HUCPA ŻYDOWSKA CZYLI SĄD NAD POLAKAMI – RELACJA Z DRUGIEJ ROZPRAWY KOSIURA I ZIEMIŃSKIEGO [od mg: to nie żydowska hucpa tylko CHAZARSKA] 

BY PAZIEM | 15 CZERWCA 2022 · 23:38

Wczoraj, tj. 14 czerwca 2022 r. odbyła się druga część rozprawy przeciwko Dariuszowi Kosiurowi – oskarżonemu o „propagowanie faszyzmu…” ( art.256 kk), ” nienawiść etniczną, narodowościową, rasizm..”( art. 257 kk) oraz ” naruszenie tajemnicy toczącego się postępowania przygotowawczego…” ( art.241.kk) oraz Pawłowi Ziemińskiemu – oskarżonemu z wspomnianego art. 241 kk.

Niżej publikujemy dziennikarski zapis ” na gorąco” tego żenującego spektaklu i kpiny z wymiaru sprawiedliwości w wykonaniu sędziego Marcina Krakowiaka i prokuratora Macieja Młynarczyka.

Wkrótce zamieścimy obszerne omówienie oraz filmowy zapis rozprawy w wykonaniu studia WPS Production. Dzisiaj ze względu na pilność tematu oraz skalę samowoli i arogancji funkcjonariuszy „wymiaru sprawiedliwości” w Polsce zamieszczamy „gorący” materiał reporterski.

PZ 

W sądzie rejonowym Praga Północ w Warszawie odbyła się druga rozprawa mająca na celu poniżenie i skazanie zacnych ludzi, rdzennych mieszkańców naszej Polskiej ziemi, a mianowicie Dariusza Kosiura i Pawła Ziemińskiego którzy uderzyli w czułą strunę syjonistycznego aparatu gnębiącego nasz kraj. Talmudyczne prawo ma na celu tylko jedno, niszczyć Polaków, zabierać im majątki i wolność. Tym razem prokurator Młynarczyk przeszedł sam siebie w wymyślaniu wyssanych z palca oskarżeń i jak widać na filmie robi głupią minę do tej ustawki zwanej procesem.

Dla tych co nie chcą oglądać całej rozprawy zrobiłem film z mowy końcowej Dariusza Kosiura i Pawła Ziemińskiego na które sędzia Marcin Krakowiak zareagował typowym Aj Waj, czyli prawda nie może być przekazana w świat, bo świat się dowie…

Wyrzucenie niezależnych reporterów z sali to przestępstwo! art. 43. Prawa Prasowego:

Kto używa przemocy lub groźby bezprawnej w celu zmuszenia dziennikarza do opublikowania lub zaniechania opublikowania materiału prasowego albo do podjęcia lub zaniechania interwencji prasowej – podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

SĘDZIA MARCIN KRAKOWIAK I PROK. MACIEJ MŁYNARCZYK – ZORGANIZOWANA GRUPA PRZESTĘPCZA W TOGACH!

– Czy osoba łamiąca prawo może sądzić innych?

autor:  Jacek z rodu Porosów


źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2022/06/15/hucpa-zydowska-czyli-sad-nad-polakami-relacja-z-drugiej-rozprawy-kosiura-i-zieminskiego/


„mgrabas
16 czerwca 2022 o 10:09

proszę o link do tej zaskarżonej publikacji (z gwiazdą Dawida, wszą i szczurem), chciałby zapoznać się z jej treścią
adres komentarza


„Paweł
17 czerwca 2022 o 19:56

Podaję link do zaskarżonych publikacji:

1) https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/01/24/musimy-walczyc-z-syjonizmem-a-nie-z-faszyzmem-i-nacjonalizmem/ (rzekome propagowanie faszyzmu…) w korespondencji do wcześniejszego artykułu: https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/07/07/syjonisci-strwozeni-nacjonalizmem-i-faszyzmem/

2) https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/03/02/rzadza-nami-syjonistyczni-bandyci-bez-skrupulow/ (gwiazda Dawida, wesz, szczur itd…)
adres komentarza


Mano Negra
16 czerwca 2022 o 15:43

Nie można niczego przeczytać w brew swojej woli. Można być zmuszonym do oglądania rzeczy których nie chce się oglądać, czy słuchania rzeczy których słuchać się nie chce, ale czyta się zawsze świadomie i z własnej woli.”
adres komentarza

„Mano Negra
18 czerwca 2022 o 16:07

c.d. A jak wiadomo chcącemu nie dzieje się krzywda. Volenti non fit iniuria.
adres komentarza


„mgrabas
27 czerwca 2022 o 09:26

Hermaszewski widział okrągłą Ziemię

ale gdy był wyraźnie o to zapytany, wszystkiego się wyparł


adres komentarza

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s