Popatrzcie co ukraińcy robią [od mg: w Polsce!!!] HAŃBA

Opublikowano w Autor: emjot

Szokujące, że ukraiński motłoch steruje polską dyplomacją i stosunkami z mocarstwem atomowym, i na oczach i przy bezczynności policji łamie Konwencję Wiedeńską. Ambasador Rosji Siergiej Andriejew został oblany czerwoną farbą przed Cmentarzem Żołnierzy Radzieckich w Warszawie!!! Incydent zarejestrowała kamera Polsat News  obecna przez przypadek…

Ukrainy (i Polski) nie popierają wszystkie państwa świata. Cała Ameryka Południowa i prawie cała Azja i Afryka ma gdzieś ten konflikt. Nie poparli sankcji na Rosję. Teraz tam merdia rosyjskie działają. Będziemy („słusznie”) nazywani państwem nazistowskim, gdzie nie szanuje się standardów demokratycznych i dyplomatycznych Kolejny cios w nas prestiż A w UE też nas za to nie pochwalą.

W co „nasze” żydowskie władze chcą nas wplątać? Amerykańskie samoloty wojskowe lądują w Rzeszowie. W ciągu ostatnich 5 dni na lotnisku w Rzeszowie wylądowało ponad 100 amerykańskich wojskowych samolotów transportowych.

foto; Twitter

M.J.

 

na podstawie: https://forumdlazycia.wordpress.com/2022/05/09/popatrzcie-co-ukraincy-robia-hanba/

 

6 myśli w temacie “Popatrzcie co ukraińcy robią [od mg: w Polsce!!!] HAŃBA

 1. Są rzeczy których się nie robi! Ambasador Rosji poniżony

  Suwerenny PL
  Opublikowany 9 maj 2022

  „Antosia Świtezianka

  Przepraszam panie Ambasadorze!!! Przepraszam Naród Rosyjski!!! Dzikusy czują się bezkarnie w naszej Ojczyźnie. My Naród Polski nie mamy wpływu na działania polskojęzycznego rządu w Polsce. Jeszcze raz przepraszam w imieniu swoim, moich bliskich i Polaków, którym nie są obce zasady dobrego wychowania.
  adres komentarza

  „Pani Irina

  Dziękuję bardzo! To nie jest Pani wina. Zawsze szanowałam Polaków. Szanuję polską kulturę. (Mieszkałam na Ukrainie zachodniej, teraz w Rosji).
  adres komentarza

  Polubienie

 2. Już zaczyna się robić ciekawie. Ukraińska tłuszcza a właściwie już polska zaczyna sobie coraz śmialej poczynać. To dopiero zaczątek tego co nastąpi. Burdy tego typu niech robią sobie na UPAinie. Ta cała prowokatorka tego haniebnego postępku niby dziennikarka to jedna z Otwartego Dialogu. Nikt inny a zapewnie liderzy zlecili jej tą prowokacje. W normalnym kraju wywalony by była na zbity pysk z wilczym biletem. Tu w Polsce mają na to przyzwolenie rządowe na tego rodzaju akcje. Biada nam Polakom co zgotowali nam szkodnicy Morawiecki i Duda.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s