Wydarzenia w Kanadzie to przełomowy moment w historii świata!

Wolni Słowianie
Opublikowano15 lutego, 2022

To co obecnie dzieje się w Kanadzie ma ogromne znaczenie dla świata i jego przyszłości. Sytuacja jest patowa dla obu stron – wolnej ludzkości i chazarskiej mafii faktycznie rządzącej światem. Kabaliści i ich sługa Trudeau nie mogą ustąpić. Jeśli to zrobią wówczas Kanada stanie się pierwszą upadłą kostką domina i nastąpi upadek całego domina w krótkim czasie – najpierw (nie)rządu w USA, Australii i Nowej Zelandii, a potem także w Europie i na całym świecie. Wszystko to wynika z tego, że cały zachodni świat jest opanowany przez te same korporacje zarządzane przez członków chazarskiej mafii. Zatem oddanie Kanady przez kabalistów oznacza dla nich upadek i koniec rządów na świecie w krótkim czasie.
W podobnej sytuacji są Kanadyjczycy – lepszej okazji do tego, aby się uwolnić mieć nie będą. Jeśli przegrają, kabaliści utrzymają zamordyzm w Kanadzie, a potem i na całym świecie i będą mogli zrealizować swój plan wielkiego resetu. Gra zatem toczy się więc o wszystko. Kanadyjczycy są bardzo zdeterminowani więc jest duża nadzieja. Kanado nie poddawaj się. Walczysz bowiem nie tylko o siebie ale i o cały świat!

Ludzkość ma duże szanse na zwycięstwo, bowiem służby w wielu krajach odmawiają wykonywania rozkazów pacyfikacji protestujących, a niektórzy wręcz ich popierają. W Polsce powstało np. Stowarzyszenie Bronimy Munduru dla Przyszłych Pokoleń gdzie żołnierze i inni pracownicy służb mundurowych sprzeciwiają się zamordyzmowi i popierają walczących o wolność ludzi w Polsce i na świecie. Jeśli wojsko i inne służby całkowicie przejdą na stronę ludzkości chazarska mafia jest skończona. Cały ich system tyranicznych rządów opiera się bowiem na sile fizycznej jaką dysponują dzięki wykonującym ich rozkazy wojsku, policji i innym służbom. Gdy stracą to będą bezradni, bo nie będą w stanie wyegzekwować swoich rozkazów.

Ważne jest to co mówi Ziggy z Teksasu – żeby zwyciężyć musimy się zjednoczyć, odsunąć na bok to co nas różni, a skupić się na naszym wspólnym celu – uwolnieniu ludzkości z tyranicznej niewoli kabalistów. Dlatego i w Polsce i na całym świecie powinniśmy wspierać kierowców ciężarówek i cały naród kanadyjski, aby wytrwał i nie ugiął się pod presją jaką na pewno będą na nich wywierać kabaliści (stan wyjątkowy, groźby kar, więzienia itp.). Czas działa bowiem na niekorzyść kabalistów i muszą rozwiązać problem szybko. Im dłużej to trwa tym więcej ludzi przyłącza się do protestujących truckerów, bo mają już totalnie dosyć tej tyranii. Gdy masa krytyczna zostanie osiągnięta nic nie zdoła przełamać oporu ludzi. Miłość zwycięży. Zatem myślmy pozytywnie, medytujmy czy wspierajmy myślami Kanadyjczyków i wizualizujmy upadek reżimu w Kanadzie. Niech się stanie!

Ziggy Texas
Opublikowany 15 lut 2022

źródło: https://wolnislowianie.wordpress.com/2022/02/15/wydarzenia-w-kanadzie-to-przelomowy-moment-w-historii-swiata/

Jedna myśl w temacie “Wydarzenia w Kanadzie to przełomowy moment w historii świata!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s