Orzeł nie walczy z wronami.

admin 3 marca 2021

Jedynym ptakiem, który ośmiela się dziobać orła, jest wrona. Wrona siada na grzbiecie orła i dziobie go po karku. Orzeł nie odpowiada ani nie walczy z wroną; nie spędza czasu ani energii na wronę, zamiast tego po prostu wznosi się wyżej. Im wyższy lot, tym trudniej oddychać wronie i ostatecznie odpada z powodu braku tlenu.
Ucz się od orła i nie walcz z wronami, po prostu wspinaj się dalej. Wrony mogą się do Ciebie przyczepić, ale wkrótce odpadną. Nie pozwól sobie na to, co Cię rozprasza… skupiaj się na tym, co w górze i kontynuuj podnoszenie się!
Autor: Robert Dobrowolski.
 
 
Całkowicie się zgadza, To wrony przylatują do orła, a nie orzeł do wron. Gdyby chciał  to by je zagryzł, ale ten szlachetny ptak wzbija się coraz wyżej.

źródło: http://detektywprawdy.pl/2021/03/03/orzel-nie-walczy-z-wronami/

5 myśli w temacie “Orzeł nie walczy z wronami.

 1. Konferencja prasowa w sprawie odwołania Burmistrza Barwic

  STUDIO POLAKÓW
  Opublikowany 10 mar 2021

  Konferencja prasowa grupy inicjatywnej o przeprowadzenie referendum lokalnego w sprawie odwołania Burmistrza Barwic Mariusza Krzysztofa Kielinga.


  od mg: jak widać, są ludzie nie noszący masek i nie bojący się rozliczać „władz”, a gdy trzeba, odwołujący je za złą pracę
  („władze”, gdy przychodzą ludzie, „są nieobecne”!)

  Polubienie

 2. Szerszeń zaatakował pszczołę – pszczoły zaatakowały szerszenia. Co robią Polacy? Co robią wierzący?

  admin 15 marca 2021

  Polacy biją się między sobą lub śpią. Masa sflaczałych, biernych ludzi zahipnotyzowanych telewizorem nie wie co się na świecie dzieje.

  Kazimierz Wielki popełnił błąd, za który Polacy słono zapłacili i płacą. Kazimierz Wielki był sprzedajnym królem a uczyniono go wielkim. .

  Teraz wrogiem dla Polaków i świata jest niewidzialny wróg – kowid.

  Nie bankstersi, nie farmacje, nie lewicowa kultura, nie skorumpowany sport, nie ekumenizm (mariaż katolicyzmu, protestantyzmu z islamem), ale kowid.

  Najbardziej w tym wszystkim jest przykre to, że tzw. inteligencja zawiodła.

  Właściwie nie wiem czy możemy mówić o inteligencji, skoro takie wartości jak honor, mądrość, troska o naród są tak rzadkie jak uczciwy polityk.

  Dzisiejsi bohaterowi i obrońcy przed szerszeniami częstokroć są nieznani, bezimienni. To oni kolportują ulotki, udostępniają ważne linki na swoim profilu narażając się na ośmieszenie i ostracyzm znajomych na fejsie.

  Kiedy byłem nad morzem podczas protestu antykoronnego, okazało się, że kilka kobiet go prowadzi. Totalna porażka mężczyzn, którzy stają się mężczyznami tylko oglądając mecz z puszką piwa w ręce lub podziwiając Van Damma w akcji. Filmy akcji dają pozory męskości. Piernikowaty widz wczuwa się w bohatera nigdy nim nie będąc w swoim kraju.

  Często niewykształceni, kobiety, ludzie niezbyt zamożni mają w sobie więcej ikry niż elyta ciesząca się prestiżem w społeczeństwie.

  Chwała Bogu za odważnych lekarzy, za odważnych prawników.

  Ale w Polsce zresztą jak i na całym świecie w każdym kraju rządzą szerszenie.

  źródło: http://detektywprawdy.pl/2021/03/15/polacy-stracili-instynkt-samozachowawczy-pszczoly-sa-bardziej-inteligentne/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s