ZWYCIĘŻYLIŚMY

1 czerwca 2022 07:07

WE WON

The Biden Administration suffered an absolutely STUNNING DEFEAT in their attempt to amend the International Health Regulations against the will of „We the People”

jamesroguski.substack.com

Czy widzieliście to? https://jamesroguski.substack.com/p/we-won?s=r ZWYCIĘŻYLIŚMY
Administracja Bidena poniosła absolutnie OGROMNĄ porażkę, próbując wprowadzić zmiany do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych wbrew woli „nas, ludzi”. NIE usłyszysz o tym w mediach głównego nurtu.
Proszę obejrzeć poniższe filmy, aby dowiedzieć się, co wydarzyło się w piątek 27 maja 2022 r. na 75. Światowym Zgromadzeniu Zdrowia… https://catchingfire.news/2022/05/28/people-power-defeats-biden-at-the-who/

Oto krótkie podsumowanie tego, co się wydarzyło:
Spektakularne wieści z Genewy wskazują na całkowite zwycięstwo tych, którzy sprzeciwiali się poprawkom do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych zaproponowanym przez administrację prezydenta Bidena

Oficjalni delegaci z bogatych krajów rozwiniętych, takich jak Australia, Wielka Brytania, Unia Europejska i Stany Zjednoczone, zdecydowanie poparli poprawki i wezwali inne państwa, aby przyłączyły się do nich i podpisały zgodę na odebranie swoim krajom suwerenności.

Pierwszy sygnał, że sprawy mogą nie iść po myśli globalistów, pojawił się jednak, gdy Botswana oświadczyła, że zbiorowo wstrzyma swoje poparcie dla „reform”, co bardzo zaniepokoiło wielu członków z Afryki.

Wiele innych krajów również wyraziło swoje zastrzeżenia co do zmian i również nie zamierza ich popierać.

Wśród nich znalazły się Brazylia, Brunei, Namibia, Bangladesz, Rosja, Indie, Chiny, RPA i Iran. W szczególności Brazylia zapowiedziała, że raczej całkowicie opuści WHO, niż pozwoli, aby jej populacja została poddana nowym zmianom.

W końcu WHO i jej zwolennicy z bogatych krajów zostali zmuszeni do wycofania się.

18 stycznia 2022 r. administracja Bidena zaproponowała zmiany w Międzynarodowych przepisach zdrowotnych. Zrobiono wszystko, by je ukryć.

31 marca 2022 roku opublikowałem TEN ARTYKUŁ, aby rzucić jasne światło na tę sprawę. Przez następne dwa miesiące tysiące ludzi pomagało w rozpowszechnianiu informacji na całym świecie.

W piątek 20 maja 2022 r. w dokumencie złożonym w sądzie w Wielkiej Brytanii ujawniono, że Grupa Robocza do spraw Pandemii „nie była w stanie osiągnąć konsensusu” w sprawie poprawek.

We wtorek 24 maja 2022 r. na 75. Światowym Zgromadzeniu Zdrowia przedłożono nowy zestaw poprawek ZASTĘPUJĄCYCH, z całkowitym naruszeniem art. 55 IHR, który wymaga, aby poprawki były przedkładane co najmniej 4 miesiące przed Światowym Zgromadzeniem Zdrowia.

W piątek, 27 maja 2022 r., 24-majowe POPRAWKI ZMIENIAJĄCE zostały poprawione i opublikowane przez Światową Organizację Zdrowia.

W piątek 27 maja 2022 r. Światowe Zgromadzenie Zdrowia przyjęło ZNOWELIZOWANE POPRAWKI (zob. film poniżej).

Przyjęto również niniejszy dokument.

Poprawione ZMIANY ZASTĘPCZE w rzeczywistości wzmocniły możliwość wyrażania przez każdy naród „zastrzeżeń” do wszelkich przyszłych poprawek.

Administracja Bidena, Światowa Organizacja Zdrowia i siły dążące do wprowadzenia globalistycznej agendy poniosły porażającą klęskę.


Wydarzenia, które miały miejsce w „KOMITECIE A” podczas 75. Światowego Zgromadzenia Zdrowia, były pełne intryg i konfliktów maskowanych dyplomatyczną uprzejmością.
Proszę obejrzeć poniższe filmy, aby zobaczyć najważniejsze wydarzenia.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń do mnie bezpośrednio pod numer 310-619-3055.

Delegaci z wielu krajów afrykańskich wypowiedzieli się przeciwko tej jawnej próbie przejęcia władzy.
Dobrze poinformowane źródło mówi: „Rezolucja w sprawie poprawek do IHR nie została przyjęta na Światowym Zgromadzeniu Zdrowia, ponieważ kraje afrykańskie obawiały się, że konsultacje wśród państw członkowskich były niewystarczające, a proces był pospieszny. Botswana odczytała oświadczenie w imieniu 47 członków AFRO, a ja osobiście byłem przy tym obecny”.

„Region afrykański podziela pogląd, że proces ten nie powinien być przyspieszany…”, powiedział Moses Keetile, zastępca stałego sekretarza w Ministerstwie Zdrowia Botswany, który we wtorek wystąpił na zgromadzeniu w imieniu regionu afrykańskiego.

„Uważamy, że proces ten przebiega zbyt szybko, a tego rodzaju reform nie można przeprowadzać w pośpiechu” – powiedział jeden z zaniepokojonych afrykańskich delegatów w Genewie.

ŹRÓDŁO:

Take Back Power z Shabnam Palesa Mohamed
Afryka sprzeciwia się propozycji USA w sprawie kontrowersyjnych poprawek do IHR
Dzień Afryki, 25 maja, zrobił wrażenie. W rzadkim pokazie afrykańskiej siły i solidarności, kilka afrykańskich państw członkowskich sprzeciwiło się proponowanym poprawkom do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych, dyskutowanym w tym tygodniu na 75 Światowym Zgromadzeniu Zdrowia.
Czytaj więcej
4 dni temu – 19 polubień – 14 komentarzy – Shabnam Palesa Mohamed
75. Światowe Zgromadzenie Zdrowia (KOMITET A) przyjęło NINIEJSZĄ REZOLUCJĘ oraz TE NIELEGALNE, ZNACZNIE ZMIENIONE POPRAWKI.
Powodem, dla którego twierdzę, że poprawki są bezprawne, jest fakt, że zostały one po raz pierwszy złożone 24 maja 2022 r., co stanowi wyraźne naruszenie art. 55 Międzynarodowych przepisów zdrowotnych, który wyraźnie stanowi, co następuje:

…tekst każdej proponowanej poprawki jest przekazywany wszystkim Państwom-Stronom przez Dyrektora Generalnego co najmniej cztery miesiące przed Zgromadzeniem Zdrowia, na którym proponuje się jej rozpatrzenie.


KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ NAGRANIA ZE WSZYSTKICH SESJI 75. ŚWIATOWEGO ZGROMADZENIA ZDROWIA.
https://www.who.int/about/governance/world-health-assembly/seventy-fifth-world-health-assemblyi https://www.onenation.org.au/who-forced-into-humiliating-backdown WHO zmuszona do upokarzającego odwrotu
Stephen Andrew Mirani 30 maja 2022 r.
Wspaniała wiadomość z Genewy!

Jak większość z Was wie, Światowe Zgromadzenie Zdrowia spędziło ostatnie 7 dni na rozpatrywaniu 13 kontrowersyjnych poprawek Bidena do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych.

Oficjalni delegaci z bogatych krajów rozwiniętych, takich jak Australia, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone, zdecydowanie poparli poprawki i wezwali inne państwa do przyłączenia się do nich w podpisywaniu się pod suwerennością swoich krajów.Jednak pierwszy sygnał, że sprawy mogą nie iść po myśli globalistów, pojawił się w środę 25 maja, która przypadła akurat w Dniu Afryki.

Botswana odczytała oświadczenie w imieniu 47 członków AFRO, w którym stwierdzono, że zbiorowo wstrzymają oni swoje poparcie dla „reform”, które bardzo niepokoją wielu afrykańskich członków.

Wiele innych krajów również wyraziło swoje zastrzeżenia co do zmian i również nie zamierza ich popierać.

Wśród nich znalazły się Brazylia, Rosja, Indie, Chiny, RPA, Iran i Malezja. Szczególnie Brazylia zapowiedziała, że raczej całkowicie opuści WHO, niż pozwoli, aby jej populacja została poddana nowym zmianom.

W końcu WHO i jej zwolennicy z bogatych krajów zostali zmuszeni do wycofania się.

Nie poddali się jednak, a wręcz przeciwnie. Zamiast tego zrobili to, co zawsze, czyli „przestawili się”.

Na ich wniosek zwołano nową grupę roboczą w celu opracowania „zaleceń technicznych dotyczących proponowanych zmian”, które zostaną ponownie przedłożone wraz z Traktatem pandemicznym na 77. posiedzeniu Zgromadzenia Zdrowia w 2024 roku.

Republikanie w USA również nie szczędzą słów sprzeciwu – wielu z nich wprowadziło nowe projekty ustaw dające Kongresowi/Senatowi USA prawo do unieważniania mandatów i dyrektyw WHO wydanych w ramach umów międzynarodowych.

Jeden z nich, nazwany „No WHO Pandemic Preparedness Treaty Without Senate Approval Act” (Ustawa o zakazie zawierania traktatów WHO o gotowości na wypadek pandemii bez zgody Senatu), ma 15 współsponsorów i został wprowadzony do Senatu w czwartek przez republikańskiego senatora Rona Johnsona, który powiedział: „Suwerenność Stanów Zjednoczonych nie podlega negocjacjom”.

Tutaj, w Australii, musimy wywierać presję na nasze własne parlamenty, zarówno federalne, jak i stanowe, podnosić stawkę i nigdy nie patrzeć w bok.

Przygotujmy się na wprowadzenie cyfrowego dowodu tożsamości, a po ponownym uruchomieniu parlamentu federalnego musimy za wszelką cenę naciskać na tę kwestię, począwszy od tego tygodnia.

Wzywam wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili, do podpisania i udostępnienia mojej petycji do Parlamentu Queensland w sprawie poprawek do IHR i Traktatu o Pandemii (link poniżej).Kliknij tutaj, aby zobaczyć link do e-petycji do Parlamentu Queensland: Traktat pandemiczny i poprawki do Międzynarodowych przepisów zdrowotnychŹródło: Stephen Andrew MP for Mirani Facebook

Wiecej jest w tych linkach na stronie tego Jamesa Roguski https://jamesroguski.substack.com/p/we-won?s=r


źródło: wiadomość otrzymana od dr Agaty Osiniak

2 myśli w temacie “ZWYCIĘŻYLIŚMY

 1. Właśnie tego najbardziej się bałam że to szaleństwo przejdzie. Nawet covid nie robił na mnie takiego negatywnego wrażenia jak ten dokument. Nie zauważyłam wśród tych państw negujących Polski. Znając tego szkodnika Morawieckiego wszystko by zaakceptował, nawet wyrok śmierci.

  Polubienie

 2. „🇵🇱Anielskie Siostry Jasnowidzki©🌸🌺, [06.06.2022 19:21]

  52 kraje, które odrzuciły Traktat przeciwpandemiczny WHO:

  Algieria
  Angola
  Gwinea Równikowa
  Etiopia
  Benin
  Botswana
  Brazylia
  Burkina Faso
  Burundi
  Chiny
  Wybrzeże Kości Słoniowej
  Erytrea
  Eswatini
  Gabon
  Gambia
  Ghana
  Gwinea
  Gwinea Bissau
  Indie
  Kamerun
  Wyspy Zielonego Przylądka
  Kenia
  Komory
  Kongo, Demokratyczna Republika Konga
  Kongo, Republika Konga
  Lesotho
  Liberia
  Madagaskar
  Malawi
  Mali
  Mauretania
  Mauritius
  Mozambik
  Namibia
  Niger
  Nigeria
  Rwanda
  Rosja
  Zambia
  Wyspy Świętego Tomasza i Książęca
  Senegal
  Seszele
  Sierra Leone
  Zimbabwe
  Republika Południowej Afryki
  Sudan Południowy
  Tanzania
  Togo
  Chad
  Uganda
  Sahara Zachodnia
  Republika Środkowoafrykańska

  I to pomimo faktu, że 12 z 13 poprawek zostało wycofanych z traktatu WHO. Brazylia posuwa się nawet do stwierdzenia, że wolałaby wystąpić z WHO niż podpisać ten diaboliczny traktat. Wśród tych krajów brakuje niestety Polski.
  👇👇👇‼️‼️‼️
  https://t.me/siostryjasnowidzki

  źródło: https://t.me/siostryjasnowidzki/13336

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s