Chciałbym, żeby ludzie świadomi wiedzieli o tym i rozprzestrzeniali tę informację gdzie tylko można.

Arnold, [09.08.2022 16:28]

Dotarłem do bardzo, bardzo ciekawej informacji. Info o tym jest trudno gdziekolwiek znaleźć, nawet na ścisłych grupach telegramu itp. Globaliści blokują rozprzestrzenianie się tego, ile się da.

W skrócie, jest pewna grupa bardzo dobrych hakerów stojących po naszej stronie, która wgryza się w system (program CSRQ) zarządzany przez globalistów. Jest to program, w którym każdy z nas już jest odpowiednio skatalogowany. Ten program już działa i funkcjonuje ! Ma on ruszyć po planowanym resecie.

Każdy z ludzi jest wpisany w odpowiednie klasy z przyporządkowanymi statusami szczepień, miesięcznym podstawowym dochodem, punktami społecznościowymi itp.
– klasa C – ok. 7,1 mld ludzi to my, którzy mamy pracować na globalistów.
– klasa S – suwereni, czyli 7-8 mln to są marionetki globalistów, czyli politycy, prezesi, bogacze, aktorzy itp. mają większe przywileje i pieniądze. Aktualnie to co widzimy na świecie, przymus do szczepień, rozwalanie obecnego pieniądza – inflacja, niszczenie łańcuchów dostaw, ograniczanie produkcji jedzenia itp. to, ta grupa właśnie to realizuje, po prostu pracują dla globalistów, są w tym samym „bagnie” co my, tyle że po resecie będą mogli bez problemu funkcjonować. Nie są wymagane dla nich statusy szczepień.
– klasa R – ok 250 mln ludzi to niepokorni, którzy są przeciwni szczepieniom, czy wprowadzanym ograniczeniom
– klasa Q – kwarantanna ok. 75 mln ludzi z jeszcze większymi ograniczeniami niż klasa R.

Globaliści mają również przygotowaną już dla nas cyfrową walutę USDR.

Wszystko czeka na wprowadzenie po resecie. Globaliści zdają sobie sprawę, że hakerzy przenikają do ich systemu, przez co przyspieszają, by jak najmniej ludzi dowiedziało się o tym. My szaraki nie zdajemy sobie sprawy, jaka teraz jest pomiędzy nimi walka, chciałbym się mylić, ale zaplanowany reset, może być już nawet tej jesieni-zimy.

Globaliści są wściekli, że ta informacja zaczyna się rozchodzić wśród świadomych ludzi. Nie przebierają oni w środkach i sposobach żeby to zatrzymać. 08.08.2022 grupa hakerów została rozbita i zablokowali ich strony, tak więc walka pomiędzy nimi jest ogromna.

Chciałbym, żeby ludzie świadomi wiedzieli o tym i rozprzestrzeniali tę informację gdzie tylko można. Przesyłam link do telegramu hakerów. Warto poczytać, treści są w języku angielskim, ale można je przetłumaczyć translatorem na polski.

https://t.me/resistthereset2022

Artykuł z wtorku, gdzie hakerzy przedstawiają aktualną sytuację, po ataku hakerskim.

https://justpaste.it/oculum-labs-intel-drop-12

Jest ostatni czas na jednoczenie się w małych grupach, żeby przetrwać i odnaleźć się po resecie. Haker w wywiadzie twierdzi, że nawet wrzesień jest bardzo prawdopodobny, na to że wyciągną oni wtyczkę :/ Globaliści wiedzą, że nie mają za dużo czasu na ukrywanie tego.


źródło: https://t.me/c/1620669262/43783

2 myśli w temacie “Chciałbym, żeby ludzie świadomi wiedzieli o tym i rozprzestrzeniali tę informację gdzie tylko można.

 1. „Wolni Słowianie
  Opublikowano 10 sierpnia, 2022

  Rosyjski haker znalazł bazę danych o „zaszczepionych” w czasie rzeczywistym

  Rosyjski haker włamał się przez darknet do bazy danych o „zaszczepionych” na COVID w czasie rzeczywistym. Baza ta pokazuje informacje takie jak parametry życiowe, dokładne współrzędne GPS, czy ktoś śpi czy jest obudzony. Wszystko to w czasie rzeczywistym.

  Ludzie którzy zostali „zaszczepieni” są dosłownie śledzeni w rzeczywistym czasie przez sztuczną inteligencję i systemy 5G. Są oni chodzącymi transmiterami danych, które są rejestrowane w czasie rzeczywistym. Wyświetlane są również dane układowe i informacje o procesorze.

  https://t.me/radio_bielefeld_online/27933

  na podstawie: https://wolnislowianie.wordpress.com/2022/08/10/rosyjski-haker-znalazl-baze-danych-o-zaszczepionych-w-czasie-rzeczywistym/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s