Syjonistyczny Zachód, jego media, przeciw Rosji, za wojną, za zbrodniami

Anne-Laure Bonnel, francuska reporterka wojenna: „Ludność Donbasu w 2014 roku była celem jego własnego rządu, ludność rosyjskojęzyczna została zbombardowana przez rząd w Kijowie, tak, mam wszystkie dowody, to niepodważalne. Konflikt trwa od ośmiu lat, zginęło 13 tys. Ludzi.” –https://factuel.afp.com/doc.afp.com.324G3GM

Oczywiście w żydowskich reżimach Zachodu, w ich powszechnych żydowskich mediach, te informacje zostały określone modnym angielskim rzeczownikiem „fake”, czyli fałsz, nieprawda, kłamstwonie inaczej jest w IIIŻydo-RP. Złodziej woła, łapaj złodzieja” – taka refleksja nasuwa się automatycznie, bo czyż to nie powszechne żydowskie media posługują się totalnym kłamstwem, czego doświadczyliśmy i doświadczamy terroryzowani covidową propagandą? To powszechne żydowskie media wspierające syjonistyczne zbrodnie w interesie globalizmu światowej żydowsko-anglosaskiej finansjery z USA i Wlk.Brytanii są jednym wielki „fejkiem”, informacyjnym cuchnącym ścierwem. Niestety, J.Goebbels, minister propagandy IIIRzeszy, miał rację mówiąc, że „kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą” – żydowskie media stosują tę metodę perfekcyjnie. W IIIŻydo-RP hierarchowie żydo-katolickiego Kościoła także znają tę zasadę i wtórują żydowskim mediom w powielaniu kłamstw, zresztą nie tylko tych o „wojnie” na Ukrainie.

Ale zbrodnie nazistowskiego, żydowsko-banderowskiego reżimu Ukrainy zostaną osądzone, a zbrodniarze ukarani. Popierający te zbrodnie funkcjonariusze ościennych żydowskich reżimów winni mieć się na baczności, bo nie wiadomo, co przynieść może przyszłość, a i wcale nie musi być ona odległa. Niech popatrzą sobie na Węgry, gdzie wybory wygrał polityk, który nie deklaruje wrogości do Rosji. Poza tym Rosja jest blisko, a USA daleko.

Rosyjskie media podają (https://tsargrad.tv/news/reshenie-prinjato-zelenskogo-i-nacistov-kieva-zhdjot-tribunal_523337), że:

DECYZJA JEST PODJĘTA. ZEŁENSKI I NAZIŚCI Z Kijowa czekają na trybunał

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski i ukraińscy naziści czekają na trybunał. Decyzja została podjęta, a dowody są aż nadto wystarczające. Ideę trybunału poparł szef Komitetu Śledczego Rosji Aleksander Bastrykin.

Władze Ługańskiej Republiki Ludowej ogłosiły potrzebę powołania trybunału wojskowego do pociągnięcia reżimu kijowskiego do odpowiedzialności za zbrodnie wojenne w Donbasie. Pomysł ten poparł przewodniczący rosyjskiego komitetu śledczego Aleksander Bastrykin.

„Przewodniczący Rosyjskiego Komitetu Śledczego poparł tę inicjatywę przedstawicieli ŁRL” – powiedziała dziennikarzom służba prasowa agencji.

Dodali, że od ośmiu lat Rosyjski Komitet Śledczy odnotowuje wszystkie zbrodnie Sił Zbrojnych Ukrainy, a także innych formacji ukraińskich, w tym nazistów, popełniane na ludności cywilnej Donbasu.

„Każdy fakt podlega ocenie prawnej” – zapewniła Wielka Brytania.

Zebrane dowody planuje się upublicznić, a osoby zamieszane w popełnienie zbrodni wojennych staną przed wymiarem sprawiedliwości.

_____________________

Może warto także, żeby nie tylko elity żydowskiego reżimu IIIRP, ale i jego funkcjonariusze przemyśleli sobie to i owo, o ile nie tyle zdolność myślenia, co wolność i wolę myślenia posiadają.

Dariusz Kosiur

rzeczpospolitapolska 4 kwietnia 2022 o 16:15

Jak ktoś jeszcze nie czytał, gorąco polecam:

„Amerykańsko”-ukraińskie ludobójstwo na Rosjanach maskowane „obroną” Ukrainy – relacje mieszkańców Mariupola [wideo PL]

https://swiatowid.video.blog/2022/04/03/amerykansko-ukrainskie-ludobojstwo-na-rosjanach-maskowane-obrona-ukrainy-relacje-mieszkancow-mariupola/

Syjonistyczny zachód? Chyba raczej żydohitlerowsko-banderowskie skurwiele pozbawione wszelkich zasad i norm moralnych! Wszystko tw imie JUDE UBER ALLES! Bo o to tym bydlakom z piekła rodem chodzi! Wiedział to doskonale Hitler dlatego ich tak tępił! A poza tym oni są rozsadnikiem wszelkiego złodziejstwa, oszustwa destrukcji i wszelkiej demoralizacji. To oni zaciekle popierają np. zboczeńców -pederastów, aby za ich pomocą niszczyć moralność i obyczaje. Bydlak, który pcha jaja do dupy drugiemu jest według żydowskich zwyrodnialców nadczłowiekiem, któremu należy okazywać wręcz boską cześć!

III Rzesza była pro-syjonistyczna. Pchała swych Żydów do kolonizacji Palestyny, starego projektu rotsszyldziaków. Tępienie ż/Żydów zaczęło się od ok. 1942 kiedy okazało się, że tradycyjni żydzi i zasymilowani Żydzi ani myślą wyjeżdżać mordować Palestyńczyków i grabić ich ziemię. Syjoniści uznali ich za niepotrzebnych, natomiast „6 mln” jak najbardziej potrzebne dla przyszłości Izraela i syjonizmu globalnie.
Syjoniści nie zginęli w Szoa, większość uchroniła się i realizują żydłacki NWO.

rzeczpospolitapolska 4 kwietnia 2022 o 17:52

W Palestynie 7 sierpnia 1933 r. Agencja Żydowska i przedstawiciel III Rzeszy podpisali porozumienie umożliwiające wszystkim niemieckim Żydom, posiadającym świadectwo imigracyjne Agencji Żydowskiej, wyjazd i osiedlenie się w Ziemi Obiecanej.
Agencja Żydowska przeprowadziła pierwsze rozmowy z hitlerowcami, mające nakłonić rząd niemiecki do jak najbardziej bezwzględnego obchodzenia się z rodzimymi Żydami, by zmusić ich do opuszczenia Niemiec i zasilenia uchodźcami palestyńskiej ziemi.

Z tej okazji wybito pamiątkowy medal

Darek znaleziono auto z województwa Łódzkiego, z Łasku w Mariupolu.
Wytłumacz mi jak tak mogą strzelać do samochodu busa na polskich numerach rejestarcyjnych!
Nie dla strzelania do busów w Maripolu na POLSKICH numerach rej z woj Łódzkiego!
https://dzienniklodzki.pl/samochod-z-rejestracja-z-lasku-znaleziony-ostrzelany-w-mariupolu-co-sie-tam-stalo/ga/c1-16210743/zd/55676911

Na uwagę zasługują również gwałtownie wzmożone apele prezydenta Francji Emmanuela Macrona i innych do prezydenta Rosji Władimira Putina, domagające się zorganizowania korytarzy humanitarnych pod auspicjami Czerwonego Krzyża.

Kijów ożywił się: wicepremier Ukrainy Irina Wierieszczuk ogłosiła plany ewakuacji trzema korytarzami humanitarnymi z Mariupola, Melitopola i Energodaru.

Być może nie chodzi tylko o to, że wśród otaczających warsztaty Azovstalu są doradcy z krajów NATO. Ale także w tym, że w kondygnacjach podziemnych tego zakładu (do 8 pięter w dół) znajduje się laboratorium biologiczne, w którym przeprowadzano eksperymenty na żywych ludziach, którzy zniknęli gdzieś z więzienia Biblioteki na lotnisku w Mariupolu. A to dziesiątki tysięcy ludzi.

Więźniowie „Biblioteki” twierdzą, że regularnie straszono ich jakimś dołem, z którego już się nie wraca. Wiele osób myśli, że jest to rodzaj dołu. Ale co, jeśli mówimy o lochach Azovstal, całego podziemnego miasta, w którym podróżują nawet lokomotywy spalinowe?

Najwyraźniej te laboratoria na Ukrainie nie są czysto amerykańskie. Mają specjalistów z całego NATO i wszyscy przywódcy tych krajów są zaangażowani. Tak więc wszystko jest znacznie poważniejsze.

Jeśli nie było trudno pobrać próbki infekcji biologicznej z innych laboratoriów na Ukrainie, które tam istniały, wolumeny są niewielkie, to jak ukryć ośrodek badawczy i góry zwłok? Oparzenie? Spłonie, ale nadal nie uda się całkowicie zatrzeć śladów zbrodni na tak wielką skalę.

Zrozumiałe staje się podekscytowanie właściciela Azowstalu Rinata Achmetowa i jego jawna panika. Jest jasne, dlaczego Zachód nie widzi faszyzmu na Ukrainie i dlaczego nacjonalistyczny Azow miał siedzibę w Mariupolu.

To nie przypadek, że pojawiają się komunikaty o zbliżającym się procesie norymberskim-2, a Komitet Śledczy Rosji masowo gromadzi materiały do ​​aktu oskarżenia. Wygląda na to, że niedługo pojawią się informacje o „dołku”.

Zwraca się uwagę, że na Ukrainie wojskowe programy biologiczne były prowadzone przez ludzi z Metabioty.

Ale tydzień temu brytyjska gazeta Daily Mail opublikowała dowody na zaangażowanie syna prezydenta USA Huntera Bidena w finansowanie laboratoriów biologicznych na Ukrainie. Publikacja zawierała maile od biznesmena potwierdzającego jego związek z Metabiotą, która specjalizuje się w badaniu śmiertelnych patogenów i współpracuje z Pentagonem.
https://cont.ws/@bezuhoff/2253849

źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2022/04/04/syjonistyczny-zachod-jego-media-przeciw-rosji-za-wojna-za-zbrodniami/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s