Agenda ID2020: Oto, do czego potrzebna jest „żydom” «pandemia»

«Chodzi o to, by ludzie zaczeli wołać: „Pomóżcie nam, dajcie nam szczepionki, rozlokujcie policję i wojsko dla naszego bezpieczeństwa!”…»

RAM       13 marca 2020  

Zacznijmy od skrótu wywiadu z dr. Leopoldo Salmaso, epidemiologiem z Padwy, od ponad trzydziestu lat pracującym w Tanzanii.
Pytanie: Co sądzi Pan Doktor o aktualnej sytuacji we Włoszech i zgonach spowodowanych koronawirusem?
Ilość ludzi, którzy każdego roku umierają we Włoszech na zwyczajną grypę sezonową jest 20-krotnie większa niż liczba osób zmarłych do tej pory w wyniku infekcji Covid’em-19.
Oto dane związane z wirusem Covid-19 we Włoszech, zaktualizowane do godziny 18:00 dnia 10 marca 2020:
– 8514 przypadków zachorowań i 631 zgonów (dane włoskiego, państwowego Istituto Superiore di Sanità (ISS)).
Chciałbym jednakże zwrócić uwagę, że próbka ta nie odpowiada rzeczywistości, ponieważ dane, o których mowa dotyczyły wyłącznie osób zdiagnozowanych jako chore.
Większość ekspertów, w tym wirusolog Ilaria Capua pracująca w USA, uważa, że przypadki bezobjawowe zachorowań są od 10 do 100 razy częstsze. W związku z tym, podawany wskaźnik śmiertelności (wskutek koronawirusa) we Włoszech absolutnie nie wynosi 7,4%, ale jest co najmniej dziesięciokrotnie niższy.
 
(Ta sama, sławna wirusolog twierdzi, że niska odpowiedź immunologiczna włoskich staruszków na koronawirusa spowodowana jest bombardowaniem organizmów antybiotykami.
Coronavirus, aver preso troppi antibiotici potrebbe spiegare perché in Italia si muore di più
Pytanie: Czy mógłby Pan opisać przebieg ubiegłorocznej grypy na terenie Włoch?
W odniesieniu do grypy podczas zimy 2017/18, dane mówią, że w związku z infekcją, do swojego lekarza zwróciło się telefonicznie 8,7 miliona osób. Mniej niż 1/4 z nich zostało przebadane.
Około 18.000 osób zmarło wskutek powikłań pogrypowych – w zdecydowanej wiekszości byli to ludzie w podeszłym wieku.
Na 18 000 zgonów, jedynie 173 osoby zmarły na oddziałach reanimacyjnych.
Poważne przypadki potwierdzonych powikłań pogrypowych dotyczyły 764 osób hospitalizowanych na oddziałach opieki intensywnej.
 
Oznacza to, że pozostałe 17.000 zmarło we własnym domu lub w domu starców albo na jakimś oddziale szpitalnym – bez potwierdzonego rozpoznania grypy.
Gdyby mass media, dwa lata temu, rozpętały piekło podobne do dzisiejszego – co najmniej 75 000 chorych na grypę zakorkowałoby oddziały reanimacji w tempie 750 nowych przyjęć każdego dnia (do tej pory na oddziałach reanimacji przyjęliśmy 650 osób). Przedstawione przeze mnie dane potwierdzają, że stoimy w obliczu epidemii paniki i że to mass media par excellence są inkubatorami «zarazy».
Pytanie: Jak prezentuje się dziś włoski system opieki zdrowotnej?
Jak chodzi o poziom – nasz, publiczny system opieki zdrowotnej był jednym z najlepszych na świecie, z godnym pozazdroszczenia stosunkiem jakości świadczonych przez niego usług do ich kosztów, jednakże od roku 1992 (wskutek dekretu o prywatyzacji Publicznej Służby Zdrowia) rozpoczęła się jego redukcja, której celem było zachęcenie do wejścia na rynek czynników prywatnych, które jednakże nie są zainteresowani inwestowaniem w sektory o wyższych kosztach, takie jak zaawansowana chirurgia czy reanimacja. (…)
 
O tym, jak rozgrabiono Włochy prywatyzując je, pod linkami:
Nie ma dziś ani epidemii, ani pandemii.
Ponadto, były już w przeszłości niesławne precedensy, właśnie z dwoma wariantami koronawirusa, które najpierw stworzyły wielkie zamieszanie, po to, by okazać się następnie jak najprawdziwszymi „słomianymi pożarami”. Chodzi mi o SARS z 2002 roku (w sumie miało miejsce jedynie 8000 przypadków zachorowań) i MERS z roku 2012 (zaledwie 800 przypadków zachorowań). Należy zauważyć, że wskaźnik śmiertelności SARS wynosił 9%, a MERS aż 38%.
Pytanie: Co Pan Doktor myśli na temat szczepionek przeciwko Covid-19, zapowiadanych przez Izrael i USA?
Jak chodzi o grypę 2017/18, dominującym szczepem był A/H1N1pdm09 (lepiej znany jako H1N1 lub „grypa świńska”), który został włączony do szczepionki przeciw grypie podawanej około połowie włoskich obywateli powyżej 65 roku życia i tak było nie tylko w owym roku, ale także w latach poprzednich. Szczep ten pojawił się w 2009 roku w USA jako odmiana świńskiej grypy.
 
W roku 2010, włoskie Ministerstwo Zdrowia zapłaciło firmie Novartis 184 milionów euro za 24 miliony dawek szczepionki przeciwko „H1N1”, ale również ta „pandemia” była w rzeczywistości medialnym oszustwem. Zostało zaszczepionych mniej niż milion Włochów, a 9 milionów dawek tejże szczepionki pozostało w lodówkach lokalnych agencji zdrowia.
Dodam jeszcze, że duży dziennik mojego regionu Veneto, donosi dziś, że mamy do dyspozycji 498 łóżek na oddziałach intensywnej terapii, z czego jedynie 67 zajmują pacjenci z pozytywnym wymazem na Covid-19.
***
Przedsiębiorcy włoscy prognozują od kilku dni, że «z powodu przyszłego kryzysu ekonomicznego, we Włoszech umrze więcej ludzi niż wskutek infekcji koronawirusem»,o czym pod linkiem:
Italian businesses count heavy cost of coronavirus lockdown
***
Witryna internetowa http://www.globalresearch.ca/ donosi na temat afery koronowirusowej co następuje:
Wydaje się, że im więcej pisze się o przyczynach koronawirusa – tym bardziej owe analizy zostają tłumione przy pomocy terrorystycznej propagandy. Pytania o prawdę i o to gdzie szukać jej źródeł; w jaki sposób wirus mógł się rozprzestrzenić oraz jak z nim walczyć gubią się w szumie beznadziejnego chaosu.
Tego właśnie chcą ludzie stojący za dzisiejszą, zaplanowaną «pandemią».
Chaos, panika i zwątpienie sprawiają, że człowiek staje się bezbronny. W tego rodzaju kontekście ludzie padają ofiarą każdej manipulacji, bez stawiania oporu.
Dzisiaj WHO, infekcję koronawirusem COVID-19 ogłosiła „pandemią” – gdy tak naprawdę pandemii absolutnie brak.
Pandemia jest sytuacją, w której wskaźnik śmiertelności przekracza na danym obszarze 12%.
W Europie wskaźnik umieralności wynosi około 0,4% lub mniej. Z wyjątkiem Włoch, które są szczególnym przypadkiem, gdzie szczytowy wskaźnik zgonów wyniósł 6%. (Wytłumaczenie tego rodzaju błędnego odczytu wskaźnika śmiertelności znajduje się w wywiadzie z epidemiologiem, zamieszczonym na początku artykułu).
W Chinach jeszcze kilka tygodni temu śmiertelność osiągnęła szczytowy poziom około 3%, po czym powróciła do poziomu 0,7% i dalej szybko spada.
Chiny przejmują pełną kontrolę nad chorobą stosując opracowany 39 lat temu przez Kubę lek o nazwie „Interferon Alpha 2B (IFNrec)”, bardzo skuteczny w walce z wirusami i innymi chorobami, ale nieznany i niestosowany na świecie, ponieważ USA zabroniły Kubie wprowadzenia tegoż leku do obrotu międzynarodowego.
WHO, najprawdopodobniej otrzymała rozkazy „z góry”, od tych samych ludzi, którzy zarządzają tak Trump’em jak i tzw. „leaderami” Unii Europejskiej i jej krajów członkowskich – tj. od tych, którzy dążą do przejęcia świata siłą i storzenia Nowego jego Porządku.
Zamiar ten znajdował się na ich «desce kreślarskiej» od wielu lat.
Ostateczna decyzja, aby dziś ruszyć do przodu została podjęta w styczniu 2020 roku na Światowym Forum Ekonomicznym (WEF) w Davos – do czego doszło za solidnie zamkniętymi drzwiami.
Praktycznie rzecz biorąc, za decyzją wdrożenia w życie Agendy ID202, stoi finansowana przez Gates’a prywatno-publiczna agencja GAVI – Global Alliance for Vaccines and Immunization, klan Rockefellerów, klan Rothschildów i im podobni.

Czym jest «Agenda ID2020»?

 
Jest to pakt partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i tzw. «społeczeństwa obywatelskiego». Chodzi o elektroniczny program identyfikacyjny, który wykorzystuje operacje rejestracji narodzin i szczepień jako platformę dla opracowania tożsamości cyfrowej populacji ludzkich.

 

GAVI, Globalny Sojusz na rzecz Szczepionek i Szczepień (Global Alliance for Vaccines and Immunization), określa się na swojej stronie internetowej jako światowe partnerstwo zdrowotne organizacji sektora publicznego i prywatnego, którego celem jest „uodpornienie dla wszystkich”. GAVI jest wspierane przez WHO i nie trzeba dodawać, że głównymi partnerami i sponsorami GAVI jest lobby farmaceutyczne.
Po oficjalnym ogłoszeniu pandemii, kolejnym krokiem może stać się – za zaleceniem WHO lub rządów poszczególnych krajów – wprowadzenie przymusowych szczepień pod nadzorem policji i wojska. Ci, którzy odmówią, będą karani i szczepieni wbrew ich woli.
Zauważmy, że jeśli faktycznie dojdzie do przymusowych szczepień, co stanie się dla Big Pharmy kolejną żyłą złota – nie będzie wiadomo, jaki rodzaj «koktajlu» wprowadzony zostanie do szczepionki.
W składzie szczepionki może znaleźć się tzw. «powolny zabójca», który zadziała dopiero za kilka lat lub w następnym pokoleniu, albo też czynnik osłabiający mózg, albo gen, który uczyni kobiety bezpłodnymi.
 
Kto wie jakie mogą być długofalowe skutki „mini-zakażeń” zawartych w «koktajlu». Podobnie jak sprawa przedstawia się w przypadku technologii GMO.
 
O szczepionce opracowanej co tylko przez Pentagon pod linkiem:
 
BREAKING: We’ve Got The Vaccine, Says Pentagon-Funded Company
Wszystko jest możliwe, kiedy chodzi o osiągnięcie pełnej kontroli nad populacją ludzką oraz o jej zredukowanie.
Oczywiście, po kilku latach od szczepienia nikt nie będzie wiedział dlaczego pojawiła się taka czy inna choroba, ale taki właśnie poziom technologii (opóźniającej efekt zniszczenia organizmu) osiągnęły laboratoria bio-wojenne w USA, Wielkiej Brytanii, Izraelu, Kanadzie i Australii.
Inną hipotezą całkowicie realistyczną, jest to, że wraz ze szczepionką – przeciwko koronawirusowi (lub kolejną zastosowaną) – może zostać nam wstrzyknięty nanochip, czego nie będziemy świadomi.


Na zdjęciu chip podskórny

W pamięci chip’a mogą znaleźć się wszystkie nasze dane osobowe, w tym nr. kont bankowych.

Otóż to, wprowadzenie pieniądza cyfrowego jest tym, do czego „oni” zmierzają. Po zainstalowaniu chipa  nie będziemy posiadać żadnej kontroli ani nad własnym zdrowiem, ani nad własnymi środkami finansowymi czy wydatkami. Nasze pieniądze będą mogły zostać zablokowane lub odebrane nam – jako sankcja za niewłaściwe zachowanie, tj. za «płynięcie pod prąd».
Staniemy się zwykłymi niewolnikami własnych panów. Dla porównania, feudalizm może okazać się w tym kontekście jak spacer po parku.
Nie na darmo też dr. Tedros, dyrektor generalny WHO, powiedział kilka dni temu, że należy przejść na pieniądz cyfrowy, ponieważ pieniądz papierowy i monetarny mogą rozprzestrzeniać choroby, zwłaszcza endemiczne, takie jak koronawirus.
Idziemy w kierunku stworzenia globalnego państwa totalitarnego, co jest częścią Agendy ID2020.
To, co dzieje się obecnie było przygotowywane od dawna, włącznie z symulacją, jaka odbyła się w Johns Hopkins (Johns Hopkins University Coronavirus Resource Center) w Baltimore, w dniu 18 października 2019 roku, sponsorowaną przez WEF (World Economic Forum) oraz Fundację Billa i Melindy Gatesów.

Podsumujmy: Alliance – ID2020, na szczycie w roku 2019, zatytułowanym „Rising to the Good ID Challenge” decyduje o wdrożeniu swego programu w roku 2020, co zostaje potwierdzone przez WEF (World Economic Forum) w styczniu 2020 roku w Davos.

Program tożsamości cyfrowej będzie testowany we współpracy z rządem Bangladeszu. GAVI, tj. Vaccine Alliance oraz tzw. „partnerzy ze środowisk akademickich i agencji humanitarnych” wchodzą w skład tejże «pionierskiej partii».
 
O chipach – rzekomo mającym na celu zpobieganie pandemiom – opracowanych przez amerykańskie instytucje wojskowe pod linkami«
 
A Military-Funded Biosensor Could Be the Future of Pandemic Detection
 
Profusa and Partners Announce Initiation of Study to Measure Early Signs of Influenza Through Biosensor Technology
DARPA funds study on injectable biosensors
 
Czy to tylko przypadek, że Agenda ID2020 jest wprowadzana w życie na początku tego, co WHO nazywa pandemią?
A może pandemia potrzebna jest do uruchomienia rozlicznych, niszczycielskich programów, tworzących ID2020?
Oto co ma do powiedzenia Anir Chowdhury, doradca polityczny programu rządowego Bangladeszu:
„Wdrażamy przyszłościowe podejście do tożsamości cyfrowej, które daje jednostkom kontrolę nad ich własnymi danymi osobowymi. Rząd Bangladeszu zdaje sobie sprawę, że projektowanie systemów tożsamości cyfrowej niesie ze sobą daleko idące konsekwencje jak chodzi o dostęp osób fizycznych do usług i źródeł utrzymania, ale my jesteśmy gotowi stać się pionierami tegoż podejścia”.
Wow! Czy pan Anir Chowdhury wie, w co się pakuje?
 
Wracamy do pandemii i paniki.
Blokada, która rozpoczęła się we włoskim Veneto, później rozszerzyła się na północne Włochy – dziś obejmuje całe państwo. Podobny zamach może wkrótce zostać zaakceptowany przez Francję i inne europejskie państwa wasalskie w stosunku do Imperium Anglo-Syjonistycznego.
(Aktualizacja:
Macron określa środki przedsięwzięte przez Włochy jako «nieproporcjonalne i przynoszące efekt przeciwny do zamierzonego»
Dodajmy jeszcze, że w obiegu znajdują się liczne memoranda z treściami podżegającymi do paniki, pochodzące z najrozmaitszych agencji ONZ w Genewie. Ich kluczowe przesłanie to: odwołać wszystkie podróże służbowe, wszystkie spotkania w Genewie, wizyty w Palais des Nations, katedrze genewskiej, innych zabytkach i muzeach. Zgodnie z najnowszymi dyrektywami, wiele agencji nakazuje swoim pracownikom pracę w domu, aby nie narażać się na skażenie w środkach transportu publicznego.
Owa atmosfera paniki i strachu – kiedy prawda nie ma już więcej jakiegokolwiek znaczeniadystansuje się od jakiegokolwiek poczucia rzeczywistości.
Ludzie nie są już więcej w stanie myśleć o przyczynach kwestii i o tym, co może się za tym ukrywać.
Nikt Ci nie wierzy, kiedy opowiadasz o Event 201, o symulacji pandemii koronawirusa, o Wojskowych Igrzyskach Olimpijskich w Wuhan, o zamknięciu 7 sierpnia ubiegłego roku, laboratorium wojny biologicznej (o wysokim stopniu bezpieczeństwa) w Fort Detrick, Maryland.
To, co w pewnym momencie mogło być dla wielu impulsem do otwarcia oczu, dziś jest czystą teorią spiskową.  
Zwyciężyła potęga propagandy; siła destabilizująca kraje i ich obywateli, niszcząca gospodarkę, stwarzająca trudności ludziom, którzy mogą stracić pracę, zazwyczaj tym, których najmniej na stać na to.
Coraz ważniejsze staje się przypominanie, że epidemia w Chinach wymierzona była w genom chiński.
Czy wirus zmutował później, tak, że mógł przekroczyć „granice” chińskiego DNA?
Kiedy doszło do tego, jeśli jest to prawdą?
Ponieważ na początku wiadomo było, że nawet zarażeni w innych częściach świata byli w 99,9% chińskiego pochodzenia.
A może wśród włoskich zgonów z powodu koronawirusa znalazły się również ofiary zwyczajnej grypy, ponieważ poszkodowani są przeważnie osobami w zaawansowanym wieku z problemami dróg oddechowych ?
Co wiecej, objawy infekcji koronawirusem i pospolitej grypy są bardzo podobne, ale we Włoszech nikt nie kwestionuje, ani nie sprawdza oficjalnej narracji władz?
Może też nie wszystkie szczepy koronawirusa pochodzą z tego samego laboratorium.
Dziennikarka z Berlina, z pochodzenia Ukrainka, powiedziała mi dziś rano, że na terytorium Ukrainy znajduje się około 5 amerykańskich, tzw. high security laboratoriów bio-wojennych (większość z nich przy granicy z Polską).

Nowe wirusy, laboratoria testują regularnie na ludności ukraińskiej, ale kiedy w ich otoczeniu wybuchają dziwne choroby, nikomu nie wolno o tym mówić.
Ukrainka stwierdza, że podobnie rzecz wygląda w Gruzji, gdzie funkcjonuje jeszcze więcej bio-war laboratoriów należących do Pentagonu/CIA i gdzie również wybuchają nowe i osobliwe choroby.
Co się za tym wszystkim kryje?
Otóż kryje się totalny naciskprzy pomocy sztucznie wywołanej panikizintensyfikowany po to, by ludzie zaczęli krzyczeć pomóżcie nam, dajcie nam szczepionki, rozlokujcie policję i wojsko dla naszego bezpieczeństwa!”.
Ale nawet wtedy gdy rozpacz społeczeństwa nie posunie się tak daleko, władzom UE i USA z łatwością uda się narzucić wojskową fazę oblężenia w celu tzw. „ochrony ludzkiego zdrowia”.
Faktycznie, CDC – Center for Disease Control w Atlancie, opracowało już surowe, dyktatorskie dyrektywy, mające na celu „ochronę zdrowia”.
Podsumowując: możemy faktycznie znajdować się dziś w początkowej fazie wdrażania ID2020 – która obejmuje przymusowe szczepienia, redukcję populacji i pełną kontrolę cyfrową nad wszystkimi obywatelami – co prowadzi do stworzenia One World Order oraz  globalnej hegemonii finasjery (Full Spectrum Dominance, wg. określenia PNAC (Plan dla Nowego Stulecia Ameryki).
Może jednak na horyzoncie pełnym ciemnych chmur pojawi się jakaś smuga światła. Jakieś cudowne przebudzenie świadomości masy krytycznej, które mogłoby położyć kres temu szaleństwu. Chociaż wydaje się, że daleko nam do takiego cudu, gdzieś w ukrytym zakątku naszego mózgu, wszyscy przecież posiadamy jeszcze iskrę świadomości.
Mamy duchową zdolność do porzucenia katastrofalnej ścieżki zachodniego, neoliberalnego kapitalizmu i opowiedzenia się za solidarnością, współczuciem i miłością do własnego społeczeństwa. Może to być jedyny sposób na przełamanie impasu i zguby zachodniej, egocentrycznej chciwości.
 
Na podstawie:
The Coronavirus COVID-19 Pandemic: The Real Danger is “Agenda ID2020”
***
 
Przypomnijmy jeszcze, że nie tylko amerykański Żyd Michael Bloomerg nawoływał o nieleczenie starców; także żydowski szaleniec Jacques Attali postuluje od dawna o tzw. «obowiązkową eutanazję państwową» dla osób starych, twierdząc, że koszt trzymania ich przy życiu jest dla państw zbyt wysoki.
Co więcej, w swej wypowiedzi z roku 2009, Attali utrzymuje, że tam gdzie dotychczas zawiódł krach finansowy – «skuteczna, niewielka pandemia mogłaby zmusić przywódców państw do zaakceptowania stworzenia rządu światowego i policji światowej».

VIDEO: Jacques Attali – wywiad z roku 2009: «Pandemia umożliwi powołanie do życia rządu światowego»
«Une pandémie permettra d’instaurer un gouvernement mondial»

O żydowskim herszcie Attali pod linkiem:
***
Przyglądnijmy się na koniec, jakie skutki społeczne mogą pojawić wskutek rozpętania szaleńczej propagandy na temat Covid-19: Na wieść o zredukowaniu ilości wizyt krewnych, w 29 włoskich zakładach penitencjarnych miały miejsce bardzo poważne rewolty więźniów.
Dokonano zniszczeń szacowanych na wiele milionów euro; około 10 więźniów poniosło śmierć (wśród nich narkomani – wskutek overdozy leków, po tym jak opanowali apteki więzienne); kilkadziesiąt więźniów uciekło i jest nadal poszukiwanych przez policję.
VIDEO: Oto jak wyglądało niszczenie więzienia w Bolonii:
VIDEO: Więźniowie podpalają w zakład penitencjarny w Mediolanie:
2 VIDEO: Mafiozi uciekają z więzienia w mieście Foggia:

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.


od mg: owi „źydzi”to chazarzy podający się za inne nacje (za Żydów, Polaków i innych rodzimych mieszkańców państw, w których trzymają władzę, dokładnie tak jak to sobie zaplanowali w swoich Protokołach Mędrców Syjonu)

Jedna myśl w temacie “Agenda ID2020: Oto, do czego potrzebna jest „żydom” «pandemia»

 1. „AdRo203 14 marca, 2020 Dziennikarstwo śledcze
  Geszeft Knowania koronawirus żydów

  Żydowskich knowań wokół koronawirusa ciąg dalszy…

  1. Kwarantanna – Eksperyment Społeczny

  «WHO postanowiła już w styczniu, że Włochy staną się laboratorium eksperymentalnym, służącym do badania reakcji populacji na ścisłą kwarantannę…»

  Angielskojęzyczny http://www.4chan.org to panel dyskusyjny królestwa anonimowych, politycznie niepoprawnych osobników oraz hackerów, uczęszczany również przez jak najprawdziwszych agentów najrozmaitszych wywiadów (na tejże stronie, między innymi, została ujawniona lokalizacja jednego z gniazd ISISu, które następnie zostało zbombardowane przez lotnictwo rosyjskie) – opowiada jeden z włoskich blogerów śledzących coronavirus story.

  Portal niezwykle często ujawnia informacje zwane spiskowymi, które jednakże po krótkim czasie okazują się być prawdziwymi. 31 stycznia 2020, jeden z użytkowników witryny, określający siebie jako «osoba poinformowana», pisze na temat sytuacji we Włoszech.

  Stwierdza, że:

  «Światowa Organizacja Zdrowia przewiduje rozprzestrzenienie się koronawirusa na całym świecie, a także niewłaściwą wg. niej reakcję populacji i rządów zachodnich, jaka miałaby pojawić się na propozycję zastosowania przeciwdziałań w stylu chińskim.

  W tym celu – pisze anonimowy informator – WHO postanowiła już w styczniu, że Włochy staną się «laboratorium eksperymentalnym», służącym do badania reakcji populacji na ścisłą kwarantannę. Natychmiast po wybuchu epidemii, Włochy zostaną oddane pod kuratelę komisarza (którym z ramienia WHO, w sposób nieoficjalny jest dziś we Włoszech Walter Ricciardi, wielokrotnie oskarżany o konflikt interesów, zaś rządowi włoskiemu zostanie nakazane zamknięcie aż do odwołania największych miast włoskich».

  Co jest rzeczą nader niepokojącą, po 24 dniach, przepowiednia zamieszczona na http://www.4chan.org urzeczywistniła się.
  http://archive.4plebs.org/pol/thread/241674007/#q241674613

  2. Chińscy Lekarze Skutecznie Leczą Koronawirusa Wlewami Dożylnymi Witaminy C

  Tymczasem z Chin docierają wiadomości na temat witaminy C, która w dużych ilościach, stosowana dożylnie, daje znakomite skutki w walce z koronawirusem, o czym informują lekarze chińscy.

  Opowiada o tym dr. Richard Cheng, który nawołuje jednocześnie do zorganizowania debaty ogólnoświatowej na ten temat. Protokół medyczny (po chińsku) z zastosowaniem vitaminy C, realizowany w szpitalnictwie chińskim znajduje się pod linkiem:
  http://orthomolecular.org/resources/omns/v16n11-chi.shtml

  VIDEO: Dr. Richard Cheng mówi o skuteczności vitaminy C w leczeniu infekcji koronawirusem

  3. Wikipedia Wraz z Facebook i Google Cenzuruje Informacje o Wirusie i Leczeniu Witaminą C

  Okazuje się jednakże, iż niedawno, (żydowscy) zarządzający tzw. gigantami internetowymi, takimi jak Facebook, Amazon, Google, spotkali się w celu opracowania wspólnej strategii uniemożliwiającej rozprzestrzenianie się informacji na temat skuteczności vitaminy C w walce z koronawirusem.

  Facebook, Amazon, Google and more met with WHO to figure out how to stop coronavirus misinformation

  http://www.cnbc.com/amp/2020/02/14/facebook-google-amazon-met-with-who-to-talk-coronavirus-misinformation.html?__twitter_impression=true

  http://www.globalresearch.ca/three-intravenous-vitamin-c-research-studies-approved-treating-covid-19/5705405

  4. Perfidne Oszustwo Wikipedia na Temat Koronawirusa i Grypy Hiszpańskiej

  Jednocześnie pojawiły się wiadomości o tym, że (żydowska) Wikipedia (a raczej Syjonopedia, przeczytaj więcej w artykule: http://ram.neon24.pl/post/151410,icewhiz-philip-cross-i-mojito-paraiso) drastycznie i bezczelnie zaniża wskaźnik śmiertelności grypy hiszpańskiej z 20% do 2% i tym samym zrównuje go ze śmiertelnością jaką powoduje koronawirus.

  «The global mortality rate from the 1918–1919 pandemic is not known, but an estimated 10% to 20% of those who were infected died (case-fatality ratio). About a third of the world population was infected, and 3% to 6% of the entire global population of over 1800 million[51] died.[2]»

  Aktualnie, w Wikipedii podaje się:

  «It is estimated that one third of the global population was infected,[2] and the World Health Organization estimates that 2–3% of those who were infected died (case-fatality ratio)».

  W ten sposób zarządzający Wikipedią chcą przekonać społeczeństwo, że koronawirus jest równie niebezpieczny jak «hiszpanka», co ułatwi zmuszenie rządów państw do zakupów szczepionki, którą w szybkim tempie obiecuje nie kto inny ale firmy izraelskie.

  Wikipedia Slashes Spanish Flu Death Rate

  5. Izraelscy Naukowcy Przygotowują Szczepionkę na Koronawirusa, Będzie Gotowa za Kilka Tygodni 

  Artykuł z dziennika The Jerusalem Post:
  http://www.jpost.com/HEALTH-SCIENCE/Israeli-scientists-In-three-weeks-we-will-have-coronavirus-vaccine-619101

  Krótko mówiąc, wszystkie drogi prowadzą do Żymu…

  Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

  Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

  źródło: http://ram.neon24.pl/post/153614,zydowskich-knowan-wokol-koronawirusa-ciag-dalszy
  AdRo203″

  za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowskich-knowan-wokol-koronawirusa-ciag-dalszy-2020-03

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s