Porucznik Jakub Kuśpit: Drodzy policjanci, drodzy żołnierze, to były ĆWICZENIA, mały TEST, test w którym BYŁY SPRAWDZANE NASZE GRANICE (…) – na ILE jesteśmy zdolni do realizowania POLECEŃ ŁAMIĄCYCH PRAWA CZŁOWIEKA, na ILE jesteśmy gotowi i KIEDY powiemy STOP.

Georgina Orwell PL First published at 18:07 UTC on May 2nd, 2022.

Jakub Kuśpit – Traktat WHO jako narzędzie do wykorzystania służb mundurowych przeciwko swym narodom

Wystąpienie porucznika Jakuba Kuśpita na konferencji dotyczącej globalnego traktatu anty-pandemicznego WHO zorganizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców, która odbyła się 22 kwietnia 2022 r. w Warszawie.

Por. Jakub Kuśpit jest oficerem Wojska Polskiego, instruktorem spadochronowym w Ministerstwie Obrony Narodowej oraz pomysłodawcą i prezesem Stowarzyszenia Służb Mundurowych ‚Bronimy Munduru dla Przyszłych Pokoleń’, które powstało w celu łączenia funkcjonariuszy mundurowych RP w walce z segregacją sanitarną, przymusem szczepień oraz bezprawiem wokół tzw. „pandemii”.

O Stowarzyszeniu ‚Bronimy Munduru dla Przyszłych Pokoleń’ (opis ze strony Stowarzyszenia):
„Stowarzyszenie powstało by reprezentować interes i dobre imię funkcjonariuszy polskich służb mundurowych.
Rolą Stowarzyszenia jest integracja środowiska polskich służb mundurowych w celu przeciwdziałania naruszaniu przysługujących im praw. Celem jest również przeciwdziałanie wszelkim przejawom mobbingu i wywierania presji zmierzających do ucisku obywateli, szargania dobrego imienia służby oraz pozostawania w sprzeczności ze słowami ślubowania.
W obliczu ostatnich wydarzeń związanych z dyskryminacją sanitarną oraz przymusem tzw. “dobrowolnych” szczepień – stajemy w obronie mundurowych, których prawa i wolności zostały naruszone.
Nasze cele to:
1. Udzielanie pomocy członkom Stowarzyszenia na gruncie prawnym oraz merytorycznym jak i wsparcie funkcjonariuszy służb mundurowych.
2. Informowanie opinii publicznej o podejmowanych krokach prawnych wobec przełożonych, którzy dopuszczają się mobbingu wobec podległych funkcjonariuszy czy łamania przysługujących im praw.
3. Wspieranie środowisk merytorycznie i naukowo badających obecną “sytuację pandemiczną”.

Link do całości konferencji:
https://psnlin.pl/news,konferencja-prasowa-traktat-antypandemiczny-who,148.html

Link do strony Stowarzyszenia „Bronimy Munduru dla Przyszłych Pokoleń”:
https://bronimymunduru.pl

Link do strony Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców:
https://psnlin.pl

źródło: https://www.bitchute.com/video/qBPTWvBzJi2k/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s