Porażająca prawda o „szczepieniach” – w TVP!

Wolni Słowianie Opublikowano

Trudno w to uwierzyć, ale w TVP przed tzw. „pandemią” wyemitowano, w godzinach nocnych, program ukazujący prawdziwe, skrywane, destrukcyjne oblicze „szczepień”. Prosto w oczy, bez lania wody, bez retuszu. To zaś miłe nie jest.
Program ten więcej już w TVP się nie pojawił. Nawet ze strony internetowej TVP został szybko usunięty. Koncerny już się o to postarały. Sprawiły także że uczestnicy programu zostali zmieszani z błotem przez sprzedajnych, polskojęzycznych pachołków Big Pharmy. Nikt natomiast nie obalił merytorycznie niczego z tego co tam powiedziano. Ograniczono się jedynie do zniesławienia i zdyskredytowania uczestników programu. Jest to najbardziej prymitywny sposób prowadzenia dyskusji zwany w erystyce argumentami ad personam. Skoro nie można merytorycznie obalić tego co mówi nasz adwersarz to podnosimy argument, że „masz pryszcza na nosie”, jest „faszystą”, „antysemitą” , „teoretykiem spiskowym” itp.

Zróbmy co w naszej mocy, aby materiał ten nie zginął i dotarł do jak największej liczby odbiorców. Niech dociera do naszych rodaków i otwiera im oczy, zwłaszcza tym, którzy uważają że to co mówią w TV to święta prawda. Tu mają właśnie materiał w TV (TVP).

na podstawie: https://wolnislowianie.wordpress.com/2022/09/12/porazajaca-prawda-o-szczepieniach-w-tvp/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s