BARDZO WAŻNE!!!

„# **BARDZO WAŻNE!!!

Zgodnie z art. 85 Konstytucji RP w zw. z art. 2, art. 4, art. 8, art. 32, art. 35, art. 37 ust 1, art. 60 i art. 82 Konstytucji RP, TYLKO Obywatele Narodu Polskiego, posiadający jedno obywatelstwo, czyli Polskie, MUSZĄ posiadać broń.

Jest to uzasadnione tym, że Konstytucja nie przewiduje żadnej ustawy o zakazie posiadania broni przez Obywateli Narodowości Polskiej, a to znaczy, że powyższe artykuły należy stosować bezpośrednio, zgodnie z art 8 ust 2 Konstytucji.

To zaś oznacza, że skoro Obowiązkiem Polaków jest obrona Ojczyzny oraz dbanie o dobro wspólne, to niedopuszczalne jest, by nie posiadali broni w celu realizacji tego obowiązku, tym bardziej, że ataki na Polskę mogą być przeprowadzone w każdej chwili i Musimy  być na to zawsze przygotowani.**

# Mając również powyższe na uwadze NIEDOPUSZCZALNE jest, aby na terenie Polski osoby z mniejszości narodowych byli zatrudnieni w wojsku, służbach specjalnych, czy policji i posiadali broń, gdyż to jednoznacznie oznacza, że Naród Polski jest zagrożony utratą wolności i Ojczyzny oraz, że prowadzona jest podstępna wojna przeciwko Polakom.

# Ponadto warto wiedzieć, że skoro zgodnie z art. 32 Konstytucji wszyscy są równi wobec prawa (w tym przypadku należy mieć na uwadze art. 35 Konstytucji, który wprost określa prawa mniejszości narodowych, a z niego nie wynika, aby mogli posiadać broń na terenie RP), to niedopuszczalne jest aby policjanci, czy wojskowi posiadali broń, by chronić siebie przed napastnikami, a inni obywatele, którzy też chcieliby bronić siebie i rodziny przed bandytami i mordercami nie posiadali żadnej broni i byli skazani na śmierć lub utratę zdrowia.

# TO JEST NIEDOPUSZCZALNE I CAŁKOWICIE NIEZGODNE Z KONSTYTUCJĄ!!!

# **APELUJĘ zatem do wszystkich Sił Zbrojnych, czyli formacji uzbrojonych, a szczególnie do wojskowych i policjantów należących do Narodu Polskiego, o wypowiedzenie podległości mafiom partyjnym, które zgodnie z art. 4 i art. 11 Konstytucji nie mają prawa rządzić, a podporządkowanie się cywilnej i demokratycznej kontroli, czyli UCiDK. To właśnie zgodnie z art. 26 ust 2 Konstytucji RP, taka podległość jest OBOWIĄZKOWA!!!

PROSIMY!!! Nie bądźcie zdrajcami Narodu Polskiego, gdyż obecną swoją postawą, całkowicie niezgodną z Konstytucją RP, działacie nie tylko na szkodę Ojczyzny ale również swoich rodzin i znajomych. Nie dajcie się wykorzystywać w celu likwidacji Narodu Polskiego! **

# BĄDŹCIE TYLKO Z NARODEM POLSKIM, A NIE PRZECIWKO NAM!!!

# Niech Wasze rodziny i znajomi dołączą do UCiDK, a Wy zgodnie z art 26 ust 2 Konstytucji RP służcie Im, a nie zdrajcom narodowym, należącym do mniejszości narodowych.

# Aby dołączyć do UCiDK wystarczy na początek wypełnić oświadczenie dla założycieli UCiDK, które znajduje się na stronie www.ucidk.pl w zakładce do pobrania.”

W piątek 20 stycznia w bazie Rammstein spotykają się przedstawiciele 50 państw gotowych wesprzeć krainę U w wojnie z Rosją. Dla Rosji będzie to oznaczało formalne wypowiedzenie wojny.

źródło: telegram

Jedna myśl w temacie “BARDZO WAŻNE!!!

 1. Telewizor UCiDK
  Opublikowany 25 gru 2021

  Nietypowe życzenia świąteczne od UCiDK – Kielce, dnia 24.12.2021 r. Przygotowali Założyciele UCiDK.

  Kielce, dnia 24.12.2021 r.

  Kochani Rodacy z Rodu Polskiego.

  Z okazji świąt Bożego Narodzenia, składamy najszczersze życzenia w imieniu wszystkich założycieli i pełnomocników Urzędu Cywilnej i Demokratycznej Kontroli.

  Przede wszystkim życzymy ogromnej wiary w to, co robicie i do czego zmierzają Wasze myśli oraz czyny.
  Jest to niezbędnym elementem osiągnięcia każdego wytyczonego celu. Mamy nadzieję, że takim priorytetowym celem dla Nas wszystkich jest to, byśmy oswobodzili wreszcie Polskę z panującego bezprawia, złodziejstwa, oszustwa, dyktatury, niesprawiedliwości, czy też dyskryminacji i poniżania Nas Polaków wobec obywateli Polskich należących do mniejszości narodowych. Mniejszości te, jako Nasi goście oraz zgodnie z art. 4, art. 35 i art. 60 Konstytucji RP nie posiadają pełnych praw publicznych, a w związku z tym nie mają prawa dostępu do służby publicznej, czyli nie mogą pracować w urzędach, sądach, czy instytucjach finansowanych z pieniędzy publicznych i należących TYLKO do Narodu Polskie go. Z powyższych artykułów również wynika, że osoby te nie mogą brać udziału w wyborach, czy referendach.

  Dobrze jednak wiemy, że tak nie jest, a to też należy zaliczyć do bezprawnych działań tych grup społecznych na szkodę prawdziwych Polaków. Następnie życzymy Państwu nieustającej nadziei, że powyższy cel osiągniemy, choć na pewno łatwo nie będzie.

  Życzymy też Państwu nieograniczonej niczym miłości do Ojczyzny, Naszej ukochanej Polski, którą po wielu krwawych walkach Nasi przodkowie wywalczyli dla Nas. Uszanujmy to i nie pozwólmy na to, by teraz ktoś nam ją znowu odebrał, a Nas pozbawił wszystkiego włącznie z życiem. By do tego nie doszło, musimy się KONIECZNIE zjednoczyć w jedynym Polskim i konstytucyjnym urzędzie cywilnej i demokratycznej kontroli. Urząd ten jest przewidziany w art. 26 ust 2 Konstytucji RP i mają pod niego podlegać wszystkie Siły Zbrojne, w tym Policja, czy służby specjalne jako formacje uzbrojone.

  W Naszym Urzędzie mogą działać (pracować) TYLKO Polacy zrodzeni z Polskich rodziców. Taka weryfikacja już prowadzimy i jest to zapisane w oświadczeniach dla założycieli UCiDK oraz w pełnomocnictwie dla Pełnomocników Rodu Polskiego. Dokumenty te znajdują się na stronie http://www.ucidk.pl

  Mając powyższe na uwadze oraz wykorzystując nadarzającą się świąteczną okazję do przekazania dobrej nowiny, informujemy wszystkich Obywateli Narodu Polskiego, że drzwi UCiDK są stale otwarte dla Polaków. Nie musimy chyba tłumaczyć, że im szybciej Państwo podejmiecie decyzję o dołączeniu do Nas, tym szybciej osiągniemy ww. cel, jak też to, że szybciej zmienimy system na bezpośredni, czyli, by było bez przedstawicieli. Jest to zgodne z art. 4 Konstytucji RP, a my wiemy jak Polacy mają sprawować taką władzę bezpośrednio. To UCiDK będzie nadzorował i kontrolował nadchodzące zmiany z Państwa pomocą i udziałem.

  Niech narodziny Chrystusa zwiastują dobrą nowinę, która dla dobra wspólnego Narodu Polskiego musi się roznosić z prędkością huraganu.

  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzą:
  1) Przewodnicząca Rady Prezydenckiej UCiDK, a zarazem Wiceprezydent UCiDK i prawnik prawa
  świeckiego oraz mgr lic. prawa kanonicznego – Anita Bryniarska;
  2) Członek Rady Prezydenckiej UCiDK, a zarazem Wiceprezydent UCiDK i prawnik z dużym
  doświadczeniem zawodowym – Robert Markowski;
  3) Członek Rady Prezydenckiej UCiDK, a zarazem pierwszy założyciel UCiDK i Prezes UCiDK na woj. świętokrzyskie – Mirosław Józef Moskwa.

  Pierwszy założyciel UCiDK do Narodu Polskiego.

  Telewizor UCiDK
  Opublikowany 18 lip 2022

  UCiDK działa bezpośrednio na podstawie art. 26 ust 2 Konstytucji RP, w zw. z art. 2, art. 4, art. 8, art. 37 ust. 1 i art. 82 Konstytucji RP.

  Telewizor UCiDK
  Opublikowany 26 sty 2023

  Adres e-mail: biuro@ucidk.pl

  ZWYCIĘSTWO, ODWAGA I KONSTYTUCJA SĄ PO NASZEJ STRONIE, CZYLI NARODU POLSKIEGO, KTÓRY NIGDY SIĘ NIE PODDAJE NAWET GDY GRANICE JEGO PAŃSTWA ZOSTAŁY WYKREŚLONE Z MAPY ŚWIATA.

  Dołącz do UCiDK i udowodnij swoją mądrość, odwagę i miłość do Polski.

  Wystarczy na początek wypełnić oświadczenie dla założycieli UCiDK, które znajduje się na stronie Grupy na FB:
  https://www.facebook.com/groups/ucidk
  https://www.fb.com/groups/twb.wz

  KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ:
  https://www.ucidk.pl/do-pobrania
  https://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/kon1.htm

  Telegram:
  https://t.me/ucidk

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s