Podróż i dalsze losy Krzysztofa syna Leszka

Prawo Naturalne
Opublikowany 9 paź 2021

Uwagi:
* istota żywa – nie osoba
* nie PANIE funkcjonariusz – funkcjonariuszu

Nasza strona internetowa: prawonaturalne.com

Prawo Naturalne
Opublikowany 22 lut 2022

Pierwsza część wszystkim jest bardzo dobrze znana, szczególnie w grupach dotyczących prawa naturalnego. Udostępniamy dalszą część aby pokazać że prawo naturalne działa, że wstawiając się do sądu pokazujemy swoje racje i siłę, ŻE MOŻEMY WYGRAĆ.

* Policjanci złożyli początkową ofertę 100 złotych i 4 punkty. Wyrok nakazowy wynosił 300 złotych plus koszty. Wyrok ostateczny zakończył się jedynie naganą oraz zwolnieniem z kosztów. Sprawa od początku do końca została prowadzona jako żywy człowiek, w tym sprzeciw od wyroku nakazowego. A affidavit odczytany na sprawie to nowa forma jako prezes i dyrektor generalny osoby prawnej. I tak mimo wyroku nagany uważamy to za sukces, nie wywołuje ona żadnych faktycznych skutków.

* Zeznania świadków tj. funkcjonariuszy nie zostają opublikowane ze względu na brak zgody na rozpowszechnianie wizerunku.

* Sędzia zaprzysięgła świadków, na prośbę Krzysztofa.

* Obaj funkcjonariusze zaprzeczyli aby Krzysztof w trakcie popełnienia wykroczenia kogokolwiek skrzywdził, ktoś doznał straty, czyli przyznali o braku corpus delicti w tej sprawie.

# Co do komentarzy pod pierwszą częścią to: Krzysztof przekroczył prędkość o zaledwie 23 km/h, więc nie róbmy z tego dramatu, są więksi piraci drogowi. Jeżeli ktoś nas okradnie to nadal możemy iść na policję ze względu że to firma a my składamy zlecenie. # Zdrawiamy ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s