Słowenia: Pielęgniarka pokazała 3 rodzaje buteleczek z dźgankami: jedna z solą dla wtajemniczonych, a dwie dla społeczeństwa.

admin 22 listopada 2021

Wczoraj wybuchł wielki skandal w Słowenii, a dziś cała Słowenia mówi o wielkim szczepieniu. Naczelna pielęgniarka Uniwersyteckiego Centrum Medycznego, ośrodka klinicznego w Lublanie, która zajmuje się przyjmowaniem butelek i zrezygnowała, wyszła przed kamery i wyjęła butelki  z płynami. Pokazywała ludziom kody na butelkach, z których każda zawiera 1, 2 lub 3 cyfry w kodzie, a następnie wyjaśniła znaczenie tych liczb.

* Numer 1 to placebo, sól fizjologiczna.
*  Numer 2 to klasyczna butelka RNA.
*  Numer 3 to pałeczka RNA zawierająca gen onc, powiązany z adenowirusem, który przyczynia się do rozwoju raka. W przypadku tych butelek liczba 3 mówi, że osoby, które otrzymały je w ciągu 2 lat, będą miały raka tkanek miękkich.

Mówi, że osobiście była świadkiem użądlenia wszystkich polityków i potentatów i wszyscy dostali żądło numer 1, a następnie otrzymali sól fizjologiczną, placebo. I to wyjaśnia, dlaczego część polityków tak chętnie pokazuje się podczas dźgania przed mediami.

Módlmy się za lekarzy, pielęgniarki, policjantów. Kłamstwa coraz częściej wychodzą i dlatego chyba masoneria zaserwuje nam wojnę.

Oczywiście czas pokaże, ale jakoś będą musieli powstrzymać prawdę.

Pozostaje tylko kwestia zweryfikowania tej informacji.


źródło: https://detektywprawdy.pl/2021/11/22/slowenia-pielegniarka-pokazala-3-rodzaje-buteleczek-z-dzgankami-jedna-z-sol

Jedna myśl w temacie “Słowenia: Pielęgniarka pokazała 3 rodzaje buteleczek z dźgankami: jedna z solą dla wtajemniczonych, a dwie dla społeczeństwa.

 1. „30 LISTOPADA, 2021 AUTOR: EMJOT

  Istnieją trzy warianty preparatów na COVID-19

  Dlaczego u niektórych „zaszczepionych” na COVID-19 występują skutki uboczne, a u innych nic złego się nie dzieje? Możliwe, że wyjaśnia to oświadczenie byłej naczelnej pielęgniarki ze Słowenii.

  Od 31 lipca 2021 r. w Słowenii krąży wideo z oświadczeniem Very Kanalec, która przez wiele lat pracowała w Uniwersyteckim Centrum Medycznym w Lublanie (Univerzitetni Klinični Center Ljubljana) na stanowisku naczelnej pielęgniarki. Przydzielono jej obowiązki dotyczące realizacji szczepień przeciwko COVID-19. Obecnie nie sprawuje już tej posady. Według jej profilu na „Facebooku” wynika, że nie aprobuje „szczepień” przeciw COVID-19 i lockdownów.

  Pod koniec lipca wygłosiła przed kamerą oświadczenie wyjaśniające przyczyny jej rezygnacji z posady oraz poinformowała opinię publiczną o istnieniu trzech wersji preparatów na COVID-19, które różnią się składnikami. Można je odróżnić po oznaczeniach numerycznych na opakowaniach szczepionek w ich kodach – liczbach 1, 2 i 3.

  Liczba 1 – placebo zarezerwowane dla „wybranych” członków elit (sól fizjologiczna), które otrzymuje też ok. 30% populacji.

  Liczba 2 – preparat mRNA (czyli terapia genowa mRNA).

  Liczba 3 – preparat mRNA wzbogacony o patogeny wywołujące choroby onkologiczne (np. raka tkanek miękkich).

  Vera Kanalec powiedziała, że osobiście była świadkiem szczepień wszystkich polityków i potentatów – wszyscy otrzymali preparat z placebo.

  Wbrew krążącym w internecie podobnym informacjom rozpowszechnianym oddolnie przez internautów, nie pokazała fiolek z kodami do kamery, lecz o nich opowiedziała.

  W serwisie „YouTube” można znaleźć pierwszą część wypowiedzi, mniej kontrowersyjną. Drugą, z powodu cenzury, umieszczono na stronie „BitChute”. Powyżej kopia pełnej wersji – ściągniętej z „Facebooka”.

  Film opublikował 1 sierpnia kanał „Generacija 8”, ale dopiero teraz zaczyna interesować się nim opinia publiczna. W polskich mediach mainsteramowych nie usłyszycie o tym ani słowa. Poniżej najważniejszy fragment wystąpienia z tłumaczeniem na język angielski.

  https://www.bitchute.com/embed/ns3lfhVbFtnT/

  To nie pierwsza informacja o różnych wersjach preparatów na COVID-19. Strona „The Exposé” ujawniła w październiku, że według danych bazy VAERS (w której można rejestrować poszczepienne skutki uboczne) na 15 października 2021 r. 95% wszystkich serii „szczepionek” Pfizera i Moderny nie spowodowało żadnych obrażeń (bardziej precyzyjnie: nie odnotowano takich zdarzeń w systemie VAERS), jednak 5% serii preparatów było odpowiedzialnych za 100% obrażeń. Najbardziej śmiertelna seria „szczepionki” Moderny zaczyna się od numerów „039K20A”. Ta sama seria odpowiedzialna jest za 4 tysiące nieśmiertelnych skutków ubocznych.

  Autorstwo: Maurycy HawranekNa podstawie: Grandeinganno.it, TheExpose.ukŹródło: WolneMedia.net

  Opublikowano: 24.11.2021

  Istnieją trzy warianty preparatów na COVID-19

  za: https://forumdlazycia.wordpress.com/2021/11/30/istnieja-trzy-warianty-preparatow-na-covid-19/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s