Noszenie maski jest szkodliwe dla zdrowia.

admin 29 stycznia 2023

Podczas plandemii może kilka razy miałem maskę na twarzy i to jeszcze opuszczoną. Raz jakaś zdemonizowana kobieta zwróciła mi uwagę w sklepie, że narażam innych. Odpowiedziałem jej, że nie powinna się martwić bo ona ma maskę. Nie wiem, może mnie podrywała…. :-). Jeśli tak, to osobliwy sposób 🙂

Człowiek nigdy nie wie o co chodzi tak na prawdę drugiemu człowiekowi i stąd powstał zawód psychologa.

Szkodliwość noszenia maski.

Grupa robocza lekarzy i naukowców – kierowana przez dr. medyczny Kai Stefan Kisieliński i prof. dr hab. Andreas Sönnichsen – udostępnił metaanalizę na serwerze preprint Research Square , z której jasno wynika, że ​​noszenie maseczki ma szkodliwy wpływ na zdrowieWiedza naukowa na temat masek od dawna jest jasna i dobrze ugruntowana, ale nadal żąda się masek jako rzekomej ochrony. Metabadanie potwierdza dobrze znane wyniki: maski są szkodliwe dla zdrowia.

Historyk nauki prof. dr Harald Walach przejrzał badanie i napisał:

Wy, drodzy sędziowie, drodzy członkowie rządów, urzędów porządku publicznego, administracji szkół, odpowiedzialni na kolei, powinniście wziąć to pod uwagę, jeśli nadal będziecie wprowadzać obowiązek noszenia maseczek. Ponieważ jesteś winny napaści. Z metaanalizy wynika, że ​​noszenie maseczek na twarz prowadzi do stosunkowo dużych, istotnych i szkodliwych skutków we wszystkich badanych parametrach stanowiących fizjologiczne wskaźniki obciążenia zdrowia.

Niezwykłe w tym badaniu jest to, że 20 badań pochodzi sprzed 2020 roku i każdy lekarz, naukowiec, ale także politycy, dziennikarze i inni eksperci głównego nurtu już wiedzieli, jakie znaczące skutki uboczne mają maski dla populacji. Jest to szczególnie ważne, gdy weźmie się pod uwagę, że prawo karne ma tutaj wymóg: niewiedza nie chroni przed karą!

Prawnicy mówią: To, czy ignorancja, czy niewiedza zapobiega ukaraniu, nie daje się generalnie odpowiedzieć w prawie karnym. Ewentualna kara zależy raczej od różnych czynników. Przede wszystkim zasadniczą różnicą jest to, czy organy ścigania oskarżyły Cię o działanie umyślne, czy też o niedbalstwo. Na przykład uszkodzenie ciała zgodnie z § 223 StGB może zostać popełnione umyślnie lub w wyniku zaniedbania.

To, co jest szczególnie godne uwagi w badaniu, to wprowadzenie autorów, że chociaż korzyści płynące z masek na twarz w zapobieganiu infekcjom bakteryjnym są niekwestionowane, dowody na infekcje wirusowe (choroby układu oddechowego, takie jak wirusy grypy, wirusy grypy, wirusy koronowe itp.) słaby. Ponieważ szerokość oczek jednego mikrometra w najmniejszym przypadku, około 5 mikrometrów lub więcej, nie jest odpowiednia do zatrzymywania cząstek wirusa o wielkości od 300 do 500 nanometrów lub aerozoli o średnicy 1 mikrometra.

Prof. Dr. Werner Bergholz (fizyk i członek Komisji Ekspertów Rządu Federalnego) powiedział na II Sympozjum Lekarskim we wrześniu 2022 r.: „ … w końcu nie stawiałbyś ogrodzenia z siatki przed otwartym oknem, aby powstrzymać komary latem na zewnątrz. Tylko po to, aby zrozumieć wielkość aerozoli !”, mówi prof. Wernera Bergholza.

Film można znaleźć tutaj (początek przykładu około minuty 6:00)

W wyniku tej metaanalizy dostępne są obecnie bardzo dobre dane dotyczące szkód. Obowiązuje więc tutaj podstawowa zasada etyki lekarskiej (i nie tylko): Primum nil nocere – przede wszystkim nie szkodzić – mówi prof. dr hab. dr Haralda Wallacha.

Objawy spowodowane przez maski:

  • ból głowy 62%
  • trądzik 38%
  • podrażnienie skóry 36%
  • uczucie gorąca 26%
  • swędzenie 26%
  • problemy z głosem 23%
  • zawroty głowy 5%

Ponadto istnieje wiele efektów psychologicznych masek, o których Daniela Prousa (dyplomowany psycholog) opublikowała bardzo znaczące badanie w 2020 roku . tutaj Z.

Na przykład psycholog z Kassel, Antje Ottmers , stwierdza na podstawie swojego ostatniego praktycznego doświadczenia (HNA, 6 lipca 2020 r.): Poczucie bezsilności czasami prowadziło do ogromnych samookaleczeń. Jeśli to jej stwierdzenie nadal odnosi się do ogólnej „sytuacji związanej z koronawirusem”, wyraźnie dodaje również: „ Ale ponieważ wszyscy musieli nosić maskę w niektórych obszarach, efekty psychologiczne znacznie wzrosły. ‘ I staje się jeszcze wyraźniejsza: ‘Człowiek nie jest już postrzegany jako człowiek, ale jako zagrożenie – a z niebezpieczeństwem często trzeba walczyć. Za pomocą masek powstaje społeczny materiał wybuchowy. „Ma to „ogromne” konsekwencje.

Przy wszystkich tych naukowych dowodach na temat niebezpieczeństw związanych z wymogiem szaleńczych masek, dopiero okaże się, jak będą toczyć się wyroki sądowe dotyczące certyfikatów masek (wydanych przez rozsądnych lekarzy) w przyszłości. Czy jesteśmy więc ciekawi, jakie absurdalne argumenty w niedalekiej przyszłości wymyślą sędziowie i prokuratorzy, aby utrzymać przy życiu narrację o skuteczności masek w mediach głównego nurtu – nawet jeśli wyraźnie powoduje to „umyślne uszkodzenie ciała” – najnowsze badanie wyraźnie to udowadnia.

Maski były elementem kontroli społeczeństwa, a więc i do zbudowania sobie posłuszeństwa obywateli wobec kasty polityczno-korporacyjnej.

Gdyby ludzie znali Biblię, wiedzieliby, że suwerennych narodów już nie ma. Polacy są tak samo pod okupacją jak i Czesi, Australijczycy czy Amerykanie i Rosjanie.

Każda władza jest w stanie walki ze społeczeństwem. Po to była 2 wojna światowa aby utworzono rząd światowy w postaci ONZ. Od tamtej pory zmniejszano wpływ państw narodowych i umacniano władzę Chazarów na całym świecie przy pomocy Nierządnicy biblijnej (kościoła katolickiego).

Mając to na uwadze wszelkie narzekanie z jednoczesnym członkostwem w kościele Rzymu czy jakimkolwiek kościele protestanckim jest zwykłym biciem piany.

Jakie to symboliczne: Jezuici zamykają wiernym usta:

Niestety ludzie nie interesują się prawdą i dlatego cierpią, a później mają jeszcze pretensje do Boga…


Maski to symbol.

Równolegle z maskami na ustach Chazarbook zamykał usta wszelkim poszukiwaczom prawdy, a ich “niezależni eksperci” weryfikowali czy informacje umieszczone na chazarbooku są zgodne z ich kłamstwami.

Ceną braku zainteresowania prawdą jest tyrania i to czeka niebawem ludzkość w skali dotąd niespotykanej.

Śmieszne są te katolickie konta na Telegramie, gdzie mieszają prawdę i spiski z katolicyzmem, który tyranizuje cały świat. Nie wierzcie tym ludziom, mimo, że czasem umieszczają ckliwe teksty jak być lepszym, jak kochać ludzi. Kłamstwo pomieszane z prawdą jest kłamstwem. Czy macie pewność, że tych kont nie prowadzą jezuici?

Tak, Gates to depopulator, ale zostań w kościele.

Tak, zmiany klimatu to oszustwo, ale módl się na różańcu.


Rzym bierze udział w światowym morderstwie, a ludzie nadal tkwią w tej mafii,  telegramowcy zaś udają, że nic się nie dzieje. Nie ma bojkotu, nie ma apostazji, nie ma protestów, ludzie nadal umierają…

Jakim trzeba być dwulicowym człowiekiem, żeby prowadzić stronę lub  konto telegramowe, pisać prawdę o świecie i propagować katolicyzm.


Każdy katolik znający prawdę o świecie, o szczepionkach, o kłamstwie klimatycznym ma współudział w tyrani.

Ludzie obudźcie się!!!!

Wyjdźcie z Babilonu!

Nie bądźcie obłudni.

“I słyszałem inny głos, mówiący z nieba: Wyjdźcie z niego, mój ludu, abyście nie byli współuczestnikami jego grzechów, i abyście nie otrzymali z jego plag. (5) Albowiem jego grzechy sięgnęły aż do nieba, i wspomniał Bóg na jego niesprawiedliwe czyny. (6) Oddajcie mu, jak i on wam oddawał, dwa razy tyle, oddajcie mu podwójnie według jego czynów; w kielichu, w którym nalewał, nalejcie mu podwójnie” Ap. 18.

Czy macie odwagę opuścić to zło wcielone? Czy religia, instytucja i tradycja jest ważniejsza od Boga i prawdy?


źródło: https://detektywprawdy.pl/2023/01/29/noszenie-maski-jest-szkodliwe-dla-zdrowia/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s