Ministerstwo Uszkadzania Zdrowia Polakom zapowiedziało, że wystawi 262 000 skierowań dla POLSKICH dzieci na „szczepienie” COVID-19

miziaforum, 2022/10/03

„W związku z przekazaniem przez koncern Pfizer nowej Charakterystyki Produktu „Leczniczego” dawki przypominającej dla dzieci, odstęp między „szczepieniem” podstawowym a boosterem wyniesie nie 3 a 6 miesięcy. Co za tym idzie, w nocy wystawimy e-skierowania dla 262 tys dzieci (5-11 lat)” – napisało Ministerstwo „Zdrowia” na swoim kanale na „Twitterze”.

Decyzja „polskiego” ministerstwa stoi w sprzeczności z działaniami władz Szwecji, które właśnie wycofały rekomendacje do „szczepienia” tym preparatem dzieci i nastolatków, ponieważ są odporne na COVID-19 i bardzo rzadko ciężko przechodzą tę chorobę. „Ogólnie rzecz biorąc, widzimy, że potrzeba opieki z powodu COVID-19 podczas „pandemii” była niska wśród dzieci i młodzieży, a także zmniejszyła się od czasu, gdy zaczął rozprzestrzeniać się wariant wirusa omikron. Na tym etapie „pandemii” nie widzimy dalszej potrzeby „szczepień” w tej grupie. Dlatego usuwamy zalecenie dotyczące ogólnych „szczepień” przeciwko COVID-19 w wieku od 12 do 17 lat” – powiedziała Sören Andersson z Agencji Zdrowia Publicznego.

Przypominamy również, że oferowany przez Ministerstwo „Zdrowia” preparat Pfizera wciąż znajduje się w fazie przyspieszonych „badań” klinicznych, które potrwają do roku 2023.

Każdy rodzic, który „szczepi” dziecko preparatem mRNA powinien zdawać sobie sprawę, że poddaje je eksperymentowi medycznemu, za który osobiście ponosi odpowiedzialność. Nawet jeśli uległ szerzonej przez rząd propagandzie strachu.

„Szczepienia” nie są obowiązkowe, a liczba możliwych skutków ubocznych ujawniona przez Pfizera na żądanie sądu jest nadzwyczajnie długa, w tym problemy kardiologiczne prowadzące do nagłych zgonów.

Decyzję Ministerstwa „Zdrowia”, w chwili pisania niniejszej informacji, polubiło na „Twitterze” 99 osób.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Na podstawie: Twitter.comFolkhalsomyndigheten.se, WolneMedia.net [1] [2]
Źródło: WolneMedia.net

na podstawie: https://miziaforum.com/2022/10/03/262-000-skierowan-dla-dzieci-na-szczepienie-covid-19/

Jedna myśl w temacie “Ministerstwo Uszkadzania Zdrowia Polakom zapowiedziało, że wystawi 262 000 skierowań dla POLSKICH dzieci na „szczepienie” COVID-19

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s