Pilne! Lasy Państwowe właśnie zamówiły ogromne ilości substancji toksycznych do spryskiwania lasów! To ponad 15 ton!!! zakazanej np we Francji substancji z acetamiprydem oraz 7050 l. substancji z Glifosatem (związek z grupy aminofosfonianów w formie soli potasowej).

Nasze Lasy
@Nasze_Lasy
#Pilne! Lasy Państwowe właśnie zamówiły ogromne ilości substancji toksycznych do spryskiwania lasów! To ponad 15 ton!!! zakazanej np we Francji substancji z acetamiprydem oraz 7050 l. substancji z Glifosatem (związek z grupy aminofosfonianów w formie soli potasowej).

Zdjęcie

8:17 PM · 18 lut 2020Twitter Web App
Nasze Lasy
@Nasze_Lasy

W odpowiedzi do

Substancje w rolnictwie są wysoce kontrowersyjne. Tu jednak stosowane przez LP w niezwykle wrażliwych naturalnych ekosystemach leśnych. Wymieranie gatunków, a raczej ich hekatomba trwa i przyśpiesza, co będzie miało kluczowe znaczenie dla przyszłości naszych dzieci i wnuków.

10 myśli w temacie “Pilne! Lasy Państwowe właśnie zamówiły ogromne ilości substancji toksycznych do spryskiwania lasów! To ponad 15 ton!!! zakazanej np we Francji substancji z acetamiprydem oraz 7050 l. substancji z Glifosatem (związek z grupy aminofosfonianów w formie soli potasowej).

 1. https://7777777blog.wordpress.com/2020/03/05/oto-odwazni-polacy-ktorzy-prawda-pokonuja-system-oparty-na-klamstwach-ukladach-i-cenzurze/

  Joschki Fischery i SZYSZKI są dla OBRONY interesów karteli ANTYEKOLOGICZNYCH. Gdy wiosną 1989 przyjechałem do RFN to zaczynała się kilkuletnia klęska szkodników owadzich w lasach, najpierw w Turyngii. Ponieważ walczyłem o tą sprawę w Polsce to zaraz napisałem Durch Einschreibung do Wydziału ROLNICTWA I LEŚNICTWA rządu Badenii-Wirtembergii, że ta sprawa została rozwiązana użyciem prymitywnych ras kur jako pierwotnych Kuraków Leśnych dla ochrony Pól i Lasów w taktyce CZECHOSŁOWACKIEJ. W Polsce była to czubatka polska, której hodowlę zniszczyli komuniści, ale zrobiła światową karierę jako ogrodowa kura ozdobna; w Niemczech czubatka alpejska, na Morzu śródziemnym Balear-karmazyn a w Rosji fruwająca czubatka kaukaska.
  Poniewaz nie odpisali mi to pojechałem do Landtagu B-W, gdzie zostałem wprawdzie przyjęty przez 2 Niemki, ale potem Straż zamknęła mi drzwi, zaś gminny deputowany Zielonych nie chciał o tym gadać, bo się Taktyki Czechosłowackiej NIE BOJĄ.
  OBRONĘ PRZED SZKODNIKAMI OWADZIMI, np. Szarańczą, w taktyce czechosłowackiej zastosowali natomiast z powodzeniem po mym powrocie do Polski CHIŃCZYCY w Włosi, więc dziwię się, że nie pomagają Arabom i Murzynom w zwalczaniu szarańczy.

  Polubienie

  1. No to, po pszczołach. Wszystkie leśne pasieki wyginą. Po drzewach czas na pszczoły przyszedł.


   od mg: czy znajdzie się jakiś Polak, który to powstrzyma?

   Polubienie

  2. Jak patrzę na to wszystko to mi rzygać się chce, nie dlatego, że ci co nas trują, tylko na oszołomów, którzy krzyczą precz z 5G, precz ze szczepionkami, precz z GMO itd.
   Nie umniejszam im wiedzy w każdym z tych tematów, ale są totalnymi durniami, bo jak się mówi połączmy siły, to nie!!!,
   bo to polityka, oni nie będą zajmować się polityką, tylko tym co zajmują się.
   Podsumowując: BARANY BARANY BARANY idące na rzeź.
   A jak postawi się pytanie, to jak to zmienić?, to niech to ktoś zmieni, oni tylko mówią co :)))


   od mg: doskonale rozumiem o czym piszesz, próbowaliśmy rozwinąć oddolny ruch społeczny 1Polska by to zmienić, ale agentura okupanta rozwiązała nasz komitet wyborczy i bardzo dobrze, że to się stało na początku tej drogi, bo dzięki temu szybko zrozumieliśmy, że w „grze” której zasady określa okupant i którą dowolnie zmienia w trakcie jej trwania, w takiej „grze” nie można wygrać, dlatego trzeba organizować się w strukturach poziomych, we własnym gronie, nie dając ani centymetra miejsca dla agentury

   Polubione przez 1 osoba

 2. Czy ten świat kompletnie zwariował? Ludzie, las dostarcza tlenu niezbędnego do życia. Zdecydowanie i w pełni świadomie się pod tą petycją podpisuję.


  od mg: to nie świat zwariował, tylko Polacy zamiast przestać oglądać telewizję, włączyć trzeźwe myślenie i samozorganizować się, w swoim gronie, nie dając miejsca agenturze okupanta, zamiast przepędzić chazarskiego okupanta z Polski, podpisują petycje, ujawniają swoje dane osobowe okupantowi, biegają na szopki „wyborcze” organizowane przez okupanta, swoją frekwencją legitymizują okupację!
  łudzą się, że okupant tym razem będzie służył interesom okupowanych, a nie swoim interesom
  hello! najwyższy czas już obudzić się, dorosnąć, osobiście wziąć odpowiedzialność za siebie i obudzić resztę!

  Polubienie

 3. To tragiczne, karcynogeny bomba biologiczna ukryta przed wiedzą ludzi!!!!! To powinno być karalne!
  Jak można bez wiedzy społeczności użyć karcynogeny potajemnie!????


  od mg: to jest możliwe tylko w państwie bezprawia, państwie będącym pod okupacją, gdzie rdzenna ludność jest więziona i depopulowana, pozbawiana ludzkich praw
  dlatego tak ważne jest byśmy się obudzili! i wzięli osobistą odpowiedzialność za wszystko to co od nas zależy i byśmy naszej odpowiedzialności nie oddawali w żadnych uwłaczających naszej godności szopkach „wyborczych” organizowanych nam przez okupanta

  Polubienie

 4. Jak to zatrzymać?


  od mg: nagłośnić, znaleźć winnych, zgłosić do sądów, prokuratury, uniemożliwić zakupy tej chemii, uniemożliwić starty tych samolotów, a systemowo wziąć sprawy w swoje ręce, od Szwajcarów nauczyć się pilnowania własnych spraw osobiście:

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s