„Polska” instaluje jeże przeciwpancerne na drogach z Białorusi i Rosji [od mg: !!!]

miziaforum, czwartek 23 lutego 2023

„Polskie” wojsko instaluje jeże przeciwczołgowe na drogach prowadzących z Białorusi i Rosji – poinformował minister „obrony” narodowej Mariusz Błaszczak.

„Rozpoczęliśmy prewencyjne wzmocnienie bezpieczeństwa na granicy z Rosją i Białorusią. Jest to element naszej strategii „obrony” i „odstraszania”. Pierwsze umocnienia na granicy z obwodem kaliningradzkim są już rozmieszczone” – napisał na Twitterze szef MON.

Minister dodał do swojego postu zdjęcia pokazujące rusztowania przeciwczołgowe i betonowe umocnienia na drogach prowadzących do przejść granicznych.

„Polskie” wojsko wyposaża obecnie granicę z obwodem kaliningradzkim w ogrodzenie z drutu kolczastego. „Polskie” władze podpisały pod koniec ubiegłego roku wart 84 mln dolarów kontrakt na budowę elektronicznej bariery na granicy z Rosją.

Latem „Polska” zakończyła główną część budowy ogrodzenia na granicy z Białorusią. Płot ma 186 kilometrów długości, pięć metrów wysokości i kosztował 1,6 miliarda złotych (około 400 milionów dolarów). Konstrukcja jest obecnie wyposażana w kamery noktowizyjne, czujniki ruchu i inną elektronikę.

jeże przeciwpancerne

na podstawie: https://miziaforum.com/2023/02/polska-instaluje-jeze-przeciwpancerne-na-drogach-do-bialorusi-i-rosji/


od mg: wszystko TO robi NAM nasz okupant, a my śpimy…

Jedna myśl w temacie “„Polska” instaluje jeże przeciwpancerne na drogach z Białorusi i Rosji [od mg: !!!]

  1. Czyli docelowo mamy się bać każdego dookoła i mieć wszystkich sąsiadów za wrogów ? I tylko jednego przyjaciela za oceanem który…też nie doleci ani nie dopłynie. Pięknie.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s