ALARM! Bycie Polakiem w Polsce zaczęło być niepoprawne politycznie? Dyrektorzy wywierają MOBBING na Polskiej Nauczycielce! TA NAUCZYCIELKA POTRZEBUJE NASZEGO WSPARCIA

w mediach społecznościowych natknąłem się wczoraj na taką wiadomość:

Szanowni! W imieniu swoim, jako społecznik oraz zarządu Niezależnego Związku Zawodowego WOLNOŚĆ I godność. Potrzebna pomoc jako współrganizatorzy pikiety w obronie nauczycielki matematyki z Niska (Podkarpacie)Małgorzaty Cisło.
Termin 16.01 Tarnobrzeg. Godz jeszcze nie podano !

Uczniom z Ukrainy nie spodobało się poglądy polityczne nauczycielki matematyki RCEZ w Nisku i jej patriotyzm. Nauczycielka nie głosi swoich poglądów w szkole, ale poza nią. Uczestniczyła w legalnej pikiecie informacyjnej skietowanej do Polaków „Stop Ukrainizacji”, trzymała tylko flagę Polski i to nie spodobało się uczniom z Ukrainy. Była to godzina ok 11.00, więc uczniowie powinni przebywać na terenie szkoły a nie chodzić po mieście.
Uczniowie rozmawiali z innym uczestnikiem pikiety, który tłumaczył im, ze to jest skierowane do Polaków, wiedzieli o co w tym chodzi. Nie spodobała im się ulotka, a przede wszystkim informacja o Banderze. Oni kłocili się z uczestnikami, że to bohater.
Dyrektor nie rozmawiał z nauczycielką w celu wyjaśnienia sprawy tylko wezwał ją do gabinetu, gdzie byli wszyscy dyrektorzy, pani dyrektor Oleksy protokołowała. Dyrektor przeczytał skargę uczniów i powiedział, że nie wypada mi uczestniczyć w takich pikietach jak uczę uczniów z Ukrainy, podobnie stwierdził pan dyrektor Skoczeń i pani dyrektor Oleksy. Poinformowali mnie, że oddają sprawę komisji dyscyplinarnej.
Sprawa odbędzie się 16.01.22 (pon), wyznaczyli jej datę vez godz. Więc godz do ustalenia.

Gosia Cisło jest też członkiem Konfederacji Korony Polskiej i Niezależnego Związku Zawodowego WOLNOŚĆ I Godność. .

Proszę o decyzję i logo Państwa organizacji na email pikulakarolina6@gmail.com.

Pozdrawiam , serdeczności w Nowym Roku !
Karolina Pikuła
780 073 366


od mg: nie wypada być Polakiem gdy się uczy uczniów z Ukrainy?
to może nie wypada uczyć uczniów z Ukrainy gdy się jest Polakiem?
dyrektor nie rozmawiał z nauczycielką w celu wyjaśnienia sprawy tylko wezwał na dywanik w celu wpłynięcia na nauczycielkę, to podpada pod paragraf o wywieraniu presji na podwładnych i nadużywaniu swego stanowiska zwierzchnika!

jeśli to prawda, ta sprawa wymaga nagłośnienia, a nauczycielka wsparcia
misją nauczyciela jest życie w prawdzie i uczenie prawdy
mobbig jest karalny (!)

Jedna myśl w temacie “ALARM! Bycie Polakiem w Polsce zaczęło być niepoprawne politycznie? Dyrektorzy wywierają MOBBING na Polskiej Nauczycielce! TA NAUCZYCIELKA POTRZEBUJE NASZEGO WSPARCIA

 1. „ewinia wtorek, 17 stycznia 2023, 16:52:36

  BRONIMY NAUCZYCIELKI MAŁGORZATY CISŁO

  https://neon24.info/storage/media/2807/170545/170545-2.webp

  "17.01.2023 w Tarnobrzegu przed rzecznikiem postępowania dyscyplinarnego, stanęła nauczycielka matematyki z Regionalnego Centrum Edukacji w Nisku."

  Nauczycielka we wrześniu wzięła udział w manifestacji „STOP Ukrainizacji Polski”, co rozzłościło jej uczniów z Ukrainy i donieśli na nią do dyrektora szkoły. Złożyli skargę, pod którą podpisało się 60 osób.

  Nauczycielka jest nękana w szkole za to, że jest aktywna politycznie, że nie wstydzi się swojego patriotyzmu. Wcześniej była nękana za nie noszenie maseczki. Nie głosi swoich poglądów w szkole, ale poza nią. Uczestniczyła w legalnej pikiecie skierowanej do Polaków „Stop Ukrainizacji”, trzymała tylko flagę Polski, co nie spodobało się uczniom z Ukrainy. Było to około godz. 11, więc uczniowie powinni przebywać na terenie szkoły a nie chodzić po mieście. Uczniowie rozmawiali z innym uczestnikiem pikiety, który tłumaczył im, że to jest uświadamiająca akcja skierowana do Polaków. Uczniom z Ukrainy nie spodobała się ulotka, a przede wszystkim o Banderze i Szuchewiczu, przedstawionych jako zbrodniarzy z uwzględnieniem promocji zakazu gloryfikacji ludobójców. Uczniowie kłócili się z uczestnikami, że to „bohater”.

  Tu widać pełzającą ukrainizację Polski, kiedy Polak we własnym kraju jest pociągany do odpowiedzialności bezgranicznej, sentymentalnej miłości do spraw innych niż polskie. Każdego kto nie przedkłada obcego interesu nad polski może spotkać go surowe traktowanie.

  Przed siedzibą Kuratorium Oświaty w Tarnobrzegu zorganizowano pikietę w obronie nauczycielki. Wziął w niej udział m.in. poseł Grzegorz Braun oraz około 20 organizacji.

  STOP SZYKANOWANIU ZA POGLĄDY I PATRIOTYZM

  DOŚĆ DYSKRYMINACJI POLAKÓW

  Bronimy nauczycielki Małgorzaty Cisło Tarnobrzeg:

  Bronimy nauczycielki:

  ewinia”

  źródło: https://ewinia-nowyekran-pl.neon24.info/post/170545,bronimy-nauczycielki-malgorzaty-cislo

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s