Żyjemy w czasach, w których PRAWDA stała się śmiertelnie niebezpieczna!

PSNLIN Published June 1, 2022

Rada Lekarska chce ukarać lekarzy za podpisanie apelu! Potrzebna pomoc! Dr Dorota Sienkiewicz

To trzeba wiedzieć! Polaku, obudź się! Wojna toczy się nie tylko za naszą wschodnią granicą. Każdego dnia niezależni lekarze toczą bój o Twoje życie i zdrowie. Narażając się na utratę zawodu, ostracyzm środowiska, nękanie i zastraszanie przez Izby Lekarskie, głoszą PRAWDĘ, przywołują badania naukowe, informują o dostępnych i tanich lekach, demaskują fałsz i obłudę. Dają nadzieję zastraszonemu społeczeństwu.

Dr n. med. Dorota Sienkiewicz prezes PSNLiN otwarcie i odważnie mówi jak traktowani są obecnie niezależni lekarze i jakie stawia się im zarzuty.

Przecież „nauka polega na podważaniu wszystkiego co można podważyć,
bo tylko dzięki temu można wykryć to, czego podważyć się nie da
” powiedział prof. Tadeusz Kotarbiński. Skąd więc taka nienawiść Izb Lekarskich do medyków, którzy ośmielają się mieć inne zdanie, argumenty poparte badaniami, doświadczeniem?

Tacy lekarze jak my, którzy trzymamy rękę na pulsie, zdroworozsądkowo i naukowo do tego podchodzą są niebezpieczni, trzeba nas wyciszyć. Odbiera się nam możliwość zarobkowania i utrzymania„.
Wielki Bratem i sprzymierzeńcem w tych działaniach jest Światowa Organizacja Zdrowia, która bardzo się stara, aby zostały wprowadzone i zaakceptowane przez 194 państw członkowskich, przepisy o mocy prawnej, dające jej mandat totalnego suwerena w zakresie przyszłych „pandemii” i regulacji „zdrowotnych”.

Pomóż! Miej swój udział w walce o prawdę i życie. Nie musisz być na pierwszej linii, ale zrób co możesz: https://pomagam.pl/psnlin

na podstawie: https://rumble.com/v17053r-rada-lekarska-chce-ukara-lekarzy-za-podpisanie-apelu-potrzebna-pomoc-dr-dor.html

Czy to znany w Polsce Amerykanin Patrick Lancaster, czy też niemieccy dziennikarze: Alina Lipp, Jürgen Elsässer, Thomas Rötzer i Mark Bartalamaj. Nawet posłowie tacy jak Sahra Wagenknecht czy Eugen Schmidt znajdują się na liście śmierci, na której znalazło się już ponad 4000 dziennikarzy.

źródło: https://t.me/nudawaj/6244?single

 

 

 

7 myśli w temacie “Żyjemy w czasach, w których PRAWDA stała się śmiertelnie niebezpieczna!

 1. Ostatnio doświadczył tego red. Marcin Rola. To co zrobiła władza PiSowska nasyłając ABW na wRealu było czymś haniebnym i nie do pomyślenia, że miało to miejsce w państwie niby demokratycznym. Tym sposobem postąpili wbrew Konstytucji RP., łamiąc wszystkie paragrafy. Nie przypominam sobie żeby podobne sytuacje miały miejsce za poprzednich rządzących. Sytuacje jakie ostatnimi czasy miały miejsce ,stają się bardzo niebezpieczne dla nas obywateli.. Brak mi jest słów na to co się dzieje w mojej Ojczyżnie. Nie myślałam że doczekam takich czasów . Po sto kroć im hańba ,którzy zgotowali taki los swoim obywatelom. Oby jak naj szybciej wylądowali na śmietniku historii, tego im życzę.

  Polubione przez 2 ludzi

  1. Za poprzednich rządzących z PO słynna była sprawa z laptopem Latkowskiego. PO nasłało służby aby mu go zabrały (byłły tam jakieś materiały obciążające PO już nie pamiętam, bo to dawno było). I ci ze służb tak nieudolnie próbowali wyrwać Latkowskiemu z rąk laptopa, że im się w końcu nie udało. Trąbiła o tym pisowska telewizja parę lat temu jak PiS przejął władzę w III RP. Teraz sami zrobili to samo.

   Polubienie

 2. Za PO też prześladowali Wojciecha Sumlińskiego za jego książki. Zrobili nawet prowokację służb specjalnych aby zrobić z Sumlińskiego przestępcę. Doprowadzili Sumlińskiego do takiego stanu że próbował popełnić samobójstwo, ale na szczęście nieskutecznie. Po latach walki w sądach został uniewinniony i sąd potwierdził, że padł ofiarą prowokacji służb specjalnych zrobionej na zlecenie Komorowskiego. Takie to są (nie)rządy w III RP. WSZYSCY WON!

  Polubienie

 3. Jeśli chodzi o lekarzy to także prof. Andrzeja Frydrychowskiego zawiesili. Za to, że przekazuje prawdę o tzw. medycynie konwencjonalnej i pisze artykuły w „Zdrowiu bez leków” jak naprawdę powinno się leczyć i co diagnozować (np. przeciekające jelito czego rockefellerowska medycyna nie uznaje w ogóle jako objaw choroby). Walczył w sądach ale nic nie uzyskał. Teraz z tego co wiem ma to trafić przed sąd arbitrażowy.
  Dlaczego lekarze prawdziwie chcący leczyć ludzi są tępieni przez Izby Lekarskie? Pani doktor Sienkiewicz z PSNLiN łatwo może sobie odpowiedzieć na to pytanie. Izby Lekarskie są zarejestrowane jako korporacje (wysłałem maila w tej sprawie do prof. Frydrychowskiego i podałem mu nr DUNS tej Izby oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego – odpisał mi że wie o tym i że czytał książkę Ariana). Nie jest więc zaskoczeniem, że korporacja broni zysków innej korporacji zwanej popularnie Big Pharmą. Walka na ich warunkach nie ma sensu, bo w grze z szulerem na pewno przegrają.
  Lekarze prawdziwie chcący leczyć ludzi powinni olać system i ich „prawo” do wykonywania zawodu i dalej robić swoje. Są specjalistami i żaden papierek z izby lekarskiej z numerem licencji albo jego brak nie sprawia że nagle stracili kwalifikacje albo zyskali. Niech powołają jakąś swoją Izbę Lekarską (nazwę inną niech wymyślą, żeby oddzielała się od matriksa) i że jako żywi ludzie a nie osoby wykonują swój zawód i tyle. Mogą się powołać na Deklarację ONZ o prawach ludności rdzennej z 2009 r. która mówi, że rdzenna ludność może się zrzeszać i zakładać swoje organizacje. Świadomych w sprawie zdrowia jest coraz więcej więc powinni sobie dać radę. Kluczem jest organizacja, bo jak każdy będzie oddzielnie walczył w sądzie to niewiele z tego wyjdzie.
  Ewentualnie mogą spróbować wytoczyć Izbie Lekarskiej procesy o zniesławienie ale to czy w naszych korporacyjnych sądach w których bezprawie kwitnie uzyskają cokolwiek jest dla mnie mocno wątpliwe.

  Polubienie

 4. No tak znam te przypadki ale teraz mamy ‚inną ‚ władzę. Władzę prawą i sprawiedliwą. Tylko że ta ich prawość i sprawiedliwość przeczy ich faktom i postępowaniem. Hipokryzja i zakłamanie.

  Polubienie

 5. ‚ Amerykanin w Kijowie’ chodzi tu o Gonzalo Lira.
  Na Twitterze taki oto komunikat jego był ‚Chcesz poznać prawdę o reżimie Żełeńskiego? Wygogluj te nazwiska Władimir Struck,Denis Kiriew, Michaił i Aleksander Kononowicz, Jan Taksyur, Dimitrij Dzangierow ,Elena Bereznaja. Jeżeli nie odezwę się w ciągu 12 godzin , wpisz moje nazwisko na listę. Wiedziałam ze komik prezydent wyeliminował całą opozycję ,wszystkich swoich przeciwników łącznie ż przeciwnymi mu mediami.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s