4 myśli w temacie “Podsłuchana rozmowa na konferencji Billa G. ŚCIŚLE TAJNE NAGRANIE – oglądajcie zanim usuną!!

 1. To musi zobaczyć Duda, Morawiecki, Kaczyński, Szumowski, cały antynarodowy rząd, Sejm, Senat, cała Polska. Ci co wiedzieli kim jest banda Gates’a, banda WHO, kto stworzył Scandemic – Plandemię oszustwa koronawirusowego muszą teraz odkryć karty. Ci co nie wiedzieli, użyteczni idioci skazujący polskie społeczeństwo na depopulację i okaleczenie muszą uderzyć się w swoją pierś i publicznie przeprosić za swą bezdenną głupotę. A naród polski, całe społeczeństwo wieloetniczne żyjące w Polsce musi poznać prawdę. Polski wymiar sprawiedliwości zaś – prokuratura i sądy zgodnie z nakazem prawa i sprawiedliwości winni wystąpić przeciw zdrajcom i wrogom narodu polskiego zgodnie z Konstytucją. Przyszły prezydent wybrany 12 lipca jeśli cokolwiek może to właśnie stać na straży prawdy, porządku narodowego, praworządności i dbałości o dobro i szczęście swoich obywateli.

  Polubienie

 2. Najnowszy wywiad Billa Gatesa na temat „szczepionek” „przeciwko korona wirusowi”.

  Andy Choinski
  Opublikowany 28 lip 2020

  Amerykańska telewizja CBS przeprowadziła ostatnio z Billem Gatesem wywiad na temat kontrowersji związanych z przygotowaniem szczepionki na korona wirusa. W tym wideo umieszczam tylko mój komentarz , tłumaczenie ze względu na cenzurowanie na YT przeniosłem na BitChute.

  Tu macie link do filmu z wywiadem: http://www.bitchute.com/video/HwWWskyJJokB/

  oryginalne wideo: .http://youtu.be/hD-W97zLIkk
  .http://youtu.be/pF752acTijY

  FAIR-USE COPYRIGHT DISCLAIMER
  Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for „fair use” for purposes such as criticism, commenting, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational, or personal use tips the balance in favor of fair use.

  NAJNOWSZY WYWIAD BILLA GATESA NA TEMAT „SZCZEPIONEK” „PRZECIWKO KORONA WIRUSOWI” W TELEWIZJI CBS.

  andychoinski
  First published at 03:42 UTC on July 28th, 2020.

  Amerykańska telewizja CBS przeprowadziła ostatnio z Billem Gatesem wywiad na temat kontrowersji związanych z przygotowaniem szczepionki na korona wirusa. Współzałożyciel i filantrop firmy Microsoft Bill Gates powiedział w wywiadzie, że Stany Zjednoczone popełniły „poważne błędy” w odpowiedzi na pandemię koronawirusa. Gates wezwał USA do zwiększenia możliwości testowania.
  Prezenterka „CBS Evening News” i redaktor naczelnej Norah O’Donnell mówiła również o postępach w tworzeniu szczepionki i wyzwaniach związanych z bezpiecznym i ponownym otwieraniem szkół a także o kontrowersjach związanych z teoriami spiskowymi krążącymi wokół tego tematu.
  Mój komentarz do tego wywiadu możecie zobaczyć na YouTube: .http://youtu.be/pdf2xvC8QoM

  oryginalne wideo: .http://youtu.be/hD-W97zLIkk
  .http://youtu.be/pF752acTijY

  FAIR-USE COPYRIGHT DISCLAIMER
  Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for „fair use” for purposes such as criticism, commenting, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational, or personal use tips the balance in favor of fair use.


  http://www.bitchute.com/video/HwWWskyJJokB/

  https://seed132.bitchute.com/JfC277XqlWuK/HwWWskyJJokB.mp4


  od mg: gdyby powyższe nagrania zniknęły, tu są ich kopie

  Polubienie

  1. Zbanowane wideo| Konferencja Amerykańskich lekarze na schodach Kapitolu.

   Andy Choinski
   Opublikowany 29 lip 2020

   Amerykańscy lekarze na konferencji prasowej w Waszyngtonie na schodach Kapitolu zajmują ostre stanowisko w stosunku do dezinformacji dotyczącej COVID-19. Hydroksychlorochina działa !! Nie tylko jako lekarstwo w połączeniu z cynkiem i azytromycyną, ale także jako środek zapobiegawczy stosowany samodzielnie. Wideo to następnie jest bezpodstawnie zbanowane na wszystkich platformach społecznościowych.

   Tu możecie oglądać oryginalna angielska wersje tego wydarzenia:
   http://www.breitbart.com/tech/2020/07/27/facebook-censors-viral-video-of-doctors-capitol-hill-coronavirus-press-conference/

   Polubienie

   1. KONFERENCJA PRASOWA AMERYKAŃSKICH LEKARZY W WASZYNGTONIE | POLSKI LEKTOR

    Andy Choinski
    Opublikowany 30 lip 2020

    W tym filmie dzielę się z wami moimi przemyśleniami na temat cenzury internetowej i umieszczam link do filmu z lekarzami z pierwszej linii walki z C_O_V_I_D_19 z moim tłumaczeniem , którzy zorganizowali konferencję prasową w Waszyngtonie 27 Lipca 2020 i ich nagranie zostało usunięte prawie natychmiast przez Facebooka, YouTube i Twitter, mówią o sposobach leczenia chorych zakażonych korona wirusem używając Hydroksychlorochiny. Ci odważni lekarze stali się symbolem w ostatnich dniach walki z systemem. Ich przesłanie rozniosło się po całym Świecie podważając dotychczasowe wytyczne WHO i amerykańskich agencji rządowych odpowiedzialnych za opiekę zdrowia w USA.

    Link do wideo z tłumaczeniem konferencji prasowej lekarzy w Waszyngtonie:
    http://www.bitchute.com/video/mDYg1Al630Ur/

    andychoinski
    First published at 11:40 UTC on July 30th, 2020.

    Lekarze z pierwszej linii walki z C_O_V_I_D_19 , którzy zorganizowali konferencję prasową w Waszyngtonie 27 Lipca 2020 i ich nagranie zostało usunięte prawie natychmiast przez Facebooka, YouTube i Twitter, mówią o sposobach leczenia chorych zakażonych korona wirusem używając Hydroksychlorochiny. Ci odważni lekarze stali się symbolem w ostatnich dniach walki z systemem. Ich przesłanie rozniosło się po całym Świecie podważając dotychczasowe wytyczne WHO i amerykańskich agencji rządowych odpowiedzialnych za opiekę zdrowia w USA.

    https://www.bitchute.com/video/mDYg1Al630Ur/

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s