TO CO ZAPLANOWALI i co JUŻ SIĘ DZIEJE na świecie jest nie do uwierzenia. Musimy się wszyscy OBUDZIĆ!

Wolni Słowianie Opublikowano5 sierpnia, 2022

Sztucznie wywołany głód – na razie w USA

Chazarskie „elity” knują, aby wywołać głód na świecie. Zaczęli od Stanów Zjednoczonych. Rząd tzw. prezydenta Bidena płaci rolnikom za zniszczenie części upraw. I to więcej niż mogliby dostać za sprzedaż plonów! Jeśli tego nie zrobią sami to i tak uprawy zostaną zniszczone. Wtedy spryskają je z samolotów defoliantem użytym w czasie wojny w Wietnamie zwanym Agent Orange. Rolnicy więc sami niszczą swoje uprawy.

To nie wszystko! U jednego kurczaka po zrobieniu mu „testu PCR” „wykryto” rzekomo koronawirusa. Przez to wybito 5,5 miliona kurczaków. Nagle też 10 tysięcy krów padło. Rzekomo z powodu upału.

Do tego płoną dziesiątki zakładów przetwórstwa żywności w różnych stanach. W wiele z nich uderzyły samoloty. Bardzo ciekawe!?

W Walmarcie (sieć hipermarketów w USA) w niektórych sklepach cała żywność jest wyrzucana. Nie można niczego kupić. Rzekomo wszystko się zepsuło?!

Bill Gates skupuje ziemię rolną w USA. Ma już w tej chwili około 260 tysięcy akrów, co stanowi około 1/3 powierzchni stanu Rhode Island. I to jest ziemia wysokiej jakości.

W Holandii natomiast rząd zamierza zlikwidować 1/3 gospodarstw rolnych. Trwają tam protesty rolników ale są robione nieudolnie i pewnie nic z nich nie wyjdzie. Zamiast zablokować parlament czy siedzibę premiera rolnicy blokują drogi tylko wkurzając kierowców. Tak do niczego nie dojdą.

Tutaj film gdzie o tym wszystkim mówią. Pokazane jest jak rolnicy niszczą uprawy. Mówią że dostali pisma od rządu w tej sprawie. Dostali też mapy terenu z zaznaczonymi uprawami do zniszczenia. Oprócz tego rząd kazał także wylewać ropę na drogi. Szaleństwo.

Czy nas czeka podobny scenariusz w Polsce? Niestety trzeba się tego spodziewać. Globalny głód to scenariusz zaplanowany przez Klausa Szwaba i inną chazarską swołocz. Dowód mamy na filmie w postaci wpisu Szwaba na Tweeterze. Film pewnie cenzura niedługo usunie, więc ściągnij go na dysk i przekazuj dalej, aby inni wiedzieli co knują globaliści i aby się móc przygotować.


na podstawie: https://wolnislowianie.wordpress.com/2022/08/05/sztucznie-wywolany-glod-na-razie-w-usa/

Ocalić życie, [09.08.2022 16:29]

Reset ekologiczny

Operacja Pandemia jest także okazją do przyspieszenia zmian w sferze „ekologicznej”, czyli zwiększenia nacisku na państwa narodowe, aby odeszły od paliw kopalnych. Jest to istotne z punktu uzyskania globalnej władzy, albowiem paliwa kopalne dają poszczególnym krajom niezależność – podobnie jak ich własne rolnictwo. Likwidacja możliwości korzystania przez państwa z ich zasobów oznacza de facto pozbawienia ich suwerenności, a co za tym idzie, podporządkowanie ich oraz ich mieszkańców władzy globalnych instytucji i korporacji. Stąd właśnie wynika tak silne zainteresowanie kwestiami środowiska.

Fragment z książki „Wielki reset”

źródło: https://t.me/c/1620669262/43784


Malgorzata Kreideweiss, [09.08.2022 17:42]

[W odpowiedzi na Ocalić życie]

Temu panu już dziękujemy. Jego pomysły nas nie interesują ale dobrze jest znać zamierzenia wroga.

źródło: https://t.me/kaka2708/1959?comment=43794


Barbara Zawadzka, [09.08.2022 21:18]

[W odpowiedzi na Ocalić życie]

Taki scenariusz przewiduję na jesień. Kraj zaczną zamykać z powodu srajdemii partiami. Nie cały. Biznes przestanie kręcić. Ludzie zaczną mieć problemy ze spłacaniem kredytów. W ten sposób rozpocznie się Upadek domina. Jeden będzie ciągnął w dół drugiego. W ten sposób dojdzie do upadku firm i pozbywania Polaków majątku, w zamian za długi, bo większość z nas jedzie na kredytach. I rząd znajdzie dla nas rozwiązanie – gwarantowany dochód podstawowy, a nasze stanowiska pracy przejmą roboty, które nie będą ani roszczeniowe i będą pracowały za darmo.

źródło: https://t.me/kaka2708/1959?comment=43846


Mariusz Grabas, [10.08.2022 08:32]

[W odpowiedzi na Barbara Zawadzka]

w Polsce im się to NIE uda

źródło: https://t.me/kaka2708/1959?comment=43906

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s