Polacy Solidarni z Białorusią; Поляки солидарны с Беларусью; Precz ze światowym syjonizmem

BY RZECZPOSPOLITAPOLSKA | 19 SIERPNIA 2020 · 20:20↓ Jump to Comments

Bracia Białorusini!

My, Polacy, jako pierwsi w Europie Środkowo-Wschodniej doświadczyliśmy wszystkich negatywnych skutków zachodniej, liberalnej demokracji i liberalizmu gospodarczego. Zlikwidowano nam przemysł, zdegradowano służbę zdrowia, zmieniono historię. Polska została montownią zachodnich producentów, dostawcą taniej siły roboczej, rynkiem zbytu zagranicznych producentów. Wraz z kolonizacją ekonomiczną, nastąpiła kolonizacja ideologiczna – promocja kultu zaradności, pieniądza, dewiacji i rozwiązłości. Polskie władze po 1989 sprzedały nas – Polaków – za garść monet i gwarancje iluzorycznego bezpieczeństwa. Rząd, prezydent i parlament jest wykonawcą poleceń dostarczanych z kilku zachodnich ambasad – głównie z ambasady USA.

Nie chcemy aby Wasz kraj podzielił nasz los. Wspieramy Waszą walkę z prowokatorami, płatnymi zdrajcami i agentami, jesteśmy z Wami.

za: http://www.facebook.com/PolacyzBialorusia/

na podstawie: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/08/19/polacy-solidarni-z-bialorusia-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%8f%d0%ba%d0%b8-%d1%81%d0%be%d0%bb%d0%b8%d0%b4%d0%b0%d1%80%d0%bd%d1%8b-%d1%81-%d0%b1%d0%b5%d0%bb%d0%b0%d1%80%d1%83%d1%81%d1%8c%d1%8e-precz-ze-swiat/

 

Polscy zwolennicy Łukaszenki – wiec pod białoruską ambasadą

eMisjaTV
Opublikowany 25 sie 2020

Od ponad ćwierć wieku Białorusią rządzi niepodzielnie Aleksander Łukaszenka. Władza prezydenta zdaje się jednak słabnąć, a w kampanie przeciw niemu zaangażowały się już liczne ośrodki zlokalizowane na Zachodzie, w tym także w Polsce. Jest jednak w naszym kraju grupa Polaków bezwzględnie popierających wschodnie „reżimy”. W trudnym dla Łukaszenki czasie ludzie ci postanowili zorganizować pod ambasadą Białorusi wiec poparcia.

Dlaczego są oni za zachowaniem dotychczasowego porządku, co widzą w białoruskim liderze i jak ich zdaniem powinna zachować się strona polska? Odpowiedź w relacji (na żywo) zrealizowanej w Warszawie przez Piotra Korczarowskiego.

Łukaszenka: „Polską NIE RZĄDZĄ Polacy”

1983Maciek
Opublikowany 20 sie 2020

Prezydent Białorusi obiektywnie o sytuacji w naszym kraju, zbeształ jeszcze jakąś niemiecką „cioteczkę”.

 


od mg: jaki cel ma medialna nagonka na Białoruś i Łukaszenkę, jaką słyszymy we wszystkich mediach? otóż pejsatym właścicielom tych polskojęzycznych mediów, które usiłują zrobić i robią Polakom kolejne pranie mózgu, bardzo nie pasuje suwerenność Białorusi! usiłują nas skłócić, ale im się to nie uda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s