ONZ: „Świat NIE jest potajemnie manipulowany przez globalną elitę”.

admin 1 sierpnia 2022

Ten nowy budynek ONZ  w Senegalu to wcale nie są trzy szóstki.

Jak ktoś widzi tu 3×6 to ma urojenia (ironia).

Tak jak spotkanie odnogi ONZ czyli WHO wcale nie odbyło się z demonem Śiwy…..

Może jeszcze nie jest prawdą iż ONZ powstało na działce Rockefellerów.

No więc co oni robią, żeby nikt nie wiedział o ich powiązaniach ze światem korporacji i zła?

UNESCO połączyło siły z Twitterem , Komisją Europejską i Światowym Kongresem Żydów, aby rozpocząć kampanię pod nazwą #ThinkBeforeSharing: Stop rozprzestrzenianiu się teorii spiskowych. ONZ chce, abyś wiedział, że wydarzenia NIE są „ potajemnie manipulowane za kulisami przez potężne siły z negatywnymi intencjami ”, a jeśli spotkasz kogoś, kto myśli, że globalna elita spiskuje w celu konsolidacji władzy i dyktowania globalnym wydarzeniom, musisz podjąć działania. Według UNESCO „ jeśli jesteś pewien, że spotkałeś się z teorią spiskową ” w Internecie, musisz „ zareagować ” natychmiast zamieścić odpowiedni link do „ witryny sprawdzającej fakty ” w komentarzach.

źródło: https://en.unesco.org/sites/default/files/unesco-conspiracy-english-0.jpg

UNESCO udziela również porad każdemu, kto natknie się na prawdziwego, żywego teoretyka spiskowego na żywo. Według agencji ONZ w żadnym wypadku nie można dać się zwabić w kłótnię z teoretykiem spiskowym. „ Każdy argument może być traktowany jako dowód, że jesteś częścią spisku i wzmacniasz to przekonanie ”, a teoretyk spiskowy prawdopodobnie będzie „ twardo dyskutował w obronie swoich przekonań”. “

Oni mogą propagować niebiblijną teorie ewolucji i twardo bronić swoich przekonań ale Ty nie możesz bronić swoich.

Oni chcą doprowadzić do tego, że dziecko może decydować o zmianie płci, ale ty masz siedzieć cicho jak mysz pod miotłą.

Jestem ciekawe gdzie jest system bestii biblijnej?

Czym on jest? Czy  odpowiedzi na takie pytania są również teorią spiskową?

Czy można analizować np wers dotyczący znaku na rękę lub na czole w kontekście nowych ustaw i nowoczesnych technologii, czy już nie można?

(16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.

Może cala Biblia będzie uznana za teorię spiskową? Wszak już portale systemowe propagują teorie jakoby biblia została sfałszowana.

Popatrzcie jak protestanci są robieni w trąbę. Żaden pastor nie wskazuje biblijnej bestii, którą jest wszak chazarska ONZ od 1945 roku.

Media wg ONZ pokazują TYLKO prawdę.

Co ciekawe, ukryte drobnym drukiem UNESCO przyznaje, że teorie spiskowe istnieją. Pod nagłówkiem „ Co to jest prawdziwy spisek? biurokraci Organizacji Narodów Zjednoczonych wyjaśniają, że „ istnieją prawdziwe spiski, duże i małe”. Według ONZ to tylko PRAWDZIWA teoria spiskowa, jeśli zostanie „ odkryta przez media”.

To ciekawe gdyż większość jest w rękach ludzi słusznego pochodzenia…

Jak można to skomentować biblią?

(44) Ojcem Waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.
(Ewangelia Jana 8:44)


źródło: https://detektywprawdy.pl/2022/08/01/onz-chce-walczyc-ze-spiskami-swiat-nie-jest-potajemnie-manipulowany-przez-globalna-elite/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s