ZAPYTANIA O INFORMACJĘ PUBLICZNĄ!

Date: sob., 5 mar 2022, 20:44

Zapytania w trybie Zapytania o Informację Publiczną do prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Szanowny Panie Prezydencie,

Zwracam się do Pana w trybie Zapytania o Informację Publiczną i proszę o udzielenie odpowiedzi pisemnej, oraz dodatkowo w formie publicznego orędzia do Narodu Polskiego.

1) Jakiej jest Pan narodowości i czy Pana dziadkowie byli narodowości Żydowskiej? Jeśli tak, to jakie pełnili funkcję publiczne?

2) Czy wydał Pan rozkaz przygotowania polskich  wojskowych lotnisk do obsługi wojskowych  ukraińskich samolotów, które będą traktowały polskie wojskowe lotniska jak swoją bazę wojskową? Kto personalnie odpowiada za koordynację udostępnienia ukraińskim jednostkom lotniczym naszych wojskowych lotnisk? Na jakiej podstawie i kto wydał pozwolenie na podanie takiej informacji do mediów?

3) Dlaczego do dnia dzisiejszego nie wydał Pan rozkazu, pozwalającego na posiadanie broni ostrej przez każdego polskiego obywatela do obrony przed uchodźcami z Ukrainy, wśród których mogą być terroryści muzułmańscy i ukraińscy nacjonaliści?

4) Dlaczego jako prezent RP nie reaguje Pan na jawne łamanie prawa polskiego przez Straż Graniczną RP, która masowo wpuściła do Polski na niewiarygodnych dokumentach ponad 650 tysięcy uchodźców narodowości ukraińskiej, w tym zdecydowana większość ok. 80% to uchodźcy azjatycki i afrykańscy, z której większość z nich może być wyszkolonymi terrorystami muzułmańskim, którzy okupowali granice Polsko-Białoruską?

5) Dlaczego nie wszczął Pan procedury postępowania administracyjnego kontrolującego budowę muru pomiędzy granicą Polsko-Białoruską, gdzie może zachodzić proceder zawyżania kosztów, a tym samym wyłudzenia z budżetu państwa ogromnych pieniędzy podatnika polskiego?

6) Dlaczego wzywa Pan i nawołuje w mediach i na konferencjach, bez zgody Narodu Polskiego,  narody UE i ONZ do wojny z Rosją, gdy nasi przyjaciele Węgrzy nawet nie chcą udostępnić linii powietrznych nad swoim terytorium w kierunku Ukrainy, a Niemcy przesłali Ukrainie w formie pomocy aż …5000 hełmów?

7) Dlaczego jako Naczelny Wódz Wojska Polskiego nie wetował Pan przekazania stronie Ukraińskiej, za darmo broni kupionej od USA za gigantyczne pieniądze polskiego podatnika?

8) Czy zdaje sobie Pan sprawę, że wielu Polaków żyje od pierwszego do pierwszego, a Pan lekką ręką pozwala na danie obcym dziesiątki milionów złotych za darmo, a dodatkowo zawiózł Pan na Ukrainę we wrzeniu 2021 aż 10 mld zł… po co?? Ograbił Pan tym samym polskiego podatnika!!

9) Dlaczego w Pana kancelarii pracują obywatele, którzy reprezentują inną opcję polityczną, których w swojej Kampanii Wyborczej 2015 publicznie lżył Pan na nich i jawnie nawoływał do nienawiści, a dziś dał im Pan miejsce obok siebie zabierając je prawdziwym patriotom?

10) Czy wywiad polski poinformował Pana, że na terenie Ukrainy są amerykańskie i izraelskie wojskowe tajne laboratoria biologiczne, w których prowadzone są badania nad wirusami i bakteriami mającymi zabijać ludzi? np. biolab Mossadu na Wyspie Węży!!

11) Czy wywiad polski poinformował Pana, że na terenie Ukrainy dokonują Amerykanie tajnych nielegalnych operacji finansowych na skalę miliardów dolarów amerykańskich?

12) Czy wywiad polski poinformował Pana, że na terenie Ukrainy dokonuje się za przyzwoleniem władz państwowych handlu ludźmi i organami ludzkimi?

Nadal chce Pan popierać zbrodniarzy i handlarzy ludźmi, czy Pan zdaje sobie sprawę w jaką pułapkę Pana wprowadzono, a przez to w jaką pułapkę wprowadził Pan Naród Polski i Najjaśniejszą Rzeczypospolitą Polskę?

13) Czy świadomie poprze Pan traktat antypandemiczny przygotowywany przez WHO, który odbiera suwerenność i niepodległość państwu, które podpisze traktat antypandemiczny WHO?

14) Czyje interesy Pan reprezentuje: ukraińskie, niemieckie, amerykańskie, izraelskie, bo przemówienia Pana wyraźnie są akcentowane na pomoc obcym z pominięciem pomocy potrzebującym polskim obywatelom?

15) Dlaczego do dnia dzisiejszego nie przedstawił Pan projektu ustawy o ograniczeniu ilości etatów w jednostkach budżetowych i spółkach Skarbu Państwa, tak by ograniczyć koszty budżetu państwa i zredukować zbędne polityczne etaty do zera? i dlaczego tak horrendalnie od 2 lat rosną wydatki pańskiej kancelarii i premiera??

16) Dlaczego kosztem obywatela polskiego udostępnia się w pierwszej kolejności lokale mieszkalne Ukraińcom, a nie Polakom, którzy czekają latami na mieszkania komunalne? (przykład 500 mieszkań w Krakowie!!) Czy to jest Nowy Ład Ukraina na przejęcie Polski przez wymuszone zasiedlenie uchodźcami ukraińskimi wyganiając Polaków z Polski? Czy to jest wielka akcja przesiedleńcza Ukrów na zlecenie NWO? (w planach 12-15 mln Ukrów?)

17) Dlaczego podpisał Pan ustawę o zatrudnieniu cudzoziemców z potężną wada prawną, która gwarantuje cudzoziemcom minimalne wynagrodzenie brutto 3010,00 zł miesięcznie nawet w przypadku, gdy przepracuje 1/2 etatu w miesiącu rozliczeniowym, a Polak otrzyma wynagrodzenie niże o 50% po przepracowaniu 1/2 etatu na równorzędnym stanowisku pracy? Czy to jest Nowy Ład Ukraina na przejęcie Polski przez zagwarantowanie etatów uchodźcom ukraińskim wyganiając Polaków z etatów?

18. Dlaczego min. finansów zwolnił w czerwcu 2021 wszystkie banki zagraniczne działające w Polsce z płacenie podatku dochodowego do roku 2047?!! Czy było to przygotowanie do jeszcze większej afery finansowej, niż afera CHF, afery horrendalnych odsetek od kredytów, która właśnie przybiera na sile… gdzie zarobki tych banków w pierwszym kwartale wzrosły nagle do 600-700% zysków netto w porównaniu do pierwszego kwartału 2021?? https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/zaniechanie-poboru-podatku-dochodowego-od-niektorych-dochodow-19063305

19) Czy tak ma wyglądać niszczenie polskiej rodziny, polskiego przedsiębiorcy i polskiego pracownika przez rząd PiSu i prezydenta RP z PiSu?

Proszę o odpowiedź na powyższe pytania bez uchylania się od nich. Inaczej Naród Polski potraktuje Pana jako Persona non Grata i będzie Pan zmuszony ustąpić z urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej?!

Marek Leśkiewicz
PwP Polska Wolnych Polaków

PS. W 2015 roku nie tylko głosowałem na Pana, ale też robiłem lokalnie Panu kampanię wyborczą, za którą byłem opluwany, znieważany i wyszydzany.

Zawiodłem się na Panu i na PiSie. Promujecie miernoty, a niszczycie mądrych Polaków.

Na oczach milionów Polaków okradacie Skarb Państwa (wybory kopertowe, zakup respiratorów, zakup bez atestów maseczek), a teraz na siłę chcecie kupić od USA za 6mld $ czołgi, które palą ropy  jak smok) z naruszeniem prawa i masowym zatrudnianiem krewnych i znajomych bez kompetencji do sprawowania powierzonego stanowiska pracy

Boję się o losy Polski, przy takim rządzie, który niszczy wszystko co polskie, a obcym oddaje spuściznę wielopokoleniową za darmo.

Przypominam Panu, że jest to zapytanie o informację publiczną i jeśli Pan poda fałszywą odpowiedź będzie Pan odpowiadał karnie za składanie fałszywych oświadczeń.

źródło: wiadomość (nadesłana drogą elektroniczną)

Jedna myśl w temacie “ZAPYTANIA O INFORMACJĘ PUBLICZNĄ!

  1. Na wstępie powiem tak że Duduś już wszystko olewa ponieważ już jest to ostatnia jego kadencja. Mamy w Polsce dwóch naczelnych szkodników s a nimi Morawiecki i Duda. Ja już dawno doszłam do wniosku że nie mamy rządu polskiego a jest on ukraińskim. Bardziej leży im na sercu wszystko co ukraińskie aniżeli polskie, do czasu. Nadejdzie taki moment że naród się w…..i
    pogoni tych szkodników co zniszczyli naszą Ojczyzna. Bardzo chciałabym aby Duda odniósł się do tych zapytań. Jak znam życie nie będzie odpowiedzi. Ja urodziłam się w czasach głębokiej komuny, ale takiej dewastacji jakiej dokonała ta władza sięga zenitu.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s