OCENZUROWANY artykuł z: Globalna świadomość – KOLEJNA DAWKA KOLEJNA FALA – ”WYTWORZYMY ZAPOTRZEBOWANIE NA $Z€ZEPIENIA”

Autor globalnainfo 24 lipca 2022 Zaktualizowano: 24 lipca 2022

Wytworzą zapotrzebowanie na to byście dobrowolnie oddali wszystko, dorobek całego życia i zrzekli się wszelkich praw jakie czynią z nas istotę ludzką i rozumną.

Wielu z Was wyobraża sobie że ktoś zaatakuje Wasz dom, Wasz dorobek, tymczasem ta wojna jest zupełnie inna od tych jakie znacie, prowadzona jest przy użyciu technik warunkowania zachowań ludzi, nie przy użyciu bezpośredniej przemocy, choć ona jest elementem tego ataku, bo osłaniają ją mundurowi.

Ten atak prowadzony jest przy użyciu wiedzy i inteligencji. Jak powiedział minister, Niedzielski, WYTWORZYMY ZAPOTRZEBOWANIE NA SZCZEPIENIA. Wrzucili zarazka, zrobili propagandę, przekupili naukowców, lekarzy i sami pobiegliście do punktu.

A jaką satysfakcję musiał mieć Niedzielski, że zrobił w konia miliony polskich durniów.

W tym krótkim zwrocie WYTWORZYMY ZAPOTRZEBOWANIE NA SZCZEPIENIA jest zawarte wszystko, pogarda dla Polaków, szydzenie z polskiej głupoty, przekonanie o swojej wyższości i sile. Zwróćcie uwagę, że użył formy MY WYTWORZYMY, kto to są owi MY?

Powiedział „zakręcimy WAMI jak durniami” i zrobili to, razem z kumplami z Nowego Jorku, Londynu, Berlina i Paryża. Nie dziwmy się, że jego towarzysz broni, szef Pfizera, pokładał się ze śmiechu, dosłownie tarzał się na dywanie i liczył brudnymi, trzęsącymi się łapskami krwawą forsę zdobytą na polskiej głupocie.

W taki sam sposób zamierzają okraść WAS do kości i totalnie zniewolić, WYTWORZĄ ZAPOTRZEBOWANIE NA TO BYŚCIE DOBROWOLNIE ODDALI SWOJE DOMY, WSZYSTKO CO MACIE, ŻEBYŚCIE SAMI WYRZEKLI SIĘ WOLNOŚCI A NAWET ODDALI SWOJE ŻYCIE.

Na to są CZTERY sposoby: głód, choroba, zagrożenie wojną i kataklizm, wszystkie cztery są realizowane krok po kroku, z żelazną konsekwencją.

To proste jak zachorujecie WY albo ktoś kogo kochacie to oddacie wszystko co macie, jak będziecie głodni to wyprzedacie za bezcen co macie, jak wytworzą zagrożenie ze strony Rosji i Chin to pozbędziecie się wszystkiego byleby spać spokojnie, jak zatrzęsie się Ziemia, jak ruszy tsunami, jak powieje huragan to w jednej sekundzie wszystko co macie straci wartość, cały WASZ dorobek życia.

WZIĘLI NAS W DWA OGNIE, przewidzieli to, rozważyli w zasadzie wszystkie możliwe scenariusze, głowili się nad tym najlepsi spece z każdej dziedziny.

Ten plan tworzono latami, kiedy żeście spali snem błogim, oni tam knuli codziennie przeciwko ludzkości, planowali wielki mord i wielką kradzież.

W zasadzie wszystkie siły jakie dziś widzimy na planszy tej gry kontrolują ONI, ale co, będziemy czekali z założonymi rękoma? Zapewniam WAS, że nie wszystko potoczy się po ich myśli. WIEM TO.

Zachęcam wszystkie matki, łączcie się, wspólnie walczcie o sprawy swoich dzieci, jak chcą cokolwiek im podać skaczcie im do oczu, zadawajcie każde pytania, niech się podpiszą imieniem i nazwiskiem, niech zagwarantują, ten szczebel nie pochowa się jak bezpieka.

Żyją wśród nas i też mają rodziny, muszą zdawać sobie sprawę z tego, że ludzie zdesperowani, okaleczeni mogą być zdolni do wszystkiego.

Trzeba im to wbić do głów, że nikt nie będzie strugał z siebie wariata i nie pójdzie do służb, bo przecież wiemy, że to woda na młyn tej bandy zbirów, utopić tragedie w papierkach, w procedurach ciągnących się latami, przekazać sprawy skorumpowanym kanaliom w togach.

To jest ich gra, ich szlak, więc trzeba brać sprawy w swoje ręce kiedy państwo staje się śmiertelnie niebezpieczne dla obywatela.

Walczcie nasze polskie dziewczyny, pokażcie pazury, bo chodzi o polskie dzieci, o Wasze dzieci. Gwarantuje WAM, że jak tylko jakaś kurwa w mundurze lub todze podniesie na WAS rękę, zabawa w nadużywanie władzy się skończy.

Oni żyją z tego państwa, żyją z tego co wyduszą z NAS Polaków, czy to nie jest godne ostrej reakcji, ONI biorą co miesiąc po 15 000 zł – 30 000 złotych, by doglądać jak naszym dzieciom robią krzywdę, jak je okaleczają, jak prowadzą je do śmierci?!!

Władza musi zacząć sobie zdawać sprawę, że wszelkie grancie zostały już przekroczone i że nie ma naszej zgody na bestialstwo, że są nas miliony i się nie zawahamy. Trzeba wyraźnie i jasno powiedzieć DOŚĆ!!


źródło: https://globalnainfo.blog/obudz-sie/kolejna-dawka-kolejna-fala-wytworzymy-zapotrzebowanie-na-zezepienia/


od mg: kopia powyższej strony jest tu: https://web.archive.org/web/20220724100650/https://globalnainfo.blog/obudz-sie/kolejna-dawka-kolejna-fala-wytworzymy-zapotrzebowanie-na-zezepienia/

Jedna myśl w temacie “OCENZUROWANY artykuł z: Globalna świadomość – KOLEJNA DAWKA KOLEJNA FALA – ”WYTWORZYMY ZAPOTRZEBOWANIE NA $Z€ZEPIENIA”

  1. Już dzięki temu numerowi bezwzględni syjoniści posłali ćwierć miliona do piachu.
    Ale tych, co z własnej pychy się zaszprycowali nikomu dobremu nie powinno być szkoda!

    Zarazem śmierci przez odcięcie od opieki lekarskiej reszty ofiar to już morderstwo.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s