„Antysystemowość” Putina: od września na WSZYSTKICH stacjach metra w Moskwie będą płatności BIOMETRYCZNE.

admin 14 września 2022

Płatności biometryczne są kolejną po płatnościach elektronicznych metodą kontroli społeczeństwa. Każdy zakup obywatela jest na podglądzie. Ale płatności biometryczne tym się różnią od płacenia kartą, że do opłacenia transakcji  stosowana jest twarz, oko lub palec…

Pod koniec lipca Maxim Liksutow, szef moskiewskiego Departamentu Transportu i Rozwoju Infrastruktury Transportu Drogowego, ogłosił , że Moskwa rozszerzy swój „bezpieczny i wygodny” system płatności twarzą. Powiedział, że we wrześniu w stolicy płatności biometryczne będą przyjmowane na wszystkich stacjach metra.

Oto „antysystemowość” Rosji, “walka” z Nowym Porządkiem Świata i lucyferianami….

Komu Qanon i Fulford (Chazar) rozumu nie zabrał wie doskonale, że cały świat tkwi w Złym:

Jak cały, to cały.

Tak na prawdę płatności biometryczne w Moskwie funkcjonują zgodnie z kowi trendem od ub. roku.

Jednak poziom ogłupienia w Rosji jest chyba większy niż w Polsce ponieważ:

Wśród wad, nad którymi wciąż musimy popracować, pasażerowie wskazali niewystarczającą liczbę bramek obrotowych, przez które można przepuszczać dane biometryczne. Na większości stacji zainstalowano 1-2 kołowroty z Face Pay, na niektórych stacjach już zwiększyliśmy ich liczbę na prośbę użytkowników… Po aktualizacji kołowrotów w metrze co najmniej 200 kolejnych będzie mogło przyjmować płatności przez biometria. W razie potrzeby zwiększymy liczbę takich kołowrotów.”

Czy dzieci też będą mogły płacić twarzą? Jasne, czemu nie? Prawdopodobnie wkrótce:

„Pasażerowie proszą o wdrożenie Face Pay na kartach społecznościowych, w tym dla studentów i uczniów – dyskutujemy i oceniamy tę możliwość”.

Według Liksutova „System pobierania opłat z rozpoznawaniem twarzy jest wdrożony w Chinach, ale jesteśmy przed nimi… Face Pay został przetestowany w lokalnych autobusach samojezdnych. Moskwa jest pierwszym miastem na świecie, w którym na dużą skalę działa system rozpoznawania twarzy służący do opłacania biletów. Usługa jest dostępna na wszystkich 250 stacjach metra, a także na stacji Kutuzovskaya MCK.”

Tylko ktoś nie w pełni władz umysłowych wierzy w antysystemowość Rosji…

Putin jest dobrym kolegą guru kryzysu ekonomicznego Schwaba.

Dlatego jego ludzie zachwalają płatności biometryczne jako wygodne i bezpieczne:

Face Pay w transporcie ma poziom ochrony bankowej, a ingerencja z zewnątrz jest wykluczona. Karta kredytowa może zostać skradziona lub zgubiona. Dopóki klient go nie zablokuje, czas minie, a Twojej twarzy nie da się „ukraść”, dlatego Face Pay jest bardziej niezawodny i bezpieczniejszy.

W pewnym momencie płatności przejdą z biometrycznych na tatuaż elektroniczny i będzie to wtedy już ostatnia faza wdrażania ZNAKU BESTII!

Oczywiście znak bestii będzie powiązany z odrzuceniem Prawa Bożego.

https://www.vedomosti.ru/gorod/smartcity/columns/gde-esche-mozhno-budet-ispolzovat-facepay

na podstawie: https://detektywprawdy.pl/2022/09/14/antysystemowosc-putina-od-wrzesnia-platnosci-biometryczne-na-wszystkich-stacjach-metra-w-moskwie/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s