Klaus Schwab GROZI prezydentowi Brazylii ZA ODMOWĘ PODPISANIA traktatu WHO w sprawie „pandemii”!

Piątek, 27 maja 2022 Autor: Ramon Tomey

Ten artykuł może zawierać stwierdzenia, które odzwierciedlają opinię jego autora.

Omiń cenzurę, dzieląc się tym linkiem: https://citizens.news/623215.html

(Natural News) Założyciel i dyrektor wykonawczy Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) Klaus Schwab wystosował cienko zawoalowaną groźbę pod adresem prezydenta Brazylii Jaira Bolsonaro po tym, jak ten odmówił podpisania traktatu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w sprawie „pandemii”.

„Postawmy sprawę jasno: przyszłość nie dzieje się ot tak sobie. Przyszłość jest budowana przez nas, potężną społeczność – Was, tu na tej sali. Mamy środki, by narzucić światu ten stan [przyszłości]” – powiedział Schwab w nagraniu wideo opublikowanym na Twitterze.

Przesłanie niemieckiego globalisty pojawiło się w kontekście uwag wygłoszonych przez Bolsonaro 15 maja. Stojący na czele portugalskojęzycznego kraju przywódca ogłosił wyraźną odmowę podpisania przez Brazylię traktatu WHO w sprawie „pandemii”, który daje tej światowej organizacji nadrzędne uprawnienia pod pozorem zajmowania się kwestiami zdrowia publicznego. (Powiązane: Oszałamiający plan opracowany przez Klausa Schwaba, założyciela Światowego Forum Ekonomicznego, mający na celu przekazanie globalistom kontroli nad światem za pomocą „pandemii” COVID).

„Brazylia nie wejdzie w ten układ [pandemiczny]. Brazylia jest autonomiczna i nie będzie w to wchodzić, możecie o tym zapomnieć. Już [rozmawiałem] z naszym gabinetem spraw zagranicznych i jeśli ta propozycja wyjdzie naprzód, to nie z Brazylią” – powiedział Bolsonaro.

„Co więcej, byłem jedynym mężem stanu, który nie zastosował się do polityki blokady. Powiedziałem, że musimy zadbać o osoby starsze i osoby z chorobami współistniejącymi, a dzisiejsze badania, zwłaszcza poza Brazylią, pokazują, że miałem rację”.

Jako przykład całkowitej porażki blokad w walce z koronawirusem Wuhan (COVID-19) podał brazylijski stan Sao Paulo.

Brighteon.TV
„Sprawdź to: Który stan w Brazylii zablokował się najbardziej? Sao Paulo. W którym stanie odnotowano najwięcej zgonów na 100 000 mieszkańców? Sao Paulo. To znak, że miałem rację”.

Bolsonaro krytycznie o wytycznych WHO dotyczących COVID-19
To nie był pierwszy raz, kiedy brazylijski prezydent skrzyżował miecze ze światową organizacją zdrowia, co doprowadziło do tego, że Schwab skarcił władcę.

W październiku 2021 r. Bolsonaro i dyrektor generalny WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus rozmawiali o reakcjach świata na „pandemię” COVID-19 i jej większych konsekwencjach. Obaj rozmówcy spotkali się podczas szczytu G21, który odbył się w Rzymie, stolicy Włoch.

Brazylijski przywódca rozpoczął dyskusję, pytając, czy światowa służba zdrowia uwzględniła „wcześniejsze rozważania” przy wprowadzaniu blokad i innych środków. „Na całym świecie są ludzie, którzy muszą pracować, aby się wyżywić” – podkreślił, dodając, że „gospodarka się załamie”, jeśli blokady będą kontynuowane.

W odpowiedzi Tedros powiedział, że nie widzi potrzeby zamykania Brazylii w związku z wysokim wskaźnikiem szczepień przeciwko COVID-19 w tym kraju. Blokady nie są już konieczne, dopóki Brazylijczycy będą nosić maski i myć ręce – dodał.

Bolsonaro zakwestionował również bezpieczeństwo szczepionki COVID-19, twierdząc, że „wiele osób, które otrzymały drugą dawkę, zachorowało na COVID-19″. W Brazylii wiele osób, które otrzymały drugą dawkę, umiera”.

Jednak według Tedrosa możliwe było, że osoby zaszczepione umarły, jeśli miały choroby współistniejące. „Szczepionka nie zapobiega COVID, ale zapobiega poważnym chorobom i śmierci” – dodał.

W międzyczasie Schwab wymienił dwa warunki, które są niezbędne do przeprowadzenia Wielkiego Resetu, za którym się opowiada. Pojawiły się one w kontekście odmowy Bolsonaro współpracy z WHO w celu realizacji globalistycznej agendy.

„Po pierwsze, musimy działać jako interesariusze większych społeczności, zamiast kierować się wyłącznie własnym interesem. To właśnie nazywamy odpowiedzialnością interesariuszy. [Drugim [warunkiem] jest współpraca” – powiedział Schwab.

Zobacz, jak prezydent Brazylii Jair Bolsonaro odrzucił traktat WHO o „pandemii”.

https://www.brighteon.com/8b29f191-1bba-4ac2-a245-cdd21a81e5f9

Ten film pochodzi z kanału Journaltv na Brighteon.com.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa).


na podstawie: https://www.naturalnews.com/2022-05-27-schwab-threatens-bolsonaro-refusing-sign-pandemic-treaty.html#


„Minka said 2022-05-28 (Sobota) @ 22:44:13

Przyszłość nie tylko się dzieje. Przyszłość jest budowana przez nas, przez potężną społeczność – Wy, tutaj na tej sali. Mamy środki, aby narzucić ten stan [przyszłości] światu” – powiedział Schwab w zamieszczonym nagraniu wideo. na Twitterze. Tyle o demokracji.

Klaus Schwab grozi prezydentowi Brazylii za odmowę podpisania traktatu pandemicznego
WHO

https://www.naturalnews.com/2022-05-27-schwab-threatens-bolsonaro-refusing-sign-pandemic-treaty.html
adres komentarza

Jedna myśl w temacie “Klaus Schwab GROZI prezydentowi Brazylii ZA ODMOWĘ PODPISANIA traktatu WHO w sprawie „pandemii”!

  1. Coraz ciekawiej się dzieje. Globaliści szykują bat na niepokornych. Jeżeli narody nie wybudzą się z letargu to będzie bardzo żle a wręcz tragicznie. Małymi krokami idą do przodu realizując swoje szalone plany zniewolenia ludzkości. To jest bardzo niepokojące jaki scenariusz nam piszą szaleńcy covidowi. Boję się szkodnika Morawieckiego ,który każde szaleństwo zaakceptuje. Dał temu wyraz nie jednokrotnie. Najbardziej to z 2020 na szczycie KE ,gdzie miał prawo weta ale tego nie zrobił. On nie służy Polsce ale tym z Davos Group . Tam dostaje wytyczne ,które realizuje szkodząc Polsce i obywatelom. Teraz ponosimy konsekwencje jego szaleństw w postaci szalejącej inflacji, drogiego węgla, paliw ,energii. Do tego zaproszenie ‚braci’ Ukraińców na koszt nas wszystkich obywateli. Polacy tego nie wytrzymają ,kwestią czasu jest że konflikt nastąpi. Już da się słyszeć nie zadowolenie Polaków z zaistniałej sytuacji w kwestii ukraińskiej.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s