Nanotechnologia w zastrzykach na Covid-19? Osoby „zaszczepione” otrzymują adres MAC, który umożliwia komunikację elektroniczną.

miziaforum 2022/05/18

Całkowite monitorowanie i kontrola za pomocą wbudowanego adresu sieciowego?

Pixabay; Montaż: Widok tygodniowy 17 maja 2022 r.

Zawartość

1. Emeryci i renciści z wbudowanym adresem sieciowym
2. Nanotechnologia w zastrzykach koronowych?
3. Samoorganizujące się nanocząstki jako kolektory danych w organizmie Interakcja z ciałem i przekazywanie danych za pośrednictwem smartfona
4. „Zaszczepiony” w trybie czuwania
5. Jak skanować środowisko – nawet dla osób „zaszczepionych”?
6. Aplikacje na iOS
7. Aplikacje na Androida

Od dawna nawiedza młyn plotek i media społecznościowe, że grafen jest wprowadzany do organizmu poprzez „szczepienia”. Powinno to umożliwić nawiązywanie połączeń bezprzewodowych przez Bluetooth. Powinno to nawet posunąć się do tego, że osoby „zaszczepione” otrzymują adres MAC, który umożliwia komunikację elektroniczną.

Wkład dr Petera F. Mayera dla TKP.at

Aby znaleźć nieznane adresy Mac w okolicy, musisz aktywować opcje programisty w preferencjach systemowych, a następnie „Pokaż urządzenia Bluetooth bez nazw”. Pokazuje to również adresy MAC, które nie należą do żadnego z producentów elektroniki ani do konkretnego urządzenia w żadnej bazie danych. Alternatywnie możesz również pobrać jedną z aplikacji na smartfona, które są wskazane na samym końcu. Oto dwa zrzuty ekranu:

Emeryci i renciści z wbudowanym adresem sieciowym

Pierwszy pokazuje to, co widzisz na standardowym wyświetlaczu Bluetooth na drodze przejeżdżających samochodów: wiele nieznanych adresów, Huawei P20 i VW z włączonym Bluetooth. Drugi świadczy o trzech emerytach na ławce na skraju lasu przed dużą łąką i niczym innym daleko i szeroko. Ale skąd pochodzą adresy Mac?

Nanotechnologia w zastrzykach koronowych?

Co możesz zobaczyć? Exposé również podjęło teorię i pisze w nowym artykule:

Istnieją trzy wyraźne dowody na to, że mikro- lub nanotechnologia związana z nanokomunikacją znajduje się w zastrzykach Covid, według Mika Andresena z Corona2Inspect, Mik Andersen z Corona2Inspect wyjaśnił w wywiadzie dla RichPlanet na początku tego roku:

Pierwszym z nich jest odkrycie prostokątnych i czworokątnych obiektów, które reagują na morfologię mikro- lub nano-„anten muchowych” lub dwu- i czterolistnych „much” wyraźnie zebranych w literaturze naukowej w kontekście wewnątrzustrojowych bezprzewodowych sieci nanokomunikacyjnych dla urządzeń nanoelektronicznych.

Drugim dowodem jest odkrycie obiektów z wyraźnie ograniczonymi obwodami, które są bardzo podobne do obwodów Demux nano-routerów, wśród innych jeszcze niezidentyfikowanych urządzeń, patrz zdjęcia uzyskane z La Quinta Columna i nowozelandzkiego zespołu badawczego.

Po trzecie, lokalizacja graficznych dowodów na samoorganizację epiteksalną w oparciu o syntetyczne lub sztuczne szablony DNA. Niedawno przeprowadzono nowy test samoorganizacji syntetycznego DNA i nanotechnologii, w którym znaleziono dokładne dopasowanie między rodzajem kryształów tworzących się w „szczepionkach” a kryształami obserwowanymi w literaturze naukowej na temat nanotechnologii DNA. To najnowsze odkrycie zostanie wkrótce opublikowane i mamy nadzieję, że wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane.

Samoorganizujące się nanocząstki jako kolektory danych w organizmie

Ta samoorganizacja została opisana na przykład przez laureata Nagrody Nobla Ilję Prigogine w chemii i eksperymentalnie udowodniona w tak zwanym „Brukselatorze”. Można to przeczytać w jego książce „Od bycia do stawania się”. Ale kontynuuj z nanocząsteczkami „szczepionek”. Mik Andersen wyjaśnił dalej, że bezprzewodowe sieci nanokomunikacyjne dla wewnątrzustrojowych nanourządzeń (nanourządzeń w ciele) mają dwa jasne cele.

Pierwszym z nich jest monitorowanie i gromadzenie danych dotyczących parametrów, aktywności lub danych neurologicznych, kardiologicznych i fizjologicznych danej osoby oraz ułatwienie ich transmisji do zdalnych serwerów i baz danych w Internecie w celu utworzenia dużych zbiorów danych i ich analizy za pomocą oprogramowania sztucznej inteligencji („AI”).

Interakcja z ciałem i przekazywanie danych za pośrednictwem smartfona

Drugą możliwością jest interakcja z jednostką, szczególnie w sferze neuronalnej i ludzkiej psychice.

Adresy MAC są konfigurowane w obwodach pamięci (uważamy, że są one również zbudowane z syntetycznego DNA i grafenu). W ten sposób odbierają sygnały elektromagnetyczne i automatycznie kodują je w inny, prostszy typ sygnału, zwany TS-OOK, za pomocą którego dane są przekazywane w postaci binarnej na następny poziom w topologii, a mianowicie nanointerface … Nanointerface to kolejne domowe urządzenie elektroniczne zdolne do kodowania binarnych danych TS-OOK do transmisji poza ciało.

Interfejs Nano przesyła komunikaty z bardzo specyficznymi nagłówkami identyfikującymi urządzenie MAC, adres IP, na który wysyłane są informacje, oraz zawartość binarną z informacjami uzyskanymi z węzłów w podstawie topologii. Wiadomości te muszą być odbierane przez „bramę” – urządzenie mobilne lub smartfon z połączeniem internetowym – który jest odpowiedzialny za wysłanie wiadomości do miejsca docelowego bez wiedzy właściciela, ponieważ pozostaje ona ukryta w ruchu. Innymi słowy, każdy telefon komórkowy w pobliżu „zaszczepionej” osoby może przekazywać dane generowane przez nanosieć.

„Zaszczepiony” w trybie czuwania

Mik Andersen wyjaśnił również, że adresy MAC nie są „zawsze włączone”: osoba „zaszczepiona” nie zawsze wysyła te adresy MAC, które są widoczne za pośrednictwem odbiornika Bluetooth telefonu komórkowego. Jest to opisane w literaturze naukowej, zwłaszcza w bezprzewodowych protokołach nanokomunikacyjnych DCCORONA i EECORONA. Jak wspomniano wcześniej, jednym z problemów sieci nanokomunikacyjnych jest ograniczona energia, której potrzebują do działania. Oznacza to, że nie zawsze są włączone, działają lub emitują sygnały. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy otrzymują sygnały spoza ciała lub gdy zbierane są informacje, które muszą zostać przesłane.

Mik Andersen poleca obejrzenie trzyczęściowego filmu dokumentalnego „Brain Jabbed” Richarda Halla, gospodarza RichPlanet TV, który wyjaśnia wiele tematów poruszonych w jego wywiadzie dla RichPlanet. Pierwszą część Brain Jabbed można znaleźć tutaj.

W poniższym filmie Mik Anderson podsumowuje zjawisko adresów MAC. Co może powodować, z czego się składa, jaki ma wpływ na osobę i społeczeństwo, rola protokołów MAC w sieci i wiele innych. Na końcu filmu sekcja poświęcona jest spekulacjom na temat możliwych zastosowań w oparciu o treści wymienione w literaturze naukowej oraz potwierdzone i ujawnione w „szczepionkach”, wykresach i pochodnych.

Oto wideo, oceńcie sami:

https://videopress.com/embed/dv3YlzQv


Corona2Inspect: Podsumowanie zjawiska MAC i wewnątrzustrojowej nano-sieci komunikacji,

Redakcja The Exposé dokonała transkrypcji filmu, którego niemieckie tłumaczenie można przeczytać tutaj: Corona2Inspect-Transcript en

W każdym razie są to interesujące teorie, które idą w kierunku „transhumanizmu”, który jest bardzo popularny w Dolinie Krzemowej i WEF. Jednak dwie rzeczy są nadal niejasne:
1. W jaki sposób wystarczająca ilość grafenu ma wystarczająco dużo miejsca w strzykawce obok różnych lipidów i nanocząstek oraz
2. wysoko wyspecjalizowana nanoelektronika może rozwijać się z grafenu przez samoorganizację.

Jak skanować środowisko – nawet dla osób „zaszczepionych”?

Poniżej znajduje się lista aplikacji na smartfony z systemami operacyjnymi IOS i Android, które mogą być przydatne do wykrywania i wyszukiwania adresów MAC „zaszczepionych” osób:

Aplikacje na iOS

Aplikacje na Androida

Corona2Inspect zawiera linki do badań wymienionych w filmie i wskazówki, gdzie sprawdzić przypisane adresy MAC.

Ten artykuł dr Petera F. Mayera został wcześniej opublikowany na TKP.at

 

na podstawie: https://miziaforum.com/2022/05/18/nanotechnologia-w-zastrzykach-na-covid-19-osoby-zaszczepione-otrzymuja-adres-mac-ktory-umozliwia-komunikacje-elektroniczna-%F0%9F%91%80%F0%9F%91%87wideo-lektor-pl/

Jedna myśl w temacie “Nanotechnologia w zastrzykach na Covid-19? Osoby „zaszczepione” otrzymują adres MAC, który umożliwia komunikację elektroniczną.

  1. Dla mnie to wszystko ogarnąć to wyższa szkoła jazdy. Gdy się ma kilka dziesiątek lat to sprawia trudność odnalezienia w tej rzeczywistości zakłamanej. Jedno co zrobiłam to nie pozwoliłam się zaszprycować.


    od mg: właśnie na tym polega mądrość (nie mylić z wiedzą) :)

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s