Każdy kto myśli, że żyje w wolnym kraju, jest głupcem.

Eternity123 Published December 18, 2022

Jeśli przyjmiemy wszystko tak jak oni chcą to będzie nasz koniec.
Khazarska mafia Rothschildów obnażyła się poprzez nakaz zasłaniania ust, oraz komunistyczne lockdowny i zabójcze szczepienia.
Fałszywe oszustwo „COVID” to kampania Rothschildów przeciwko ludzkości.
KTÓRE KRAJE SĄ KONTROLOWANE PRZEZ:
ROTHSCHILD INC. KHAZARSKA MAFIA.?

Każdy kraj, który wymusił lub próbował wymusić na żyjących tam ludziach bezużyteczne maski przeciwpyłowe, komunistyczne blokady i zabójcze szczepienia, jest kontrolowany przez Rothschildów.
W tym Iran.
Gdyby Irańczyk z urodzenia, obywatel USA, powiedział mi lata temu, że Izrael, który jest prywatnym kurortem Rotszylda w okupowanej Palestynie, a Iran nie poszedłby na wojnę, ponieważ „elity” obu stron bogaciły się, handlując pod stołem.
Kiedy źli bezduszni Rothschildowie robią cokolwiek, mają wiele powodów.
Kiedy Rothschildowie rozkazali Izraelowi i USA zaatakować Amerykę 11 września 2001 r., jednym z powodów było dalsze okradanie Amerykanów z praw nadanych przez Boga i USA obiecanych w ramach konstytucji przywilejów pod pozorem walki z „terroryzmem”.
Czy to nie sprawia, że matki i ojcowie zmarłych, niepełnosprawni żołnierze USA od dwudziestu lat prowadzenia wojny z ludźmi, którzy nie chcieli, aby bank lichwy Rothschildów zmusił ich do zainstalowania banku tak cholernie dumni, że poświęcili swoje dzieci na ołtarzu więcej władzy i bogactw dla Rothschildów?
Założę się, że są tak cholernie dumni, że ich dzieci zginęły, wymordowały miliony dzieci na całym świecie w krajach, które nigdy nie zaatakowały Ameryki, aby wymusić na nich „centralne” „banki” lichwy Rotszylda.
Iran musi tam być jako kontrolowana opozycja wobec Izraela, więc gdyby mieli bank Rothschilda, nie wyglądałoby to dobrze.
Grubas w Korei Północnej jest trzymany na posterunku, by gadać lub wystrzelić kiepską rakietę, kiedy Rothschildowie potrzebują uwagi prasy, zdjętej z jednego z ich złych czynów przeciwko ludzkości w tej chwili, więc nie wyglądałoby to dobrze dla Północy Korea będzie miała bank Rothschildów.
Mieszkańcy Korei Północnej są biedni jak cholera i i tak głodują, więc nie ma wiele do ukradzenia z Korei Północnej.
Kuba to malutka wysepka, którą zło kontrolowanych przez Rothschildów USA wykorzystuje jako boogie man na ich obszarze, więc nie wyglądałoby dobrze, gdyby mieli kontrolowany przez Rothschildów bank lichwiarski.
Putin jest chazarskim żydowskim komunistycznym agentem KGB i suką Rothschildów.
Rosja ma bank kontrolowany przez Rothschildów, co oznacza, że za każdym razem, gdy Rosja spróbuje wystąpić przeciwko Rothschildom, ich gospodarka umrze, a Rosjanie będą głodować.
Rothschildowie stworzyli komunistyczne Chiny.
A USA używając OSS, które zostało przemianowane na CIA, pomogło Rothschildom stworzyć komunistyczne Chiny, finansując i szkoląc komunistycznych terrorystów do zabijania żołnierzy Wolnych Chin chińskiego rządu, z którymi USA byli sojusznikami w tym samym czasie, gdy szkolili komunistycznych terrorystów do obalenia Wolnych Chin rząd.
Komunistyczne Chiny mają „centralny” bank kontrolowany przez Rothschildów i za każdym razem, gdy Chińczycy próbowali zrzucić kontrolę Rothschildów nad komunistycznymi Chinami, chińska gospodarka się załamała.

Każdy kto myśli, że żyje w wolnym kraju, jest głupcem.
Kochają i kibicują złu, głosują, wspierają dewiantów, którzy regularnie gwałcą i mordują małe dzieci.
Więcej władzy, więcej bogactwa, więcej niewinnego rozlewu krwi dla ich demonicznego „boga”…

Więc dlaczego, do diabła, dałeś tym Chochlikom z piekła, , skinięcie głową?
Masz prawo powiedzieć NIE

źródło: https://rumble.com/v21ba2i-kady-kto-myli-e-yje-w-wolnym-kraju-jest-gupcem..htmlONZ wypowiada wojnę „niebezpiecznym” teoriom spiskowym: „Świat NIE jest potajemnie manipulowany przez globalną elitę”.

Poniekąd mają rację, teraz to już nie jest potajemnie, ale na naszych oczach.

źródło: https://newspunch.com/un-declares-war-on-dangerous-conspiracy-theories-the-world-is-not-secretly-manipulated-by-global-elite/

ONZ ostrzega również, że George Soros, Rotszyldowie i państwo Izrael nie mogą być powiązane z żadnymi „domniemanymi spiskami”.

Organizacja Narodów Zjednoczonych wypowiedziała wojnę teoriom spiskowym, opisując wzrost myślenia spiskowego jako „niepokojący i niebezpieczny” i zapewniając społeczeństwu zestaw narzędzi do „przedstrzału” i „obalenia” każdego, kto ośmieli się sugerować, że rządy światowe nie są całkowicie uczciwe, i przejrzyste.

UNESCO połączyło siły z Twitterem , Komisją Europejską i Światowym Kongresem Żydów, aby rozpocząć kampanię o nazwie #ThinkBeforeSharing: Stop rozprzestrzenianiu teorii spiskowych.

ONZ chce, abyś wiedział, że wydarzenia NIE są „potajemnie manipulowane za kulisami przez potężne siły z negatywnymi intencjami”, a jeśli spotkasz kogoś, kto myśli, że globalna elita spiskuje w celu konsolidacji władzy i dyktowania globalnym wydarzeniom, musisz podjąć działania.

źródło: https://t.me/infokju


Eternity123 Published December 19, 2022Szczypawki – Zagłada Gojów to podstawa kabały.

Nagłe przypadki > Dlaczego młodzi ludzie mają udary, zakrzepy, zatory i zawały.
Żeby w pełni zrozumieć niebezpieczeństwo w jakim jest dzisiaj ludzkość.
Namawiam do przeczytania tej książki Teda Pike’a Israel: Our Duty…Our Dilem-ma (1984)
Oszczerstwo „antysemityzmu” odwraca uwagę od ponurej rzeczywistości – nienawiść naprawdę emanuje od chazarskich Żydów i ich agentów w formie jednoczesnego ataku na naszą tożsamość płciową, rasową, religijną i narodową. Ta nienawiść znajduje teraz wyraz w pandemicznych psy-opach i zabójczych szczypawkach.

Żyd czy nie, jeśli nie jesteś „antysemitą” w sensie sprzeciwiania się tej diabolicznej agendzie, to jesteś naiwniakiem, który drogo zapłaci za swój konformizm i ignorancję.

Według Kabały, Goje przez samo istnienie są przeszkodą dla żydowskiej władzy i nieba na ziemi. „Kabaliści postrzegali zagładę Goja jako proces konieczny w kierunku przywrócenia porządku we wszechświecie. Goj to forma demona… samego szatana”.

„Naród wybrany” to największe oszustwo Nie chcę alarmować, ale to jest najlepsze wyjaśnienie przeszłych i obecnych wydarzeń na świecie. Straciliśmy zdolność rozpoznawania zła i nazywania go po imieniu. Tu nie chodzi o różnicę zdań. Tu chodzi o dobro i zło.

Pozwól, że opowiem Ci o złu. Zło chce zniszczyć wszystko co dobre, w tym Ciebie i wszystko, co jest Ci drogie.

Jeśli ta agenda faktycznie stoi za wydarzeniami na świecie, to nadszedł czas by ludzkość obudziła się z samozadowolenia i zorganizowała swoją obronę.

źródło: https://rumble.com/v21g35c-szczypawki-zagada-gojw-to-podstawa-kabay..htmlEternity123 Published December 20, 2022


Przestańmy być planszą na której toczy się gra.


Nie dajmy się zniewolić, podzielić i posegregować.


Nie dać się wciągnąć w żadną chazarska wojenkę… do włączenia nas w bratobójczą walkę i niszczenia Słowian siebie nawzajem!


Z każdej strony nas dymają … Problem jest jeden – zbyt dużo ludzi wciąż najbardziej wierzy w niebieski ekran.


https://polacywyskakujemyzgara.home.blog/2018/12/20/00-spis-tresci-big-trio-czyli-wordpress-you-tube-i-google-dysk-jako-swiadoma-zaba-perpetuum-mobile/

https://www.youtube.com/watch?v=InmE5LeNbps


źródło: https://rumble.com/v21mqh6-przestamy-by-plansz-na-ktrej-toczy-si-gra..html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s