Aresztowanie Arian’a w Pile. 100k/h, bez prawo jazdy, OC i rejestracji auta w Polsce, ale zapłacił [od mg: jednak NIE ZAPŁACIŁ!!!]

Ar_jan
Opublikowany 10 lip 2022

Jadąc w dniu 4 lipca 2022 r o godz.18,07 w Pile Al. Poznańską Arian został zatrzymany i postawiono mi zarzut wykroczenia z art. 92 par. 2 KW jechałem 93 k/h oraz z art. 65 par. 2 KW brak możliwości ustalenia tożsamości, Ponadto brak prawo jazdy, Ubezpieczenia OC, Auto nie zarejestrowane w Polsce. Auto zatrzymane i odholowane na parking. Arian nie wypłaci się do końca życia, po drodze obrabował emerytów i rencistów o czym dowiedziałem się po powrocie do domu. W czasie gdy byłem aresztowany opublikowano paszkwil na mój temat aby mnie zdezawuować i zdeprecjonować, nagrałem film z rozmowy z 4 policjantami, spisałem ich dane ręcznie, kartkę mi zabrano, a filmy skasowano, podłożono aparat szpiegowski do śledzenia pojazdu, zakuto w kajdany, wykręcono ręce pobrano odciski, wrzucono na „bęben” i wyskoczyło, że bawię się za granicą za skradzione emerytom i rencistom pieniądze. Zatopiłem statek z pasażerami, obarczając ich za to winą, nie napisałem żadnej książki popełniłem plagiat i 100 autorów żyjących to potwierdza. Nie miałem biletu wstępu do Watykańskich archiwów, nie znam żadnego języka, w tym polskiego. Książkę napisała grupa przestępcza, której jestem hersztem a ja w tym czasie szukam naiwnych na bezwartościowe gnioty, które nie mają numeru ISBN. W aucie zatrzymanym miałem milion dolarów skradzionych w banku Watykańskim i ogólnie jestem nieprzyjemnym śmierdzielem, chamem i burakiem ze słomy. Zadenuncjowałem stu ludzi połowa z nich siedzi w psychiatryku połowa w więźniu a ja się bawię, emeryci mi stawiają drinki w ciepłych krajach. No cóż, tyle bajki i legendy, oto fakty. Pomimo że skasowano filmy z telefonu z nagraniem rozmów przy zatrzymaniu, filmy poszły w świat via internet a kartkę z danymi z legitymacji umundurowanych zrobiłem w 3 kopiach z czego dwóch nie odnaleziono i ostały się. Jechałem nowiutkim Ferrari Tostarosa na jedynce a mimo to była stówa na liczniku, kupiłem sobie a co? kto bogatemu zabroni sprzedałem już 2 miliony książek w 10 językach – sam przetłumaczyłem w czasie tankowania mojego 5 litrowego Ferrari, w Polsce najmniej tylko 500 tys szt. oczywiście przez Allegro i na plaży w Kołobrzegu. Pisząc robię tyle błędów że jeden z czytelników zadławił się w czasie jedzenia i udusił się czytając do kotleta, postawili mi zarzuty spowodowania napadu śmiechu za co grozi kara klapsa na gołe kolano :)))) no to tyle a teraz fakty:


„Ar_jan

Komentarze usuwane na bieżąco, u mnie zero, usunęli też czat, jak dla mnie to już dowód ostateczny kto tu kręci. Ale nie dziwi mnie to. Kto prosi o deszcz musi się liczyć, że będzie się paplał w błocie. Jest 20.04 zobaczę po ilu minutach zniknie ten wpis. Pozdrawiam słuchaczy i Policję w Pile, oraz służby informacyjne.
adres komentarzaod mg: poniżej omawiany przez Ariana paszkwil

Prawdaż czy NiePrawdaż o tzw. „Arian”

PRN
Opublikowany 4 lip 2022


od mg: jednak NIE ZAPŁACIŁ!!! opowiedział o tym we Frysztaku 23 lipca 2022 r. na prelekcji,

https://mega.nz/folder/gBclVRaS#ydWCDE3WXEHGOrUsgZ7zVQ

na którą przyjechał swoim autem z własnymi blachami ARJAN1 :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s