Tragiczna sytuacja Polski – Dr Leszek Sykulski

Mario_PL_1
Opublikowany 17 wrz 2022

Komu zależy na wojnie Polski z Rosją?
Leszek Sykulski wyjaśnia. Wszystko wskazuje na to, że ktoś chce złożyć ofiarę z polskiej ludności cywilnej.
Doskonała i dogłębna moim zdaniem analiza sytuacji w jaką wpakował nas „nasz” rząd i robił to świadomie i z premedytacją od lat.
Wysłuchajcie DO KOŃCA. To nie będzie stracony czas…
Druga prośba to udostępniajcie to wystąpienie, zwłaszcza tym zamotanym w propagandę 🇺🇦
Robi się naprawdę gorąco i jeśli tego nie powstrzymamy to nie będzie czego po nas zbierać.


od mg: poza tematem energetyki atomowej pełna zgoda z tą analizą sytuacji

poniżej rozmowa nagrana przed pół roku temu

Ar_jan
Opublikowany 9 wrz 2022

Ten film z sześciu miesięcy miał sto tysięcy wyświetleń a obecnie jest pierwszym z nowej serii filmów o Ukrainie i z Ukrainą w tle. Arian układa dla Was puzzle o poranku. Inne żywotne sprawy dla ludzi na całym świecie, takie jak ogólnoświatowa susza i jej prawdziwe przyczyny oraz skutki ukażą tych, którzy za tym stoją, ujawni to ich cele i dążenia. Ukraina jest pierwszym klockiem w tej układance. Obecnie, gdy znamy rozwój wydarzeń zapoczątkowanych 6 miesięcy temu na Ukrainie, aby cały przekaz był czytelny, zaczynamy od początku konfliktu na Ukrainie i stąd te przypomnienie.
Przeczytaj całość do końca!

1.Tu dostaniesz książkę: https://jestesczlowiekiemnieosoba.pl/jak-dostac-ksiazke

2. Tu znajdziesz kilkaset stron wiedzy bezpłatnie: https://jestesczlowiekiemnieosoba.pl/

3. Tu znajdziesz filmy Ariana, które usuwają z YT https://www.bitchute.com/channel/7wHcUJO8PQEU/

4. Tu możesz wesprzeć działalność Ariana i zarezerwować miejscówkę na prelekcje w całym kraju (wpisując w tytule datę i miejsce spotkania). Witajcie Lechici, na kanale Ariana.

Co tydzień będę publikował na Bitchut i YT dwa identyczne nowe filmy z niepublikowanymi w języku polskim informacjami bieżącymi i wiedzą. Niech to, że cenzorzy wycieli w nich czat i komentarze Was nie zraża, nie zwracajcie uwagi na zaniżane wielkości obejrzenia filmów, niekiedy są niższe o 90%, niekiedy łapek w górę jest więcej niż odsłon (jak to możliwe? Manipulacja, promowane zawyżonymi statystykami są kłamstwa, zgodne z mainstreamowa narracją). Prawda sama się obroni. Potrzebna jest wielka tuba wolnych ludzi, celem jest 100 tysięcy subskrypcji, więc subskrybujcie i rozsyłajcie te filmy, przekazujcie wiedzę. Szczególnie na Bitchut, gdzie statystyki są nie zmanipulowane i można wesprzeć moja działalność głosując portfelem – zbieram na naszą platformę na której będziemy spotykać się regularnie oraz głosować nad żywotnymi naszymi sprawami. Każdy darczyńca nabywa w proporcjonalnej do inwestycji, część prawa własności do tej platformy w budowie. Pierwsza zbiorowa, próbna łączność na podobnej bezpłatnej tymczasem platformie, już niebawem – będzie to nagłośnione. Nawet milion ludzi świadomych będzie mogło tam mówić i głosować, zgodnie z regulaminem platformy.
Arian odkłamuje, zakłamane, ukazuje zakryte, łączy kropki i układa puzzle dla Was o poranku. Na YT amputowano na moim kanale komentarze, czat, obcinają czołówkę, zaniżają oglądalność, łapki polubienia i subskrypcje o monetyzacji nie wspominając. Wyczerpali już wszystkie restrykcje co do mojego kanału , więc istniej uzasadniona obawa, że w końcu filmy moje będą usunięte z YT. W związku z tym będę publikował na innych platformach równolegle, o czym każdorazowo powiadomię moich widzów i słuchaczy: Lechitów – Ariów.
Od 27 sierpnia 2022 jest to Bitchut.
Ta historyczna nasza narodowa godność – Lechia, Lechici, Lachy i Laszki, została nam imputowana, powinniśmy do niej wrócić i używać wyłącznie imienia Lechii. Manifestując w ten sposób odzyskanie naszej świadomości oraz tożsamości narodowej i naszej dumnej HISTORII, bo to nam odebrano aby nas zniewolić. Więc jeśli chcemy na powrót być wolni, wróćmy do naszych najstarszych korzeni, wróćmy tam gdzie się zgubiliśmy.
Kapitan Arian prowadzi akcje poszukiwania zaginionych na morzu, wspieraj akcje Ariana.
Odzyskamy wszystko, zaczynając od naszego prehistorycznego imienia: Lechii, Lachów, Lechitek, po naszą świętą ziemię Lechię, odzyskamy suwerenność, własne wierzenia oraz należną nam prahistorycznie pozycję międzynarodową. Przestańmy wstydzić się własnej prastarej godności Lachów , uzurpator z udziałem okupantów zmienił i narzucił nam nasze dobre imię, odcinając nas od naszej historii i tożsamości narodowej. Przepędźmy uzurpatorów, sięgnijmy po „rodowe srebra” w naszej ziemi, skończymy z nędzą naszych ziomków, nie dajmy się więcej upokarzać, tolerując jałmużnę i żebractwo na naszych ulicach, pod wieżami okupanta.
Żyjemy i żyć będziemy na naszej świętej ziemi w najbogatszym kraju świata, moim dążeniem jest abyśmy tego doznali, doświadczyli żyjąc w dostatku, sławie i chwale. Niech się stanie, niech się stanie, niech się stanie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s