Przymusowa hospitalizacja, 3 tygodnie kwarantanny [od mg: za samo podejrzenie!]. Minister wydał rozporządzenie w sprawie małpiej ospy.

Posted by Marucha w dniu 2022-05-28 (Sobota)

No i, k.mać, wykrakałem…
Admin

Najnowsze rozporządzenie ministra zdrowia wprowadza obowiązkową hospitalizację dla nosicieli małpiej ospy, oraz osób podejrzanych o zarażenie. Na jego mocy obywatele, którzy mieli styczność z zakażonymi, będą musieli przejść trzytygodniową kwarantannę.

Minister Adam Niedzielski podpisał dziś trzy rozporządzenia, ustalające politykę sanitarną w stosunku do wirusa małpiej ospy. Dokumenty opublikowano na rządowej stronie Rządowego Centrum Legislacji.

Na mocy wprowadzonych przepisów pracownicy służby zdrowia i felczerzy będą zobowiązani zgłaszać podejrzenie zarażenia małpią ospą do lokalnego inspektora sanitarnego. Z kolei osoby zarażone wirusem, a także te u których podejrzewa się infekcję, będą przymusowo hospitalizowane.

Tak jak w przypadku koronawirusa, osoby mające styczność z nosicielami małpiej ospy będą musiały poddać się izolacji, której czas trwania ma wynosić trzy tygodnie.

Źródła: rmf24.pl https://pch24.pl/

za: https://marucha.wordpress.com/2022/05/28/przymusowa-hospitalizacja-3-tygodnie-kwarantanny-minister-wydal-rozporzadzenie-w-sprawie-malpiej-ospy/

„Revers said 2022-05-28 (Sobota) @ 18:59:33

Szykować się…

Albert Burla, dyrektor generalny firmy Pfizer, powiedział podczas WEF 2022:
Naszym celem było zmniejszenie liczby ludności na świecie, której nie stać na nasze leki, o 50% do 2023 r. i już jesteśmy na dobrej drodze do osiągnięcia tego celu.

A co to jest 200 tys nadmiarowych zgonów? (…) tu trzeba (…) 19 mln zgonów zrobić.”
adres komentarza


od mg: te przepisy BEZPRAWIA obowiązują tylko OSOBY fizyczne, a nie ŻYWYCH LUDZI

Jedna myśl w temacie “Przymusowa hospitalizacja, 3 tygodnie kwarantanny [od mg: za samo podejrzenie!]. Minister wydał rozporządzenie w sprawie małpiej ospy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s