KAMPANIA „SZCZEPIEŃ” zostanie uznana za NAJWIĘKSZĄ ZBRODNIĘ popełnioną PRZECIWKO LUDZKOŚCI!


PSNLIN 
Published July 26, 2022

Jestem pewna, że kampania „szczepień” przejdzie do historii jako największy medyczny skandal. Zostanie też uznana za największą zbrodnię popełnioną przeciwko ludzkości” – powiedziała niemiecka polityk i posłanka do Parlamentu Europejskiego Christine ANDERSON w Parlamencie Europejskim podczas przesłuchania publicznego dotyczącego bezpieczeństwa lotów po przymusowym „wyszczepianiu” pilotów eksperymentalnymi preparatami genetycznymi „przeciw Covid-19”.

W dniu 05 lipca 2022 roku, w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Strasburgu, z inicjatywy Christine ANDERSON i Virginie JORON, posłanek w Parlamencie Europejskim, odbyło się przesłuchanie publiczne. Dotyczyło ono problemów zdrowotnych, które pojawiły się u pilotów i personelu latającego po rozpoczęciu kampanii wstrzykiwania preparatów „mających zapobiec zarażeniu się i chorobie związanej z koronawirusem Sars Cov-2”.

Piloci i personel latający są reprezentowani przez mecenas Diane PROTAT z ławy adwokackiej z Paryża, która reprezentuje zwiżzek «Navigants Libres».

Udział wzięli również: mecenas Philipp KRUSE, adwokat w Szwajcarii, kapitan Chantal VIOLET ze Szwajcarii, która jest pilotem i Laetitia HAWARD, która jest stewardesą.


źródło: https://rumble.com/v1dnxvj-kampania-szczepie-zostanie-uznana-za-najwiksz-zbrodnie-popenion-przeciwko-l.html

„annabel55

Bardzo cieszy, że mamy tylu mądrych i odważnych ludzi. Dywan zrobił się za mały i szambo wylewa się szerokim strumieniem. Nie mam wątpliwości, że wszyscy maczający w tej zbrodni palce, poniosą adekwatne konsekwencje.
adres komentarza

Jedna myśl w temacie “KAMPANIA „SZCZEPIEŃ” zostanie uznana za NAJWIĘKSZĄ ZBRODNIĘ popełnioną PRZECIWKO LUDZKOŚCI!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s