Wypowiedzenie Posłuszeństwa

18 kwi 2022 CRISIS-CONSULTING

JAK TEGO DOKONAŁEM? HISTORIA PRAWDZIWA.

Wypowiedziałem Posłuszeństwo nielegalnym organom „Poland Republic of”, w mojej ocenie działających jako najemne karły okupanta Narodu Polskiego, które poprzez uzurpatorstwo domniemanej władzy dopuściły się przemocy, terroru i gwałtu, w celu podszycia się pod należycie ukonstytuowane Organa Państwa, by dalej działać w zamiarze uprawiania procederu o charakterze ciągłym, polegającym na, uczestnictwie w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, członkowie której notorycznie, świadomie działają w zamiarze popełniania kumulatywnych zbiegów przestępstw, by zastraszaniem, przemocą, terrorem i gwałtem ciemiężyć Naród Polski i utrzymywać się z regularnie uprawianego szalbierstwa na Polakach.

Świadome działanie w takiej organizacji, narusza żywotne interesy międzynarodowe; godząc w podstawy i bezpieczeństwo społeczności międzynarodowej; gwałcąc uniwersalne wartości moralne oraz zasady humanitaryzmu stanowiące fundament systemów prawa karnego narodów cywilizowanych. Zgodnie z podstawową, odnoszącą się do nich, zasadą prawa międzynarodowego, jednostka, która czyn taki popełni będąc świadomą jego nikczemności, winna za swe postępowanie prawnie odpowiadać, za piractwo „iuris gentium”, którego to sprawcę zwykło się określać mianem „hostis humani generis”, tzn. wroga rodzaju ludzkiego.

Najemnicy firmy o profilu dochodowym „Poland Republic of” czerpią Geschäft z szalbierstwa uprawianego na Polakach, nie posiadając uprawnień do zajmowanego stanowiska, oraz przetwarzania danych osobowych, a ponadto żaden z nich nie jest w stanie wylegitymować się legitymacją Urzędnika Państwowego. Swoim pasożytnictwem nie produkują żadnej wartości dodanej, ponieważ zostali zatrudnieni tylko po to żeby szkodzić.

Wypowiedzenia posłuszeństwa „Poland Republic of” dokonałem poprzez złożenie pięciu pism w kancelarii prezesa „Poland Republic of” podającego się za Prezydenta, oraz w biurze podawczym Sejmu i Senatu.

Na początku składam 3 pisma w kancelarii Prezydenta, oraz w biurze podawczym Sejmu i Senatu:

Po upływie 31 dni, na mocy Art.  122a, 122b, 122c KPA, poprzez Milczące Załatwienie Sprawy, czyli braku wydania decyzji odmownej, uznaje się że władze korporacji „Poland Republic of”, przyjęły i zgadzają się z naszymi postulatami, żądaniami i roszczeniami.

Na potwierdzenie tego faktu po 31 dniach składam kolejne dwa pisma w kancelarii Prezydenta, oraz w biurze podawczym Sejmu i Senatu:

Od tego momentu mam wypowiedziane wszystkie kontrakty zawarte ze mną przy użyciu podstępu, terroru i gwałtu, które i tak były nie ważne od samego początku, ponieważ umowy te były niedorozumiane i zawierały klauzule abuzywne, bądź zawarte zostały pod przymusem, tak jak np. obywatelstwo, lub błąkający się po polu plastik, zbieg z faszystowskiej neokolonii, zwany Dowodem Osobistym.

Potrzebujesz pomocy w dostarczeniu dokumentów do w.w. kancelarii, proszę o kontakt, tel. +48 50120498

Instrukcja wideo wypełniania pism!

Pobierz pisma i wypełnij zgodnie z instrukcją.

UŁATWILIŚMY? KORZYSTASZ? WESPRZYJ NAS!

2 myśli w temacie “Wypowiedzenie Posłuszeństwa

  1. Mnie interesuje dlaczego ktoś kto wymyślił ten wzór pisma wypowiada posłuszeństwo w imieniu narodu skoro naród na to zgody nie wyraził jako całość? Zasada consensus facit legem – zgoda tworzy prawo. Gdzie i kiedy naród jako całość wyraził taką chęć? Było jakieś ogólnopolskie referendum? Pytałem o to Krzysztofa (Chudka) i dowiedziałem się, że jestem ułomny. Takie to są jego „argumenty”. Nie powinno się bezmyślnie kopiować czyichś wzorów. Należy najpierw samemu zrozumieć wszystko i dopiero wtedy wykorzystać wzór albo też najlepiej stworzyć swoją własną wersję. Jeśli już powoływać się na Cichockiego to tylko w swoim imieniu.


    od mg: w tym wątku zacytowałem ten artykuł (autorstwa CRISIS-CONSULTING) informacyjnie, by dać ludziom do myślenia i nie zawiodłem się, czego dowodem jest Twój komentarz
    szczególnie (według mnie) wartościowe wątki wyróżniam kolorem zielonym :)

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s