Białoruski Prezydent twierdzi, że WARSZAWA PRZE DO PROWOKACJI na pograniczu. 

Opracowanie: Magdalena Partyła, Krzysztof Zasada, 11 listopada (15:23)

Łukaszenka prosi Putina o przysłanie rosyjskich żołnierzy na granicę Białorusi z Polską

Alaksandr Łukaszenka poprosił Władimira Putina o przysłanie rosyjskich żołnierzy na granicę Białorusi z Polską. Białoruski prezydent poinformował o tym ministrów podczas specjalnego posiedzenia rządu.

Migranci koczujący przy polsko-białoruskiej granicy /STRINGER /PAP/EPA

Migranci koczujący przy polsko-białoruskiej granicy/STRINGER /PAP/EPA

Łukaszenka przekonywał swych ministrów, że na granicy doszło do prób przekazania z Polski broni, amunicji i materiałów wybuchowych cudzoziemcom koczującym na białoruskim terytorium.

Broń idzie przede wszystkim z Donbasu. A po co? Chcą urządzić prowokację. Zderzyć ze sobą naszych pograniczników z ich pogranicznikami, naszych wojskowych – z ich wojskowymi – przekonywał białoruski polityk.

Dlatego – jak wyjaśnił – strona białoruska musiała otoczyć obozowisko i „kontrolować sytuację”.

Białoruski prezydent twierdzi, że Warszawa prze do prowokacji na pograniczu

Łukaszenka nakazał ministerstwu obrony, KGB i wojskom granicznym kontrolować „ruchy wojsk NATO i Polski” przy granicy z Białorusią.

Jak widzicie, to już 15 tys. wojskowych, czołgi i sprzęt pancerny, poleciały śmigłowce i samoloty. Przybliżyli się ku naszej granicy,  bezczelnie, nikogo nie uprzedzając– powiedział Łukaszenka.

Łukaszenka twierdził również, że strona białoruska proponowała migrantom, by odeszli od granicy, lecz oni nie chcą tego uczynić.


źródło: https://www.rmf24.pl/raporty/raport-stan-wyjatkowy/news-lukaszenka-prosi-putina-o-przyslanie-rosyjskich-zolnierzy-na,nId,5639027#crp_state=1

4 myśli w temacie “Białoruski Prezydent twierdzi, że WARSZAWA PRZE DO PROWOKACJI na pograniczu. 

 1. „13.11.2021 16:45

   
  WAR to jest – Czyli co każdy Polak wiedzieć powinien.

  W Usnaszu Górnym bez zmian. Dalej prowadzone są skoordynowane działania których głównym celem jest pokazanie widzom mediów różnego ścieku, że sytuacja jest bardzo poważna oraz, że reżim Łukaszenki prowadzi jakąś wojnę hybrydową której celem jest zalanie Europy garstką statystów. Tu jakimś laserkiem poświecili na Polski patrol, tu rzucą kamieniem i normalnie koniec Świata. To może wydawać się śmieszne, ale jakieś argumenty trzeba podać opinii publicznej na Świecie, żeby nie było, że bez powodu wprowadza się do Polski ciężki sprzęt bojowy który jest rozstawiany na wysokości poligonów w pobliżu Grodna (przedstawię w najbliższym czasie analizę tego terenu). Przypominam, że tam sprzęt również był zwożony przez Naszych sąsiadów już od dawna pod pretekstem np. manewrów „Słowiańskie Braterstwo” dokładnie w tym samym czasie kiedy u Nas ściągano sprzęt pod przykrywką manewrów „Defender”. Przygotowania do obecnej sytuacji trwały kilka ładnych lat tylko okłamywano Nas z celem zwożenia tego sprzętu do Polski. Jest to schemat na który nabrano Naszych Przodków przy okazji IIWŚ gdzie najpierw uzbrojono Nas aby zbrojna agresja na Naszą Rasę nie wyglądała na krucjatę. W tym samym czasie prowadzona jest bardzo poważna propaganda w mediach na Białorusi i RoSSji która przybiera charakter zagrzewania do boju przeciwko Polakom. Co do Marszu Niepodległości 2021 to został on wykorzystany jako propaganda której celem było usprawiedliwienie działań na wschodniej granicy oraz obudzenie poczucia obowiązku obrony Polski wśród Patriotów co zostało skutecznie wprogramowane do głów Polaków oglądających reżimowe media. Ostrzeżenie dla osób chcących wstąpić do WP lub WOT: wymuszają tam przyjęcia szprycy co jest zdradą Polski! To właśnie wyszczepienie najsilniejszych przedstawicieli Naszej Rasy zdolnych do obrony swojego Narodu jest celem korporacji.
  Tymczasem niespełna 50 km od miejsca koczowania statystów które cały czas jest pokazywane przez wszystkie media dzieją się rzeczy których nie można nagrywać ani fotografować. Co właśnie dzięki Polakom z krwi i kości których reżim się boi możemy zobaczyć na załączonym obrazku. Mobilne stacje rzekomej tarczy antyrakietowej która jak już wiemy od samego początku nie miała charakteru defensywnego z czym również Naród Polski który sfinansował tą inwestycje został oszukany. Oraz filmik który podepnę w komentarzu na którym widać sprzęt rozstawiony pomiędzy Augustowem, a miejscowością Lipsk. Oczywiście to zapewne sprzęt do uciszania imigrantów bo przecież władze reżimu które właśnie trenowały ewakuację z Polski na wypadek zagrożenia na pewno by poinformowały swoich sponsorów czyli Polski Naród o jakimś zagrożeniu. To są Patrioci i na pewno nie uciekliby tak jak to miało miejsce przed IIWŚ. :)
  Wrócę do poprzedniego postu w którym wskazałem, że tan cały spektakl na wschodniej granicy jest stworzony właśnie po to abyśmy rozkminiali czy „ta kurtka to oryginał czy nie”, „jaka może być jej cena przed promocją, a jaka po”,”czy jest WARta swojej ceny”, „czy jest czysta czy brudna” itp. nie po to aby tracić na to czas w komentarzach tylko po to aby zdać sobie sprawę, że coś tu nie gra i, że komuś właśnie na tym zależy aby powielać te treści i się na nich skupiać dlatego trzeba robić całkiem odwrotnie i nie koncentrować się na tym. Sorry ale od gości WAR wymagam tylko tyle aby zrozumieli przekaz, a jeśli puścisz go dalej to pomożesz sobie, innym, a przede wszystkim Polsce. Nie trać energii na komentarze które nie wnoszą nic do sprawy.
  Informacja organizacyjna dla pasażerów WAR: Po ostatnim poście mocno nasiliły się ataki antyPolskich świń co przejawiło się również zaczepkami w komentarzach co do nowych osób które udostępniły informacje z mojej strony. Jest to algorytm pisany z fikcyjnego, nowo powstałego konta. Proszę nie reagować, nie tracić na to energii. Ma to Was powstrzymać przed udostępnianiem informacji o których milczą zdradzieckie media.
  Dziękuję serdecznie wszystkim Patriotom za podsyłanie informacji oraz udostępnianie ich dalej!

  Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu i tekst „OKOLICE KUŻNICY. CHOĆ WIEM, ŻE SPRZĘT WYGLĄDA DOŚĆ POWAŻNIE το PRZECIEŻ NIE MA co SIĘ MARTWIĆ BO ZAPEWNE RZĄD POINFORMOWAŁBY SWÓJ NARÓD KTÃRY UTRZYMUJE PLANOWANYCH DZIAŁANIACH WOJENNYCH. NO CHYBA, POWTÓRZYLIBY DZIAŁANIA POPRZEDZAJĄCE แพร์ CELOWO TRZYMAJĄ NAS w NIEWIEDZY co BY LUDZIE NIE ZACZĘLI SIĘ ORGANIZOWAĆ. ZASTANÓW SIĘ CZYM SĄ MEDIA JAK NALEŻY POSTĄPIĆ ZE ZDRAJCAMI KTÓRZY JE TWORZĄ”

  Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją, drzewo, na świeżym powietrzu i tekst

  Może być zdjęciem przedstawiającym stoi, na świeżym powietrzu i tekst „TE KILKA TYSIĘCY OSÓB, NAWET NIECH BĘDZIE KILKANAŚCIE TYSIĘCY (BO MOŻE JESZCZE ICH TROCHE NAPŁYNIE) To KROPLA w MORZU UCHODŹCÓW KTÃRYCH JESZCZE NIE TAK DAWNO UNIA EUROPEJSKA CHĘCIĄ UGOŚCIŁAI WTEDY NIKT NIE WSPOMINAŁ JAKIEJŚ WOJNIE HYBRYDOWEJ. το WSZYSTKO JEST ELEMENTEM PROPAGANDY STEROWANEJ PRZEZ TE SAME STRUKTURY KTÃRE WYWOŁAŁY RZEKOMĄ WOJNĘ w SYRII BĘDACA PODSTAWĄ DO RUCHÓW MIGRACYJNYCH ORAZ KTÃRE WYSŁAŁY POLSKICH ŻOŁNIERZY DO IRAKU ZAPROWADZAĆ DEMOKRACJĘ WŚRÓD TUBYLCÓW ZNALEZIONE w INTERNECIE, BRAWO DLA AUTORA. OCHRONA POGRANICZA vs. OCHRONA KALKSTEINA. ALE το WŁAŚNIE o το CHODZI ABYŚMY SKUPIALI SIĘ NA TYCH PARADOKSACH”

  źródło: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=292448559551509&id=107217374741296&m_entstream_source=permalink&refid=52&tn=H-R

  „Jtaff Taff

  To skordynowana operacja Cia i Mosadu, dążą do wojny proxy w tym rejonie i destabilizacji Polski w celu zrabowania tego co jeszcze zostało i depopulacji młodzieży na froncie, pustynny naród czeka na przesiedlenie, wielu zginie, resztę wykończą szpryce, głód i choroba, brak opieki medycznej, część ucieknie za granicę, resztki ze strachu i za pieniądze zrobią wszystko…”
  adres komentarza

  Polubienie

 2. Dostarczanie broni migrantom. Prowokacje na granicy. Czy Łukaszenka sponsoruje migracje?

  Mój PUNKT WIDZENIA
  Opublikowany 13 lis 2021

  „misiek671

  chcą obalić Łukaszenkę bo nie wziął łapówki !!!!!!!!!!!!!!!
  adres komentarza

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s