DWIE konferencje w tym samym dniu: 3 września 2022 – Kraków i Wrocław [od mg: w obu daniem głównym ma być propaganda p.t. „DEMOKRACJA” czyli chazarski sposób na robienie Polaków w konia]

Konferencja w Krakowie – warsztatowa: Prawo Naturalne w sądach

Janusz Gniewny
Opublikowany 25 sie 2022

Zgłoszenia do: Teresa Garland tel. 697357009

Program i prelegenci:

1. Przedprocesowe zastosowanie Prawa Naturalnego, Zasad Cywilizacji Łacińskiej i Konstytucji w sądach – Teresa Garland – 40 minut prelekcja + 20 minut pytania i dyskusja (godz.10.00-11.00)

2. Ekspertyza kryminalistyczna z uwzględnieniem patologii proceduralnej i metody rozwiązania – Marek Krasnopolski – 40 minut prelekcja + 20 minut pytania i dyskusja (godz.11.00-12.00)

3. O co i jak można sądzić instytucje publiczne – Pan Piotr Pawłowski – 40 minut prelekcja + 20 minut pytania i dyskusja (godz.12.00-13.00)

4. Jak prowadzić rozprawę sądową w świetle praw Suwerena RP i człowieka żywego – Teresa Garland, Piotr Pawłowski, Marek Krasnopolski – dyskusja (godz.13.00-14.00)

Oprócz transmisji live, planowane jest umieszczenie nagrania Konferencji tu na tym kanale (Janusz Gniewny)

https://tymczasowaradastanu.wordpress.com/2022/08/24/konferencja-warsztatowa-prawo-naturalne-w-sadach/

Konferencja we Wrocławiu: Demokracja Bezpośrednia „szansą” dla Polski – wejście „tylko” 50 zł

Wiedza Dla Wszystkich
Opublikowany 25 sie 2022

Wrocław: ul. Piłsudskiego 74, 50-020 w godzinach: 09:00 – 20:00

Program:

BLOK PIERWSZY- „POTENCJAŁ I MOŻLIWOŚCI” 9,00-11,30
Krzysztof Tytko – Skarby ukryte w polskiej ziemi
ATON – Technologiczny przełom w utylizacji odpadów

BLOK DRUGI – NIEZALEŻNOŚĆ W PRAKTYCE 12-14
Arian i jego goście – Autonomia i kooperatywa
14-15 PRZERWA na LUNCH – PRZERWA KAWOWA

BLOK TRZECI – DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA OD TEORII DO PRAKTYKI 15-19
Mirosław Matyja,
Jerzy Zęba Demokracja Bezpośrednia pod strzechy

BLOK CZWARTY – DEBATA PODSUMOWUJĄCA 19-20
Debata Quo Vadis Polsko? – Dokąd zmierza Świat? – z udziałem prelegentów

Warunkiem uczestnictwa jest przedpłata 50,00 zł – na konto: nr:
50 88821032 2001 0027 1934 0001 – PBS KĘDZIERZYN-KOŹLE
Adresat: Fundacja RIAD tytuł wpłaty Demokracja Bezpośrednia
Kontakt: wdwinfo.kanal@gmail.comShow


od mg: w całej tej planowanej propagandzie tylko Arian jest wart uwagi, ponieważ jest przeciwnikiem „demokracji”, jednak takie 10-godzinne maratony wymagają dużo: czasu, uwagi, cierpliwości i odporności na: propagandę, głupotę, łaknienie, głód i senność ;)

12 myśli w temacie “DWIE konferencje w tym samym dniu: 3 września 2022 – Kraków i Wrocław [od mg: w obu daniem głównym ma być propaganda p.t. „DEMOKRACJA” czyli chazarski sposób na robienie Polaków w konia]

 1. Część I – Autonomie Lechii i kooperatywy spożywcze kontra „demonów kreacja – bezpośrednia”.

  Ar_jan
  Opublikowany 5 wrz 2022

  O intrydze i destrukcji w trakcie przygotowań i realizacji spotkania w dniu 3 września 2022 r. we Wrocławiu.

  O nie odbytej debacie za co przepraszam rozczarowanych, przybyłych tylko w tym celu, niekiedy z bardzo daleka.

  Dezorganizacja spotkania przez organizatorów i skandaliczne zachowania prelegentów, moich niedoszłych adwersarzy – piewców demokracji bezpośredniej, faktycznie demonów o niskich wibracjach, zawodowych kłamców.

  Z niesłychaną butą i bezczelnością po trzydziestu kilku latach pobytu na stałe przyjechali urządzać nam nasz dom, mając nas za niezdolnych do samostanowienia, przyjechali nas pouczać. Ale ich sługusy „wylali dziecko z kąpielą”.

  Szczególne przeprosiny należą się wszystkim Wrocławianom, którzy przybyli aby założyć kooperatywę spożywczą do czego nie doszło z winy dezorganizacji przez tak zwanego dla zmylenia „organizatora”, który nie stanął na wysokości zadania ani w trakcie przygotowań ani w trakcie rozpoczętego spotkania.

  Nie odbierał telefonów ze zgłoszeniami chętnych w skutek czego sala była połowicznie zapełniona. W momencie złożenia mi propozycji spotkania we Wrocławiu.

  Nie poinformował mnie o innych prelegentach o czym przypadkowo, sam się dowiedziałem z Internetu, gdy zainteresowało mnie reklamowane spotkanie innych prelegentów w tym samym czasie i w tym samym miejscu.

  Gdy dowiedziałem się o planowanej przez organizatora opłacie za spotkanie w kwocie 150 PLN zaprotestowałem obniżając ją pod groźba odstąpienia od spotkania do 50 PLN, jak się okazało i to było połowę za dużo.

  Nieklimatyzowana sala bez okien, bez możliwości przewietrzenia po 5 godzinach była wypełniona odorem i dwutlenkiem.

  Jeden z prelegentów „specjalista z tytułami naukowymi” od czegoś czego nigdy i nigdzie nie było na świecie, mówił godzinę zachwalając demonów kreacje po czym nie było panelu pytań.

  Drugi wampir energetyczny przejął głos bezpośrednio po pierwszym bez żadnej przerwy na pytania po pierwszym i przez kolejną godzinę mówił nie na temat, zachwalając importowane z Azji suplementy i swoje wrażenia z czasu plandemii.

  Po czym doszło do koincydencji, organizator nie rozdał zgodnie z planem na początku spotkania ankiet autorstwa Ariana w celu proklamowania kooperatywy spożywczej we Wrocławiu.

  Gdy zwróciłem mu uwagę po moim wstępnym referacie o który poprosił mnie Krzysztof Tytko, aby mieć czas dla siebie na przygotowanie się do własnej debaty w swojej specjalności – bogactw naturalnych kraju ten wręczył mi moje ankiety przez niego ostemplowane jego pieczęciami bez mojej wiedzy i zgody co uznałem za kradzież moich dóbr intelektualnych i ich uszkodzenie.

  Następnie nie udzielono mi więcej głosu po tym jak zadałem jedno pytanie w jaki sposób chcą osiągnąć swoje cele.

  Chciałem słyszeć to, jak zamierzają powołać kolejną partię – kreację demonów – piewców demokracji bezpośredniej.

  Od innych wiem, że taka deklaracja później pada z ust jednego z demonów, niedoszłych moich adwersarzy.


  od mg: koń jaki jest, każdy widzi…

  Polubienie

  1. Część II – Koincydencja na spotkaniu we Wrocławiu 3 września 2022 r.

   Ar_Jan
   Opublikowany 5 wrz 2022

   O niedojściu do skutku zaplanowanej debaty: demokracji bezpośredniej i Stowarzyszenia Miliona Autonomii w odradzającej się LECHII.

   Arian układa fałszywe puzzle kreacji demonów.

   Witajcie Lechici, na kanale Ariana. Co tydzień będę publikował na Bitchut i YT dwa identyczne nowe filmy z niepublikowanymi w języku polskim informacjami bieżącymi i wiedzą.

   Niech to, że cenzorzy wycieli w nich czat i komentarze Was nie zraża, nie zwracajcie uwagi na zaniżane wielkości obejrzenia filmów, niekiedy są niższe o 90%, niekiedy łapek w górę jest więcej niż odsłon (jak to możliwe?

   Manipulacja, promowane zawyżonymi statystykami są kłamstwa, zgodne z mainstreamową narracją).

   Prawda sama się obroni.

   Potrzebna jest wielka tuba wolnych ludzi, celem jest 100 tysięcy subskrypcji, więc subskrybujcie i rozsyłajcie te filmy, przekazujcie wiedzę. Szczególnie na Bitchut, gdzie statystyki są nie zmanipulowane i można wesprzeć moja działalność głosując portfelem – zbieram na naszą platformę na której będziemy spotykać się regularnie oraz głosować nad żywotnymi naszymi sprawami. Każdy darczyńca nabywa w proporcjonalnej do inwestycji, część prawa własności do tej platformy w budowie.

   Pierwsza zbiorowa, próbna łączność na podobnej bezpłatnej tymczasem platformie, już niebawem – będzie to nagłośnione. Nawet milion ludzi świadomych będzie mogło tam mówić i głosować, zgodnie z regulaminem platformy. Arian odkłamuje, zakłamane, ukazuje zakryte, łączy kropki i układa puzzle dla Was o poranku.

   Na YT amputowano na moim kanale komentarze, czat, obcinają czołówkę, zaniżają oglądalność, łapki polubienia i subskrypcje o monetyzacji nie wspominając. Wyczerpali już wszystkie restrykcje co do mojego kanału, więc istniej uzasadniona obawa, że w końcu filmy moje będą usunięte z YT.

   W związku z tym będę publikował na innych platformach równolegle, o czym każdorazowo powiadomię moich widzów i słuchaczy: Lechitów – Ariów. Od 27 sierpnia 2022 jest to Bitchut.

   Ta historyczna nasza narodowa godność – Lechia, Lechici, Lachy i Laszki, została nam imputowana, powinniśmy do niej wrócić i używać wyłącznie imienia Lechii. Manifestując w ten sposób odzyskanie naszej świadomości oraz tożsamości narodowej i naszej dumnej HISTORII, bo to nam odebrano aby nas zniewolić.

   Więc jeśli chcemy na powrót być wolni, wróćmy do naszych najstarszych korzeni, wróćmy tam gdzie się zgubiliśmy.

   Kapitan Arian prowadzi akcje poszukiwania zaginionych na morzu, wspieraj akcje Ariana.
   Odzyskamy wszystko, zaczynając od naszego prehistorycznego imienia: Lechii, Lachów, Lechitek, po naszą świętą ziemię Lechię, odzyskamy suwerenność, własne wierzenia oraz należną nam prahistorycznie pozycję międzynarodową.

   Przestańmy wstydzić się własnej prastarej godności Lachów , uzurpator z udziałem okupantów zmienił i narzucił nam nasze dobre imię, odcinając nas od naszej historii i tożsamości narodowej.

   Przepędźmy uzurpatorów, sięgnijmy po „rodowe srebra” w naszej ziemi, skończymy z nędzą naszych ziomków, nie dajmy się więcej upokarzać, tolerując jałmużnę i żebractwo na naszych ulicach, pod wieżami okupanta.

   Żyjemy i żyć będziemy na naszej świętej ziemi w najbogatszym kraju świata, moim dążeniem jest abyśmy tego doznali, doświadczyli żyjąc w dostatku, sławie i chwale.
   Niech się stanie, niech się stanie, niech się stanie.


   od mg: kanał Ar_Jana na bitchute.com – JanArian:
   https://www.bitchute.com/channel/7wHcUJO8PQEU/

   Polubienie

 2. PRAWO NATURALNE W SĄDACH – Część I Konferencji (Punkty 1 i 4 Programu) -Teresa Garland

  Janusz Gniewny
  Opublikowany 6 wrz 2022

  Konferencja Warsztatowa.

  Program:
  1. Teresa Garland – Przedprocesowe zastosowanie Prawa Naturalnego, Zasad Cywilizacji Łacińskiej i Konstytucji w sądach
  2. Marek Krasnopolski –
  3. Piotr Pawłowski –
  4. Teresa Garland – Praktyczne Kompendium Prawa Naturalnego wersja 1. z dnia 29. III. 2022r.
  (5. Wypowiedź uczestnika )

  Materiały z Konferencji „Prawo Naturalne w sądach” 3 września 2022r. Kraków – Tymczasowa Rada Stanu Narodu Polskiego pod poniższym linkiem:
  https://tymczasowaradastanu.wordpress.com/2022/09/05/materialy-z-konferencji-prawo-naturalne-w-sadach-3-wrzesnia-2022r-krakow/

  Polubienie

  1. PRAWO NATURALNE W SĄDACH – Część II Konferencji (Punkty 2, 3 i 5 Programu)

   Janusz Gniewny
   Opublikowany 6 wrz 2022

   Ekspertyza kryminalistyczna z uwzględnieniem patologii proceduralnej i metody rozwiązania – Marek Krasnopolski.

   O co i jak można sądzić instytucje państwowe – Piotr Pawłowski.

   „mgrabas

   czy punkt 5 programu (wypowiedź uczestnika) został sfilmowany i będzie opublikowany?”
   adres komentarza

   „Janusz Gniewny

   Jest planowana publikacja, ale ze względu na cenzurę i zagrożenie zamknięciem tu kanału – najprawdopodobniej na gloria.tv”
   adres komentarza

   Polubienie

   1. Z. Kękuś (PPP 413) Zatrzymanie Pani Teresy Garland

    Po pierwsze Polak
    Opublikowany 28 wrz 2022

    Sąd w Krakowie i kapturowe posiedzenie w sprawie zastosowania aresztu w stosunku do TERESY Garland

    KR-tv Live
    czwartek 29 września o 09:07

    Polubienie

    1. UWOLNIĆ Teresę Garland – posiedzenie sądu bez oskarżonej

     Janusz Gniewny
     Opublikowany 5 paź 2022

     Można napisać do pani Teresy:

     Teresa Garland c. Tadeusza
     Areszt Śledczy w Krakowie
     ul. Montelupich 7 ; 31-155 Kraków

     Ostatnie pismo pani Teresy do Sądu Rejonowego (pod poniższym linkiem) pozwoli zapoznać się bliżej z genezą tego bezprawia, które się dokonało —-
     https://walkaoprawaczlowieka.wordpress.com/2022/09/08/wpis-nr-18-zawiadomienie-o-niestawiennictwie-na-rozprawie/

     Zachęcam osoby popierające panią Teresę i pragnące ją nieco wesprzeć czy to duchowo (pisząc lub w modlitwie) czy to materialnie o symboliczne złotówki przelane na konto Aresztu podane na końcu tego filmu: https://youtu.be/0d0kvjLSEUI (UWOLNIĆ Teresę Garland – posiedzenie sądu bez oskarżonej)
     z przeznaczeniem dla Teresy Garland córki Tadeusza (koniecznie ) jako Wypiska.

     [ by mogła skorzystać z kantyny i zakupić napoje, czy witaminy ]

     Konto Aresztu przy Montelupich 7. to: 92 1010 1270 0010 2313 9120 0000

     • Wypiska – dla: Teresa G A R L A N D c. Tadeusza
      Areszt Śledczy w Krakowie
      ul. Montelupich 7 ; 31-155 Kraków

     Polubienie

     1. Teresa Garland na wolności

      Janusz Gniewny
      Opublikowany 24 lis 2022

      Od 18 listopada pani Teresa Garland jest już na wolności.
      Link do filmu autorstwa p. Marka Majchera (czujny.pl) ze spotkania z panią Teresą Garland i Jej przyjaciółmi w Krakowie na barce na Wiśle – poniżej:
      Tytuł oryginału: „Kraków, Witamy Teresę Garland na Wolności 🇵🇱✌️. O sytuacji Polaków w więzieniach… i wielu innych ważnych sprawach”:

      Polubienie

      1. PODZIĘKOWANIA – Teresa Garland i Maria Leśniak-Wojciechowska [23.11.2022]

       Prezydent Elektorski RP Teresa Garland do Marszałków ws reformy psychiatryków [25. XI. 2022]

       PREZYDENT ELEKTORSKI RP Teresa Garland – STOP NAZIZMOWI W SĄDACH [26. XI. 2022]

       Teresa Garland, Prezydent Elektorski – wystąpienie na konferencji Samoobrony [27.XI.2022]


       od mg: po tych wypowiedziach POLICJA ponownie porwała Teresę Garland i wywiozła nie wiadomo dokąd
       poniżej ostatnie nagranie przed porwaniem

       Uwolnić Teresę Garland !!! – 30. XI. 2022

       „mgrabas

       tak się dzieje w kraju bezprawia
       dlatego trzeba przywrócić prawo, a jeszcze wcześniej wyjaśnić czym prawo jest i co prawem nie jest

       adres komentarza

       „mgrabas

       definicja prawa (naturalnego) nr 1. Stwórca dał każdemu z nas, swojemu stworzeniu, prawo a właściwie obowiązek dbania o swoje życie i zdrowie, rozwój i dobrobyt.

       definicja prawa (naturalnego) nr 2. Consensus facit legem – umowa, zgoda jest podstawą prawa każdego typu. Jest to od zarania dziejów używana maksyma prawna. Nikt nigdy jej nie obalił ani nie podważył.

       i to wszystko, to jest całe prawo naturalne do zrozumienia i to naprawdę wystarczy, reszta to głoszenie tego ludziom i stosowanie w życiu :)”
       adres komentarza

       Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s