TERAZ WSZYSTKO ZALEŻY OD NAS! – 10 etapów ludobójstwa w kontekście Covid (Lektor) / 10 stages of genocide vs Covid (Polish)

Georgina Orwell PL
First published at 18:35 UTC on June 10th, 2022.

Mimo, że niniejsze nagranie pochodzi ze stycznia 2021 r., warto je przypomnieć, bo zawarte w nim treści nie tylko nie straciły na aktualności, ale wręcz z czasem coraz mocniej rezonują – dziś, z perspektywy prawie 1,5 roku widać, jak ważne i prorocze jest to przesłanie. Mam nadzieję, że przygotowana przez Enboriana PL wersja z lektorem pozwoli temu filmikowi dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

W nagraniu Henna Maria Vermeulen opowiada o stworzonej przez Gregory’ego Stantona klasyfikacji 10 etapów ludobójstwa w kontekście bieżących wydarzeń na świecie.

Henna Maria Vermeulen to założycielka organizacji non-profit o nazwie ‚Dawn of Peace’ (Świt Pokoju) – https://www.dawnofpeace.org/, której celem jest ochrona integralności i świętości życia poprzez świadomy aktywizm i edukację w zakresie duchowego wymiaru człowieczeństwa. Naczelne wartości organizacji to wyrzeczenie się przemocy, wolność (w tym wolność medyczna i wolność od dominacji technologicznej), prawo naturalne, suwerenność jednostki (ze szczególnym uwzględnieniem suwerenność cielesnej) oraz uzdrawianie holistyczne. Wartości te traktowane są przez członków organizacji jako istotne narzędzia ewolucji ludzkości. Deklarowanym celem organizacji jest poprowadzenie ludzi poza dominującą obecnie doktrynę apatii, oszustwa i dominacji, do kultury współczucia, prawdy i wolności.
Henna Maria jest też dyrektorem międzynarodowego ruchu ‚Policjanci w Obronie Wolności’ (https://policeforfreedom.org/) utworzonego w 2020 r. przez hiszpańskie stowarzyszenie ‚Policías Por La Libertad’. Naczelnym celem ruchu jest re-humanizacja społeczeństw oraz przywracanie zaufania i jedności między pracownikami służb mundurowych a obywatelami.

Link do wersji nagrania z napisami, gdzie znajduje się dłuższy opis działań organizacji ‚Policjanci w Obronie Wolności’:
https://www.bitchute.com/video/Q4CFXRTCKiSp/

źródło: https://www.bitchute.com/video/gEwUTiA6O7uK/

Jedna myśl w temacie “TERAZ WSZYSTKO ZALEŻY OD NAS! – 10 etapów ludobójstwa w kontekście Covid (Lektor) / 10 stages of genocide vs Covid (Polish)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s