Nadchodzący „kryzys żywności” jest wywoływany CELOWO!!! (napisy PL)

Georgina Orwell PL
First published at 17:53 UTC on July 24th, 2022.

Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł „Korzyści z głodu na świecie”. Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach (www.web.archive.org/web/20220705153241/https://www.un.org/en/chronicle/article/benefits-world-hunger).
Warto przytoczyć krótki jego fragment, jako wymowny komentarz do niniejszego nagrania:
„Czasami mówimy o głodzie na świecie, jakby był plagą, którą wszyscy chcieliby zlikwidować. […] Głód ma wielką pozytywną wartość dla wielu ludzi. W istocie jest podstawą funkcjonowania światowej gospodarki. Głodni ludzie są najbardziej produktywni, zwłaszcza tam, gdzie potrzebna jest praca fizyczna.[…] Dla tych, którzy są uzależnieni od dostępności taniej siły roboczej, głód jest podstawą ich bogactwa. […] Duża część literatury dotyczącej głodu mówi o tym, jak ważne jest zapewnienie ludziom dobrego odżywiania, aby mogli być bardziej produktywni. To nonsens. Nikt nie pracuje ciężej niż głodni ludzie. […] Dla tych z nas, którzy znajdują się na szczycie drabiny społecznej, zakończenie głodu na świecie byłoby katastrofą. Gdyby nie było głodu na świecie, kto orałby pola? Kto zbierałby nasze warzywa? Kto pracowałby w zakładach utylizacyjnych? Kto czyściłby nasze toalety? […] Dla wielu z nas głód nie jest problemem, ale atutem.”

Obecnie sytuacja wygląda tak: rządy na całym świecie, w ramach „walki ze zmianami klimatycznymi” płacą rolnikom za niszczenie swych plonów, eutanazję swych zwierząt, zaprzestanie dalszych upraw i pozbycie się swej ziemi……. nakazują ograniczyć emisję CO2 i azotu (czyli pierwiastków absolutnie niezbędnych roślinom do życia)……. i to w sytuacji niedoboru nawozów oraz pogłębiającej się globalnej recesji……. w obliczu rekordowej inflacji i coraz to bardziej rosnących kosztów życia……. w momencie, gdy sankcje na Rosję odcięły Europę od podstawowych surowców energetycznych……. a zakłady przetwórstwa spożywczego masowo płoną na skutek tajemniczych niewyjaśnionych pożarów…….
Już dawno przekroczyliśmy punkt, w którym można by uznać to wszystko za przypadek, prawda?
Ujmę to w ten sposób: gdyby rządy próbowały celowo zubożyć i zagłodzić swych obywateli, co dokładnie robiłyby inaczej?

Poniżej kilka linków, do tłumaczenia polecam translator www.deepl.com:

Interaktywna mapa przedstawiająca lokalizację zniszczonych w ostatnim czasie zakładów produkcji żywności na całym świecie:
www.zeemaps.com/view?group=4410859&x=-89.849631&y=44.059004&z=14

Premier australijskiego stanu Victoria, Dan Andrews, uchwalił prawo zakazujące uprawy własnej żywności:
www.principia-scientific.com/australian-passes-a-law-banning-growing-your-own-food/

Artykuły na temat celowo wywoływanego kryzysu żywnościowego:
www.off-guardian.org/category/war-on-food/
www.off-guardian.org/2022/04/25/5-signs-they-are-creating-a-food-crisis/
www.iceagefarmer.com
www.zerohedge.com/geopolitical/food-shortages-six-months-globalists-are-telling-us-what-happens-next
www.expose-news.com/2021/09/13/food-shortages-are-they-a-consequence-or-are-they-by-design/
www.coreysdigs.com/global/new-controlled-food-system-is-now-in-place-and-they-will-stop-at-nothing-to-accelerate-their-control/
www.childrenshealthdefense.org/defender/globalists-takeover-food-system-control-cola/
www.expose-news.com/2022/05/24/western-leaders-manipulating-food-shortages/
www.technocracy.news/the-insidious-technocrat-war-on-food-and-human-diet/
www.technocracy.news/rockefeller-agenda-at-work-the-great-reset-of-the-u-s-food-system/
www.pjmedia.com/news-and-politics/stacey-lennox/2022/07/13/sri-lanka-is-the-future-the-global-elites-want-for-everyone-n1611148
www.technocracy.news/un-2030-agendas-lust-for-control-is-behind-global-energy-shortages/

Linki do artykułów warunkujących ludzi do akceptacji syntetycznej żywności, jedzenia insektów i chwastów oraz picia wody ze ścieków (wszystko oczywiście w celu „ratowania planety przed zmianami klimatu”):
www.weforum.org/agenda/2021/07/why-we-need-to-give-insects-the-role-they-deserve-in-our-food-systems
www.summit.news/2021/01/14/eu-gives-go-ahead-for-eating-worms/
www.weforum.org/agenda/2019/09/why-disgusted-eating-insects-gnarly-fruit-vegetables/
www.petfoodprocessing.net/articles/15939-canadian-government-invests-85-million-in-insect-production
www.weforum.org/agenda/2018/07/good-grub-why-we-might-be-eating-insects-soon/
www.inews.co.uk/news/environment/edible-insects-scientists-plan-to-feed-primary-school-children-locusts-and-mealworms-to-make-the-uk-greener-1657372

Linki do artykułów na temat celowego niszczenia infrastruktury łańcucha dostaw żywności:
www.prisonplanet.pl/ekonomia/to_juz_powazny_trend_w,p345423720
www.westernstandard.news/news/exclusive-food-shortages-magnified-by-string-of-destroyed-food-processing-facilities/article_c5e4d4c3-325f-56b4-9089-8b8a69fe7d1f.html
www.principia-scientific.com/are-the-globalists-stepping-up-their-plan-to-create-energy-food-shortages/

źródło: https://www.bitchute.com/video/FwU17k8Qz3Ct/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s