Czy 5G to wojskowa broń światowych elit do selektywnego zabijania ludzi?! Na to wygląda!

Posted on 1 marzo 2019 by biuletyninspiracyjny

Prześlij ten artykuł do Burmistrza, Wójta czy Prezydenta w Twojej gminie!

Czy 5G to wojskowa broń do selektywnego zabijania ludzi?! Czy na pierwszy ogień pójdą biskupi i księża potem Chrześcijanie, niewygodni naukowcy i wreszcie polityczni opozycjoniści? Otwórzmy oczy! Na terenie Polski na dodatek budowane są najprawdopodobniej przyszłe obozy koncentracyjne (słynne hale produkcyjne dla więźniów) i kolejne szpitale psychiatryczne, pomimo dyrektywy że powinny były być pozamykane (jak zrobiono to we Włoszech) ale samorządy tej dyrektywy nie wykonały…

W celu przeżycia, po wprowadzeniu 5G, koniecznym stanie się odłączenie od sieci wifi, od tv, telefonów i internetu! Trzeba będzie też uciekać w miejsca bezludne gdzie może nie będzie ich zasięgu. Chodzi oto abyśmy nie zostali NAMIERZENI za pomocą specjalnego niewidocznego impulsu i zabici! Do takiego właśnie zastosowania wydaje się być stworzona wojskowa technologia 5G!

Gminy powinny stworzyć swój własny system komunikacji, również na terenie całej Polski pomiędzy gminami, nie oparty na nowoczesnych, szkodliwych systemach do których technologia 5G miałaby dostęp! Na ten nadchodzący trudny czas, trzeba odbudować sieć analogową TV oraz odrestaurować stare analogowe odbiorniki telewizyjne! W pewnym momencie na obszarze całej Polski konieczne będzie wyłączenie WSZYSTKICH antenowych nadajników sieci bezprzewodowych jeśli będziemy chcieli aby Naród Polski PRZEŻYŁ! Abyśmy uniknęli piekła które jest szykowane przez rząd światowy w celu zniewolenia i podporządkowania sobie WSZYSTKICH ludzi na Ziemi! Na przygotowania mamy około roku czasu!

Wszelkie wartościowe materiały z internetu: książki, artykuły, filmy powinniśmy już teraz zacząć masowo ściągać z internetu, abyśmy potem mogli wymieniać się pomiędzy sobą tą wiedzą przekazując ją sobie na płytkach cd czy kluczach USB, kiedy koniecznym stanie się odcięcie nas od internetu.

Wczoraj tj. 28 II 2019r. odbyła się w Krakowie Międzynarodowa Konferencja „Polska strefą wolną od 5G” na temat nowoczesnej technologii przesyłu informacji 5G. Dowiedzieliśmy się strasznych rzeczy. Okazuje się że już w najbliższym półtora roku zostanie wystrzelona w kosmos ogromna liczba nowych satelitów których celem będzie szpiegowanie, namierzanie, wywoływanie chorób i zabijanie konkretnych osób i całych grup ludzi na Ziemi. Miliony anten do przesyłu zabójczych impulsów będzie rozlokowanych w odległościach kilkudziesięciu metrów jedna od drugiej na całej Ziemi, w tym w Polsce. Mieszkańcy wszystkich gmin w Polsce, powinni sobie przypilnować aby na ich terenie takich anten nie było. Nie należy się zgadzać na ich instalowanie.

Wygląda na to że technologia 5G którą się promuje jako nowoczesność, postęp, szybkość, jest niczym innym jak podstępnym wprowadzeniem najokrutniejszej (bo niewidzialnej lecz diabelsko skutecznej) z dotychczas istniejących broni, która ma służyć rządowi światowemu ze City do zabijania konkretnych niewygodnych osób, czy grup ludzi np. w pierwszej kolejności Chrześcijan. Nie dziwota zatem dlaczego tak usilnie wpycha się do Polski tę śmiertelną dla Polaków technologię.

Jeden z wypowiadających się ekspertów zwrócił uwagę, że aby osiągnąć jakość przesyłu równą technologii 5G, można zastosować inne sposoby technologiczne, nie zagrażające zdrowiu czy życiu ludzi. Dlatego właśnie w takie technologie (badania i rozwój) rząd Polski powinien zainwestować, jeśli ma na sercu zdrowie i życie Polaków.

Dowiedzieliśmy się również że w Polsce korporacje instalujące anteny nadawcze są praktycznie poza jakąkolwiek kontrolą. Mogą one wysyłać o potężnej mocy ZABÓJCZE dla zdrowia i życia impulsy, wielokrotnie przewyższające jakiekolwiek normy! Z tego co zrozumiałam to obecne władze które powinny działać w interesie Polaków, tego nie sprawdzają, nie badają, nie kontrolują i nie wykonują nad nimi żadnej władzy. Nie dziwota że długość życia Polaków spada… być może jest to efekt właśnie tej cichej wojny z Polakami.

Podczas konferencji ktoś wręczył mi kawałek kartki gdzie było napisane:
„nadchodzą ciężkie w przeżycia dni, brzemienne w swoich skutkach. Nauczcie się niepotrzebnie nie uzewnętrzniać swoich reakcji, bo to może czasem uratować Wasze życie. Nadchodzi wielkimi krokami czas, kiedy dobrym będzie, jak odetniecie się od wszelkiej komunikacji między ludzkiej, od świata. Gdy nadejdą rządy syna zatracenia, Antychrysta, odłączcie TV, wyłączcie całkiem internet, telefony stacjonarne i komórkowe. Tylko w ten sposób unikniecie niebezpieczeństwa, niepotrzebnego namierzenia Was, a zwłaszcza Waszego unicestwienia”.

Odpowiedzialny za całe społeczeństwo Polskie rząd, powinien NATYCHMIAST przedsięwziąć wszelkie kroki i inicjatywy mające na celu takie zorganizowanie życia polityczno-społeczno-gospdarczego, abyśmy byli przygotowani kiedy w celu ratowania życia Polaków, nadejdzie czas wyłączenia nadajników antenowych, i abyśmy mogli wtedy w miarę normalnie funkcjonować.

Teresa Garland

Relacja osobista z udziału w konferencji w dniu 28 II 2019r. w Krakowie.
Link do relacji fotograficznej i filmowej tu: http://albumpolityczny.wordpress.com/2019/03/01/konferencja-polska-wolna-od-5g-krakow-28-ii-2019r-relacja-fotograficzna-i-wideo/

A tu program odbytej konferencji:

PROGRAM

9:00 Rejestracja

9:30 „Wolność, zdrowie a stan naturalnego środowiska. Kilka słów na początek” – Jadwiga Łopata, laureatka nagrody Goldmana – ekologiczny Nobel (gospodarstwo edukacyjne EKOCENTRUM ICPPC, My Wolni Ludzie) i dr Jacek J. Nowak, em. prof. SW, niezależny naukowiec, My Wolni Ludzie

9:40 „5G – gigantyczne zagrożenie dla zdrowia i naturalnego środowiska” – sir Julian Rose, rolnik, pisarz, aktywista, prezes Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC, Koalicja Polska Wolna od GMO, My Wolni Ludzie

10:10 Wywiad z dr Barrie Trower, specjalistą od wojskowej technologii mikrofalowej, światowym znawcą tematu kontroli umysłu i systemów broni mikrofalowej (video)

10:30 „5G – strategiczna sieć do przenoszenia pól torsyjnych w celu wprowadzania ich do organizmów nieświadomych niczego konsumentów” – dr Diana Wojtkowiak, Gdańsk, niezależny naukowiec, prowadzi badania w dziedzinach: fizyka pól torsyjnych, biologia molekularna, homeopatia, radionika, fizykoterapia.

11:15 „Komercjalizacja przestrzeni dla 5G: następny wielki zły pomysł” – Claire Edwards, w latach 1999 do 2017 pracowała w Organizacji Narodów Zjednoczonych, współautorka Międzynarodowego Apelu o powstrzymanie 5G na Ziemi i w kosmosie (www.5gspaceappeal.org)

11: 45 „Ścieżka od 4G do 5G – aspekty techniczne, naukowe i prawne” – dr inż. Jerzy Gremba, niezależny ekspert, prezes Instytutu Badań Elektromagnetycznych im. Jamesa Clerka Maxwella.

12:30 „Zmiana megaustawy telekomunikacyjnej (druk nr UD172) a naruszenie podstawowych praw obywatelskich Polaków” – dr Barbara Gałdzińska-Calik, wiceprezes Stowarzyszenia „Nasze Bielany”

13:00 „5G oczami mediów niezależnych” – Janusz Zagórski, niezależny dziennikarz, założyciel telewizji NTV, My Wolni Ludzie

13:15 Wprowadzenie do POROZUMIENIA W SPRAWIE UTWORZENIA KOALICJI ‚POLSKA WOLNA OD 5G’ – Jadwiga Łopata i Julian Rose

13:20 Przerwa na obiad

14:00 „Działania Krakowa dla ochrony środowiska przed zanieczyszczeniem polami elektromagnetycznymi” – Marta Patena, Społeczny Doradca Prezydenta Miasta Krakowa

14:15 „5G – narzędzie do masowej kontroli umysłu” – Ewa Pawela, Witold Hake, sygnaliści kontroli umysłu w Polsce

14:45 „Jak Szwajcarzy bronią się przed negatywnymi skutkami 5G?” – prof. Mirosław Matyja, politolog, Szwajcaria (video)

15:00 „Procedury, zagrożenia, orzecznictwo w sprawach związanych z budową i rozbudową stacji bazowych telefonii komórkowych” – Zbigniew Gelzok, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przeciwdziałania Elektroskażeniom Prawo Do Życia, Prezes

15:30 „Życie czy śmierć. Mamy prawo wyboru! ” – Jerzy Zięba, publicysta; od ponad 20 lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom (video)

16:00 FORUM OBYWATELSKIE z udziałem: Prof. dr hab. Leszek Woźniak (5min), Posłowie Klubu KUKIZ 15 (razem 15 min): Dr Jarosław Sachajko, Prof. dr hab. Józef Brynkus, Agnieszka Ścigaj, Maciej Masłowski, Poseł niezrzeszony, Robert Majka (5min), Monika Matusiak – „Polskie NIE dla 5G” (5min), Dr Bogumił Wojnowski , badania PEM (5 min), Mieczysław Chorzempa, Stowarzyszenie STOPZET i Spolek Za zákaz manipulace lidské nervové soustavy (5min),

GŁOSY Z SALI – 17:30 – 18:00 POROZUMIENIE W SPRAWIE UTWORZENIA KOALICJI ‚POLSKA WOLNA OD 5G’, PODSUMOWANIE

 

źródło: http://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/03/01/czy-5g-to-wojskowa-bron-swiatowych-elit-do-selektywnego-zabijania-ludzi-na-to-wyglada/

4 myśli w temacie “Czy 5G to wojskowa broń światowych elit do selektywnego zabijania ludzi?! Na to wygląda!

 1. „Xebola / 2019-03-05

  Brytyjski rząd przyznaje: 5G jest technologią eksperymentalną

  Brytyjskie Ministerstwo ds. Cyfryzacji, Kultury, Mediów i Sportu w dniu wczorajszym przekazało zaskakującą informację: resort przyznał, że „5G jest technologią eksperymentalną” oraz że nie przeprowadził żadnej oceny ryzyka i oddziaływania na zdrowie człowieka, w tym grup szczególnie wrażliwych. Ministerstwo potwierdziło, że technologia ta nie jest objęta żadnym ubezpieczeniem komercyjnym w zakresie ewentualnych roszczeń, wynikających z przeprowadzenia na brytyjskim społeczeństwie tego eksperymentu.

  Na stronie internetowej resortu można przeczytać, że do jego zadań należy „przeprowadzenie cyfrowej rewolucji” oraz „realizacja ambitnego programu wdrożenia komunikacji cyfrowej” na terenie całego Zjednoczonego Królestwa. Ministerstwo dodaje, że: „podstawową rolą rządu będzie prowadzenie polityki i tworzenie legislacji, które zapewnią odpowiednie warunki do uruchomienia i rozwoju sieci 5G.” Jak dotąd na odpowiednie projekty w tym zakresie brytyjskie władze wydały ponad 1 miliard funtów.

  Prawo do informacji

  Oświadczenie wydano na wniosek o dostęp do informacji publicznej. Pytanie zadane we wniosku brzmiało: „Jakie oceny oddziaływania przeprowadzono dotychczas, a jakie ministerstwo ma zamiar przeprowadzić w związku z planowaną i istniejącą infrastrukturą 5G w Północnej Irlandii?”

  Pełna odpowiedź ministerstwa brzmi:
  „Resort nie posiada informacji w pytanym zakresie. Informujemy, że 5G jest technologią eksperymentalną, która ma zapewnić szybszą i pewniejszą łączność, oraz umożliwić przesył większej ilości danych, redukcję opóźnień i obsługę większej ilości połączeń. Nie przewiduje się, by miała ona szkodzić bardziej osobom szczególnie wrażliwym, niż pozostałym.”

  Odpowiedź ministerstwa na wcześniejsze podobne pytanie, tyle że dotyczące ocen ryzyka brzmi:
  „Departament nie posiada informacji w pytanym zakresie. Należy zwrócić uwagę, że realizowany przez nas program testowy nie jest prowadzony w Północnej Irlandii.”

  Okazuje się zatem, że brytyjski rząd wydał ponad miliard funtów, by „sprawdzić wyzwania, jakie stoją przed, oraz korzyści, jakie można uzyskać” z „technologii eksperymentalnej” nie przeznaczając ani jednego pensa na zbadanie jej bezpieczeństwa. Biorąc pod uwagę brak ocen ryzyka i ocen oddziaływania, prawdopodobnie taka myśl nawet nie przyszła angielskim władzom do głowy.

  Być może nie powinno to nawet dziwić, mając na uwadze, że podstawową rolą rządu ma być „prowadzenie polityki i tworzenie legislacji, które zapewnią odpowiednie warunki do uruchomienia i rozwoju sieci 5G”…
  Dla tych, co pozostawali pod wpływem iluzji, że głównym zadaniem władz jest zapewnienie obywatelom bezpieczeństwa, w tym ochrona osób szczególnie narażonych, oraz działania na rzecz interesu publicznego, jest to całkiem spora rewolucja.

  Brak reakcji na obawy opinii publicznej dotyczące zdrowia

  Działająca przy brytyjskim Ministerstwie Zdrowia agencja Public Health England wielokrotnie odprawiała z kwitkiem obywateli obywateli, niezależnych lekarzy i uczonych, którzy zgłaszali do niej swoje obawy związane z siecią 5G. Tymczasem ich niepokój nie był bezzasadny. W 2017r. ponad 180 naukowców z 35 krajów podpisało się pod apelem o wprowadzenie natychmiastowego moratorium na rozwój sieci 5G, dopóki jej bezpieczeństwo nie zostanie w pełni udowodnione.

  Niepokój społeczny wynika z przewidywanego wzrostu ekspozycji na szkodliwe promieniowanie pochodzące od wielu nowych anten, które są potrzebne do prawidłowego działania nowej technologii. Faktem jest, że coraz trudniej będzie się przed tym promieniowaniem schować, także osobom najbardziej wrażliwym tj. kobietom ciężarnym i dzieciom.

  Kryzys zdrowia publicznego na ogromną skalę

  Inne obawy dotyczą częstotliwości mikrofalowej, używanej przez 5G, które oddziałują na gruczoły potowe skóry, a także mogą powodować szereg innych zaburzeń takich jak: arytmia, zmienność rytmu zatokowego, choroby bakteryjne, spadek odporności czy zaburzenia w rozwoju płodu.

  Oczywistym jest, że nie uwzględniając na tym etapie tak poważnych zagrożeń, brytyjski rząd szykuje swoim obywatelom kryzys zdrowia publicznego na niewyobrażalną skalę, za co przyjdzie mu odpowiedzieć.

  Tekst źródłowy: http://digitalsurvivor.uk/2019/02/28/uk-government-admits-5g-is-an-experimental-technology/
  z dn. 28.02.2019″

  źródło: http://xebola.wordpress.com/2019/03/05/brytyjski-rzad-przyznaje-5g-jest-technologia-eksperymentalna/

  Polubienie

 2. „07/03/2019 — grypa666 @ 01:01

  Nagłaśniać 5G bez przesady, inaczej stracimy publikę

  PB: Pani Tereso, Trzeba naglaśniać, ale bez przesady, bo stracimy publikę.

  Do grobowego wrażenia dołożyły się:
  – paru autorów prezentacji to osoby namierzone na nękanie psychotroniczne, one znają tę stronę 5G, poprzednich generacji i metod pokrewnych
  – dla przyciągnięcia uwagi publiki, propagatorzy tematu i prelegenci podkreślają najgorszy aspekt 5G: możliwość bezpośredniego zabicia poprzez wiązkę mikrofalową.
  – tego zagrożenia brakuje z kolei w popularnych prezentacjach i sprawozdaniach z badań medycznych, a jest to swego rodzaju epidemia), by nie wzbudzać kontrowersji u publiki.
  Dotyczy to jednak mniejszości, przeważnie dysydentów i innych. niepożądanych dla systemu. Reszta poddana będzie stopniowemu, powolniejszemu genocydowi w zupie mikrofalowej oraz praniu mózgów do akceptacji rzeczy szkodliwych (żywność — GMO i zatruta, szczepionki, spaprana woda i powietrze, radiacja nuklearna…).

  Działaczka w Kalifornii Deborah Tavares odkryła, że specyfikacje systemu 5G zawierają opis modułu “TI” = ang. targeted individual, = osoba namierzona. Moduł ten będzie wykonywał automatycznie to, co obecnie robi się kombinacja technik psychotronicznych wycelowanych do danej namierzonej osoby oraz innych metod, np. gang stalking.
  Więcej w działach “Psychotronika” i “Gang stalking” tutaj: http://grypa666.wordpress.com/5g-brama-do-transhumanizmu/
  Współpracownik Grypy666 w USA ledwie uszedł z życiem tym tradycyjnym technikom, bo wiedział o nich. We wszechobecnym 5G będzie trudniej.

  Polacy nie są w szczególny sposób wyznaczeni do zagłady priorytetowej, może za wyjątkiem wykorzystania ich do doświadczeń oraz wdrożeń pilotażowych, zabronionych prawem w innych pastwach. Nie są też chrześcijanie, gdyż już od lat należą do najbardziej spolegliwych globalistom (Watykan, chrześcijanie syjonistyczni w USA…). Prawdopodobnie ż-banksteria kontynuować będzie egenocyd muzułmanów w pierwszej kolejności, jako że islam bardziej zagraża syjonizmowi i NWO niż chrześcijaństwo, mając zaczyn do powszechniejszej i silniejszej mobilizacji anty-systemowej.

  Przyszłe obozy koncentracyjne (słynne hale produkcyjne dla więźniów) i kolejne szpitale psychiatryczne — Nie będą potrzebne…. 5G i następne generacje mają zastąpić takie kosztowne, wymagające nadzoru i kontroli instytucje. Te same funkcje spełni telekomunikacja mikrofalowa w połączeniu ze sztuczną inteligencją. Początkowo potrzebne będą anteny 5G, 6G do transmisji sygnałów. Za x lat, gdy inteligentny pył zostanie dostatecznie zminiaturyzowany, będzie mógł pełnić także rolę anten i przekaźników oraz osobistych smartfonów i czipów.

  W celu przeżycia, po wprowadzeniu 5G, koniecznym stanie się odłączenie od sieci wifi [itd.]— Może przez następne lata, ale tylko do czasu wprowadzenia inteligentnego nano-pyłu. Patrz wyżej.

  Uciekać w miejsca bezludne gdzie może nie będzie ich zasięgu— Tylko do czasu wprowadzenia inteligentnego pyłu. (…)”

  źródło: http://piotrbein.wordpress.com/2019/03/07/naglasniac-5g-bez-przesady-inaczej-stracimy-publike/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s