 30 lat i stanowi „analizę kluczowych zagrożeń i wstrząsów” stojących przed planetą. Prognozy te obejmują:

  – rozwój broni neutronowej, która niszczy organizmy żywe, a nie budynki i „jest idealną bronią służącą do ekstremalnych czystek etnicznych w coraz bardziej zaludnionym świecie.” Taka broń byłaby rozpraszana za pomocą bezzałogowych dronów, i doprowadzi do „zastosowania zabójczej siły, bez ingerencji człowieka, która wywoływałaby ważne kwestie prawne i etyczne.”

  – w ciągu 30 lat wszczepiane chipy do mózgu jako standard dla wszystkich obywateli w krajach rozwiniętych

  – masowy bunt klasy średniej krajów rozwiniętych, w opozycji do szalonej imigracji, biednej ludności miejskiej i rozpadu porządku społecznego

  – odrodzenie marksizmu jako zamiennika dla religii w wieku rosnącego moralnego relatywizmu

  – niekontrolowana globalizacja, która skutecznie skończy z państwem narodowym i doprowadzi do wojen między systemami wierzeń terytorialnych, a nie kraju z krajem

  – gwałtowny spadek populacji białych Europejczyków, ale 81% wzrost populacji Afryki sub-saharyjskiej i państw na Bliskim Wschodzie o 132%

  – endemiczne bezrobocie, niestabilność i zagrożenie dla porządku społecznego, w wyniku wzrostu liczby ludności

  – pojawienie się „koalicji terrorystycznej,” sojuszu systemów wierzeń, które sprzeciwiają się państwu, od ekologów do „ultra-nacjonalistów” i pozostałości grup religijnych

  Z tego raportu wynika jasno, że każda polityczna lub religijna grupa, która wyrazi sprzeciw wobec dyktatorskiego i ateistycznego programu państwa, będzie kolektywnie demonizowana jako terroryści i przeznaczona do likwidacji i czystek etnicznych.

  Jest to ten NWO, który establishment starał się stworzyć, żeby umożliwić szerzącą się imigrację, wykorzystując postęp technologiczny do zniewolenia nas, rozpoczynając niekończącą się wojnę i kształtując kurs historii by zbudować planetę-więzienie.

  Elity celowo kierunkują wydarzenia na świecie i angażują się w wojnę psychologiczną, aby osiągnąć tę samospełniającą się apokalipsę. Nie cofną się przed produkcją scenariusza czasów ostatecznych, podobnych do opisanego w Objawieniach, a to czy wierzysz w Biblię, czy nie, nasza przyszłość jest decyzją maniakalnych psychopatów, którzy postanowili zniszczyć ludzkość.

  Za każdym razem kiedy badamy rządowe białe księgi i dokumenty strategiczne, czy to RAND, PNAC i innych większych think tanków, spotykamy się z obsesją redukcji populacji poprzez przerażające akty czystek etnicznych. W tym przypadku, plan nie jest nawet ukrywany pod patronatem terroryzmu, jasno sugeruje, że ​​państwa będą wdrażać broń masowego rażenia, aby wymazać olbrzymie skupiska ludzkości, a zwłaszcza tych, którzy wyrażają sprzeciw wobec rządu.

  „… zaawansowane formy walki biologicznej, które mogą eliminować ściśle określone genotypy, mogą przekształcić walkę biologiczną ze sfery terroru w narzędzie politycznie użyteczne.”

  Kto napisał te słowa we własnym dokumencie strategii? Naziści? Reżim Pol Pota?

  Nie, byli to Paul Wolfowitz, Dick Cheney, William Kristol, Donald Rumsfeld i reszta neo-konserwatywnych współpracowników, tworzących projekt dla Nowego Amerykańskiego Wieku – ideologicznych ram administracji Busha.

  Armed Forces Journal, tuba kompleksu militarno-przemysłowego, w ubiegłym roku [2006] opublikowała plan strategiczny zupełnie przerysowujący granice Bliskiego Wschodu przez emerytowanego majora Ralpha Petersa.

  Dokument mówi o maksymalnej cenie ropy, ekonomicznym krachu w 2008 roku i globalnym ociepleniu, jako przyczynach chaotycznej konwergencji wymagającej trudnych działań w imieniu rządu.

  „Aha, i jeszcze jeden mały brudny sekret w 5.000 lat historii,” pisze Peters, „czystki etniczne odnoszą skutek.”

  „Nie będzie pokoju. W każdej chwil, przez resztę naszego życia, na całym świecie będzie wiele konfliktów w zmutowanych formach. Gwałtowne konflikty będą dominować pierwsze strony gazet, ale kulturowe i gospodarcze walki będą stabilniejsze i ostatecznie bardziej zdecydowane. De facto rolą sił zbrojnych USA będzie utrzymywanie świata bezpiecznym dla naszej gospodarki i otwartym do ataku na naszą kulturę. W tych celach, będziemy dokonywać sporo zabijania.”

  Czystki etniczne są również popularne w środowisku naukowym, które opowiada się za programem eugeniki na masową skalę, „zabijania” ludzkości do liczby łatwej do kierowania. Jednym z takich przykładów jest dr Erik Pianka, który znalazł się w nagłówkach gazet w ubiegłym roku, gdy wygłosił przemówienie do Teksańskiej Akademii Nauk, w którym apelował o eksterminację 90% ludności poprzez przenoszący się drogą powietrzną wirus ebola. Zdecydowana większość słuchaczy, studentów, naukowców i profesorów, zerwali się na nogi i wiwatowali, gdy Pianka nazwał ludzkość bakterią, która musi zostać wyeliminowana.

  Podobne opinie powtarzają tacy ludzie jak książę Filip, który w przedmowie do swojej książki z 1986 roku „If I Were an Animal” [Gdybym był zwierzęciem], napisał: „Jeśli zostanę zreinkarnowany, chciałbym powrócić jako śmiertelny wirus, by wnieść coś do rozwiązania przeludnienia.”

  „Najprostsza odpowiedź jest taka, że ​​populacja świata powinna wynosić około 2 mld, a mamy teraz około 6 mld,” powiedział magnat medialny Ted Turner E Magazine, publikacji dla ekologów.

  Turner poszedł nawet dalej w rozmowie z czasopismem Audubon:

  „całkowita populacja świata 250-300 mln ludzi, 95% spadek w porównaniu z dzisiejszym, byłaby idealna.”

  W wywiadzie z UNESCO Courier, w 1991 roku, Jacques-Yves Cousteau, słynny producent filmowy, laureat nagrody Emmy, który stał się symbolem ruchu ekologicznego powiedział:
  „To straszne, ale muszę to powiedzieć. Populacja świata musi być ustabilizowana, a żeby to zrobić, musimy eliminować 350.000 osób dziennie.”

  Światowa elita i kompleks militarno-przemysłowy już zdecydowały o dokonywaniu ludobójstwa przez czystki etnicznie populacji świata zredukowanej do poziomu, którą będzie łatwiej kontrolować i zniewolić.

  Jest to ostateczna gra finałowa NWO – stworzenie apokalipsy i piekła na ziemi.

  Już nie można tego odrzucać jako paranoidalnej teorii spiskowej, gdy architekci tego horroru otwarcie dyskutują o tym regularnie w swoich dokumentach planistycznych.”

  źródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/04/28/nadchodzaca-tyrania/

  Polubienie

  1. „akt. 14.10.2016, 11:57

   „Do Rzeczy”: Francuski totalitaryzm aborcyjny

   Za negowanie „prawa do aborcji” grozi we Francji nie tylko medialny i polityczny lincz, lecz także odpowiedzialność karna. A statystyki wykonywanych aborcji są coraz bardziej przerażające – pisze Olivier Bault w nowym numerze tygodnika „Do Rzeczy”.


   Fotolia / homonstock

    

   Co myśleć o kraju, w którym wkrótce będzie można ścigać i karać autorów stron internetowych informujących o negatywnych skutkach aborcji i proponujących poradę oraz pomoc kobietom myślącym o przerwaniu ciąży, aby umożliwić im zatrzymanie dziecka? O kraju, gdzie szpitale, w których wykonywane są aborcje, nie udzielają już informacji o dostępnej pomocy dla kobiet w ciąży w trudnej sytuacji życiowej z obawy przed oskarżeniami o utrudnianie dostępu do aborcji? O kraju, w którym rząd rozsyła do regionalnych oddziałów odpowiedzialnych za wprowadzanie państwowej polityki zdrowotnej kwoty aborcji, które szpitale w danym regionie są zobowiązane wykonywać, w wysokości jedna aborcja na cztery urodzenia? Chociaż trudno w to uwierzyć, taka instrukcja, mająca wymusić równy dostęp do aborcji w całym kraju, została rozesłana do regionalnych agencji zdrowia (ARS) przez francuską minister spraw socjalnych i zdrowia Marisol Touraine w lipcu br.

   Pro-life na celowniku

   Teraz francuski rząd wpadł na nowy pomysł promowania nieskrępowanej aborcji. Sformułowała go pani minister ds. rodziny, dzieci i praw kobiet Laurence Rossignol, a odniósł się do niego kard. André Vingt-Trois, arcybiskup Paryża i były przewodniczący Konferencji Episkopatu Francji, w następujących słowach: „Jeśli uda się zakazać mówienia o skutkach aborcji, to wejdziemy już zupełnie w sferę kontroli umysłów i dyktatury totalitarnej wizji aborcji”. Projekt pani minister, który trafił już do parlamentu, dotyczy mianowicie rozszerzenia pojęcia przestępstwa utrudniania aborcji do publikowania w Internecie informacji o aborcji, które ministerstwo uzna za kłamliwe i które mogą odwieść kobiety od tego procederu, proponując różne formy pomocy. Jean-Frédéric Poisson, jedyny kandydat krytykujący masową aborcję w prawyborach francuskiej centroprawicy, przestrzega też przed nadchodzącym totalitaryzmem we Francji. Nowe pojęcie nazwane po francusku „délit d’entrave numérique”, czyli przestępstwo cyfrowego utrudniania aborcji, brzmi jak ponury żart. Na celowniku są internetowe portale pro-life, które od dłuższego czasu były krytykowane przez trzecią skrajną feministkę obecną w socjalistycznym rządzie: panią minister oświaty Najat Vallaud-Belkacem.

   – Tymczasem strona rządowa Ivg.gouv.fr to majstersztyk w dziedzinie kłamstwa i manipulacji świadomością – powiedziała „Do Rzeczy” w telefonicznym wywiadzie Sabine Faivre, autorka książki „La vérité sur l’avortement aujourd’hui” („Prawda o aborcji dzisiaj”). – To jest walka ideologiczna. Musimy przywrócić prawdę pomimo przeciwności, ale problem jest dziś taki, że we Francji zaczyna się to wiązać z ryzykiem, iż wsadzą nas za to do więzienia – mówi Sabine Faivre. Wchodząc na rządową stronę o aborcji, mającą doradzać kobietom rozważającym aborcję, rzeczywiście trudno nie dostrzec w publikowanych na portalu treściach ogromu manipulacji ze strony skrajnie zideologizowanego socjalistycznego rządu. Nie dość, że nie są tam proponowane żadne alternatywy dla aborcji, to jeszcze nie ma nawet mowy o dziecku lub nawet płodzie albo zarodku. Jest tylko „zawartość macicy”, a istnienie jakiegokolwiek syndromu postaborcyjnego jest wprost negowane jako kłamliwy wymysł ruchów pro-life.

   Wbrew propagandzie

   Alliance Vita, które należy do organizacji będących na celowniku obecnego rządu, opublikowało pod koniec września badanie opinii publicznej zamówione w instytucie badawczym IFOP. Z sondażu tego wynika, że 72 proc. Francuzów uważa, pomimo całej propagandy medialnej i szkolnej zmierzającej do banalizacji aborcji, że powinno się bardziej pomagać kobietom, aby mogły unikać aborcji w przypadku niechcianej ciąży. 84 proc. badanych chciałoby, aby oferta dostępnych form pomocy była przekazywana wraz z książeczką wydawaną kobiecie na samym początku ciąży. I wbrew propagandzie rządu 89 proc. Francuzów jest zdania, że aborcja zostawia ślady w psychice kobiety w stopniu utrudniającym jej życie. Próbując negować problemy związane z przeżywaniem aborcji, gdy szukano świadectw kobiet w ramach kampanii na rzecz promowania „prawa do aborcji”, ministerstwo zdrowia odrzuciło kandydatury tych, które przeżywały trudności po przerwaniu ciąży. Kobiety te powiedziały o swoich doświadczeniach w dostępnym w Internecie reportażu zrealizowanym przez dziennikarkę Charlotte d’Ornellas.

   Francuska ustawa zmieniona w 2014 r. na wniosek Laurence Rossignol z poparciem Najat Vallaud-Belkacem (która była wtedy ministrem praw kobiet) stanowi, że podlega karze dwóch lat pozbawienia wolności i grzywnie w wysokości 30 tys. euro każdy, kto usiłuje przeszkodzić w procederze przerwania ciąży lub w procedurach poprzedzających przerwanie ciąży, utrudniając w jakikolwiek sposób dostęp do ośrodków, gdzie wykonywane są aborcje, lub pracę tych ośrodków albo wywierając presję moralną i psychologiczną na pracowników medycznych i innych pracujących w tych ośrodkach lub na kobiety, które przybyły do tych ośrodków, aby uzyskać informacje o możliwości przerwania ciąży. Problem w tym, że ustawa jest na tyle mglista, iż przestępstwem może być samo udzielanie informacji na terenie szpitali i ośrodków doradczych o innych dostępnych formach pomocy. Autorka ww. książki, Sabine Faivre, opowiedziała mi, jak w czasie, gdy pracowała nad książką z przyszpitalnymi doradczyniami rodzinnymi, zaproponowała im ulotki zawierające informacje o dostępnej pomocy dla kobiet chcących zachować swoje dziecko. Odzew był bardzo pozytywny i udało jej się nawet umieścić takie ulotki w poczekalni szpitala. – Dzisiaj nie byłoby to możliwe – wyjaśnia Sabine Faivre. – To właśnie w miejscach, gdzie kobiety najbardziej potrzebowałyby tego typu informacji, nie są one już dostępne – dodaje.

   Do więzienia

    

   – To wielkie oszustwo ustawy Veil (która zalegalizowała aborcję w 1975 r. – przyp. red.). Miała ona tworzyć jedynie wyjątek, odstępstwo od ogólnej zasady ochrony życia ludzkiego. W zamyśle ustawy Veil 10 proc. funduszy miało iść na wykonywanie aborcji, a 90 proc. na różnego rodzaju zachęty do przyjęcia i urodzenia dziecka. W praktyce jednak przepisy wykonawcze w sprawie zapomóg dla kobiet w trudnej sytuacji z powodu ciąży nigdy nie zostały uchwalone, a w konsekwencji mamy 100 proc. aborcji i 0 proc. prób perswazji. Wywiady, w których brałam udział, wcale nie miały na celu przekonania kobiet, aby nie dokonywały aborcji. Stały się zwykłą formalnością, aż w końcu je zlikwidowano. I nie wolno już mówić we Francji, że aborcja to zabijanie człowieka, choć wszyscy wiedzą, że tak właśnie jest – tłumaczy Sabine Faivre.

   Czyżby wszyscy Francuzi wiedzieli? Przy poziomie propagandy rządu, mediów i organizacji proaborcyjnych można w to powątpiewać, zwłaszcza że statystyka aborcji wśród nieletnich (od 2001 r. zgoda rodziców na aborcję nie jest już wymagana!), pomimo powszechnej dostępności antykoncepcji, również w szkołach, nie jest pocieszająca. We Francji jedna licealistka na pięć korzystała już z pigułki „po”, a 6 proc. licealistek miało już co najmniej jedną aborcję!

    

   źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Do-Rzeczy-Francuski-totalitaryzm-aborcyjny,wid,18540395,wiadomosc.html?ticaid=1184d1&_ticrsn=3

   Polubienie

 4. nowe grozne adjuwanty

  28.04.2011

  Zagrożenia ze strony nowych adjuwantów szczepionek

  Z danych zebranych w amerykańskiej bazie powikłań pszczepiennnych,
  VAERS, wynika, że wszystkie szczepionki mogą powodować poważne NOPy i
  zgony. Poszczepienne choroby neurologiczne zazwyczaj zaczynają się od
  fazy ostrego zapalenia mózgu (encephalitis), które może kończyć się
  zgonem (u niemowlęcia śmiercią łóżeczkową, SIDS), może przechodzić w
  fazę przewlekłą i kończyć się trwałym upośledzeniem oraz chorobami
  m.in. takimi jak autyzm, padaczka, ADHD, upośledzeniem umysłowym i
  innymi zaburzeniami. Rząd USA wypłacił już miliardy $ odszkodowań
  tysiącom dzieci, które rozwinęły poszczepienne encefalopatie, więc de
  facto przyznał, że nierzadko zdarzają się one po szczepieniach.
  Oszkodowania te wypłaca rząd z pieniędzy podatników, natomiast firmy
  farmaceutyczne kupiły sobie immunitet i nie ponoszą żadnej
  odpowiedzialności za produkcję toksycznych szczepionek. W Polsce nikt
  nie ponosi odpowiedzialności za poszczepienne okaleczenia lub zgony
  dzieci. Z tymi problemami zmagają się sami rodzice.

  Wiele składników szczepionek może powodować jatrogenne zapalenie
  mózgu. Mogą je wywoływać przedostające się do mózgu toksyczne dodatki
  do szczepionek, takie jak thimerosal (rtęć), aluminium i inne; albo
  zawarte w szczepionkach toksyny (szczególnie toksyna krztuśca obecna
  w szczepionce DTP); albo zawarte w szczepionkach uaktywnione i
  mutujące wirsusy (np. w MMR); albo inne składniki szczepionek (obce
  wirusy, białka, adjuwanty, zanieczyszczenia), które silnie
  pobudzają produkcję cytokin zapalnych w mózgu i całym organizmie.
  Może to mieć tragiczne konsekwencje w postaci chorób degeneracyjnych,
  autoimmunologicznych, obrzęków mózgu, niedotlenienia i nieodwracalnego
  uszkodzenia mózgu .

  Jakby zbyt mało było okaleczeń spowodowanych przez dotychczasowe
  szczepionki, szczepionkowcy niedawno ogłosili z fanfarami na
  Światowym Kongresie Szczepień (04.2011), że opracowali nowe
  „wspaniałe” adjuwanty do szczepionek dla noworodków i starszych
  niemowląt, które wywołają super silny huragan cytokin zapalnych w
  ich organizmach. Dzięki temu można będzie podawać noworodkom po
  kilka lub kilkanaście szczepionek na raz (normalnie ich organizmy są
  zbyt oporne i nie produkują dostatecznej ilości przeciwciał i
  cytokin). Najbardziej „obiecujące” adjuwaty to takie, które
  najsilniej aktywują tzw. receptory TLR (zwłaszcza TLR8), co
  skutkuje pobudzeniem produkcji cytokin prozapalnych. Wygodnie dla
  siebie (bądź z ignorancji) szczepionkowcy nie wspominają, że
  pobudzenie tych receptorów w mózgu hamuje rozwój neuronów i wręcz je
  zabija. Razem z rtęcią i aluminium, te nowe adjuwatny stworzą więc
  mieszankę piorunującą prawdopodobnie dla większości zaszczepionych
  nią dzieci. Cudem będzie, jeśli jakieś niemowlę zachowa zdrowie
  (lub ujdzie z życiem) po takich szczepieniach. Szczepionki z tymi
  adjuwantami mają być kierowane głównie do krajów rozwijających się,
  więc należy oczekiwać, że pojawią się także w Polsce. Nie można
  wykluczyć, że już są testowawane gdzieś w naszej części Europy.

  (…)”

  źródło: prof Maria Majewska
  szczegóły: Powiklania poszcz przyczyny.pdf

  Polubienie

 5. „Bulwersująca sprawa szczepionki na HPV. Jest to szczepienie przeciwko wirusom mogącym wywołać raka szyjki macicy. Szczepionka ma nazwę handlową „Gardasil” (w Polsce prawdopodobnie ma inną nazwę, jest produkowana przez korporację Merck). Sprawa bulwersuje tym bardziej, że tym preparatem szczepiono kilkadziesiąt tysięcy dziewczynek w Polsce i planowane są kolejne, obowiązkowe szczepienia.

  Po pierwsze: szczepionka w tym wypadku jest niepotrzebna, ponieważ regularna diagnostyka cytologiczna i odpowiednia profilaktyka pomagają zwalczać tą chorobę w 100%przypadków. Jak?

  Całość: http://www.stopcodex.pl/2010/03/grozna-szczepionka-p-hpv-ukrywane-fakty-wychodza-na-jaw/

  Czas na działanie…
  Zespół Stop Codex

  **********************************************

  BEZPŁATNY Biuletyn StopCodex http://StopCodex.pl

  Stop dyrektywie „ziołowej” THMPD http://www.stopcodex.pl/stop-thmpd/

  Problem Genetycznie Modyfikowanych Organizmów GMO wyjaśniony http://www.stopGMO.org z BEZPŁATNYM kursem

  Akcja KOALICJI POLSKA WOLNA OD GMO
  http://www.gmowpolsce.com.pl/

  Raport SZCZEPIENIA:dowiedz się wszystkiego.
  http://www.stopcodex.pl/szczepienia/

  Polubienie

 6. „Paszportowy koszmar

  http://konservat.pl/?sp=art&art=1294&path=arty2011#nc

  i jeden z komentarzy:

  Red Knight napisał:
  Kolejne podkręcenie Orwellowskiej śruby.

  Idzie zamordyzm, idzie NWO, obozy koncentracyjne FEMA w liczbe ponad 800 już czekają, masowe, betonowe groby dla milionów też, FEMA dostała ok 30 tysięcy wyprodukowanych stalowych gilotyn. To nie żart.
  W tych obozach (otoczone betonowymi ścianami, zasiekami, drutem kolczastym z wieżyczkami strażniczymi jak w Auschwitz, Dahau czy Majdanku) są specjalne budynki z hermetycznymi pomieszczeniami posiadającymi dziwne otwory w ścianach pionowych, do których z drugiej strony jest zainstalowana instalacja hydrauliczna lub gazowa. Prysznice to z pewnością nie są, no i te krematoria w każdym z obozów z możliwościami przerobowymi, których hitlerowskie Gestapo i SS mogłoby pozazdrościć.
  Są gotowe pociągi ze specjalnymi wagonami dla przewozu bydła wyposażonymi w kajdany na nogi i ręce. Są już gotowe specjalne ciężarówki i inne auta do specjalnego przeznaczenia
  To nie teoria spiskowa czy żart, to fakt.
  Bydło póki co ma telewizornię i durnowate seriale.
  Obudzi się będzie za późno.
  Potrzebne jest tylko jakieś szczególne wydarzenie by masoneria mogła zainicjować terror i ludobójstwo.
  Jakiś extra zamach “terrorystyczny”, kolaps ekonomiczny czy większy kataklizm np. wielkie trzęsienie ziemi dla przykładu na zachodnim wybrzeżu czy w strefie uskoku New Madrid… wtedy stan wyjątkowy, wojenny…
  …i jak za Stalina u sowietów z kołchozu do kołchozu bez przepustki nie nada, ze wsi do wsi, z miasta do miasta. Przepustka i koniec.
  U nas w stanie wojennym by opuścić miejscowość trzeba było mieć specjalną przepustkę, na rogatkach miast stały nieustannie patrole milicji i wojska i sprawdzały.”

  źródło: http://monitorpolski.wordpress.com/2011/05/01/6164#comment-7857

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s