Bucza – czy zbrodnia nazistowskiego, żydowsko-banderowskiego reżimu Ukrainy obciąży Rosjan?

BY RZECZPOSPOLITAPOLSKA | 4 KWIETNIA 2022 · 19:13

UKROPRawda naciera – Zbrodnie ukraińskie w Buczy w obwodzie kijowskim. Zdemaskowanie ataku propagandowego i operacji fałszywej flagi przeciwko Rosji – autor: Światowid

tekst za: https://swiatowid.video.blog/2022/04/04/ukroprawda-naciera-zbrodnie-ukrainskie-w-buczy-w-obwodzie-kijowskim-zdemaskowanie-ataku-propagandowego-i-operacji-pod-falszywa-flaga-przeciwko-rosji/

W odzyskanej przez Ukrainę Buczy k. Kijowa odnaleziono około 300 zwłok cywili, ze skrępowanymi rękami i przestrzelonymi, od tyłu głowami.

Demaskowanie operacji fałszywej flagi – podstawowe pytania:

  1. Jeśli Rosjanie dopuścili się mordów, jak to możliwe, że nikt z mieszkańców nie nagrał filmu, który to przedstawia i nie wrzucił na telegram, twittera, nie wysłał znajomym? Przecież telefony komórkowe cały czas okupacji tam działały, nawet podczas odwrotu Rosjan.
  2. Rosjanie opuścili Buczę 30.03.2022. Przez 4 dni nikt z mieszkańców wolnego miasta dalej nie odważył się sfilmować ulic, piwnic, studzienek pełnych zwłok? Dopiero 03.04.2022 po przybyciu SBU i bojówek samoobrony pojawił się ktoś z telefonem, aparatem fotograficznym czy kamerą wideo?
  3. Jaki interes mieliby Rosjanie w mordowaniu kogokolwiek przed samym opuszczeniem miasta? Chcieli dać więcej paliwa antyrosyjskiej propagandzie „wolnych i demokratycznych mediów zachodu”? Chcieli epatować Ukraińców i „zachód” swoim okrucieństwem? Przecież zachód i Ukraińcy od 30 dni zrobili z Rosjan takich potworów i zbrodniarzy, że dorzucenie tam Buczy nic już by nie znaczyło.
  4. Dlaczego Ukraina dwa dni przed wybuchem „sprawy Buczy” odmówiła Międzynarodowemu Czerwonemu Krzyżowi dostępu do miejsc przetrzymywana jeńców rosyjskich, czym złamała Konwencję Genewską? Jak to pytanie ma się do tematu? Ano tak, że poddaje ono w wątpliwość, czyje zwłoki – jeśli faktycznie zwłoki – oglądamy jako „ofiary rosyjskiego bestialstwa”.
  5. Czy podczas natarcia artyleryjskiego Ukraińców, aby na pewno nikt z mieszkańców nie zginął – i czy aby ktoś nie wpadł na „genialny” pomysł wykorzystania zwłok ukraińskich cywilów – ofiar ukraińskiej artylerii?

_______________________________

Komentarz WPS

Syjonistyczny Zachód, jego media oraz sterowany przez anglosaskich doradców polityczno-wojskowych żydowsko-banderowski reżim Ukrainy, nakręcają spiralę konfliktu dążąc do jego rozszerzenia na więcej państw słowiańskich, które chcą zmusić do wojny przeciwko Rosji. Celem polityki światowej, żydowsko-anglosaskiej, finansjery jest zresztą zantagonizowanie wszystkich państw Europy tak jak to się udało z państwami Bliskiego Wschodu. Jedność UE jest pozorna, posłużyła jedynie do wprowadzenia wspólnej waluty, a ta do łatwiejszego okradania państw Europy przez światową finansjerę, po zniszczeniu brytyjskiego funta i amerykańskiego dolara. Jedynym wyjściem dla państw słowiańskich byłoby pozbycie się żydowskich reżimów i nawiązanie pokojowej, szerokiej współpracy. – D.Kosiur

7 responses to “Bucza – czy zbrodnia nazistowskiego, żydowsko-banderowskiego reżimu Ukrainy obciąży Rosjan?

Słuszne spostrzeżenia. Tylko razem narody słowiańskie są w stanie ocalić swoje istnienie, historię, kulturę i tradycję oraz wolność i suwerenność przed anglosasko-żydowskim reżimem światowym.

Mędrzec Łukasz 4 kwietnia 2022 o 19:54

Gadzinówki jednym chórem od żydowskiej Gazety Wyborczej po żydo-katolicki Gość Niedzielny szczują na Rosję.
Żadnego myślenia nie ma prawa być. To ustawka dla myślących jest to oczywiste.

Ukrainian MP Ilya Volodymyrovich Kiva said The Massacre in Bucha is planed by British M16 and SBU.

na kanale youtube pt „historia analna” Greta Thunberg polskojęzycznej geopolityki, czyli adwokat Jacek Bartosiak przekonuje że Rosja już właściwie jest pokonana i trzeba ją tylko dobić, a jednocześnie twierdzi, że kolejnym celem tej już pokonanej Rosjo będzie… Polska.

Tak, tak. takie to tęgie głowy I oczywiście sami na front się nie wybierają.

Wypędzić Francuzów z Odessy i dotrzeć do Mołdawii – ekspert wojskowy

Fragmenty
Obecność wojsk francuskich w najgorętszych miejscach Ukrainy stanowi poważne zagrożenie dla rozpętania III wojny światowej.

O tym w rozmowie z internetowym kanałem „SMERSH. Front Krymski – powiedział ekspert wojskowy Aleksander Artamonow, korespondentowi PolitNavigator.

„Jest bardzo trudne pytanie dotyczące Odessy. Z Chersonia do Odessy jest stosunkowo blisko, przygotowujemy się na ten moment. Wiemy, że armia francuska jest tam obecna do maksimum i to nie są tylko słowa, bo w Mariupolu są oni obecni w stu procentach. A wiemy, dlaczego Macron urządził, można by rzec, takiego walca i wtrąca się do naszego głównodowodzącego, ciągle dzwoni.

Ponieważ jak dotąd, według danych pośrednich, obecne jest wojsko francuskie, a to, przepraszam, jest przejściem do III wojny światowej. To nie są jakieś bojówki z ich strony, jakaś banda przyjeżdżająca za pieniądze i milicje (jakiś Ukrainiec był w obcym legionie, postanowił pojechać na Wschód i walczyć w swojej historycznej ojczyźnie). Nie, to francuski żołnierz. To właśnie tych ludzi Macron próbuje teraz wydostać przez różnego rodzaju korytarze humanitarne ”- zauważa ekspert.

Artamonow zauważył również, że jeden z „szarych kardynałów liberalizmu” Bernard-Henri Levy, francuski „pies bojowy”, był widziany w Odessie, aktywnie wspierający ukraińskie bataliony nacjonalistyczne, jeden z ideologów bombardowań Libii, Syrii i Jugosławia.

Kiedy wrócił do Francji, na antenie Europe-1 wystawił cały fałszywy pokaz, jak tam walczą, jak tam umierają.
https://www.politnavigator.net/vybit-francuzov-iz-odessy-i-dojjti-do-moldovy-voennyjj-ehkspert.html

———- obserwowałam POMARAŃCZOWĄ REWOLUCJĘ na Ukrainie, Prezydent Putin w zapodanym wywiadzie mówi dokładnie to! czego byliśmy świadkami. Media wówczas nie były jeszcze tak doskonałym narzędziem propagandy. W głowie nie mieści się, jak dalece można wyreżyserować rzeczywistość i zmienić ludziom postrzeganie jej.
https://nwk24.pl/2022/04/04/material-na-prosbe-istoty-oliver-stone-wladimir-putin-cz-3/

źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2022/04/04/bucza-czy-zbrodnia-nazistowskiego-zydowsko-banderowskiego-rezimu-ukrainy-obciazy-rosjan/

Jedna myśl w temacie “Bucza – czy zbrodnia nazistowskiego, żydowsko-banderowskiego reżimu Ukrainy obciąży Rosjan?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: