Jak CHAZARSKA agenda 2030 morduje rolnictwo?

admin 28 lipca 2022

Myślę, że z czasem zbastuję z tego typu informacjami. Uświadamiam uświadomionych. Nowych jest garstka, ale może jeszcze ktoś się przebudzi i przyjdzie do Boga, a nie do kościoła.

Kiedy Nicole Kidman i Salma Hayek programują ludzi na biedę i jedzenie robaków, możni tego świata oddani Lucyferowi inwestują w ziemię, jednocześnie jak w Holandii zabraniając jej uprawiać innym.

“W środę 6 lipca urzędnicy Dakoty Północnej wydali pozwolenie na zakup przez Billa Gatesa działki o wielkości 850 hektarów. Założyciel Microsoftu zapłaci za nią ok. 13,5 mln dolarów.”

Mało tego komunistyczne Chiny dokonały zakupu działek w USA.

“Chiny kupiły obok 300 akrów (ok. 120 hektarów) ziemi, powiększając swoje portfolio składające się obecnie ze 192 tys. akrów (ok. 78 tys. hektarów).”

Wojna o żywność jest częścią większej wojny o podbój świata. Teraz widać, że był to celowy atak. Technokraci z ONZ wykorzystują strach, aby popychać świat w kierunku „zrównoważonego rozwoju„, znanego również jako technokracja.

Według Alexa Newmana, wielokrotnie nagradzanego dziennikarza międzynarodowego, który zajmuje się tą kwestią od ponad dekady, agenda ONZ na rzecz „zrównoważonego rozwoju” 2030 stanowi podstawę polityki rządowej mającej na celu ograniczenie rolnictwa i przekształcenie systemów żywnościowych w różnych częściach świata .

Agenda 2030 to plan działania opracowany przez Organizację Narodów Zjednoczonych (ONZ) w celu osiągnięcia 17 Celów „Zrównoważonego Rozwoju” (SDGs). Cele „Zrównoważonego Rozwoju” i Agenda 2030 zostały przyjęte przez wszystkie państwa członkowskie ONZ w 2015 roku.

Ówczesny sekretarz generalny ONZ Ban Ki-moon nazwał Agendę 2030 „globalną deklaracją współzależności” , powiedział Newman w niedawnym wywiadzie dla EpochTV Crossroads.

„Moim zdaniem był to bezpośredni atak na naszą Deklarację Niepodległości… Zamiast być niezależnymi narodami, teraz wszyscy będziemy współzależni.

Agenda 2030 „obejmuje każdy element ludzkiego życia, każdy element gospodarki”, w tym globalną redystrybucję bogactwa nie tylko w obrębie narodów, ale także między narodami, skomentował Newman. Agenda wyraźnie stwierdza, że ​​musimy zmienić sposób, w jaki konsumujemy i produkujemy towary – dodał.

Cel numer dwa w Agendzie 2030 dotyczy w szczególności odżywiania, powiedział Newman.

We wrześniu 2021 r. Organizacja Narodów Zjednoczonych była gospodarzem szczytu systemów żywnościowych, który podkreślał potrzebę „wykorzystania mocy systemów żywnościowych”, aby osiągnąć wszystkie 17 celów zrównoważonego rozwoju do 2030 r., zgodnie z oświadczeniem Organizacji Narodów Zjednoczonych.

„Wszyscy i wszędzie muszą działać i współpracować, aby zmienić sposób, w jaki świat produkuje, konsumuje i myśli o żywności” – czytamy w oświadczeniu.

Nabycie gruntów rolnych

Agenda „Zrównoważonego Rozwoju” pojawiła się w latach 70., kiedy Organizacja Narodów Zjednoczonych próbowała ją zdefiniować na konferencji w Vancouver w Kanadzie w 1976 roku. powiedział Newman.

Konferencja, pierwsza konferencja ONZ na temat osiedli ludzkich, znana jako Habitat I, przyjęła Deklarację z Vancouver ( pdf ), raport, który zawierał zalecenia dla państw członkowskich ONZ.

Newman cytuje fragment tego raportu: „Grunty nie mogą być traktowane jako zwykłe aktywa kontrolowane przez osoby fizyczne i podlegające ograniczeniom rynkowym i nieefektywności. Prywatna własność ziemi jest również głównym narzędziem gromadzenia i koncentracji bogactwa, a zatem przyczynia się do niesprawiedliwości społecznej”.

Newman powiedział, że wierzy, że ONZ ostatecznie chce zakończyć prywatną własność ziemi. „Widzimy to na całym świecie. Dzieje się tak nie tylko w Holandii”.

Wierzy, że toczy się wojna przeciwko rolnikom i ranczerom, zwłaszcza tym niezależnym lub spoza systemu. „Chcą eksmitować drobnych rolników, nawet średnich, z ich ziemi i wszystko pod kontrolę – nie sądzę, żeby było na to inne określenie – faszystowskie partnerstwa publiczno-prywatne.

Newman podał kilka przykładów ilustrujących swoją tezę: chiński reżim zmusza rolników do przeprowadzki do megamiast, rolnicy są zabijani w Afryce Południowej, a Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) w Stanach Zjednoczonych zaproponowała nową zasadę zakazującą małych i średniej wielkości rolnicy mogliby to zrujnować.

W marcu 2022 r. SEC zaproponowała zasadę, która „wymagałaby od spółek publicznych zgłaszania swoich emisji dwutlenku węgla i innych informacji związanych z klimatem”, a także podobnych informacji od wszystkich firm, z którymi prowadzą interesy, podała SEC w oświadczeniu.

Oznaczałoby to, że wszystkie firmy w łańcuchu dostaw spółki giełdowej musiałyby zgłaszać swoje emisje dwutlenku węgla i dane związane z klimatem.

Amerykański senator Tim Scott (RS.C.) i John Hoeven (RND) kierowali 30 prawodawcami, którzy wezwali SEC do unieważnienia ich propozycji, nazywając ją „przekroczeniem przepisów”.

„Narzucanie rolnikom i hodowcom nadużyć regulacyjnych wykracza poza uprawnienia przyznane SEC przez Kongres” – oświadczyli senatorowie. „Ten obszerny obowiązek raportowania stanowiłby znaczne obciążenie dla małych firm rodzinnych”.

American Farm Bureau Federation stwierdziło w oświadczeniu, że proponowana zasada może nałożyć „znaczne koszty” na rolników, ponieważ nie mają oni zespołów specjalistów ds. zgodności lub prawników, takich jak duże firmy. Może to również wykluczyć małych i średnich rolników z biznesu i zmusić firmy zajmujące się przetwórstwem żywności do poszukiwania towarów rolnych poza Stanami Zjednoczonymi, czytamy w oświadczeniu.

„Kiedy kontrolujesz dostawy żywności, kontrolujesz wszystko” – powiedział Newman.

ONZ jest organizacja totalitarną, powstałą na bazie syjonizmu.

To jak ludzie się zachowują, to nic innego jak “syndrom sztokholmski”.

Pokochali swoich oprawców i kochają żyć w kłamstwie.

Ja chyba będę się powoli wycofywał z wiadomości ze świata, choć były one częścią mego bloga od 10 lat.

Policja, urzędy, wojsko pracuje dla systemu bestii, który to system katuje społeczeństwo podwyżkami, oszustwami itd. Religie wtórują totalitaryzmowi. Ileż można bić pianę?

Chyba zacznę wprowadzać inne tematy na blog.

https://www.o2.pl/informacje/bill-gates-kupil-dzialke-warta-13-5-mln-dolarow-w-sieci-zawrzalo-6787979242797696a


na podstawie: https://detektywprawdy.pl/2022/07/28/jak-chazarska-agenda-2030-morduje-rolnictwo/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s