„Mowa nienawiści” – narzędzie wykorzystywane przez mniejszości do eliminowania krytyki i do szkalowania Polaków

Tobiasz Żuchewicz
Opublikowany 12 lip 2020

Nocna rozmowa ze wspaniałym erudytą i prawdziwie ofiarnym w służbie Bogu i Ojczyźnie polskiej – Januszem Górzyńskim.

Postulujemy ściganie i zlikwidowanie nielegalnej – w świetle prawa do wolności słowa (art. 54 Konstytucji) – działalności polegającej na zorganizowanym szkalowaniu i inkryminowaniu innych za dzielenie się opinią w odniesieniu do rzeczywistości.

„blondie

” i poznacie PRAWDĘ a prawda was wyzwoli” ………. Jana 8
A czymże jest religia katolicka ??? … jednym wielkim błędem, nieporozumieniem, zwiedzeniem, herezją i szeroką drogą i przestronną bramą która liczne rzesze katolików podążają na zatracenie … HIGHWAY TO HELL … polecam głównie czytanie słowa Boga zawartego Biblii a nie słuchanie nauk ludzkich (katechizm i „doktorków kościoła”) … Bóg a religie – Bóg a kościoły … Bóg nie ma kompletnie nic a nic wspólnego z jakąkolwiek religią znaną na świecie i nie ma także nic wspólnego z jakimkolwiek kościołem, jego formą lub strukturą ….
‚Bóg, który stworzył świat i wszystko na nim, On, który jest Panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach zbudowanych ręką ludzką i nie odbiera posługi z rąk ludzkich, jak gdyby czegoś potrzebował, bo sam daje wszystkim życie i oddech, i wszystko.”
Dzieje Apostolskie 17.24-25
nasz naród katolicki uprawia bałwochwalstwo – po prostu kocha swoje bałwany, co widać w tle za Panem prelegentem zaproszonym do dyskusji … bałwochwalstwo uprawiane jest w kościołach, domach, urzędach, szkołach, na ulicach i tak naprawdę na każdym kroku zatem nie dziwmy się, że brak nam błogosławieństwa Boga co widać gołym okiem każdego dnia na każdym kroku … pozdrawiam.”
adres komentarza

„mgrabas

religia katolicka jest antyreklamą prawdziwego chrześcijaństwa
gdyby katolicyzm nie nienawidził prawdy, nie zabijałby chrześcijan za czytanie Biblii
gdyby autor tego kanału miłował prawdę, nie ocenzurowałby tego mojego komentarza”
adres komentarza

Jedna myśl w temacie “„Mowa nienawiści” – narzędzie wykorzystywane przez mniejszości do eliminowania krytyki i do szkalowania Polaków

  1. Mili, fajny pomysl a nawet super pomysl ale trzeba go duuuuzo lepiej wykonac. Dokonac. Na razie nie mam innej mozliwosci tylko odeslac was na forum i sciagnac sobie caly pakiet prawny jaki tam umiescilem. I sie skontaktujmy emailem bo tylko tak mozna przez wielka wode. https://efektsetnejmalpy.pl/forum/index.php/board,51.0.html Nawet nie slucham waszego gadania tylko widzialem pare opisow na 7777777 blogu i juz komentuje. Jestem na razie ekspertem od prawa naturalnego do czasu az ktos mnie wyprzedzi. Wiec od teraz nigdy nie uzywaj slowa obludnego „legalny”. Uzywaj „prawny” lub „bezprawny”. Gdy dobrze poznasz ten pakiet do ktorego odsylam to zrozumiesz roznice. A teraz to powiem. Mafia rzadzaca wydaje zyczenie w postaci rozporzadzenia czy ustawy. I to jest legalne. A pytam sie co to ma wspolnego z prawem? Ma. Ze jest bezprawne. I pare drobnych a waznych pierdol. A teraz sie skupmy na samej esencji tego co przedstawiacie. (musze naagrac i obejrzec w domu). Ogolnie to pokazanie ze wrog uzywa tego i innych sposobow do zniewalania nas to prawda ale co z teg? co nam po tym ze wiemy? A jak to zatrzymac? W podanym pakiecie jest to juz dawno rozwiazane i w prosty sposob ale nalezy go wykonac i po to tacy ludzie jak wy sa potrzebni. Aby zrobic dobry z tego uzytek to wy nawet polowy nie pokazujecie. Na teraz powiem tylko to. Wroga mozna zatrzymac przez oskarzenie ich i przez przedstawienie calej sprawy jak kawe na lawe. Mysle ze rozgryzlem ten problem logicznie. Zbierzmy sie razem i zrobmy dokladna analize i koniecznie tego typu analizy musza sie konczyc konkluzja i zanotowaniem i opublikowaniem. Zrobmy to porzadnie i systematycznie. Problem po problemie. Uwaga. Sugeruje sie aby przed rozpoczeciem uwaznego czytania praw na podanej stronie, sciagnac tam tez podalem Protokoly podkreslone i przeczytac chocby kawalek tego i tez wyciagnac wlasne wnioski. Mam tez inne przyklady ich stosowania szantarzy calych narodow lub rzadow. Prosze tez dokooptowac kogos kto by te wnioski notowal i archiwowal a tez musimy archiwowac wazne materialy bo znikaja z internetu. Prosze aby potraktowac Protokoly Medrcow Syjonu jako lektura obowiazkowa.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s